KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 11:04

Maki, da li ti u Pragu traže da radiš E2, ili to radiš na svoju ruku? Ako radiš na svoju ruku, da li im te nalaze šalješ u Prag, ili onako, da znaš za sebe?

Drage moje, neka se rađaju deca, dok god može žena da rodi. Godine ne postoje. Moj ujak se oženio sa 20, dobio dete sa 21, a onda je njegovo dete ostalo siroče sa 5 godina. Stariji roditelji mogu duže biti sa svojom decom, od mladih, koji rano odu. Vreme ne postoji, godine ne postoje, samo snaga, energija, vera i ono što ostavljamo iza sebe. Ima dece koja ne pamte majku, a mnogo je veća u njihovom srcu i značajnija u njihovom formiranju, od onih sa kojima su majke svaki dan, ceo život.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/11/2013, 11:05

Bravo MAAKKI koko naša , biće tu lepih jaja !!!! A i endo ti fino raste .

Hvatamo se polako u vozić za Prag , ja sam prva (zajedno sa Pegaz ) , tamo sam već početkom sledeće nedelje . Slediće nas uskoro i Lenjivica i Jocy . Pa da im malo popravimo statistiku za ovaj mesec .

Okacice , kako si ti nama , jel dobro čuvaš jedinče ? Koji ti je dan od ET , jel si dobro , ima li nekih simptoma , jel su prošli bolovi , kako provodiš vreme , ležiš li ???? Piši nam malo .

Brbljivu i ostale koračaljke pozdravljam , kao i naše drage trudnice koje su se malo ulenjile , zaboravile nas .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 11:09

Mama mi juče javlja radosnu vest: Rodica od njene frizerke rodila curice, bliznakinje. Išla u Prag nakon nekoliko neuspašnih postupaka ovde. Posle pola sata zove ponovo, kaže: Jao, zamisli, sad me zove i moja rodica, snajka trudna, i oni išli u Prag posle par neuspešnih pokušaja. Tako da prijavljujem 2 praške trudnice, tj. mamicu i trudnicu :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 6/11/2013, 11:12

Hehehe Ganedina prozva me pa da se javim. Meni otkrili neku ranicu, jako malu, na grlicu. Papa je II grupa ali dr kod koga sam isla privatno kaze da treba da se to sanira krioterapijom pre transfera (naravno kod njega za dooobru sumu), jer navodno moze da izazove pobacaj, a dr iz doma zdravlja kaze da se takve ranice samo prate.Tako da drage moje ja zaista ne znam sta da radim. Dr Sonja kaze da ne moze nista na nevidjeno i da potrazim trece misljenje... bas sam se smorila pa ce Prag verovatno sacekati januar....
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 11:22

Jocy, ne znam, najbolje da potražiš treće mišljenje. Evo ti kontakt doktorke koja je bila nekada glavna za kolposkopiju u Frontu, a sada radi privatno. Stručnjak je baš za cerviks. Kod nje je išla moja sestra kada joj papa nije bio ok, i na kraju ispade frka ni oko čega, žena joj sve uradila ponovo i bili su dobri rezultati. Ja sam davno imala ranicu i nestala je sama od sebe.
http://drknezevic.mojlekar.net/?page_id=28
http://www.stetoskop.info/Ginekoloska-ordinacija-Andjelka-Knezevic-a774-addressbook.htm
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 6/11/2013, 11:32

Erata,divne vesti za praske pobednike!
Jocy,moras po jos neko misljenje pa doneti odluku !
MaKKi ,folikuli su divni, endo ok,nije prehlada strasna,ne brigaj!
Drago mi je zbog pomenute glumice sto ce se ostvariti kao majka,ima pravo kao sve zene na svetu ali...Reklamirati nesto ,sto kod nas nije transparentno i zakonom od odgovarajucih institucija pokriveno je kao samar .Svi cute,narod oguglao na sve, to su valjda i hteli ovi sto nas bombarduju svakakvim bljuvotinama ,prete sa tv ekrana,serviraju rialiti emisije do besvesti.Cuti i trpi,pa vidis kakva divna zemlja zena moze u 52 god da bude majka .Reklama je uspela .Ne sumnjam da ce glumica biti divna majka.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 6/11/2013, 11:40

Jocy, meni su posle porodjaja otkrili mozaik i ektopiju na grlicu. Odmah su mi uzeli briseve, i  iako je sve bilo ok, predlozena mi je bipsija. Posto ja nisam mutava po pitanju svog zdravlja, odmah sam pitala, tri razicita ginekologa i svi su mi rekli da je bolje da se uradi biopsija, i ako je moguce sve ukloni, da me ne boli glava. Odradila sam biopsiju, posto je promena velika, nista ne boli ( malo je samo morbidno), ponovila nalaze, sve je uredno, cak i taj hp nalaz.

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 6/11/2013, 11:47

I da se nadovezem na pricu o trudnoci glumice...iako svaka zena treba da se ostvari u ulozi majke, ako to zeli, potpuno je suludo radjati decu sa toliko godina. Sta ce ona moci da ponudi tom detetu kroz 15 godina? I o tome treba razmisliti...dete nije nesto sto je trenutno, sto je tu par godina... dete je nesto za ceo zivot, i kroz ceo zivot mu trebaju roditelji...zdravi...

A o legalnim i legitimnim radnjama u nasem zdravstvu je vec sve receno, na zalost...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/11/2013, 11:54

ja sam za glumicu ! bolje ikad nego nikad ,sta ce mi zivot bez deteta ?! ...ja bas navijam za nju ,divim joj se i skida kapu ! imati m... i roditi dete u 52oj godini ;svaka cast !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/11/2013, 12:01

Draga Jocy , pa gde sad i ranica ? A baš sam se nadala da ćemo sve zajedno da trudnujemo od Novembra . Lepo ti je Erata predložola -traži treće mišljenje i možda baš kod te dr.,zvuči mi OK . Ali ne moj puno da brineš ,nije to ništa strašno .Samo moraš ga rešiti pre da ne bi posle ispala neka komplikacija ne daj Bože u trudnoći . Moj ti je savet da koliko od večeras kreneš da stavljaš kantarionovo ulje uveče na tampon i tako neko vreme , znam sigurno da je to dobro . A i jedna moja koleginica je na taj način izlečila ranicu . Naravno , i obavezna poseta lekara .

ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/11/2013, 12:27

Ema 78 , baš ti hvala za tvoj komentar . Ima ovde nas žena koje nismo baš mnogo mlađe od pomenute glumice , pa se još uvek borimo i nadamo se da ćemo uskoro postati majke !!!!!!!!
Nismo baš sve imale sreće da se ranije ostvarimo u ulozi majke , iako smo to jako želele i radile na tome .

Moj je stric dobio svoju ćerku u 56 godina , ona sada ima 16 a stric je i dalje veoma zdrav vitalan, i dalje radi privatno, uz penziju i pruza svom detetu sve što joj treba , tako da ja ne vidim da njoj išta fali zbog očevih godina . Dete je već sad egzistencijalno i finansijski potpuno obezbeđeno za dugi niz godina .

I moje će dete sutra biti potpuno obezbeđeno ako bi se nama nešto desilo , a ne bi ni ostalo samo . Uostalom , i ja sam odrasla bez majke od svolih 15 meseci !!!!!!!!!!!!!

Volim zapad što tamo deca nisu patološki vezana za svoje roditelje kao kod nas , već se rano osamostaljuju i idu svojim putem , a ne roditeljima na grbači ceo život kao ovde kod nas .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 6/11/2013, 12:40

Erata sto se tice danasnjeg uz i e2 uradila sam na svoju ruku, a u dogovoru sa mojim ginekologom, mada mi je on danas rekao da hoce svaki dan da me vidi na uz jer hoce da ih se nagleda kako rastu, tako je on rekao. Poslala sam mail u kliniku i dobila neverovatno brz odgovor da isto ponovim u petak, mada po semi mi uz pada u subotu, e sad videcu.

Jocy misa mu pa sta sad to, ja bih svakako potrazila misljenje jos jednog dr, tamo gde meni predloze uz debelu naplatu usluge dobro razmislim i svakako potrazim jos jedno misljenje.

Genedina izgleda da cemo nas dve zajedno za Prag.

Naravno bravo za nove dve praske trudnice.

Ema moram i ja da se nadovezem na tvoje pisanje, obzirom da sam nesto mladja od nje, ja ne znam dali bi isla do tih godina, meni su i ove moje godine vec po malo stare za malo dete, ali zelja je tu ipak prevagnula, nije moja greska sto se na zalost ranije nisam ostvarila kao majka, ali isto tako ne bih preterivala i gurala na silu pa dokle god.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 6/11/2013, 12:43

Evo upravo sam dobila jos jedan odgovor i receno mi je da se u drugoj fazi stimulacije cesce prati rast folikula te bez obzira na semu, da odradim uz i u petak, a sigurno i u subotu.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 6/11/2013, 12:46

MAKKi meni se svidja i komunikacija sa Pragom ma sve!I bravo za tvog dr koji te priprema!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 12:48

Ja bih podržala sve žene koje žele da postanu majke, bez obzira na godine! Ja imam 34, ako Bog da postaću majka sa 35 i svesna sam da ima ljudi kojima sam ja itekako stara za rađanje. Ne samo ljudi, stara sam i sistemu, koji će me terati na kojekakve pretrage i od mene praviti "slučaj"!
Ja sam u svojoj porodici doživela velike tragedije i imamo mnogo ratne siročadi. Svi ti ljudi su se mladi ženili i udavali, ali sudbina je htela da ostave svoju malu decu da se sama bore kroz život. Zato je mene moj život i moje iskustvo naučilo da pravila nema, da je sve relativno, da se ništa ne može planirati. Samo ljubav ljudi, samo ljubav treba davati svima, posebno svojoj deci. Nikakva pravila, pare, škole...samo ljubav je potrebna i DOVOLJNA, makar ona trajala samo jedan dan. To je nešto što će dete nositi čitav svoj život u sebi, čak i kada ne pamti svog roditelja. Ko može da garantuje da ćemo biti živi, zdravi, sposobni da izvedemo svoju decu na pravi put. Može sutra ne daj Bože auto da nas zgazi. Neka žena rodi sa 52. Možda će živeti barem još 20 godina, možda i više. I šta fali tome? A neka može roditi sa 20 i umreti sa 30 i šta znače onda godine?
Godine ne postoje, ne postoji vreme. Samo ljubav, a majčinska ljubav je večna i ostaje i kada majke više nema. Ostaje zapisana u srcu i duši deteta i kada ne pamti majku. U to sam se uverila u svojoj porodici. Moja prabaka je umrla mlada, ostavila petoro dece iza sebe, a najstarija, moja baka je imala 11 godina. Ona je i dalje mit i božanstvo u našoj porodici. Mnogi su ćerkama ime dali po njoj, svi imaju njenu sliku u kući, svi je spominju i pričaju priče o njoj. Ona je ŽIVA i MAJKA i dan danas, veća i bolja od mnogih majki koje su svakog dana i ceo život tu, a nažalost, kao da nisu...
Zato MAKI (tako će te jednog dana zvati tvoje dete, nick nije slučajan) i ganedina - SAMO NAPRED!!!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 6/11/2013, 12:49

Da Makki bas zato sto je krenuo odmah da me ubedjuje da je neophodna krioterapija ja sam se zapitala. Pocecu sa kantarionom cim mi prodje jer jutros dobih, hvala na ideji. Pa cu videti ne mora da se zuri posto je FET u pitanju.

E sto se tice glumice mislim da je svako odgovoran za svoje postupke i da ako ona misli da to moze- svaka cast samo napred. Ono sto meni smeta je to da ako je stvarno bila donacija JC u Srbiji, je ta netransparentnost koja ovde vlada, sto zene koje su donirale verovatno i ne znaju da su donirale... e to meni smeta.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 12:53

A deca podmlađuju svoje majke i daju im volju za život, posebno majke koje su se dugo borile i dugo čekale i izgarale.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/11/2013, 12:55

Hvala ti Erata , divna si !!!!!! Uzivam da te čitam i lepo je što si ovde , kao i druge cure poput tebe !!

Ljubim te .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 12:56

Jocy ja bih tražila mišljenje nekog ginekologa koji radi vto.Ovde najviše verujem Kopitovićki.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 13:01

Erata ::Ja bih podržala sve žene koje žele da postanu majke, bez obzira na godine! Ja imam 34, ako Bog da postaću majka sa 35 i svesna sam da ima ljudi kojima sam ja itekako stara za rađanje. Ne samo ljudi, stara sam i sistemu, koji će me terati na kojekakve pretrage i od mene praviti "slučaj"!
Ja sam u svojoj porodici doživela velike tragedije i imamo mnogo ratne siročadi. Svi ti ljudi su se mladi ženili i udavali, ali sudbina je htela da ostave svoju malu decu da se sama bore kroz život. Zato je mene moj život i moje iskustvo naučilo da pravila nema, da je sve relativno, da se ništa ne može planirati. Samo ljubav ljudi, samo ljubav treba davati svima, posebno svojoj deci. Nikakva pravila, pare, škole...samo ljubav je potrebna i DOVOLJNA, makar ona trajala samo jedan dan. To je nešto što će dete nositi čitav svoj život u sebi, čak i kada ne pamti svog roditelja. Ko može da garantuje da ćemo biti živi, zdravi, sposobni da izvedemo svoju decu na pravi put. Može sutra ne daj Bože auto da nas zgazi. Neka žena rodi sa 52. Možda će živeti barem još 20 godina, možda i više. I šta fali tome? A neka može roditi sa 20 i umreti sa 30 i šta znače onda godine?
Godine ne postoje, ne postoji vreme. Samo ljubav, a majčinska ljubav je večna i ostaje i kada majke više nema. Ostaje zapisana u srcu i duši deteta i kada ne pamti majku. U to sam se uverila u svojoj porodici. Moja prabaka je umrla mlada, ostavila petoro dece iza sebe, a najstarija, moja baka je imala 11 godina. Ona je i dalje mit i božanstvo u našoj porodici. Mnogi su ćerkama ime dali po njoj, svi imaju njenu sliku u kući, svi je spominju i pričaju priče o njoj. Ona je ŽIVA i MAJKA i dan danas, veća i bolja od mnogih majki koje su svakog dana i ceo život tu, a nažalost, kao da nisu...
Zato MAKI (tako će te jednog dana zvati tvoje dete, nick nije slučajan) i ganedina - SAMO NAPRED!!!
Tvoja baka je prestala da bude dete u 11-oj godini,a niko nema pravo da detetu oduzme to pravo.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 13:07

Što se glumice tiče slažem se sa Eratom po pitanju čija je jč,sperma,a možda i embrion????Prvo je bilo da je donirana sperma,a posle ''partner odustao''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 13:17

Moja baka je bila najveće dete koje sam ja poznavala! Pravi anđeo dečijeg srca.
I je li kriva moja prababa što je umrla? I je li kriva žena ako se nada da će živeti 70-80 godina (čemu se većina ljudi nada) i pružiti svom detetu da živi sa majkom 20 i više godina?
Život nameće mnoge stvari nenadano i nepredvidivo i baš roditelji koji sve žele pod konac i savršeno za svoju decu, jednog dana samo vide da ništa nije ispalo kako su planirali. Nema planova za narednih 10-15 godina. Ne kažu džabe ljudi: Ako Bog da! Jer mi planiramo i planiramo, a biće kako Bog da. Žena će detetu DATI život. Ništa ona njemu ne oduzima. Možda devojčica bude srećnija od svih nas zajedno. Da Bog nije hteo da se rodi, ne bi se ni desilo. Ko smo mi da sudimo o nečemu što je izvan naše moći i dometa? Neka su žive i zdrave. Po meni je njeno dete već srećno i voljeno, zašto ne?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/11/2013, 13:19

JocY ::Ono sto meni smeta je to da ako je stvarno bila donacija JC u Srbiji, je ta netransparentnost koja ovde vlada, sto zene koje su donirale verovatno i ne znaju da su donirale... e to meni smeta.
E meni je upravo ovo strašno. Ta mogućnost prodaje jć ili spermića, nebitno, na crno affraid  Kao da se radi o nekoj robi, a ne o genetskom materijalu. Sa navodnim odobrenjem donora No Hvata me jeza pri samoj pomisli. A Spec.bolnica mi je baš asocijacija na to!

Maki samo napred, navijam ljubav ljubav ljubav zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 6/11/2013, 13:22

Erata ::A deca podmlađuju svoje majke i daju im volju za život, posebno majke koje su se dugo borile i dugo čekale i izgarale.
Baš lepo rečeno ljubav love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 13:24

Otkako sam u ovom problemu, na sve ljude gledam kao na savršenstvo! Svaki začeti život je za mene jedno čudo. Kad vidim kako se mi mučimo, pa ne ide, meni je jasno da je svaka uspešna priča delo Tvorca, čudo nad čudima i čim je tako - to je ispravno.
Niko ne može da zna kakav život neke nerođene bebe može biti, šta je sve čeka na njenom životnom putu. Možemo mi napraviti sve savršene uslove i onda bum tras, u jednom danu se sve rasprši, nestane, dogodi se katastrofa. Zato ne treba mnogo promišljati i strahovati. Žena od 52 godine nema straha, upušta se u majčinstvo hrabro. Ja to nikada ne bih mogla da osudim. Ja u svojoj porodici imam slučaj da je žena zatrudnila sa 51. A pre toga godinama bila u menopauzi, tek kad je beba počela da šutira ona je skontala. Rodila je jednu od najplemenitijih i najboljih žena koje poznajem. Žena ima srećan život, baš sve - divnog muža, decu, karijeru, zadovoljna je, pomaže svima. Jedan život za poželeti. I šta fali?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu