KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 6/11/2013, 13:28

Erata ::Otkako sam u ovom problemu, na sve ljude gledam kao na savršenstvo! Svaki začeti život je za mene jedno čudo. Kad vidim kako se mi mučimo, pa ne ide, meni je jasno da je svaka uspešna priča delo Tvorca, čudo nad čudima i čim je tako - to je ispravno.
Niko ne može da zna kakav život neke nerođene bebe može biti, šta je sve čeka na njenom životnom putu. Možemo mi napraviti sve savršene uslove i onda bum tras, u jednom danu se sve rasprši, nestane, dogodi se katastrofa. Zato ne treba mnogo promišljati i strahovati. Žena od 52 godine nema straha, upušta se u majčinstvo hrabro. Ja to nikada ne bih mogla da osudim. Ja u svojoj porodici imam slučaj da je žena zatrudnila sa 51. A pre toga godinama bila u menopauzi, tek kad je beba počela da šutira ona je skontala. Rodila je jednu od najplemenitijih i najboljih žena koje poznajem. Žena ima srećan život, baš sve - divnog muža, decu, karijeru, zadovoljna je, pomaže svima. Jedan život za poželeti. I šta fali?
Potpisujem, sve isto tako mislim ali eto jedino sto mi u toj prici smeta je ono sto sam prethodno rekla, AKO je bila donacija, sto to kod nas nije transparentno.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 13:31

I mislim da baš mi, koje se borimo ovoliko, treba da imamo najviše razumevanja za Ljiljanu i njenu trudnoću. Na stranu Radulović i mahinacije, to je druga priča.
Ali moja mama recimo je meni sa oduševljenjem javila ovu vest. Svi ljudi oko mene su imali pozitivne komentare, pa me čudi da osuđuju baš one žene koje prolaze kroz isto i koje nemaju 20, već 40.
Onda možemo da osudimo i žene koje su išle na vto 15 puta, jer su time rizikovale svoje zdravlje, a ispade da majka mora biti u savršenom stanju.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 6/11/2013, 13:40

Ne, nemojte me shvatiti pogresno ja sam se jako obradovala ovoj vesti i ne osudjujem nju uopste, nego mi samo smeta ovaj drugi aspekt price. Ja POTPUNO podrzavam donaciju samo da sve bude posteno i da sve strane znaju sta je po sredi...eto samo to.... jer mislim da nije posteno da neko ne zna i da nije pristao na to da njegove celije budu donirane. Ako postoji pristanak onda skidam kapu.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 13:42

Erata ::I mislim da baš mi, koje se borimo ovoliko, treba da imamo najviše razumevanja za Ljiljanu i njenu trudnoću. Na stranu Radulović i mahinacije, to je druga priča.
Ali moja mama recimo je meni sa oduševljenjem javila ovu vest. Svi ljudi oko mene su imali pozitivne komentare, pa me čudi da osuđuju baš one žene koje prolaze kroz isto i koje nemaju 20, već 40.
Onda možemo da osudimo i žene koje su išle na vto 15 puta, jer su time rizikovale svoje zdravlje, a ispade da majka mora biti u savršenom stanju.
Erata ti danas kao da imaš dve osobe u sebi.Prvu koja je pokrenula ovu priču o ''mutnoj radnji'',a drugu koja sad brani Ljiljanu.Niko od nas nije rekao da nam nije drago što je žena trudna.Šta više drago nam je.I to da čovek može da zna šta će biti sa njim kroz 10-15god,pa niko od nas nije u stanju da zna šta će se dogoditi kroz par sati.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 13:47

Jedno su godine žene i njena odluka da bude majka, a drugo je dr. Radulović i njegova mutna radnja. To su dve odvojene stvari. Osuđujem netransparentno i protivzakonito doniranje (za koje nije žena kriva, već doktor i sistem koji mu to omogućuje) i odobravam odluku da postane majka u tim godinama. Rekla sam u prvom postu, da mi je drago zbog žene, ali da njen slučaj otvara (ili ne otvara), niz pitanja koje bi nadležne institucije trebale da postave doktoru i klinici.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 13:54

Erata ::Moja baka je bila najveće dete koje sam ja poznavala! Pravi anđeo dečijeg srca.
I je li kriva moja prababa što je umrla? I je li kriva žena ako se nada da će živeti 70-80 godina (čemu se većina ljudi nada) i pružiti svom detetu da živi sa majkom 20 i više godina?
Život nameće mnoge stvari nenadano i nepredvidivo i baš roditelji koji sve žele pod konac i savršeno za svoju decu, jednog dana samo vide da ništa nije ispalo kako su planirali. Nema planova za narednih 10-15 godina. Ne kažu džabe ljudi: Ako Bog da! Jer mi planiramo i planiramo, a biće kako Bog da. Žena će detetu DATI život. Ništa ona njemu ne oduzima. Možda devojčica bude srećnija od svih nas zajedno. Da Bog nije hteo da se rodi, ne bi se ni desilo. Ko smo mi da sudimo o nečemu što je izvan naše moći i dometa? Neka su žive i zdrave. Po meni je njeno dete već srećno i voljeno, zašto ne?
Ovo si pisala ospod mog posta.Koga sam ja optužila da je kriv što je umro?Koga sam ja optužila što rađa u 52-oj god?Smatram da svako dete ima pravo da bude dete što duže i da niko nema pravo da detetu oduzme detinjstvo i nametne mu da bude ''mama''sestrama i braći.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 13:57

Erata ::Jedno su godine žene i njena odluka da bude majka, a drugo je dr. Radulović i njegova mutna radnja. To su dve odvojene stvari. Osuđujem netransparentno i protivzakonito doniranje (za koje nije žena kriva, već doktor i sistem koji mu to omogućuje) i odobravam odluku da postane majka u tim godinama. Rekla sam u prvom postu, da mi je drago zbog žene, ali da njen slučaj otvara (ili ne otvara), niz pitanja koje bi nadležne institucije trebale da postave doktoru i klinici.
Žena je kriva isto koliko i dr možda i više jer je drugoj ženi možda time ''uskratila'' majčinstvo.Ti je krađa genetskog materijala.Kako bi se neko osećao da neko ''pozajmi'' bubreg,srce,..?'?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 14:06

Ona moja pitanja nisu bila postavljena tebi. To je razmišljanje, pišem kako razmišljam.
Ja mislim da žena nikako nije mogla znati da se nekome kradu jajne ćelije i daju njoj. Zašto? Zato što je ona otišla na kliniku, prepustila se doktoru, slušala ga kao Boga i nije sumnjala ni u šta. Nije ona na forumu pa da čita sve ovo. On je njoj prosuo priču kao što je ganedina objasnila, da ima materijal sa kojim su žene saglasne da se donira. I to je to. Ona u to veruje i ulazi u priču. Dakle nije ona kriva, jer nije znala i mislila je da je sve u redu. Tako ja mislim da je bilo. Druga varijanta je da žene dobrovoljno prodaju svoje jajne ćelije (žene koje nemaju veze sa vto) istom tom doktoru, kao što je meni taj lik rekao da je prodao spermu i da je srećan što može pomoći nekome. Kome je prodao? Kad bih ga srela nekada u životu, baš bih upitala.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2013, 14:10

zvoncica36 ::
Erata ::Ja bih podržala sve žene koje žele da postanu majke, bez obzira na godine! Ja imam 34, ako Bog da postaću majka sa 35 i svesna sam da ima ljudi kojima sam ja itekako stara za rađanje. Ne samo ljudi, stara sam i sistemu, koji će me terati na kojekakve pretrage i od mene praviti "slučaj"!
Ja sam u svojoj porodici doživela velike tragedije i imamo mnogo ratne siročadi. Svi ti ljudi su se mladi ženili i udavali, ali sudbina je htela da ostave svoju malu decu da se sama bore kroz život. Zato je mene moj život i moje iskustvo naučilo da pravila nema, da je sve relativno, da se ništa ne može planirati. Samo ljubav ljudi, samo ljubav treba davati svima, posebno svojoj deci. Nikakva pravila, pare, škole...samo ljubav je potrebna i DOVOLJNA, makar ona trajala samo jedan dan. To je nešto što će dete nositi čitav svoj život u sebi, čak i kada ne pamti svog roditelja. Ko može da garantuje da ćemo biti živi, zdravi, sposobni da izvedemo svoju decu na pravi put. Može sutra ne daj Bože auto da nas zgazi. Neka žena rodi sa 52. Možda će živeti barem još 20 godina, možda i više. I šta fali tome? A neka može roditi sa 20 i umreti sa 30 i šta znače onda godine?
Godine ne postoje, ne postoji vreme. Samo ljubav, a majčinska ljubav je večna i ostaje i kada majke više nema. Ostaje zapisana u srcu i duši deteta i kada ne pamti majku. U to sam se uverila u svojoj porodici. Moja prabaka je umrla mlada, ostavila petoro dece iza sebe, a najstarija, moja baka je imala 11 godina. Ona je i dalje mit i božanstvo u našoj porodici. Mnogi su ćerkama ime dali po njoj, svi imaju njenu sliku u kući, svi je spominju i pričaju priče o njoj. Ona je ŽIVA i MAJKA i dan danas, veća i bolja od mnogih majki koje su svakog dana i ceo život tu, a nažalost, kao da nisu...
Zato MAKI (tako će te jednog dana zvati tvoje dete, nick nije slučajan) i ganedina - SAMO NAPRED!!!
Tvoja baka je prestala da bude dete u 11-oj godini,a niko nema pravo da detetu oduzme to pravo.
Ova rečenica me je podstakla da odgovorim i da kažem svoje mišljenje. Ispada da žena koja rađa u 52. godini automatski oduzima pravo svom detetu da bude dete. A to nije tačno, jer može biti da ona duže bude sa detetom, nego žena koja nenadano umre.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 14:14

Ko je to rekao?Ta rečenica je upućena svima koji starijoj deci ''nameću'' odgovornosti ''roditelja''.Verovatno ja konfuzno pišem pa ti to tako shvataš.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 14:16

Erata ::Ona moja pitanja nisu bila postavljena tebi. To je razmišljanje, pišem kako razmišljam.
Ja mislim da žena nikako nije mogla znati da se nekome kradu jajne ćelije i daju njoj. Zašto? Zato što je ona otišla na kliniku, prepustila se doktoru, slušala ga kao Boga i nije sumnjala ni u šta. Nije ona na forumu pa da čita sve ovo. On je njoj prosuo priču kao što je ganedina objasnila, da ima materijal sa kojim su žene saglasne da se donira. I to je to. Ona u to veruje i ulazi u priču. Dakle nije ona kriva, jer nije znala i mislila je da je sve u redu. Tako ja mislim da je bilo. Druga varijanta je da žene dobrovoljno prodaju svoje jajne ćelije (žene koje nemaju veze sa vto) istom tom doktoru, kao što je meni taj lik rekao da je prodao spermu i da je srećan što može pomoći nekome. Kome je prodao? Kad bih ga srela nekada u životu, baš bih upitala.
Njoj je jedino bilo stalo da uspe,a da li je znala ili ne to nek ide na njenu dušu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 6/11/2013, 14:18

Neka radi svako sa svoji zivotom sta hoce. I Hale Beri je rodila sa 47, Monika Beluci sa skoro 46, Kelly Preston (supruga Dzona Travolte) sa 48, spisateljica Ivana Kuzmanovic sa 46, itd. Problem je, ne cak ni dr Prdulovic, vec drzava u kojoj vlada potpuno bezakonje i dvostruki arsini.Podrzavam od srca sve starije cekalice:lol!: 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 14:18

Erata ::
zvoncica36 ::
Erata ::Ja bih podržala sve žene koje žele da postanu majke, bez obzira na godine! Ja imam 34, ako Bog da postaću majka sa 35 i svesna sam da ima ljudi kojima sam ja itekako stara za rađanje. Ne samo ljudi, stara sam i sistemu, koji će me terati na kojekakve pretrage i od mene praviti "slučaj"!
Ja sam u svojoj porodici doživela velike tragedije i imamo mnogo ratne siročadi. Svi ti ljudi su se mladi ženili i udavali, ali sudbina je htela da ostave svoju malu decu da se sama bore kroz život. Zato je mene moj život i moje iskustvo naučilo da pravila nema, da je sve relativno, da se ništa ne može planirati. Samo ljubav ljudi, samo ljubav treba davati svima, posebno svojoj deci. Nikakva pravila, pare, škole...samo ljubav je potrebna i DOVOLJNA, makar ona trajala samo jedan dan. To je nešto što će dete nositi čitav svoj život u sebi, čak i kada ne pamti svog roditelja. Ko može da garantuje da ćemo biti živi, zdravi, sposobni da izvedemo svoju decu na pravi put. Može sutra ne daj Bože auto da nas zgazi. Neka žena rodi sa 52. Možda će živeti barem još 20 godina, možda i više. I šta fali tome? A neka može roditi sa 20 i umreti sa 30 i šta znače onda godine?
Godine ne postoje, ne postoji vreme. Samo ljubav, a majčinska ljubav je večna i ostaje i kada majke više nema. Ostaje zapisana u srcu i duši deteta i kada ne pamti majku. U to sam se uverila u svojoj porodici. Moja prabaka je umrla mlada, ostavila petoro dece iza sebe, a najstarija, moja baka je imala 11 godina. Ona je i dalje mit i božanstvo u našoj porodici. Mnogi su ćerkama ime dali po njoj, svi imaju njenu sliku u kući, svi je spominju i pričaju priče o njoj. Ona je ŽIVA i MAJKA i dan danas, veća i bolja od mnogih majki koje su svakog dana i ceo život tu, a nažalost, kao da nisu...
Zato MAKI (tako će te jednog dana zvati tvoje dete, nick nije slučajan) i ganedina - SAMO NAPRED!!!
Tvoja baka je prestala da bude dete u 11-oj godini,a niko nema pravo da detetu oduzme to pravo.
Ova rečenica me je podstakla da odgovorim i da kažem svoje mišljenje. Ispada da žena koja rađa u 52. godini automatski oduzima pravo svom detetu da bude dete. A to nije tačno, jer može biti da ona duže bude sa detetom, nego žena koja nenadano umre.
Tek ova rečenica nema blage veze sa tim što ti pišeš.Nije mi jasno kako si tako nešto zaključila iz ove rečenice????

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 14:20

lenjivica ::Neka radi svako sa svoji zivotom sta hoce. I Hale Beri je rodila sa 47, Monika Beluci sa skoro 46, Kelly Preston (supruga Dzona Travolte) sa 48, spisateljica Ivana Kuzmanovic sa 46, itd. Problem je, ne cak ni dr Prdulovic, vec drzava u kojoj vlada potpuno bezakonje i dvostruki arsini.Podrzavam od srca sve starije cekalice:lol!: 
Slažem se sa tobom.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 6/11/2013, 14:28

Erata, divni postovi draga...

Jocy, devojke su vec sve rekle, ja bih proverila ovu Eratinu preporuku, verujem u njene preporuke iz licnog iskustva.

Ganedina, draga, hvala na pitanju, evo me odmaram kuci, nagovaram jedince da ostane kod mene :), doduse, mozda ga kuvanje od mm-a otera, haha, ali toliko se trudi da se ne smem buniti :). Jos uvek imam bolove od hipera, ali mnogo manje, nekako nemam vazduha,verovatno od ovoliko dana lezanja, pijem dosta tecnosti i gledam da sto vise mirujem. Radim sve sto sam citala da moze da pomogne...

Neko je vec pisao, vest o glumicinoj trudnoci je vecinu ljudi odusevila, sto je ok reakcija, ali mi zene sa ovim oroblemom mozemo da pretpostavimo sta se tu desilo, i to je ono sto nije u redu.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/11/2013, 14:49

Okacica-e ja navijam svim srce da jedinče ostane u tvojooj tibi još nekih 8 1/2 meseci navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 6/11/2013, 15:32

More..on je za privođenje.
A gospođa, vođena željom da  mora biti majka, neka radi šta god hoće, samo dok to nije nezakonito. Donacija, koliko sam saznala nije zabranjena, zabranjena je ilegalna prodaja ćelija". Pa ti vidi kakav je to zakon kada počne da se primenjuje i tumači i kakav prostor ostavlja za mahinacije?!
Mene ovde više brine neznanje, kultura "moram da budem keva ili nisam niko i ništa" te Kursadžije i razne Hadžije kao primer. Što neku od vas neko nešto ne pita a znate barem deset puta više nego ona? Što, manje ste vredne? Nego, naša priča je teška, tužna i ne liči na bajku iz Skadarlije. Osim toga, hvala, ali ne bih d apromovišem pink serije, niti sklepane bolnice od ko zna čijih para.
Vi ste heroji bre i nemo' se koškate nego se ljubite:12a:

Mislim da Eratica nije htela ništa lođe d akaže: samo je razdvojila dve stvari; radost zbog nečije trudnoće ali i oštro kritikovala neznanje i odsustvo zakona, te lekara za kojeg svi znamo kako radi.

Zvonce, ja se slažem i sa tobom da ona baš i nije tako bezazlena u priči, ma koliko sam srećna štp je uspela. Klasična patetika i upotreba nečije sreće u medijske i marketinške svrhe. Nek' je živa i zdrava i ona i beba ali budimo realni.


Poslednji izmenio InVitroVeritas dana 6/11/2013, 17:11, izmenjeno ukupno 1 puta
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 6/11/2013, 15:40

Brbljiva, niko ne može da te otpusti zbog procedure. Ne znam kakav ugovor imaš ali i sa ugovorom o delu to ne smeju da urade. To kaže zakon ali je u praksi drugačije, dešava se svašta. Ipak, izglasan je novi u kome ne smeju da se diraju žene u proceduri niti trudnice. a trudnica si od prvog dc ako uspe vto;-) Dakle, rokaj i preti!!!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 6/11/2013, 16:33

Devojke. treba mi vasa pomoc tj., treba mi e/mail od dr. Sonje Lasarovske . Molim vas da mi ga posaljete , nisam uspela da ga pronadjem a htela bih da je nesto pitam . Hvala vam unapred.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 6/11/2013, 16:46

http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/28512/salveta-u-bolnici-ceka-porodjaj

joooj zene koliko ste se raspisale, a Salveta ce nam se poroditi. Neka joj je sa srecom!

Ja mogu u svemu samo da se slozim sa Eratom...za toliko imam vremena...

I gomila poljubaca nasim praskim putnicama, ganedini, pegaz, maakki, lenjivici, jocy.....srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci i da uskoro pravimo ovde zurkice, jednu za drugom!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 6/11/2013, 17:07

ganedina imas na sajtu klinike onaj infomail na njega odgovara dr.Sonja.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 17:55

ganedina ::Devojke.   treba mi vasa pomoc  tj., treba mi  e/mail  od  dr. Sonje Lasarovske . Molim vas da mi ga posaljete , nisam uspela da ga pronadjem a htela bih da je nesto pitam . Hvala vam unapred.
Mislila sam da ćeš naći,a pošto vidim da nisi pogledala sam i pustila ti na pp.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 6/11/2013, 18:03

Drage,da vas sve pozdravim i nasim vrednicama pozelim srecu,ma koliko godina imale!
Erato,u potpunosti se slazem sa svim sto si napisala i ne vidim tu nista nejasno i bipolarno.
Zvoncice,ni ja nisam shvatila tvoju recenicu da detetu niko nema prava da oduzme detinjstvo,a nadovezala si se na slucaj Eratine bake.Nije njena majka otisla nekim drugim putem i ostavila decu,vec je umrla,ne vidim kako je tu neko nekom oduzeo bilo kakva prava,vec vidim da je zivot,sudbina,Bog-nazovimo to kako god-oduzeo deci majku.
Okacice,moja mila,puno poljubaca za tebe i tvoju hrabricu!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 6/11/2013, 18:11

Ragaco pročitaj šta je Erata napisala.Da ti ja prepričam pošto ti izgleda nisi baš razumela.Njena prababa je umrla,a baba je imala 11 godina i puno braće i sestara.Iz njenog posta sam zaključila da je njena baba brinula kao majka o svojoj braći i sestrama.TO NIJE LEP ŽIVOT ZA DETE OD 11god. I ONA JE IMALA PRAVO DA SE IGRA,a ne da bude ''mama''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 6/11/2013, 18:35

Jeste Zvončice,apsolutno se slažem sa tobom,ali si napisala da niko nema prava da detetu oduzme detinjstvo,pa niko joj ga nije namerno i s pravom ni oduzeo,prosto tako je bilo!
Kamo lepe sreće da sva deca imaju priliku da u potpunosti odrastu u sigurnom zagrljaju svojih roditelja,ali pravila tu nema.
Ja ipak mislim da ti nisi razumela šta je Erata napisala.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu