KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+72
Caberneta
Nessi
Hande
chudobka
Angie83
Zmajuška
sonja r
alisa
jelena.kuburic
Principessa
Deni
Soned
lela1984
HappyGirl
mamadabudem
sunny.tp
najdi10
diki81
mis
minja82
zvoncica36
Ema78
Tebi
JocY
lelas
Pilce
saska1
luckystar74
minceeeee
JelenaKmg
Manndarinas
hocukusurnecuzvaku
Annie
fight&faith
Gala
kristina33
dragmilk
dacans
heart84
Mirjana
Struzzo
Januar
suncokret
lilya
tetreb
missile
KoMetaK
djole42
Sofija Veks
Ninche
Gral
SannI-AlL
ciklama
anak
Gramatika
lilly13
neca73
Simona
ivi
Niny
MARA
Abacus
malaplava
alex88
bak
plavaptica
Vuchica
LaFolie
Tanja83
Erata
lenjivica
hany
76 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od suncokret 25/3/2013, 01:43

Da daaaaaaaaaa i nas su svaki put, ama baš svaki, šta god da je u pitanju, obavezno pitali da li smo preko fonda ili sami finansiramo??!! Mad Pristup im je drugačiji kada im plaćaš u kešu odmahhhhh !!! Kao da preko fonda neće dobiti parice, ali odloženo i na rate, pa im manje odgovara. Užass !!!

Sretno Januar i da vam Vlaisavljević bude dobitna kombinacija i na raspolaganju za sve što bude trebalo cvet
suncokret
suncokret

Broj poruka : 70
Location : Srbija
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Abacus 25/3/2013, 08:26

Verujte, nema razlike, mi smo im u kešu platili. Isto je, samo je bitno da izvuku novac, ovako ili onako.

Nezmam kako je u drugim klinikama, ali u Jevremovoj se sve svodi na novac. U našem slučaju njima je bilo samo bitno da dodjemo do plaćanja, bez obzira što nije bilo uslova za aspiraciju. Samo je bitno da novac legne.

U našem slučaju, kada su videli da su preterali, vratili su novac (uplata na račun) i pokušali da ponude besplatan postupak.

Ova klinika je klinika u kojoj se samo o novcu razmišlja, i o procentu uspešnosti (šteluju cikluse radi formiranja grupe žena, jer se tako postižu veći procenti uspešnosti, to vam beće reći) a vi kao pojedinac ste im samo broj, procenat i novac.

Abacus

Broj poruka : 32
Datum upisa : 03.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Erata 25/3/2013, 08:39

Sve smo to mi krivi. Ako se vratite unazad i pročitate kakve su bile reakcije na moje negativno iskustvo sa konsultacija (i posle), videćete zašto je sve to ovako kako jeste. Oni kojima uspe kod njih, ili koji su imali ok iskustvo, ili koji nikada nisu ni bili kod njih, ali iz nekog razloga ne veruju onome koji je bio, ne žele da čuju bilo šta loše o njima. Valjda se ljudi emotivno vežu za doktore, pa kada kažeš nešto, kao da mu diraš familiju.
To ne mogu da shvatim. Ako ja imam dobro iskustvo sa nekom klinikom, to ne znači da ne mogu da prihvatim, ili da neću da verujem da je neko imao loše. Imate armiju ljudi sa problemom, ljudi koji sa strahom i nadom ulaze u klinike, prepuštaju se njima, a oni taj posao ne rade dobro.
Našem narodu su doktori bogovi. To je ostalo iz perioda kada su ljudi većinom bili nepismeni, pa u selu imate 2 idola, 2 neprikosnovena autoriteta, a to su: doktor i pop. Ni danas nije mnogo drugačije. I doktoru mnogi ljube ruku. I ako kažeš nešto protiv tog doktora, pobune se ljudi neverovatno. Napale se kao i kad je politika u pitanju. Laughing
Zato oni vladaju i haraju i deru ovaj siroti narod!
Ali ono što je najgore u ovoj našoj priči: Oduzimaju dragoceno vreme!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Ninche 25/3/2013, 08:45

Abacus izvinite, ali ovo je notorna glupost! Kako formiranje grupe zena osigurava veci procenat, molim te? to sto u jednom danu imaju 10 zena ne garantuje da se uspjeti vise VTO nego ako u 10 dana svaki dan dodje jedna zena... mislim... fd

Svi imamo pravo na svoje misljenje, ja sam svoje dala, i ne bih Jevremovu mijenjala ni za koju drugu kliniku... vama nije palo na pamet da su mozda pokusali da spasu tu vasu jednu JC, a mogli su odmah da kazu nije zrela i zdravo, desava se svakome.... ne biste bili ni prvi ni posljednji. U svakom slucaju ostavljam vama da procijenite sta i kako, ali ovakve izjave su u najmanju ruku smijesne... imate desetke drugih klinika, pa birajte...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Struzzo 25/3/2013, 09:10

Ne znam kako se formiranjem grupa postiže veći procenat uspešnosti?!
Abacus, žao mi je zbog vašeg lošeg iskustva...obavezno javljaj kako napreduje vaša stvar jer to može biti itekako podstrek za druge žene da se osmele, pobune i tuže. Njih "hrani" naša trpeljivost i snishodljivost.
To da imaju drugačiji pristup prema onima preko fonda mogu razumeti jedino da ne dobiju pare odmah ili da te bolje "gledaju" zato što se "isprsiš" za par hiljada evra. Mada mislim da oni mahinacijama mogu više da zarade preko fonda.
Što se tiče klinike...sve su manje-više iste.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Erata 25/3/2013, 10:02

Ninche, ti nisi kod njih radila vto, već vodiš trudnoću kod Ljubića. To su različite stvari. Kada se ima jedna jajna ćelija, prekida se stimulacija i odlaže postupak (barem sam ja dosad naišla samo na takve podatke). Zašto ne verovati ljudima?? Pa evo ja sam sada kod Ivanovića i za sada sam zadovoljna, ali verujem ljudima kada pišu o lošim iskustvima. Budimo realni ljudi, pa nisu iz oka ispali!
Abacus je prošla kroz pakao i još sada ispade da je sve to njen trip, da je ustvari njihova namera bila plemenita. Ma dajte molim vas!


Poslednji izmenio erato dana 25/3/2013, 10:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Erata 25/3/2013, 10:07

Ninche ::Abacus izvinite, ali ovo je notorna glupost! Kako formiranje grupe zena osigurava veci procenat, molim te? to sto u jednom danu imaju 10 zena ne garantuje da se uspjeti vise VTO nego ako u 10 dana svaki dan dodje jedna zena... mislim... fd

Svi imamo pravo na svoje misljenje, ja sam svoje dala, i ne bih Jevremovu mijenjala ni za koju drugu kliniku... vama nije palo na pamet da su mozda pokusali da spasu tu vasu jednu JC, a mogli su odmah da kazu nije zrela i zdravo, desava se svakome.... ne biste bili ni prvi ni posljednji. U svakom slucaju ostavljam vama da procijenite sta i kako, ali ovakve izjave su u najmanju ruku smijesne... imate desetke drugih klinika, pa birajte...

Inače, zar misliš da je to tako lako? Ljudima je propao postupak. Iscrpljeni su emotivno, fizički, novčano. Kao da im pare rastu na grani, pa ne sviđa ti se - menjaj. Kako da menja sada kada je prošao voz i kada ima propao postupak? Žena treba da napravi pauzu do sledećeg postupka. Oduzeto joj je vreme. A onda kada kaže svoje iskustvo, dobije odgovor: Ne sviđa ti se? Menjaj! I to na mestu gde treba da postoji neko razumevanje...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Ninche 25/3/2013, 10:13

Nisam rekla nista za njeno iskustvo, nego za izjavu o procentu uspjesnosti... svako moze da ima svoja misljenja i iskustva, ali kad neko ovakvu glupost izvali onda moram da reagujem... statistika mi je slucajno jako bliska...

a sto se pakla tice - mnoge zene ovdje su prosle kroz pakao i 5 - 6 puta, svaki neuspjesan pokusaj je pakao, i to je to... Tako da jedan neuspjesan pokusaj nije smak svijeta... svako se s tim nosi kako najbolje zna i umije, a sto se prije pomiri sa sudbinom i krene dalje, to bolje... mnogo bolje nego osvrtati se unazad i traziti razloge za ovo ili ono...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Erata 25/3/2013, 10:24

Ninche, ja imam neuspeh iza sebe, ali ne osećam gorčinu, bes, ljutnju, zato što sam imala dobar tretman na klinici. Nije abacus ljuta što nije uspelo, već zato što je loše prošla na klinici. Ne tuži ona njih što nije uspelo, niti oni vratiše novac i ponudiše besplatan postupak - zato što nije uspelo, već zato što su napravili ozbiljan propust.
Znam kako je kada ne uspe jednom, teško...
Kako je ženama koje su prošle kroz 5-6 neuspešnih postupaka - ne znam!
Ali znam sigurno da nije - pakao i to je to, idemo dalje...samo one znaju kako im je i kakve su rane u duši.
Potrebno je da imamo razumevanja za druge žene, za ono kroz šta one prolaze. Nikada ne znamo šta i nas može zadesiti.
Šta god da su prolazili drugi, svakome je njegova muka najveća. Poštujmo ljude i njihovu potrebu da nešto dovrše, da ne zaborave, da se izbore.
Virtualna podrška ne košta ništa, a znači mnogo.
Abacus, sve najbolje i srećno!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Erata 25/3/2013, 10:26

A što se tiče priče o uspešnosti...pa ne moraju ljudi sve da znaju. Šta i ako je rekla nešto pogrešno, pa nećemo je razapeti na krst! Ispade da ćemo morati dobro da izguglamo, pre nego se oglasimo na forumu. Da slučajno ne lupimo glupost. A grupe se sigurno ne prave za dobro pacijenta!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od tetreb 25/3/2013, 10:54

potpisujem Erato u potpunosti a Abakus zelim sve najbolje i da što pre zabebi da zaboravi ovaj košmar kroz koji je prošla
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Struzzo 25/3/2013, 11:06

Nema razloga da se raspravljamo.
Različite smo, različito doživljavamo uspehe i neuspehe.
Istina je da se ovde vrlo često klinike i doktori predstavljaju crno-belo...Ako su oni, doktori, sujetni, nemojmo biti i mi...
Cenim kad neko kaže argumentovano svoju kritiku...Ponavljam, Abacus, javljaj šta dalje...jer nečije iskustvo da je neko isterao nešto na sudu sa nekom VTO klinikom bilo bi jedinstveno i nekome sigurno poučno.
Ja lično nikad ne bih radila VTO u Jevremovoj upravo zbog štelovanja ciklusa i pravljenja grupa. Imala sam pozitivno iskustvo sa Milicom Ilić na folikulometrijama kao pripremama za Prag i sa Ljubićem u Višegradskoj (preko Milice) kad sam imala spontani pobačaj. Hvala na profesionalnosti, ali to ne menja stvar, ne bih kod njih radila VTO.
Isto, sa doktorima je kao sa profesorima....neko dobije kod nekog profesora 10 neko 6...neko govori hvalospeve, neko pljuje...istina je negde na sredini, kao uvek.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Abacus 25/3/2013, 13:54

Ninche ::Abacus izvinite, ali ovo je notorna glupost! Kako formiranje grupe zena osigurava veci procenat, molim te? to sto u jednom danu imaju 10 zena ne garantuje da se uspjeti vise VTO nego ako u 10 dana svaki dan dodje jedna zena... mislim... fd

Svi imamo pravo na svoje misljenje, ja sam svoje dala, i ne bih Jevremovu mijenjala ni za koju drugu kliniku... vama nije palo na pamet da su mozda pokusali da spasu tu vasu jednu JC, a mogli su odmah da kazu nije zrela i zdravo, desava se svakome.... ne biste bili ni prvi ni posljednji. U svakom slucaju ostavljam vama da procijenite sta i kako, ali ovakve izjave su u najmanju ruku smijesne... imate desetke drugih klinika, pa birajte...

Za grupe vam prenosim ono što sam čula lično od Ljubića. To je njegova izjava u smislu da se biolog bolje uhoda na grupi i bolje obavi posao, tako nešto i samim tim klinika ima veći procenat uspešnosti. Pa koja je svrha štelovanja ciklusa? Zašto jednostavno onda ne primene individualni pristup. Prenosim ono što sam čula direktni od Ljubića, što ima logike jer kad više puta ponoviš neki postupak, bolje ćeš uraditi 10 put nego prvi put, jer ti se ruka namestila.

Tako sam ja to razumela.

Moram da se povučem odavde, na neko vreme, a po savetu advokata. Puno vas pozdravljam i javljam vam se čim budem bila u prilici.



Poslednji izmenio Abacus dana 25/3/2013, 14:11, izmenjeno ukupno 1 puta

Abacus

Broj poruka : 32
Datum upisa : 03.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od neca73 25/3/2013, 14:08

?????
Meni samo nije jasno, sta to znaci, da se ruka namesti.

Ako je biolog iskusan, on ce dobro uraditi i ako svaki dan radi po jednom.
Podrazumeva se da je vest.

Ne vezba on valjda dok radi, pa ako radi 10 istog dana, 10-ti ce odraditi kako treba, prvi nikako a peti onako.

Ako je to Ljubic rekao, ne bih da komentarisem. Nisu to vezbe studentske u laboratoriji.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Abacus 25/3/2013, 14:13

To je nama objašnjeno kao razlog za štelovanje ciklusa od strane dr Ljubića, a ja više od toga ne znam.

Veliki pozdrav,

Abacus

Broj poruka : 32
Datum upisa : 03.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Ninche 25/3/2013, 14:15

Ciklusi se stimaju prema doktorima, tipa ako Vlaisavljevic dolazi jednom u 2 mjeseca i bude tu par dana, sve one koje idu kod njega idu u paketu... Pretpostavljam da je isto i sa Ljubicem, jer ni on nije uvijek tamo... A to da se ruka namjesti, to sumnjam, i slazem se sa Neca 73... ali eto, slucajno idem kod njega prekosutra, pa cu bas da ga pitam da mi to pojasni.
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od neca73 25/3/2013, 14:23

Abacus, ja ponesto znam, tako da sam vrlo iznenadjena mora da priznam takvim komentarom.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Januar 25/3/2013, 16:46

Hvala suncokret! Ja se nadam najboljem. Abacus, zao mi je sta si prozivjela u Jevremovoj. Ja ti zelim da uskoro zabebis i da zaboravis sta je bilo u Jevremovoj. Ja sam na dugom protokolu. Kad sam trebala poceti piti kontracepciju nije mi bilo jasno sto je trebam piti duze od 21 dan. Zvala sam u Jevremovu da pitam i rekli mi zbog izbora doktora. Namjestaju kad dolazi V.V. da bi mi on bio na ET. Ja sam misljenja da i jajnici bolje odreaguju na stimulaciju ukoliko su 'odmarali' neko vrijeme odnosno bili pod kontracepcijom

Januar

Broj poruka : 32
Datum upisa : 05.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Erata 25/3/2013, 17:58

Januar, nisu svi jajnici za kontracepciju. Sve je to individualno. Neki bi se previse uspavali, pa bi se teze probudili. To sve treba da se odredi na osnovu hormona UZ, itd., individualnim pristupom pacijentu. Meni Grci nisu dali kontracepciju. Ovde kod Ivanovica dr. Biljana je rekla da nisam za kontracepciju, posle Goca isto. Imam i urođene trombofilije, pa ni Miljić nije bio za to...itd...Ne vazi za sve ista priča, nego je svaki pacijent posebna priča I treba imati poseban tretman.

Kako god, sve najbolje i za uspeh nema recepta. "Kad hoće, hoće!".

Neka ti ovaj postupak donese najveću sreću.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Mirjana 25/3/2013, 18:26

erato ::A što se tiče priče o uspešnosti...pa ne moraju ljudi sve da znaju. Šta i ako je rekla nešto pogrešno, pa nećemo je razapeti na krst! Ispade da ćemo morati dobro da izguglamo, pre nego se oglasimo na forumu. Da slučajno ne lupimo glupost. A grupe se sigurno ne prave za dobro pacijenta!
Samo ću ovde da lupim svoj potpis Laughing iako se slažem sa svim što si rekla!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od lilya 25/3/2013, 20:08

Mirjana ::
erato ::A što se tiče priče o uspešnosti...pa ne moraju ljudi sve da znaju. Šta i ako je rekla nešto pogrešno, pa nećemo je razapeti na krst! Ispade da ćemo morati dobro da izguglamo, pre nego se oglasimo na forumu. Da slučajno ne lupimo glupost. A grupe se sigurno ne prave za dobro pacijenta!
Samo ću ovde da lupim svoj potpis Laughing iako se slažem sa svim što si rekla!

I ja da potpisem sve sto je Erato napisala.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od neca73 25/3/2013, 21:14

ja zelim da proverim ko je tamo biolog jer ga mozda poznajem sa fakulteta, a ovo sto sam ovde procitala je neumesno u najmanju ruku.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od heart84 25/3/2013, 21:35

Ja cu samo da se ubacim i da napisem ko su biolozi Very Happy
Aleksandar Krstić
biolog-embriolog
Andrijana Marković
biolog-embriolog
Branka Kovačević Obradović
biolog-embriolog
I jos nesto da dodam da nije bilo Mlice Ilic, Ljubica i Branke biologa ne bih sada imala ovo malo cudo pored sebe Very Happy Very Happy Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od neca73 25/3/2013, 21:52

hvala ti heart
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od plavaptica 25/3/2013, 23:30

Znaci, ja ne verujem da postoji nesto sto se zove VIP tretman Shocked Shocked Shocked

plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 4 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu