KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 5/2/2014, 08:57

Lafe, velika devojčica već  srca srca srca srca 

Stenli, još malo pa ćete biti svi zajedno kod kuće, mazićete se i uživati  family srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 5/2/2014, 11:25

Stenli,ljubi euro-kremiće,da što pre budete spremni za odlazak kući!

Lafe,mašala za buvicu!!!

E,baš me zanima to sa Utrogestanom i Pogesteron depoom.Čujem se sa devojkama sa kojima sam zajedno u postupku bila,nekima su smanjili na 2*200,nekima sasvim isključili terapiju,a neke su od početka na 3*200 i bocka na 5.dan.

Nijedna od nas nije imala problema tipa krvarenja,bolova neobičnih,...kontam da zavisi od lekara do lekara.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 5/2/2014, 11:32

Stenli, nadam se da cete sto pre svi biti kod kuce zajedno!! Ljubim male pilice!!!  srcasti poljupci 

To sa utrogestanom je individualno, meni su smanjili na 2*200 u jednom momentu i nakon 2-3 dana su krenule kontrakcije  Rolling Eyes Obaska sto sam krvarila prva 3 meseca i bola se maximalno sa progesteronom depo

mm je imao skoro 5kg kada se rodio, ja 3300gr u 40oj nedelji.... cale je imao 4.5kg, ovoga sam se i bojala  lol! lol! lol! 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 5/2/2014, 11:56

LaFolie bravo za buvicu -debelicu i dobar izvestaj sa kontrole!
Stenli da sto pre budete u svom toplom domu!
fmala ,setas li?
ostale drugarice ljubim da puca! ljubav ljubav ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 5/2/2014, 12:12

LaFolie, bravo za debelicu malenu  srca srca srca srca srca 
Stenli, i ja od srca želim da se što pre skupa mazite u svom toplom domu  family srca 
Ragaco  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 5/2/2014, 13:15

Stenli, zelim vam da sto pre budete svi zajedno...

Meni je prvo dr. u domu zdravlja rekla da je to kao mnogo utrogestana, i da ga smanjim, a da primam progesteron na 5. dan. Ja nisam htela dok ne prodje 12.nedelja... Kad sam u 14. nedelji isla na uz, dr. koji mi vodi trudnoću kaze ne vidim razlog da ga koristis vise kad je sve ok... ja ostavih taj pred spavanje, jer sam pocela da ga pijem... posto smo dobili zeleno svetlo i za  vođenje ljubavi
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 5/2/2014, 19:37

Lafe  srca  srca  srca  srca ma bravo za debelicu malu srca  srca  srca Stenli  zagrljaj  family  family  family jos malo pa cete uzivati kuci u toj carobnoj kombinaciji  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  srca1  cvet  cvet
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 5/2/2014, 23:07

da li imate trnce u nogama? ja imam vec duze vreme osecaj kao da mi neko iglama bocka noge, pa mi se trzaju....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 5/2/2014, 23:19

Stenli cestitam kremice!!! Da sto prije svi budete skupa!

Lafe to je sindrom nemirnih nogu.
Pomagalo mi je tusiranje nogu hladnijom vodom, mazanje kremom za sportske povrede, hladi. Mozes pokusati i kremom za trudnice ali meni to nije pomagalo. Prestalo je posle poroda.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 6/2/2014, 00:01

Hvala Zoko! :*
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 6/2/2014, 10:54

Ja sam sada dobila mailom izvestaj od lekara, sa pregleda, pise da je grlic dug 1.5cm, prolazan za 1.5cm.... Nisam to ni registrovala tokom pregleda... Prednjaci glava uz cele plodove ovoje...

Sta to znaci?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 6/2/2014, 11:12

Grlic ti se skratio i moze da provuce prst kroz njega Very Happy Beba ti se namestila za sasvim prirodno ispadanje, ako se odlucis za tu varijantu, imas sve uslove, samo treba da razgovaras s njim o ukidanju utrogestana, ako jeto oaj isti, mozda se zbog onog vaseg insistiranja i sam odlucio za carski, pa konta da nema potrebe da polemisee oko toga, jer misli da je to tvoja konacna odluka. Mozda da se cujes sa njim i pitas sta misli.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 6/2/2014, 11:15

ne zanima njega mnogo sta ja mislim, rekao je i sam da ce me poradjati onako kako misli da treba... moracu da ga pitam opet  lol!  ako se buvica spremila za ispadanje, to je super
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 6/2/2014, 11:27

kontrola mi je za nedelju dana, ne verujem da beba moze ne znam koliko da poraste za to vreme
mozda me zadrzi da me porodi  molitva 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 6/2/2014, 11:28

Al pitaj ga sto pre, zbog utrogestana, mada ja stvarno ne znam koliko on, zapravo, steze taj grlic, vidis da sve lepo i pored njega ide, a i ja sam se uprkos njemu otvorila. Ja sam se s milanom i pored onolkih konjskih doza giniprala najnormalnije porodila..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 6/2/2014, 11:29

ja sam na 3*200 pa mi je grlic 1.5 cm.... mozda bih se odavno porodila da ga nisam koristila  lol!  sad cu ga pitati
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 6/2/2014, 11:30

A te mere ne uzimaj bas tako zdravo za gotovo, to je samo priblizna kilaza.. Mnogo puta te procene nemaju veze sa stvarnom kilazom bebe.
Pitaj ga, dok jos zna ko si,  lol! 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 6/2/2014, 11:36

Ucila sam ja statistiku  lol! sada omanu i za pola kile Very Happy
mada sam bas jela kinder cokolade u poslednje vreme  Embarassed 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 6/2/2014, 11:47

Kome pricas, ja sam juce 400 gr ratluka pojela! Milan uzeo dve kockice od cele kutije!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od vivijen 6/2/2014, 12:00

Cao Mala, njje me bilo bas dugo, ali pratila sam dogadjanja. Ja sam 37+5 i prodje bez frka. U ponedeljak se dogovaram sa dr oko termina i nacina porodjaja, ja sam za cr, a pokusavaju da me nagovore na prirodni, a koje iskustvo ne bih ponavljala, vezbala sam to i znam sta kroz kakvo ludilo sam prosla. Kazu zaboravi se, ma kakvi, posle 12 god, secam se svake sekunde. inace, i ja opet decaka, a zvace se Jug ili Jan. Veliki sincina mi je Vid. Pozz i opusteno sada.

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 6/2/2014, 12:11

I tvoje bs proletelo! Jug je prelepo ime, meni je bilo do skoro opcija, ali me vokativ nervira, pa sam odustala. Sto se porodjaja tice, i ja se secam svog, sto kazes svake sekunde, ali se secam i operacija, plus znam da drugi put ide mnogo brze i lakse, pa se uopste ne dvoumim. Ajde javi u pondejak vesti, jedva cekamo bebicu!!! Obraduj nas sto pre!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 6/2/2014, 12:38

Lafe,biće na kraju porođaj kako buvica odluči!
Vivijen,i ti si tu!
Biće vrlo brzo dosta novih beba na Kutku!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 6/2/2014, 13:15

Vivijen,
mnogo mi simpatično kad pročitah - imam druga koji ima sinove Vid i Jug (tim redom) Wink

Fmala i Folie, blizu ste finisha.... Verujem da vam nije lako ali su vaše prepiske mnogo zanimljive za čitanje (opisi silaska sa kreveta Wink ) Navijam za leke porođaje!

Svim novim mamicama, čestitam njihove anđele!!!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 6/2/2014, 14:40

Hahaha, nama uopste nije tako zanimljivo, mislim, dok ne napisemo  lol! 
(u sustini, to i jeste poenta pisanja)
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 6/2/2014, 14:56

Stenli, mogu samo da zamislim kako su medeni! Zelim vam da sto pre uzivate kod kuce!
Vivijen, divno ime !
Lafe, Mala, jos ste 2 u 1! Ljubim vas okrugle i verujem da super izgledate, bez obzira na ratluke i cokolade!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu