KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
lilly13
Arya
lenabeograd
suzanasaki
MAAKKI
kornjaca
neca73
kockicaaa
Star77
anasrce
missile
ivi
sigmabh
ivanicasale
cicsa80
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
Endzi
SannI-AlL
Sofija Veks
Ambra
jekica
Stenli
Crvic
Ema78
dunjas
ganedina
laKole
lelas
JocY
Niny
d77
saska1
pegaz
fmala
tetreb
tatjana2
ragaco
grudva
PalcicaBg
OKacica
KoMetaK
fight&faith
InNaturaVeritas
labradorka
Ninche
bebana.bebana
zvoncica36
Vuchica
BiKsi :)
SoJa
lenjivica
sareni leptir
bak
Erata
59 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 30/10/2013, 12:43

lenjivica ::Brbljiva, desilo se meni, nije bilo kao prava meca, ali pomalo krvi i kao da cu da dobijem. Rekla mi Sonja da se to desava i da ne brinem.Medjutim, kad sam prestala s microgynonom i kad je trebalo da dobijem, ja nisam...Ni kap, ma nista. A ipak sam usla u postupak i bez mece...
i kod mene jednom bilo isto. slabo krvarenje nekoliko dana dok sam pila kontracepciju (par dana prije prestanka) a onda nakon prestanka terapije - ništa. navodno, dešava se.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 12:44

...ma sasvim malo imam ...na papiru se vidi ,inace ovako ne curka...
 onda sam dobro postupila sto sam ih zvala ...?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 30/10/2013, 13:22

evo malo da vam se javim... Dakle pijem estrofem 3x2 a uzela sam i folnak 10 mg, i negde sam pročitala da je dobar Ginko za debljanje endometrijuma (ja sam uzela Ginko Max), a na njemu piše da je za koncentraciju... Trebala bih uzeti i ananas svež a ponekad uzmem i cveklu mada nju volim samo u salati...
Ako imate još kakav savet za mene u pripremi za FET, možda nešto u vezi ishrane?
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 13:25

u spebu su mi rekli da pijem pivo za endometriju ,a drugarica me zvala i rekla -surutku za deblji endo..ja od svega toga narucila revitu ....
 a cekaj ,estrofen od kada pijes ?po preporuci doce ili ...?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/10/2013, 13:40

pegaz ::evo malo da vam se javim... Dakle pijem estrofem 3x2 a uzela sam i folnak 10 mg, i negde sam pročitala da je dobar Ginko za debljanje endometrijuma (ja sam uzela Ginko Max), a na njemu piše da je za koncentraciju... Trebala bih uzeti i ananas svež a ponekad uzmem i cveklu mada nju volim samo u salati...
Ako imate još kakav savet za mene u pripremi za FET, možda nešto u vezi ishrane?
Mislim da sam već više puta pisala o ananasu i cvekli.Ananas će da ti nabije šećer,a cvekla nije dobra u prekomerenoj količini.Stvara oksalate(oksalatni pesak u bubrezima,koji kad se izbacuje stvara ešerihiju koja se brzo ''razmnožava'' i može da izazove spontani).Uzimaj 500mg Vitamina C i pij dosta vode i što više šetaj.Pivo ima alkohola u sebi,a alkohol je više nego poželjno izbegavati za vreme pripreme i u trudnoći.Dete može da se rodi bolesno.Jedi šta ti se jede i koliko ti se jede.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 30/10/2013, 14:14

Estrofem od nedelje po preporuci dr...
Ok zvončice hvala ti na savetu... uzeću taj vitamin c 500mg...
Posao mi je takav da sedim po ceo dan i kad dođem kući samo mi se spava, mada se trudim da makar uveče prošetam... zato sam uzela ovaj ginko navodno poboljšava cirkulaciju
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/10/2013, 14:17

BRBLJIVA76 ::u spebu su mi rekli da pijem pivo za endometriju ,a drugarica me zvala i rekla -surutku za deblji endo..ja od svega toga narucila revitu ....
 a cekaj ,estrofen od kada pijes ?po preporuci doce ili ...?
Ako ideš u Spebo pozdravi dr.od mene i pitaj da li imaju statističke podatke koliko ima na Jugu ometenih u razvoju?Bolje bi mu bilo da žene odvraća od alkohola.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 15:56

 b  b  b 
ma ja cu pijana da idem na stimulaciji bre !sta ce da mi fali ,malo za promenu ....!f  b  b  b
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/10/2013, 16:59

Brbljiva sta su ti rekli u Spebu za to braonkasto?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 37
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 17:08

nista strasno .i da je to od kontracepcije .da nastavi do 2 novembra da pijem i posle ocekujem mecu..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/10/2013, 17:16

Ih, zvončice al si ti stroga! :) Ima sad i bezalkoholno pivo! Nemoj da mi diraš drugarice koje vole da cugnu, nikom nista od piva za tih nekoliko dana bilo nije, samo donese vise smeha i radosti! :) Ja ga ne volim, al sam imala obicaj da ga popijem, meni se vise svidja kvas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 17:41

biksi kokosko ,ne moze covek da te nahvata ! samo letis ,sa teme na temu Very Happy 
 kazi mi draga ,sta ti mislis o ovom braonkastom sekretu kao pred mecu ? ai vene mi se cini mi se na nogama otvaraju ,bas kao pred mecu .pravo vree za mecu mi je 1 novembra ,ali posto mi produzili tabletice do 2 novembra ...onda meca dolazi kasnije...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 30/10/2013, 18:27

Brbljiva,ja sam pila neke druge kontracept.tabletice 6 meseci i od prve do zadnje kutije na 17.-oj tabletici počinjalo braonkasto da curka i tako do 21.-ve,pa onda nakon par dana od poslednje popijene to pređe u pravu menstruaciju.
Meni to tad nije bilo normalno,ali su doktori rekli da je uobičajena pojava.
A dobila si odgovor i iz Speba,tako da nemaš razloga za brigu.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/10/2013, 18:40

BiKsi :) ::Ih, zvončice al si ti stroga! :) Ima sad i bezalkoholno pivo! Nemoj da mi diraš drugarice koje vole da cugnu, nikom nista od piva za tih nekoliko dana bilo nije, samo donese vise smeha i radosti! :) Ja ga ne volim, al sam imala obicaj da ga popijem, meni se vise svidja kvas!
Biksi mm bi se složio sa tobom po pitanju piva.Kaže da sam ja baksuz(a sigurno i jesam)on popije jedno pivo uz neki ručak(sarmu,..)jednom u mesec dana i ja bih mu i to uskratila.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/10/2013, 18:43

BRBLJIVA76 :: b  b  b 
ma ja cu pijana da idem na stimulaciji bre !sta ce da mi fali ,malo za promenu ....!f  b  b  b
Ovo bih ja trebala da uradim.Pošto sam trezvenjak možda da popijem jednu pa i prirodno mi možda upali.Mnogo sam ukočena.Bitno je da uspe što kaže moj kum kad je pravio dete i on i kuma su bili pod gasom pa im se ''omaklo''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 30/10/2013, 18:44

Pretpostavljam to iz piva ''dobro''za endometrijum je Vitamin B.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/10/2013, 20:35

Jes zvonce, bas to, vitamin b! A i raspolozenje bude dobro, a znas kako nas furaju hormoni, pa onda valja malo biti opusten! I sveza paprika je dobra, ima vitamina c, koji je isto dobar u celoj prici.

Brbljiva, takve smo ti mi kokoske, zacas preletimo tamo ovamo! lol! Nemam sta da dodam, desavalo se curama, cak i jace krvarenje, pa su pojacavale po dve kontraceptivne tabletice dnevno, relax i nista drugo necu da cujem, vazi?! Dobices verovatno cim prestanes sa pilulama, a i rasirila te i produvala hiperbaricna, procirkulisala krv svuda gde treba!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/10/2013, 20:37

ha ha ...rasirila me ! dosta me sire ovi doktori ,jos i hiperbaricna da me rasiri -pa nek ide zivot ! upravo sam saznala da jos jedna cura ia pozz betu i to vto radnjen u Le ! bravo ,samo nek se nizu !x x x x igra igra igra igra smiledraw smiledraw
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/10/2013, 20:43

Superica! Tako, samo veselo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 30/10/2013, 23:33

Veliki pozdrav za sve djevojke :) Dugo sam bila odsutna sa komentarima, ali sam vas redovno pratila, i radovala se i plakala sa vama...sad opet molim za pomoc i savjet:( Policisticni jajnici itd. elem, prestala sam da pijem Dianu i nisam dobila vec dva mjeseca. Zadnji put imala ciklus 31.08. Stalno sam kod doktorice, koja mi za vikend predlaze neke pilule za izazivanje ciklusa...zanima me da li je neko imao slicno iskustvo? Jos jednom, veliki pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 31/10/2013, 10:01

suzo, pa gdje si ti? Very Happy 
imaš pcos dijagnozu, to je i za očekivati - totalno neuredni ciklusi. nikad se ne zna ni kad je ovulacija, ni kad će krenuti krvarenje. možeš čekati (pitanje do kada) ili izazvati kako ti predlaže doktorica.
nego, jesi li ti radila ogtt i insulinemiju? jesi na terapiji metmorfinom?
vrlo često se uz terapiju i poseban režim ishrane i vježbanja, ciklusi urede kod pcos pacijentkinja.
pročačakaj te teme na pdf ženski sterilitet.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 31/10/2013, 12:31

Drugarice drage hvala puno na cetitikama za drugostepenu!d
Navijam koraciiiii d 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 31/10/2013, 12:58

Anasrce, divna vest!!! radost radost radost radost 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 31/10/2013, 13:04

Hvala Okacice draga osmeh srce 
Sta ima kod tebe?
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 31/10/2013, 13:08

Ja sutra imam aspiraciju, dodje i to, a bockam se od 3.oktobra... Drzi te mi pesnice smajli angel ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu