KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
makac71
bulevarka
Vecka
bebana.bebana
suzanasaki
maki79
mrkvica
maratea
ms_do
Mika
Endzi
malena 92
LaFolie
pluton1
insomnia
Stenli
ragaco
karakaca
anasrce
ivanicasale
PalcicaBg
d77
Crvic
Sofija Veks
KoMetaK
Vuchica
Likoli
ivi
laKole
MAAKKI
neca73
Ema78
dragana76ns
OKacica
BiKsi :)
SoJa
leptirko82
saska1
bak
SannI-AlL
Ambra
ariadne69
lelas
Niny
Ninche
ganedina
InNaturaVeritas
noja
Dacaa
Erata
pegaz
Star77
fight&faith
lenjivica
zvoncica36
sareni leptir
Strumfeta78
fmala
kockicaaa
63 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 17/11/2013, 12:46

o žene moje drage pa ovde osećanja idu gore dole.... prvo okacica beta - , pa ragazo beta + , pa sad crvić beta -..... crviću žao mi je mnogo cmoka 
zaista želim svima samo +++++ bete
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/11/2013, 12:49

Zdravo devojke,
Okacice zao mi je ,sada sam videla...
Imam problem i neznam sta mi je pa mi mozda mozete pomoci:E sada ja jos nisam dobila normalno vec samo braonkasto po malo,a imam onaj osecaj da cu da dobijem svakog trenutka a od toga nista.Od 13.11 pijem Mikroginon,prosto me je strah da pocnem da verujem da kao ima nesto da se nebi jos vise razocarala.Merila sam temperaturu jutros bila je 36.2.Znam da kada sam ostala trudna prvi put da sam imala temperaturu 37.3,4,5 a sada je 36.2 sto znaci da nisam.Da li je moguce da ce mi ovako biti ciklus danas je 5 dan kako mi je krenulo tako???Da li da pozovem ujutru u Nis-u da ih pitam???Nikada mi nije bio ovakav ciklus!Ovako mi je jos od 12.11.Sta vi mislite?Kakve su mi sanse da ipak jesam??? A jos pre 2 nedelje maltene odmah posle ovulacije(znam da je bila-radela sam Progesteron 24.dana bio je 51) pocele su grudi da me bole kao da cu da dobijem i bas su bile velike i sada su i tada mi je bilo cudno to.A ovo sada jos vise...Help...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/11/2013, 13:06

Ivo mozda jedan testic da pi pi ili betu da izvadis da proveris to bi bilo jakolepo  da je trudnoca sto ti i zelimo !!! Cudan osecaj je od mikroginona u svakom slucaju
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 17/11/2013, 13:18

Bebana , Sonjin ti je mejl lazarovska@pragueivf.cz . Ne moj me drzati 100 posto , jer sam ti ga napisala iz glave a skoro sam joj slala i skoro sam sigurna da sam ga tacno napisala . Ako sam slucajno pogresila, neka me neka od cura ispravi . Ja se vec osecam kao trudnica , tako se i ponasam tj., ulenjila sam se pa me mrzi da kopam po Sonjunim stranicama a mejlove sve sam slala samo s posla .
Ne brini nista , tvoj AMH je sasvim zadovoljavajuci , bices ti nama uskoro lepa i zadovoljna trudnica .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 13:24

[quote="ganedina"]Bebana , Sonjin ti je mejl   lazarovska@pragueivf.cz  . Ne moj me drzati 100 posto , jer sam ti ga napisala iz glave a skoro sam joj slala i skoro sam sigurna da sam ga tacno napisala . Ako sam slucajno pogresila, neka me neka od cura ispravi . Ja se vec osecam kao trudnica , tako se i ponasam tj., ulenjila sam se pa me mrzi da kopam po Sonjunim stranicama a mejlove sve sam slala samo s posla .
Ne brini nista , tvoj AMH je sasvim zadovoljavajuci , bices ti nama uskoro lepa i zadovoljna trudnica .[/quote
do neba i nazad ti hvala]
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 17/11/2013, 13:27

nego cure , ja sve vreme hocu da vas pitam pa zaboravim . Koliko kapi vigantola tj., vitamina D dnevno treba da uzimamo . Ja ga koristim vec mesec dana a doze mi variraju od pocetnih 30 kapi/ ja verovatno nisam normalna zbog toga , do trenutnih 10 kapi u poslednjih 10 dana , mada mi je Maakki rekla da je njoj njen doktor rekao da uzima po 3 kapi dnevno . Pliz , neka mi odgovori neko ko zna nesto vise o tome .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 13:34

[quote="ganedina"]nego cure , ja sve vreme hocu da vas pitam pa zaboravim . Koliko kapi vigantola tj., vitamina D  dnevno treba da uzimamo . Ja ga koristim vec mesec dana a doze mi variraju od pocetnih 30 kapi/ ja verovatno nisam normalna zbog toga , do trenutnih 10 kapi u poslednjih 10 dana , mada mi je Maakki rekla da je njoj njen doktor rekao da uzima po 3 kapi dnevno . Pliz , neka mi odgovori neko ko zna nesto vise o tome .[/quotezasto vitamin d koristis?
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/11/2013, 13:35

Noja ja sam sa Mikroginonom pocela od 13.11,a ovo sa grudima mi je bilo pre pocetka sa tableticama.Sada cu da zovem mog Ginekologa da cujem i njegovo misljenje.Strah me je da pocnem da se nadam,da se ne bi ponovo razocarala...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 17/11/2013, 13:40

Zato sto sam odavno u klimaksu i verovatno vec odavno imam manjak vitamina D za koji smatram da je bitan za uspesanu vantelesnu a nisam se vec 3 leta uopste suncala da bih mogla provitamin A da pretvaram putem suncevih zraka u neophodni vitamin D . Sad sam u gomili radjenih analiza jednostavno ispustila da ga uradim .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 13:42

ivanicasale ::Zdravo devojke,
Okacice zao mi je ,sada sam videla...
Imam problem i neznam sta mi je pa mi mozda mozete pomoci:E sada ja jos nisam dobila normalno vec samo braonkasto po malo,a imam onaj osecaj da cu da dobijem svakog trenutka a od toga nista.Od 13.11 pijem Mikroginon,prosto me je strah da pocnem da verujem da kao ima nesto da se nebi jos vise razocarala.Merila sam temperaturu jutros bila je 36.2.Znam da kada sam ostala trudna prvi put da sam imala temperaturu 37.3,4,5 a sada je 36.2 sto znaci da nisam.Da li je moguce da ce mi ovako biti ciklus danas je 5 dan kako mi je krenulo tako???Da li da pozovem ujutru u Nis-u da ih pitam???Nikada mi nije bio ovakav ciklus!Ovako mi je jos od 12.11.Sta vi mislite?Kakve su mi sanse da ipak jesam??? A jos pre 2 nedelje maltene odmah posle ovulacije(znam da je bila-radela sam Progesteron 24.dana bio je 51) pocele su grudi da me bole kao da cu da dobijem i bas su bile velike i sada su i tada mi je bilo cudno to.A ovo sada jos vise...Help...
Moze ciklus da prodje i takav, bez obilnijeg krvarenja. Ja koliko znam Microginon ne smes da pijes ako si trudna. Obavezno uradi test ili betu...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/11/2013, 13:45

upravo sam zvala mog ginekologa rekao mi je da dodjem u Utorak na uz ako ne dobijem normalno.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 13:59

bebana.bebana ::okacice,zao mi je,nadala sam se da ces bar ti sa Tulicem imati srece!
evo nastavka moje price...
odlucili smo da odemo za Le da bi saznali sa cime smo se vratili iz Bga i i zsto nije uspela vto da bi sledeci put povecala sansu da uspe...
i kaze nama dr u LE da nama nije uopste problem spermogram zbog kog smo mi prvo i otisli na vto,zbog koga smo prosli sve komisije i svi su nam rekli da je uzasan ukljucujuci i urologe pa je muz pio lekove profertil i jos neki da poveca broj i brzinu spermica!
kaze dr ja sam problem,meni je nizak amh 1,25 i da zato bile prazna ona tri folikula i da ponovo uradim amh i inhibin,histeroskopiju i ako rezultati budu niski tj ja nemam jajne celije tj malo ostaje mi varijanta da idem na vto iz prirodnog ciklusa a to znaci da odem kada folikul bude odredjene velicine i da aspiriraju.ako ima jajne celije kazu odmah.ali,sanse za uspeh su mi manje od 5% i da mogu to da radim 12 puta godisnje ali ako ne uspe posle 2 puta njegov savet je da ne radim to vise vec da idem na donaciju jajnih celija!
dr ne zavlaci,kazao nam je nesto novo,cak nam nije ni naplatio konsultacije.
druga varijanta je da nisam dobro odgovorila na terapiju i da je zato bilo praznih folikula.
treca je da su zakasnili sa ovulacijom jer meni je endometrijum pre davanja pregnila pao i bio je jedan manje folikul a endometrijum ne sme da pada pre pregnila vec posle!
ali,kaze najverovatnije je da posto mi je amh nizak i prazni folikuli da na zalost kod mene su slabe da ne kazem nikakve sanse da imam svoju bebu!
Evo bebana, da ti kazem. Moj AMH je od prosle godine sa 2,81, pao na 0,6. Imala sam 4 jajne celije i 4 extra embriona.
Rezultat jos ne znam, ali kako bude.
Vec sam negde napisala da sam dr. Sonji pomenula kako mi je pao AMH značajno i zena je rekla ne brinite zbog AMH, do skoro se za njega nije ni znalo.
Dalje, u Srbiji, dok sam isla na ultrazvuk, dr. mi je rekla "tvoj amh govori da nikad neces imati po 10 folikula na svakom jajniku, nego po 2-3. Tako je i bilo. Ja sam u Prag krenula sa 5 folikula, a izvadjene su 4 j.c. zrele.

Zakljucak svega je da malo lupetaju ili malo vise...Ti neces imati 21, ali mozes imati 2-3 j.c. i mozda je bolje, jer je bitan kvalitet, a ne kvantitet.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/11/2013, 14:00

ganedina ::nego cure , ja sve vreme hocu da vas pitam pa zaboravim . Koliko kapi vigantola tj., vitamina D  dnevno treba da uzimamo . Ja ga koristim vec mesec dana a doze mi variraju od pocetnih 30 kapi/ ja verovatno nisam normalna zbog toga , do trenutnih 10 kapi u poslednjih 10 dana , mada mi je Maakki rekla da je njoj njen doktor rekao da uzima po 3 kapi dnevno . Pliz , neka mi odgovori neko ko zna nesto vise o tome .
Ja sam uzimala 2 do 3 kapi tako mi je rečeno a i čitala sam na upustvu da se nesmije više jer se može predozirat a on je u prevelikoj količini otrovan tako sam ja shvatila ,sad pijem po 1 tabletu od Natura welth a to je ta dozvoljena doza od 400iu.

saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/11/2013, 14:07

Ganeduna za d vitamin je odlicno svakodnevno setati po vise puta na desetak minuta na vazduhu nije striktno suncati se vec pod vedrim nebom sto vise
boraviti
Strumfeta je lepo objasnila za amh i saska za d vitamin
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 14:27

Strumfeta78 ::
bebana.bebana ::okacice,zao mi je,nadala sam se da ces bar ti sa Tulicem imati srece!
evo nastavka moje price...
odlucili smo da odemo za Le da bi saznali sa cime smo se vratili iz Bga i i zsto nije uspela vto da bi sledeci put povecala sansu da uspe...
i kaze nama dr u LE da nama nije uopste problem spermogram zbog kog smo mi prvo i otisli na vto,zbog koga smo prosli sve komisije i svi su nam rekli da je uzasan ukljucujuci i urologe pa je muz pio lekove profertil i jos neki da poveca broj i brzinu spermica!
kaze dr ja sam problem,meni je nizak amh 1,25 i da zato bile prazna ona tri folikula i da ponovo uradim amh i inhibin,histeroskopiju i ako rezultati budu niski tj ja nemam jajne celije tj malo ostaje mi varijanta da idem na vto iz prirodnog ciklusa a to znaci da odem kada folikul bude odredjene velicine i da aspiriraju.ako ima jajne celije kazu odmah.ali,sanse za uspeh su mi manje od 5% i da mogu to da radim 12 puta godisnje ali ako ne uspe posle 2 puta njegov savet je da ne radim to vise vec da idem na donaciju jajnih celija!
dr ne zavlaci,kazao nam je nesto novo,cak nam nije ni naplatio konsultacije.
druga varijanta je da nisam dobro odgovorila na terapiju i da je zato bilo praznih folikula.
treca je da su zakasnili sa ovulacijom jer meni je endometrijum pre davanja pregnila pao i bio je jedan manje folikul a endometrijum ne sme da pada pre pregnila vec posle!
ali,kaze najverovatnije je da posto mi je amh nizak i prazni folikuli da na zalost kod mene su slabe da ne kazem nikakve sanse da imam svoju bebu!
Evo bebana, da ti kazem. Moj AMH je od prosle godine sa 2,81, pao na 0,6. Imala sam 4 jajne celije i 4 extra embriona.
Rezultat jos ne znam, ali kako bude.
Vec sam negde napisala da sam dr. Sonji pomenula kako mi je pao AMH značajno i zena je rekla ne brinite zbog AMH, do skoro se za njega nije ni znalo.
Dalje, u Srbiji, dok sam isla na ultrazvuk, dr. mi je rekla "tvoj amh govori da nikad neces imati po 10 folikula na svakom jajniku, nego po 2-3. Tako je i bilo. Ja sam u Prag krenula sa 5 folikula, a izvadjene su 4 j.c. zrele.

Zakljucak svega je da malo lupetaju ili malo vise...Ti neces imati 21, ali mozes imati 2-3 j.c. i mozda je bolje, jer je bitan kvalitet, a ne kvantitet.
hvala ti strumfeta,svaka ti se pozlatila...
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 14:36

Danas je 29. dan ciklusa, 16. dan od aspiracije i 13 dpt.
Moji koraci su sve sporiji i sve tezi.
Menjam raspolozenje...
cas bi sad otisla da uradim betu, a strah me ako je negativna...
cas razmisljam sacekacu 20. to je jos neki dan...
Stomak me boli, cas kao da cu da dobijem, cas ne lici na to. Na grudima ama bas nikakvih promena, malcice bolne.
Volela bih da se ubodem na vreteno i prespavam do 20 .budenje 
MM je protiv da radim ranije test i betu... s obzirom na prethodna iskustva...jer ja cim uradim test i vidim da je negativan, ja za 15 min dobijem... Koliko je testova za ovih 8 c  godina uradjeno. Kaze "aj bar jedanput ispostuj sta ti doktori kazu" i tako...
Ja cekam... i korak po korak idem ka 20 beta
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 14:42

strumfeta,izdrzi,drzim ti fige...
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/11/2013, 14:49

Crvicu, draga, jaaako mi je zao!!! Crying or Very sad Odmori se, oslobodi strea i tuge zbog neuspesnog postupka, saberi se, pa polako kreni dalje. Ako ti nesto fali od analiza, uradi i to! Drugo nam ne preostaje! zagrljaj Ne znam gde si radila postupak, ali razmisli i o nekim drugim klinikama, sad znas kako mozes da dobijes kvalitetne jc, uz malo podrske u vidu adekvatne terapije mozes da dodjes do cilja, sigurna sam!

Genedina, super zvucis! Mantram i vucem za nosic! vv vv vv vv 

Pegaz, setkaj slobodno bez straha, to ubrzava cirkulaciju! Navijam draga i za tebe! vv vv vv vv

Maaki, i ti mi zvucis super, "kasnis" 1 dana za Pegazom i Genedinom, ali verujem da ce ti rezultat biti kao kod njih! Vucem za nosic i prasim! vv vv vv vv

Bebana, menjaj lekara, konsultuj se sa jos nekim! Nije to uopste nizak AMH! Ja se ne secam tacno koliki je bio moj, ali je bio tu negde, plus imam sigurno vise godina od tebe, pa dobih uz valajnu stimulaciju 10jc. Mnogi valjani i strucni lekari ne gledaju AMH kao merilo odavno.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 17/11/2013, 14:50

Ma trudna si, sta filozofiras Very Happy
(ovo je za Strumfetu)
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/11/2013, 15:02

Strumfeta, mozes da uradis betu ako si nestrpljiva, nije rano! Znam da hvata nervoza pred betu, ali mi mirises na trudnicu, bice ovde malih strumfova uskoro! igracice igracice igracice roda roda roda roda Ja sam je radila 9dpt (kao i Fmala) a to je bio 12 dan posle aspiracije i bila je 61! Ako hoce-hoce, ako nece, cekanje ne pomaze.

Ja pisem post 2 sata, pa svasta ispisaste do sada.
Bebanice, meni tu mirise pre na gresku lekara, da ti nisu dali stop na vreme i da su zaHebali nesto, nego na nizak AMH. Mozda si imala i losu stimulaciju! Odi kod Kopitovicke u NS na konsultacije i vidi sta ce ti ona reci i predloziti, sigurna sam da detaljnijeg, strucnijeg i posvecenijeg dr u Srbiji neces naci! To sto ti ona kaze je zakon, veruj mi! Ja obidjoh pola Evrope, ali sam kod nje nasla srecu, samo zato sto je tako strucna i posvecena.

Ne, nemam procenat od Genezisa i ordinacije Ilic! lol! lol! POnekad stvarno zvucim ko da imam, jer sta god da se nekoj od vas desi ja savetujem dr Kopitovic, jer sam stvarno i iz srca odusevljena sa njom, u svakom pogledu! I da mi nije uspelo isto bih mislila! Zena je lafica i strucnjak veliki! yes yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/11/2013, 15:03

Bebana, kakvi su ti FSH i LH? Meni se cini da tebi drugi hormoni zezaju stimulaciju pre nego AMH?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/11/2013, 15:06

Prevrnuh svoje rezutlate i evo nadjoh moj AMH pre poslednjeg postupka, AMh radjen u martu ove godine 0.87! A u julu dobila 10 jc odlicnog kvaliteta sa 40 godina i vrlo malom dozom stimulacije! Eto koliko je validan! Po njemu bi trebal oda sam vec zagazila u menopauzu!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 17/11/2013, 15:12

KoMetaK ::Prevrnuh svoje rezutlate i evo nadjoh moj AMH pre poslednjeg postupka, AMh radjen u martu ove godine 0.87! A u julu dobila 10 jc odlicnog kvaliteta sa 40 godina i vrlo malom dozom stimulacije! Eto koliko je validan! Po njemu bi trebal oda sam vec zagazila u menopauzu!
progesteron 10,8
fsh 3,57
lh 2,5
17 beta estradiol 92
prolaktin274 u 8h,11h 427 13h 218
ft3 2,8
ft4 16,5
tsh 2,2
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 17/11/2013, 15:15

ja bih rekla da je tu sve ok, mozda malcice povisen tsh za vto, mada zene zatrudne prirodno i kad im je tsh 4


Poslednji izmenio Strumfeta78 dana 17/11/2013, 16:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/11/2013, 15:20

Strumfeta bice sve ok.Videces...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu