KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+72
Caberneta
Nessi
Hande
chudobka
Angie83
Zmajuška
sonja r
alisa
jelena.kuburic
Principessa
Deni
Soned
lela1984
HappyGirl
mamadabudem
sunny.tp
najdi10
diki81
mis
minja82
zvoncica36
Ema78
Tebi
JocY
lelas
Pilce
saska1
luckystar74
minceeeee
JelenaKmg
Manndarinas
hocukusurnecuzvaku
Annie
fight&faith
Gala
kristina33
dragmilk
dacans
heart84
Mirjana
Struzzo
Januar
suncokret
lilya
tetreb
missile
KoMetaK
djole42
Sofija Veks
Ninche
Gral
SannI-AlL
ciklama
anak
Gramatika
lilly13
neca73
Simona
ivi
Niny
MARA
Abacus
malaplava
alex88
bak
plavaptica
Vuchica
LaFolie
Tanja83
Erata
lenjivica
hany
76 posters

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od KoMetaK 2/7/2014, 11:29

Ne znam za Ljubica, ali bih doticnu izbegla u najsirem luku gde god da radi, posle svega sto sam cula ili procitala o njoj.  Rolling Eyes Sestra moje prijateljice je kod nje imala 50+ jc na aspiraciji, 3 meseca bila u bolnici zbog hiper i imala 1 embrion od toga. Ne znam kakva je za prirodnjake, ali za stimulisane postupke je poznata po tome da je "strucnjak" za hiperstimulaciju!  Rolling Eyes No 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 2/7/2014, 13:23

mamadabudem :) ::Jel  ima neko iskustva sa Garalejićkom i Ljubićem u Jevremovoj? Jel rade prirodnjake, koliko su uspešni, koliko koštaju..i sl ?

Ja sa njom imam jako lose iskustva u Frontu posto mi je rekla da samo donacija dolazi u obzir. Zena je nekulturna i neprijatna... Ja bih je isto izbegavala u sirokom luku!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od saska1 2/7/2014, 16:50

mamadabudem :) ::Jel  ima neko iskustva sa Garalejićkom i Ljubićem u Jevremovoj? Jel rade prirodnjake, koliko su uspešni, koliko koštaju..i sl ?

Ja sa radila kod Ljubića i Milice Ilić prirodnjak i bila sam zadovoljna ali nam nije uspio.Nemogu se sjetit cijene možda nešto oko 1000 eura.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Pilce 13/10/2014, 21:28

Molim vas interesuje me da li neko ima iskustvo sa MIRABILIS JEVREMOVA klinikom u Nisu? Bilo koje saznanje bi mi dobro doslo... Hvala unapred..

Pilce

Broj poruka : 59
Godina : 36
Datum upisa : 01.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 14/10/2014, 21:05

Jel neko čuo da Ljubic vise nije u Jevremovoj nego je otvorio svoju kliniku?
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sofija Veks 14/10/2014, 22:36

I dalje je u Jevremovoj, bila sam skoro tamo kod njega na pregled. Takodje je i direktor MediGroup bolnice, pa je i tamo, a Medigrup je otkupila Jevremovu, DZ Jedro i Dr Ristic polikliniku, pa su sada sve one deo grupacije Medigroup...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od luckystar74 15/10/2014, 09:12

To sve znam, ja sam cula da vise nije direktor MG .... pa da je radio samo Jevremovoj ali da vise nije ni tamo...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sofija Veks 15/10/2014, 10:23

Jeste, on mi vodi trudnocu, pa stoga znam, sto se tice barem MD i Jevremove nista nije promenio, moze se naci na oba mesta...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/12/2014, 18:29

Ako me neko pita gde sam posle toliko godina, reći ću mu na početku, ali danas pametnija, iskusnija i jača nego ikad. Nekoliko reči o mom jednogodišnjem iskustvu u ovoj ustanovi, kojoj rekosmo ZBOGOM, a evo i zašto.
U decembru prošle godine smo se upoznali sa osobljem Bolnice''Jevremova''. Na prvi pogled oduševljeni, ostavljaju utisak da su profesionalni, poneki se previše keze za moj ukus,ali to sam zanemarila. Zanemarila sam i neverovatnu činjenicu da je svaki put bio makar jedan par namrgođen kao da je došao na linč, helloooo ako ću da budem jebeno nardkana i nesrećna, e jebeš taj život,realno.
Uradismo mi taj prvi pokušaj, na žalost neuspešno, ali mi to nije pokvarilo celokupan utisak o ''timu snova''. Tako je prošlo par meseci, pa rešismo da krenemo dalje. Kao što pretpostavljate uvek postoji ono ali koje sreću kvari...prvo brisevi- Ešerihija, prođe, pa cista jednom, pa prođe, pa cista drugi put,pa Primolut- Smor, pa ode, pa sledeći ciklus ciste komada dva, Primolut ne pomaže, krvarenje do iznemoglosti, pa Cikloproginova...E tu je već bila probuđena moja sumnja ''Trebali smo odmah Ciklu'', jasno je kao dan da je trebalo nešto menjati, jer Smor neće da radi ciklus, za ciklus, ali vidiš nešto čovek nauči, na tuđim greškama...Pijem ja Ciklu, jedan mesec, pratimo se, drugi mesec,pratimo se, ’’Da ponovim briseve?’’,reče ’’Mogli bi ste’’...hm...da li bi se setila da je nisam potsetila, i dalje se mislim, al’ se i mislim, ko ih šiša, pravo da vam kažem. Uradim ja briseve...treći mesec Cikle, sve došlo na svoje, milinica..u brisu Ešerihija, mali broj, pijem antibiotik, u dogovoru sa doktorkom iz DZ, zovem ljubazno osoblje 5x, svaki put kao papagaj ponavljam priču o brisevima, u trenucima se osećam kao da sam retardirana, zanemarujem i taj osećaj...odgovor ne dobih ni dan danas, šta uraditi i šta piti.Dolazi i ciklus, ovaj put onaj kad treba da se počne jel, sa velikim P, zakazujem folikulometriju, dolazi i drugi dan, odlazimo...sa verom da je to TO...
Stižemo, zauzimamo pozicije za čekanje i čekamo....jedan par...čekamo....drugi par....čekamo...treći par....čekamo...sad smo čak i sami i niko nas ne proziva...ulazimo u sat čekanja od zakazanog termina....tu konstatujemo da je prošla godina od kad posećujemo bolnicu i da im brat bratu ostavismo 2000e, za njih je to sića, a za nas? E mi smo se naradili i stiskali, jesmo i nije nam žao...čekamo i dalje, dolazi par, seda na čitavih pet minuta, mi i dalje čekamo...Doktorka Janićijević, naša doktorka, izlazi iz odrinacije i ne pogledavši u nas poziva gospođu i muža da uđu....sestra im govori da sačekaju,vrata ordinacije otvorena, u trenutku su i pogled mm-a i moj bili uprti u gospođu doktorku,saopštava joj sestra da mi čekamo preko sat vremena, a ona ladno i bez suza mačka slegla ramenima i reče:’’NEKA ČEKAJU.’’ Sestra dolazi zbunjena i kaže,eto ona je njih uvela, rekoh ’’NEMA PROBLEMA’’
Neka čekaju?!?!? Pogledasmo se mm i ja, muk...tišina....rekoh mu:’’Ajmo.’’
Obukosmo sami jekne, jer ne beše nigde nikoga, a i zašto bi, kad je kraj radnog vremena blizu, jel?! Konačno izađe jedna i ponovi kako ih je doktorka uvela, rekoh joj, NIŠTA ZATO, MI ODLAZIMO, JER ZAŠTO BI SMO OSTALI NA MESTU GDE NEKO NE POŠTUJE NAŠU LIČNOST I NAŠE VREME!? Naravno nisam dobila odgovor.
Vratih se posle par koraka da pokupim svoju dokumentaciju, koja traje 7 godina, složićete se prilična hrpa papira, dobih ćutanje i uredno složene papire za minut, ali u bukvalnom smislu reči, rekoh SVAKO DOBRO, ZBOGOM!
Pa sad ja vas drage moje pitam, nije li ružno to što se desilo? Osećamo se iznevereno, a znate li zašto? Zato što želimo, jako želimo, i volimo to što želimo i nadamo se i verujemo, a šta smo dobili?! Veliko NIŠTA, ali smo dobili iskustvo zlata vredno, izgubili smo poverenje u nekoga kome smo verovali, a složićete se, da bi uspeli moramo da verujemo i da radimo timski...šta ćemo dalje ne znam, znam samo da moje preporuke više NIKO NIKAD dobiti neće, i pričaću, neće me mrzeti da ponavljam samo da neko drugi ne bi prošao kao mi.
Jer život je lep, nemojte dozvoliti da se neko sere u njega, to je vaš život, vaš načim i vaša sreća ! A mi ?Mi smo bogatiji za jedno velikooo iskustvo, a i dalje želimo, jako želimo...
Ja vas drage moje trudilice, čekalice, trudnice i mamice punoooo ljubim i grlim!
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od mamadabudem 12/12/2014, 18:55

Mad uh....šta da  ti kažem....jednostavno vto je jedan savršeni biznis Mad c Nema tu emocija, samo keš.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od fight&faith 12/12/2014, 19:04

Ih bila sam ja i kod njih. Ma sve sam ih po Beogradu obisla i znam ih vrlo dobro. Nasa dr je bila druga Milica, a ova tvoja koju sam videla samo jednom, jer mi je uzimala duboki bris, tek nikakav urisak na mene nije ostavila. Kao neko ko se slucajno tamo zadrsio. Opsti utisak, sto se tice Jevremove, mnogo reklame i ljubaznosti i mnogo neznanja i povrsnosti. Cak je trebalo jednom da uradim prirodnjak kod njih, dr je odustala jer je biolog rekao da je jc bila loseg kvaliteta. Medjutim to je bila prilika da upoznam biologa ... neko dete, decak. Nikako vise nisam mogla da im verujem. Sestre su posebna prica, doduse nisu ni u Genesisu sjajne, ali je zato embriolog vrhunski. Kusurko, bila sam ja i u Bisu kod S. Spremovic i kod Goce I i kod Elijane i Biljane A. Iskreno ... nisu Vesni Kopitovic ni Balasu ni do kolena, ni kao ljudi, ni kao strucnjaci. Sve to je posebno bitno kod specificnih slucajeva, lako je raditi sa skolskim primerima, to mogu i mladi specijalisti koji tek peku zanat. Doduse Goca nesto i zna (da odredi adekvatnu terapiju) ali je bezobrazna, nema dobrog embriloga, postupak je nije transparentan ima mali procenat uspesnosti. Slicno je i sa ove dve cure iz NF s tim sto imaju veci procenat uspesnosti, ali su jos alavije na pare - pa se pitam, imaju li uopste motiv da ivf uspe, slicno je i sa S.S iz Bisa. Tako kusure, trk kod Vesne, bar na konsultacije. Sigurna sam da ce vam pomoci. osmeh srce

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od lelas 12/12/2014, 21:00

Kusurko,bas me pogodio ovaj tvoj post !nemam reci! Shocked
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od JocY 12/12/2014, 21:50

Au Kusurko, nekako slicno i mi prodjosmo kod iste dr, jako nezainteresovani i sto ti kazes sem laznih osmeha i usiljene ljubaznosti se nista ne dobija.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Tebi 13/12/2014, 00:31

Ajd i ja ukratko o Jevremovoj :) Nemam bas puno iskustva kao neke sa foruma,ali i to malo iskustvo me je oteralo od njih.
Jedna poztivna stvar bar u tom nasem momentu bio je embriolog koji nam je rekao da ima nade,jer su nekom tecnoscu pokrenuli spermatozoide,i iskreno rekao da izaberemo urologa koga zelimo osim Micica.Sestre su nam ljubazno rekle vidimo se uskoro.Cvrc ne vidimo se nikad vise.
Mi smo otisli kod njih da uradimo spermogram,izuzetno los,cena nije poroblem jer smo za tu cenu dobili i konsultaciju embriologa koja u tom trenutku znaci,bar je nama znacila,vise nego bilo koji novac.
Petnaest danas smo cekli spermokulturu,onda sam ja pukla i zvala ih a sestra mi se lepo nasmejala i rekla ''O pa da,imamo jednu spermokulturu i nismo znali cija je ''.
NISU ZNALI CIJA JE ? Tako su mogli da ne znaju i za spermu,i za jajane celije i za embrione....Strasnoooooooooooooooo....
I jos jedna sitnica, uopste me nisu pazljivo slusali kada sam davala podatke moje i supruga.Moj datum i godinu rodjenja upisali su kao njegov....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Ema78 13/12/2014, 10:23

Au Kusurko... mada, apsolutno me ne cudi...i ja imam slicna iskustva ali sa jednom drugom klinikom, a o tome cu pisati kada budem imala vremena...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od zvoncica36 13/12/2014, 10:37

Kusurko tako se to radi. Dobro došla u klub. Mm i ja smo tako izašli iz više klinika kod nas. Zato smo i radili napolju. Posle se čude zašto idu ljudi napolje kad imamo ''vrsne'' stručnjake. Svaka ti čast. Čekala sam ja i napolju, ali odnos prema nama, čitaj, našim parama je drugačiji. Ja jednom bila kod njih prvi put kad je A.Stanković radio(bio živ) i NIKAD VIŠE u našem divnom Bg i Srbiji. Sad bih išla samo kod Vesne.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od zvoncica36 13/12/2014, 10:48

Često nas gledaju kao retardirane i tako se ponašaju prema nama, ali samo ako smo upravu što se bunimo. Briga njih za nas i naš ''problem''. Odoh ja u off,ali sam morala.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od lela1984 13/12/2014, 12:33

Sad procitah tvoj post,Kusurko i apsolutno nemam reci,ali nisam ni iznenadjena.Ne zato sto je Jevremova u pitanju,nego zato sto je VTO takav biznis da nemaju blama ni najmanje!A moje negativno iskustvo od pre tri godine kod dr Garaleic koja je tad radila za njih sam vec napisala.Bila sam cela 2 puta kod nje i zbog nje odustasmo od Jevremove i mislim da je,bez obzira na sve to jedna od pametnijih stvari koju smo uradili u ovoj borbi.Naci ces ti odgovarajucu kliniku za sebe,Kusurko.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od KoMetaK 14/12/2014, 16:51

Kusurko, jako mi je zao zbog iskustva, ali i drago! Da me ne shvatis pogresno, bolje da sto pre vidis sa kim imas posla i koliko ce ti se posvetiti, nego da i dlje gubis vreme, zivce i novce na nekog ko te ne ispostuje ni kao ceoveka!
Ja sam imala varijantu da idem kod njih prosle godine, jer je moja koleginica bila kucni prijatelj sa vlasnicima (tadasnjim, valjda su sad drugi), ali, citajuci po forumima, nisam se usudila da idem kod njih. Posle visegodisnjih iskustava, a pogotovu po inostranstvu, znam da sam ja ta koja bira kome ce ostaviti novac i poverenje! I nisam se pokajala ni jednog jedinog trenutka, jer sam prepuna poverenja u dr koju sam izabrala, nisu joj u ocima samo pare, vec pre svega uspeh i da paru napravi dete.
Drago mi je sto si se oprostila od njih, jer to znaci da si krenula drugim putem, verujem pravim i napravila pravi izbor! Znam da u junu nisam mogla da te ubedim u suprotno, ali svaki dan koji nije izgubljen je dobar! Na pravom ste putu i znam da cemo uskoro razmenjivati iskustva u trudnoci! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Niny 14/12/2014, 22:02

Draga Žvakice, pa da li je moguće? Čitam i ne verujem Mad  Kakav bezobrazluk i nepoštovanje. Ako ste otišli, ispravno ste postupili. Sada ćete razmisliti o drugim opcijama i naći dr u koju ćete imati poverenja i koja će vas poštovati i onda će uspeh biti tu osmeh srce Ljubim te puno draga ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 26/1/2015, 20:35

Cao, nova sam na forumu....Proslog petka sam bila prvi put u Jevremovoj na kosultacijama kod dr Milice Janicijevic..... Zanimaju me vasa iskustva sa njom....

minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od LaFolie 26/1/2015, 21:31

Prijatna, mirna...
nije bas ok za PCOS... cula sam da fino radi nestimulisane postupke, ali je meni u oba postupka omanula sa terapijom....
da li ce ona i dr Vlaisavljevic voditi tvoj postupak? Ako da, plati konsultacije kod njega i zamoli ga da ti na licu mesta kaze i napise shemu stimulacije i koju stop injekciju primeniti.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od minja82 26/1/2015, 22:24

Nemam pojma da li ce ona biti do kraja.... ja sam zvala da zakazem i oni su mi nju odredili.... odradila mi je pregled, briseve, dala mi je sta da uradim od hormona i rekla da ce mi raditi proveru prohodnosti desnog jajovoda ( posto zbog vanmatericne nemam levi), pa ce nakon toga da odluci da li cu raditi insemenaciju ili vto.... Mislila sam da ce biti dr Ljubic

minja82

Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od mamadabudem 27/1/2015, 08:30

Trebalo je da radim vto kod dr Vlaisavljevića. Međutim, moj dobar FSH i dolazak Vlaisavljevića u Beograd nikako ne mogu da se poklope. Kad je moj FSH visok za stimulaciju Vlaisavljević je tu , a kada je dobar, on je u Mariboru.... Rolling Eyes Mi smo na UZ bili kod Dr Janićijević i ona me je pregledala, pogledala terapiju koja mi je određena pošto sam ja low responder i preporučila vto iz prirodnog ciklusa jer smatra da imam ovulacije. Pa ćemo čekati dobar ciklus. Mislim da je to sasvim ok, mm i ja smo izašli zadovoljni iz Jevremove. Pratićemo se, pa videćemo....eto... osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od LaFolie 27/1/2015, 09:01

minja82 ::Nemam pojma da li ce ona biti do kraja.... ja sam zvala da zakazem  i oni su mi nju odredili....  odradila mi je pregled, briseve, dala mi je sta da uradim od hormona i rekla da ce mi raditi proveru prohodnosti desnog jajovoda ( posto zbog vanmatericne nemam levi), pa ce nakon toga da odluci da li cu raditi insemenaciju ili vto.... Mislila sam da ce biti dr Ljubic

e to je mana Jevremove i to velika, odes neuk, oni te odmah kod dr Janicijevic rasporede. Ja sam bila zacudjena kada sam nakon par meseci shvatila da svi oni koji explicitno ne traze da budu pacijenti dr Ljubica, budu dodeljeni dr Janicijevic....
Pitaj na vreme da li mozes da biras
sretan početak
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Jevremova- Iskustva - Page 6 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu