KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/11/2013, 11:09

OKacica ::
Da mi je uspela VTO sad bih se izvukla, ali ovako ne mogu Rolling Eyes , sta ces... Lepo je mastati... lol! 
takođe, da je kakav postupak uletio jesanas! lol! 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 19/11/2013, 11:10

Ma da, ukakilo nas...na leto ćemo da brekćemo i peglamo, divota;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 19/11/2013, 11:13

da li neka od vas cura zna ili je cula zasto bi endometrijum pao tj sem ako nije dobro izmeren i da li posle ovulacije treba da raste ili pada?
znaci situacija je bila,jedan dan 5 folikula endometrijum 8,drugi dan,za 24 h ako ne i manje,4 folikula,endom 6,5,uvece primila pregnil!
ko god ima neko saznanje ili cuo nesto nekami napise jer ja pametna vise nisam!
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 19/11/2013, 11:15

Jutro koraci sunny 

Daco srecan pocetak mnogo se radujem zbog vas sretan početak 

Brbljiva cure su ti vec par puta rekle sta i kako, a ti i dalje mislis na njega kako ce njemu da bude, neka i on podnese neku zrtvu yes 

Strumfeta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 19/11/2013, 11:17

Žene samo da vas pozdravim i poželim vam ogromne bete.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 19/11/2013, 11:18

Vuče ga neki 'ormon da padne;-) Čudne su to stvari, ti hormoni, zuje u svim pravcima pa ih valja regrutovati na vreme. Dakle, ispravan i kontrolisan stim je keva Mara. Iz iskustva ja to Bebana, kaži sledećem doci da češće virne u pećinu i da puštaš krv za domovinu na dnevnom nivou. Onda neće ništa da pada osim kruška ispod kruške;-) Izvini, ja se malo zekim da ublažim tenziju.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 19/11/2013, 11:21

Maki, kako se osećaš? Navijam!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 19/11/2013, 11:23

Kod mene je za sada sve ok, nekih posebnih smptoma i nema, niti ih ja trazim (za sada), juce bila u jednom malo duzoj setnji i uzivala sam, jutros malo stomak boleo ali samo kada sedim i to je to. Gledam da ubijem vreme interesantnim stvarima i dan nekako brzo i prodje.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/11/2013, 11:23

bebanax2, oko endometrija - biće da jedan put nije dobro izmjereno, tek nakon ovulacije (odnosno u postupku, nakon aspiracije kad se uvede utrogestan) endometrij mijenja strukturu i može malo da se promijeni debljina.
kad su u pitanju folikuli, dok god im je veličina ispod 10-12 mm mogu se pojavljivati i nestajati. kad pređu tu veličinu od oko 12 mm imaju potencijal da narastu na veličinu u kojoj bi se trebala pojaviti jajna ćelija.
obično se kod žena koje imaju problem sa stimulacijom takve situacije dešavaju, količina hormonske terapije ne bude dovoljna da potakne nastavak rasta folikula do prave veličine već je dovoljna samo da ih malo mobilizira do veličine od oko 10 mm.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 11:49

lakole ,opravdala si reci hvale o svom urologu.zvala sam ,zena jako ljubazna ...moze doktor doci kad mi zelimo.ispricasmo se site ... b 
to sto neda da ga seciraju je zbog toga sto me strah da nakon toga moze biti gore stanje ,a ne zbog toga sto mi je zao ili nesto dr...
naravno da i on mora nesto da zrtvuje .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/11/2013, 11:58

brbljiva, važnije je da se sa dr dobro ispričate. pusti sestre, jedan dan se jedna javlja na telefon, drugi dan je to druga.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/11/2013, 12:28

cekaj lakole da stignem do doktora ,prvi utisak je ok...to sam htela da kazem .a cena im je tek vrh ! citavih 7000 din !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 19/11/2013, 12:46

cijene u bg ordinacijama stvarno ne znam. znam koliko se plaća pregled kad dolazi u naš grad. ni ovdje nije jeftino.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 19/11/2013, 12:46

Evo i mene da vam se javim . OK sam , nemam nikakve simptome za sada , sinoc me za stolom zignulo nesto u predelu jajnika ,ponekad dok hodam cini mi se da imam kao neki osecaj tezine u donjem stomaku . I ja sam kao i Maakki prethodne noci imala erotske fantazije . Danas mi je 7 dpt , brojim sitno do bete i bas me nesto strah od rezultata .

Lenjivice zeno , gde si ,sto te nema da nam javis rezultat UZ , ZNAS DA NESTRPLJIVO CEKAMO PA DA TE LEPO ISPRATIMO U pRAG





Evo i ja da vam se javim . Danas mi je 7 dpt , nemam nikakvih znacajnih simptoma , sinoc me za stolom nesto zignulo u predelu jajnika , a ponekad kad hodam imam kao neki osecaj tezine u donjem stomaku i grudi su mi malo bolne . I ja sam preprosle noci , kao i Maakki imala neke erotske fantazije .Brojim sitno do bete i vec me strah od rezultata, a do sada sam bila uglavnom opustena .

Lenjivice zeno , gde si ti , sto nam ne javljas rezultate UZ , znas da nestrpljivo iscekujemo , pa da i tebe ispratimo u Prag i da te zaprasimo bebi prasinom redom Strumfeta , Kockica , Pegaz , mozda i ja , pa Maakki kao najsvezije trud njace . Vidis da su sve same pozitivne bete od svih koje su se nedavno vratile od Sonje . Cekamo sutra Strunfetinu prasku trocifrenu betu , pa da otvorimo sezonu debelih teta betai da pocnemo sa slavljem na forumu ,

Joci , lel si krenula sa sanacijom ranice na grlicu , nestrpljivo cekamo da i tebe prasimo i saljemo avionom za Prag .

Strumfeta i kockice , posto ste vi vec uveliko nase trudnice , navijam da vam sute budu sto vece , blizanacke bete .






ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 19/11/2013, 12:51

Ganedina svidja mi se tvoj optimizam. I ja se nadam da sam trudna. A sto se tice erotskih fantazija imam ih svako vece. I kazem uh sto bi ja sad tebe dovatilla, al ne smem :)
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 19/11/2013, 12:56

Toliko mrzim ovaj moj laptop da bih ga vrlo cesto najradije tresnula o zemlju i uzlupala .Ali ne mogu jer mi je on jedina veza s vama Bas mi fali moj komp na poslu , ali daj Boze da ga ne vidim skoro , bar ne u naredne 2 godine .

Izvinjavam se zbog gresaka u postu , malo sam i sludjena posto sam pre 1 h saznala da se ovde blizu mene jutros ubio iz vatrenog oruzja jedan divan covek mladji od 60 g , preko puta cije kuce mi imamo zemlju , pa sam se sva pogubila .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kockicaaa 19/11/2013, 12:58

Danas se ubio jedan i u KG. skcio sa sprata.
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 19/11/2013, 13:18

Brbljiva, moj muz je operisao Varikocelu, stanje se ni mrvicu nije popravilo...Tako da doktori vise ni ne preporucuju operaciju... A cene su im svima hit, prava sitnica...Ja sam za hematologa dala 6000...
Kockice, ganedina, sta je to seks? h likeit
Ja se sluzim čika Frojdovim potiskivanjem!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 19/11/2013, 14:12

drage moje trudnice
"Ono što želite smatrajte već svojim. Znajte da će vam to biti isporučeno kada vam bude potrebno. Tada dopustite da vam dođe Nemojte se brinuti i plašiti. Ne razmišljajte o tome koliko vam je to potrebno. Razmišljajte o timstvarima kao svojim, kao o nečemu što vam pripada, kao o nečemu što već imate."

Vi ste za mene već trudne samo toga niste svesne Wink 

"Počnite da se radujete. Osećajte se onako kako biste se osećali da ste već dobili ono što želite. osetite tu radost."
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 19/11/2013, 15:32

pegaz ::drage moje trudnice
"Ono što želite smatrajte već svojim. Znajte da će vam to biti isporučeno kada vam bude potrebno. Tada dopustite da vam dođe Nemojte se brinuti i plašiti. Ne razmišljajte o tome koliko vam je to potrebno. Razmišljajte o timstvarima kao svojim, kao o nečemu što vam pripada, kao o nečemu što već imate."

Vi ste za mene već trudne samo toga niste svesne Wink 

"Počnite da se radujete. Osećajte se onako kako biste se osećali da ste već dobili ono što želite. osetite tu radost."
Pegaz divno rečeno. Meni je jedan ginekolog svojevremeno rekao, da je najvažnije da poverujem da ću biti majka i dao mi zadatak da sebi svako jutro pred ogledalom kažem "Ti to možeš!" i da, onako usput, stalno u sebi ponavljam "ja ću biti majka ... ja ću biti majka ...". Shocked  Očigledno je da nisam baš bila istrajna u ponavljanju ovih mantri, a što je najvažnije, verovatno ih nisam ponavljala sa dovoljno vere. Rolling Eyes 

Pegaz, Štrumfta, Kockice, Ganadina, Maakii i ostale čekalice
vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vvsrca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda vv  srca roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 19/11/2013, 19:45

Zene , sta je s vama , gde ste se izgubile na ovoj kosavi . Ma ne znam sta nam se desava sa nasom lenjivicom pa je nema da nam se javi , a trebalo je jos juce da je bila na UZ .

Trudnjace su nam se ulenjile i malo nas zaboravile . Ali dobro , to je i razumljivo i unapred oprosteno , kao i mamicama nasih preslatkih bebironcica . Ljubim nasu Niche i njenu malu lutkicu , malog Petra i sve ostale redom .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 19/11/2013, 20:11

Jao cure pa sećate me se!Embarassed srca srca love  Šta da radim,opet se dižem iznova i iznova...igra  Samo što sam sad mnogo opuštenija.igra  Trudim se da sve ostalo zanemarim.Sad mi je jos stresno ostalo sto moram napustiti posao...Radim sa hemikalijam i ceo dan stojim(frizer)... Ali sve za bebu biće posla.
Ganedina samo napred i uzivaj gledaj neke komedije i citaj knjige .Meni je pomagalo Wink 
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/11/2013, 20:43

Evo i ja da se javnem.Danas bila na konsultacijama u Valjevu i mogu reci da sam prezadovoljna osobljem,tretmanom...Svi su tako fini,ljubazni,da ne poveruje covek da je u drzavnoj bolnici.Bicu na duzem protokolu,od sledeceg ciklusa mikroginon,a u januarskom krecemo sa stimulacijom.Eto toliko za sada... Pozdrav za sve trudilice i trudnjace ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 19/11/2013, 21:04

Evo i mene...sutra je dan D affraid ...pocinje odbrojavanje... b 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/11/2013, 21:09

Strumfetice srecno sutra,drzim palceve... roda roda roda 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu