KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 18/1/2014, 13:06

endzi,super!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 18/1/2014, 14:51

Endzi, divan stomačić  srca srca srca srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 18/1/2014, 15:09

Endji svidja mi se trbusina kako ponosno strci!!! srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 18/1/2014, 19:31

jao,vec sam se ucrvala,ako ovako budem do kraja morala...uf muka!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 18/1/2014, 20:29

Pluton kad ćeš neki ticker da turiš da pratimo tebe i tvoje beke  lol! lol! lol!
P.S. Ja sam se zacementirala za krevet  lol! lol! lol! 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 18/1/2014, 21:40

Kusurko; slobodno setaj po stanu :***
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 19/1/2014, 09:35

dobro jutro cure  Laughing 
suzila se i ovde lista..nema trudnickih dnevnika,il su se sve devojke ulenjile pa se slepaju ovde...ja sam dala svoj doprinos u vidu Dunjinog dnevnika ,pa nemam sad toliko vremena,elem poceli smo i mi dvocifreno odbrojavanje...za sad je sve u redu,nema tipicnih sindroma trudnoce..pu..pu...pu...al juce sam se izgleda malo preforsirala tako da je iza mene teska noc,ako legnem na levu stranu kao da je seo neko na mene,na desnu isto...na ledjima jos gore....NEDOSTAJE MI moje spavanje na stomaku  No No  jos nam se nocas Dunja usunjala u krevet pa ni da se okrecem kao prase na raznju...al proslo je,ne znam ni sta me ni kako bolelo..kao neka tezina,pre bih rekla creva,gasovi..grcevi  Rolling Eyes 
...lepe su vam kucice,ja svoju ne smem ni da slikam,pomislicete da sam u osmom  lol! 
cekam da se moj dr vrati sa skijanja pa da se gledamo,taman ulazim u 7i i da se dogovorimo oko porodjaja,ne bih nista da prepustam slucaju posebno ne posle prvog CR...to je to..odoh da vidim sta ima na kutku i vec obaveze zovu...stiskam sve  d 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 19/1/2014, 09:50

Suzila se,Buby.Ostade još par sa veeeeeelikim stomakom i nas par koje smo na početku.
Budući da je na Koracima vrlo radno i vredno,očekujemo uskoro navalu ovde ili u trudničkim dnevnicima!
Nama je danas specijalan dan-13 godina našeg zajedništva i ljubavi i 13 nedelja puni naš bebac,od sutra smo u drugom tromesečju!
Plan je bio da se maknemo negde u prirodu,odemo na neki fini ručkić-pošto već 3 dana nema povraćanja  igra igra igra -samo da nas ne zezne neka kiša!
Puno poljubaca za sve trbušanke  usne usne usne 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 19/1/2014, 10:12

srecna vam 13a nedelja...drugo tromesecje...i 13 g zajednickog zivota,uzivjte  cvet 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/1/2014, 10:47

Lafe šetam ja po stanu,ali bih ja da opletem jedan krug po gradu  lol! lol! lol! 

Ragaco
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 S125_happy_anniversary
Želim vam da provedete lep dan vas troje  srca srca srca 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/1/2014, 10:53

ragaco, srecna vam godisnjica :)
ja sam se skroz ulenjla, nista ne pisem specijalno, u vladetin dnevnik tek nisam ni privirila dugo :/
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 19/1/2014, 11:38

kusurko,uglavnom sam na tel.posto vise od pola dana prelezim,a tu mi tesko i da pratim,a kamoli da se bakcem oko tikera.
ragaco,srecna i godisnjica i ulazak u drugo!
ja sam pre podne ok,a posle mi bude nesto tesko,ne znam ni ja kako bíh opisala.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/1/2014, 12:07

Pluton,samo ti odmaraj i čuvaj plutončiće  srca srca srca cvet 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 19/1/2014, 12:13

 Ragaco, cestitam specijalan dan zagrljaj 

Vuchice, ja uopste nemam slicice skorasnje i bas mi je zao, ako me mm uslika, stavicu je. Moram da pozurim, vidim da se i bebicama zuri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/1/2014, 12:38

Ragaco cestitke za specijalan dan kod tebe 13 je sretna brojka... osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce Plutonko samo ti kuliraj kuci i mazi stomace,da bude velikoooooooooo  Wink  Wink  Wink  Wink  Mi smo juce bili u shoping za bebca,bas smo se smorili,brzo se umaram i bebica je bila jako nemirna,al smo kupili dosta toga i bas je slatko,posebno beby posteljina sa zastitnom ogradicom  smajli angel
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 19/1/2014, 13:57

Endzi, trb je bozanstven!!!
Ragaco, divno provedi ovu godisnjicu, uzivaj iz sve snage!
Plutonce, i ja volim da gledam tickere, bas uzivam i nadam se da ce i tvoj uskoro osvanuti!
Uzivajte, trudnice drage. Ako je i tesko, setite se, bilo je i teze dok ste ceznule za trbama velikim.
Kusurko, jedva cekam da budes gospodja trbovic!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 19/1/2014, 16:47

Endzi tek sad vidjeh stomak  sestro slatka sestro slatka sestro slatka kako ste lijepi.
Trudnice drage sve vas  poljubac 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 19/1/2014, 19:05

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/1/2014, 20:29

Bebice to je tvoj bebac na slici? :) medic mali!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 19/1/2014, 21:24

Ovo je danas biti ili ne biti. Trcim u wc svaki cas, jer me od juce spopala dijareja, a celu trudnocu imam zatvor, koja ironija. I sve to uz grceve. Bebe poludele, nije mi jasno, oni kazu nema mesta, a one biju li, biju.Pitam se da li im nesto smeta. Desna prepona gde je devojcicina glava boli uzasno, a na levom boku na kome i lezim je njegova glava, pa mi sad stvarno smeta i kad se naslonim. Jos malo samo, prvo da do srede sve bude ok kada me primaju, a onda i mozda jos koji dan tamo da izdrzim. Bas nije prijatan osecaj sve zajedno i stvara nepotrebnu nervozu! Ali tako je kako je, nema se kud :-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/1/2014, 21:29

zagrljaj  drzi se Stenli!! Bice sve ok!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/1/2014, 21:33

Jedan od znakova skorijeg porodjaja je dijareja... Shocked  Shocked nadam se da ces izgurati jos malo  osmeh srce  osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 19/1/2014, 23:17

Stenli, ne sekiraj se, koliko izdrzish izdrzish... dovoljno si daleko dogurala!!! sad samo bistre glave, i ako nastavi tako nocas, fino torbu od ruku i sutra u bolnicu ... drzi se!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 20/1/2014, 10:53

Stenli, kako si?
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 20/1/2014, 10:55

Stenli  zagrljaj 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu