KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik nasmejanog decaka

+27
missile
Sofija Veks
bulevarka
fmala
MAAKKI
leptirko82
SoJa
Niny
cufta
Orline
lenabeograd
pcelica
SladZana
Simona
JocY
maus
Vecka
Tinche
zoxa
JAmajka
BiKsi :)
KoMetaK
Ninche
bak
nina :)
Vuchica
Ema78
31 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od SoJa 4/6/2014, 14:48

Srećan prvi rođendanko  love love love love love love love 

Neka je Petar živ i zdrav i uvek nasmejan  
 osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

P.S. Guzonja medeni, slika je extra Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od SladZana 4/6/2014, 15:00

Srecan srecan srecan  navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica cveće cveće cveće cveće cveće sreca sreca sreca sreca sreca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od KoMetaK 4/6/2014, 18:21

Srecan prvi rodjendanac Petru! Da je ziv, zdrav i srecan bar jos 100 godina!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od nina :) 4/6/2014, 19:07

srecan rodjendan petre
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Sofija Veks 5/6/2014, 00:40

Petre, medenjaku pravi, srecan prvi rodjendanko!!! <3
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Stenli 5/6/2014, 07:34

Srecan rodjendan Petru d , da bude srecan i da uziva.

,,Neka na vasem nebu ne bude oblaka, a ako ih i bude, neka imaju miris ruze,,
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od zoxa 5/6/2014, 23:49

Srecan rodjendan!!! Zelimo puno zdravlja i srece!
Puse od malo starije drugarice  love
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od bulevarka 6/6/2014, 01:11

Srećan rođendan drugari naši neka vam je Petar uvek nasmejan zdrav i srećan .
Ljubac vejiki od nas
 sreca ff  srecaff sreca ff sreca ff sreca ff
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Ema78 6/6/2014, 12:43

DRage moje, hvala vam puno, i od mene i od Petra.

 srcasti poljupci 


Rodjendan nam je prosao onako, mm nije bio tu,dosao je tek kasno uvece, a moja rodjena sestra je napravila glupu scenu... ali zato sutra slavimo u igraonici, pa ce biti lepo, nadam se !!!
Ai, postavicu neke slicice... maceha me je odusevila, stvarno se maksimalno potrudila, nemam reci!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Ema78 6/6/2014, 12:49

[Only admins are allowed to see this link]lt=" photo 2014-06-04212414_zpsf0e4bcb1.jpg"/>
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od BiKsi :) 6/6/2014, 13:05

Pa on je bas veliki decko! Lepe su vam slikice, daj jos koju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Ema78 6/6/2014, 16:16

Nemam vise slicica, sve su ostale mutne... Sad Sad Sad 

Al, bice sutra iz igraonice!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od lenabeograd 6/6/2014, 16:21

Ooo ja kasnim srecan prvi rodjendancic joj kao da se juce rodio Kako vreme brzinski letiii nadam se da ste ipak uzivali iako  ti je sestra napravila scenu  Shocked  
Ljubim vas oboje i jedva cekam slicice  osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Niny 7/6/2014, 12:08

Divni ste  srca srca srca srca  Želim vam lep provod danas u igraonici  osmeh srce  Čekamo sličice. Cmok  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od JAmajka 11/6/2014, 11:28

Srećan rođendan,Petre!Želim ti lepo,veselo,zdravo i nestašno detinjstvo.
Baš ste lepi na sličicama. zagrljaj 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od SoJa 11/6/2014, 12:02

Slatkice  osmeh srce osmeh srce 
Kad će ostatak slikica, msm iz igraonice? Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Ema78 11/6/2014, 23:07

Nikako da stignem da postavim slike... a onda sok... nemam ni jednu ljudsku, jer naravno, nisam slikala ja...nadam se samo da cemo uspeti sa telefona mm da izvucemo nesto, on je snimao, u nekoj super rezoluciji...

E sada...sto se igraonice, klope i torti tice, malo sam se pribojavala kako ce sve to da izgleda, jer sam sve narucivala telefonom, u BGD sam stigla dan pred rodjendan. Nikad nisam narucivala ketering, niti gotove torte, ali sada nije bilo drugog izbora. Ali, nadmasilo je sva moja ocekivanja.  Jeste da je kostalo, ali vredelo je.

Petar je bio sjajan, uzivao je svo vreme, ni jednom zaplakao nije, a cimali su ga svi odreda... plus, zakupili smo dva termina, i bili smo 5 sati unutra, decko je uzivao...dva temina su morala da "padnu" zbog gostiju sa strane... ni to mi se bas nije nesto svidelo, ali ajde, proslo je mnogo bolje nego sto sam se nadala i u najludjim snovima. Doduse, i mm i ja smo  ljudi za zurke i restorane, pa nam je dete od malih nogu kafanski covek.

Inace, opet smo kod mojih, mm opet nije tu... ja sve teze to podnosim, smeta mi samoca kao svrabez, pogotovu sto nikako da se svrtimo negde, da konacno mogu stvari iz kofera da izvadim.  Ne bi mi smetalo da skitamo po svetu, barem bih znala da li sam dosla il isam posla... ovako nikakav plan nemamo... sto mene strasnonervira, jer nisam navikla da zivim od danas do sutra.

A evo nekoliko slicica...

[Only admins are allowed to see this link]
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Niny 12/6/2014, 09:09

Lepotan mali  srca srca srca srca  Super je što ste zakupili 2 termina u igraonici, jer je po meni jedan tj.2,5 sata baš malo. A što se tiče slika, razumem te, ja obožavam slike, posebno sa nekog tako važnog događaja, ali mm i svi njegovi sa tatine strane su fotografi, tako da se na rođendanima non stop škljoca  Very Happy

Najvažnije je da je rođendanlija uživao  vv ff  vv  ff
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Ema78 14/6/2014, 18:05

Divne, divne, divne vesti...Petrova urinokultura je sterilna...mesec dana posle terapije, prvi put od oktobra prosle godine !!! Prosle nedelje sam bila ubedjena da opet ima neku bestiju, jer mu je urin smrduckao, ali hvala bogu da sam pogresila.  d d d 
U ponedeljak cu ga ipak odvesti na kontrolu, zbog jednog malog oziljka na  prepucijumu, trbalo je jos pre dve nedelje, ali smo zaglavili kod mojih. Iskreno se nadam da cu uspeti da odrzim  sadasnju sirinu otvora, mada mi se cini da je kozica jako jako elasticna, i da ce tu biti muke. Ali, bitno je da sada nema infekcije!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od SladZana 14/6/2014, 18:52

Bravo drugari, mnogo se lakse dise bez bestija  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od lenabeograd 14/6/2014, 21:37

Bravoo petre junacinooo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Ema78 9/5/2015, 15:46

Au, al nisam pisala ovde.... skoro pa ce godina....

Svasta nesto smo preziveli za ovih godinu dana,i lepo i ruzno, ali kako kod, docekali smo se na noge...uskoro pripremamo drugi rodjendan...al vreme leti...
Mislim da mi je prosla godina bas bila izazov, jer smo uglavnom bili sami, a non stop bolesni...da mi je neko pricao da ce ovako biti, nisam bas sigurna da li bih se usudila da uopste roddim dete, a opet, sa druge strane, Petar je divan decak i zaista mi je promenio zivot...i pokazao koliko jaka zapravo jesam...

Elem, od ruznog smo pregurali 3 upale usiju, 2 pucanja bubne opne, operaciju treceg krajnika, uplalu pluca, bolnicko lecenje, napad gusenja, nocne zurke na hitnim prijemima...Od lepog, skoro svaki dan neka nova akcija i reakcija...

U onom dugom dnevniku, na temu kandide sam malo vise pisala... Petar do sada nije progovorio, sve sto smo pokusavali nije imalo nekog veceg efekta, osim na nivou rezultata. I dalje idemo kod logopeda, radimo kod kuce svaki dan...prosli smo sva moguca testiranja, i sve je u redu, ali  ga nisam jos cula da govori, osim mozda ne i necu, ali nisam sigurna...Po savetu jedne dr, uvela sam mu apsolutno sve namirnice od skoro, cak i one na koje je intolerantan, i jedino to e imalo nekog vidljivijeg efekta...u smislu da je bolje raspolozen, da ima vise energije, da je motoricki spretniji...

I eto,za sada to je to...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od BiKsi :) 11/5/2015, 21:00

Da naredna godina bude bez odlazaka kod lekara, ili bar u minimalnoj meri! Da Petar progovori sto pre, a verujem da hoce! Pa kad provergla, nece se zaustaviti! Very Happy Pa kad krene s pitanjima! Laughing



BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Niny 11/5/2015, 23:21

Kako leti vreme. Uskoro 2 godinice. Bila vam je bas teska prethodna godina, ali kao sto si rekla videla si koliko ste jaki. Navijam da Petar uskoro progovori, onda vise nece stati, gotovi ste, ima da prica i danju i nocu. Ljubimo vas puno
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od KoMetaK 12/5/2015, 16:00

Ema, jos malo pa 2 godine. Videces da ce to biti prekretnica u njegovom zivotu, sigurna sam. POcece da brblja samo tako, a ja verujem i da ce ojacati i da ce svi problemi biti iza vas!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik nasmejanog decaka - Page 7 Empty Re: Dnevnik nasmejanog decaka

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu