KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana.bebana 11/10/2013, 14:40

dace dobri bog erata
bebana.bebana
bebana.bebana

Broj poruka : 300
Datum upisa : 05.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 11/10/2013, 14:40

Tetrb draga čestitam,kakva prelijepa vijest igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice ma ja sam oduševljena ,divno divno ma predivno sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca d d d d d d d d d d d d d d d d 

Bebana rekla sam ti jedan ali vredan ,za 14 dana da se radujemo i u tvoje ime navijam jako b b b b b b b b b b 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 11/10/2013, 14:42

bebana, navijam za tvoga Tigra da ostane kod mamice srca srca srca srca srca srca 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 11/10/2013, 14:43

Erata ::A joj kakve vesti danas! d d d 
Nije to mali tigrić, to je TIGAR koji se ne da! Ima da opstane i ostane i da se izbori za sve u životu.
Ljubi, mazi, pazi, pa da slavimo za 2 nedelje.
da daaa...
bravo za mrvastog tigrica!!!! Kazi muzicu da vas mazi i pazi, pa da pravimo zurku za dve nedelje!!!

SVAKI PETAK IZUZETAK!!!

d b d b d b d b 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/10/2013, 14:43

Bebana navijam da se tigric lepo smesti i ostane kod svoje mamice narednih 8.5 meseci. vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/10/2013, 14:45

Bebana bravo, jupiiiiii, izborio se vaš tigrić vv vv vv vv vv 

Navijamooooooo beta beta beta beta
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/10/2013, 14:46

bebana.bebana --- super ! sad miruj i uzivaj !   ti si sledeca ko sto rece jedna clanica !yes roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda ff ff vv vv vv vv vv
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 11/10/2013, 15:00

Bebana, vidiš da je taj jedan bio vredan
Sad glavu gore, osmeh na lice i uživaj a mi ćemo da navijamo jakoooo
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
 roda roda roda roda roda roda roda roda
 vv vv vv vv vv vv vv vv


SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/10/2013, 15:14

Bebana, samo napred!
Zenice drage, svima vam isto zelim-da sto pre budete vesele okruglice!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 11/10/2013, 15:44

o kako razigrani i raspjevani koraci... divno divno... v v v vv vv vv  tetreb čestitam od srca...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bombombica 11/10/2013, 15:53

GO GIRLS, samo napred   igracice igracice igracice igracice igracice cvrsto drzim palceve i navijam za roda roda roda roda roda

bombombica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/10/2013, 16:36

Idemo redom
Jekice,divna beta neka i trudnoca bude divna,bez trzavica!d d d 
Zvoncice76, navijam da se beta puno vise nego duplo poveca sutra!igracice igracice igracice 
Tetreb ,cestitam i zelim ti uzivanje u trudnoci!as 
Bebana,bravo za tigrica,nek se lepo deli.
Okacice mnogim curama se stvori cista ,punktiraju i posle bude najbolji moguci ishod.
Da se javim ,histeroskopija odradjena,sve ok ovog puta imam samo pohvale za Visegradsku.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 11/10/2013, 16:44

Bebana dakle zurka za 2 nedelje ojhaaaa!
Devohke ne znam kako da ubacim navijacice, smajlice i ostale drangulije preko htc-a pa da malo zasarenim, da bude jos veselije! Ma nema veze, samo nek se beturine uvecavaju
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 11/10/2013, 16:45

Tetreb cestitam, predivne vijesti!!!!
Koraci srecno!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/10/2013, 17:20

Bebana radost igracice igracice igracice igracice igracice angel angel trudnica b b  Videcas sve ce biti u redu.Sada uzivaj pa za 14 dana da nam jevis da si trudnica  i da je  beta ogromna.
Hvala Tetreb vuci na sjako da i mi uspemo u nasoj misiji i budemo trudnica Veliki poljubac igracice igracice igracice igracice igracice ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
v v v v v v v v v v v
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/10/2013, 17:38

Tetreb, draga, cestitke i ovde od srca i da ti trudnoca prodje sto laganije i bezbriznije!!! v v v v v v v v v v v v d d d x x x x x x x 
Sve sam ti vec rekla u pp.

I Zoxa nam je trudnica iz prirodnjaka, sa Bjankom.. ima jos neka sigurno, ne pada mi sad na pamet.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/10/2013, 18:00

I zaboravih da danas povucem za nosice Ragaco, Okacicu i sve curice koje su u postupku ili krecu uskoro! Vucem vas svakog dana, ako i vama moje vucenje donese radost kao i Tetrebu! osmeh srce navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/10/2013, 18:37

Hvala KoMetak i hvala svim curama na lepim zeljama!
Od mog finog raspolozenja malo je ostalo,10.dan Diferelina danas,kasni mi menstruacija,spolja sam mrtvo more,iznutra napeta kao puska..igranka prava...a to na mene ne lici nikako.
Jedino mi nista ne fali kad spavam,pa po starom oprobanom receptu,zavalim se u jastucak i otplovim u zemlju snova.
Ajde iskusne VTO-vke sa dugog programa,koliko moze da kasni ciklus zbog Diferelina?
Imam osecaj da ce kad krene krvarenje,krenuti i sva ova muka i nervoza iz mene.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/10/2013, 18:43

Bebana, bravo, tigric ce se izboriti, navijam i drzim fige jako!

Tetrebka, draga pernata, ej, trudnice, kako si mi ulepsala dan, kako si me odusevila vescu, a stvarno obozavam ovakve vesti iz nesvesti, nek ti trudnoca protekne lagano i bez trzavica! Srce mi lupa oce od uzbudjenja da iskoci! Divno, predivnooooo!

Lelo, bravo za odradjenu histero! Sve si bliza cilju! Evo, krenula je plodonosna jesen, kaci se odmah u ovo visokotrocifrenobetno kolo!

Joj sto sam srecna!
d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 11/10/2013, 18:52

Ragaco ne znam šta da ti kažem, jer sam ja zbog nivoa FSH bila na kratkom protoklu. Sećam se da je jednoj devojci koja je bila na dugom protokolu kasnilo, dobila je oko 35 dana. Međutim, kasnije je bilo sve OK. Dobila je dosta dobrih ćelija i embriona, a što je najbitnije na kraju jednog prelepog dečaka Mihajla. To joj je bila prva VTO. Šta o svemu kažu lekari?

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 11/10/2013, 18:57

Ragaco, meni je kasnila sedam dana. Ali ja sam poseban slučaj i supresori mi nisu odgovarali. Kazala mi je doktorka da je do deset OK. Biće tu još iskustava. Ne brigaj, samo lagano i lepo sanjaj ;-)



Poslednji izmenio InVitroVeritas dana 11/10/2013, 19:04, izmenjeno ukupno 1 puta
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/10/2013, 18:58

Pa svi su naravno neodredjeni,tolerise se neki dan,ako ne bude nista do ponedeljka,podnecu im pod nos moj otekli stomak,kao bure sam,boijim se eksplodiracu-i fizicki i mentalno lol! 
Bebanice,navijam za tvog malog junaka radost radost radost 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 11/10/2013, 19:05

Bebanice, izvini drag, zaboravih da zamantram i za vaseg tigrica da ostane kod mame jo 8,5 meseci!!! b b b b b Izborice se on, verujem, a ti ces me shvatiti za par meseci zasto sam pogubljena, kad udjes u II trimestar! b b b b 

Uh, Reagaco, nisam nikad primala diferalin, pa nemam nikakva iskustva. Drzim fige da ciklus sto pre dodje! JEl to supresiv kao i suprefact? Ja sam imala 2 postupka sa suprefactom, ali nikakve nezeljene reakcije niti su mi siklusi kasnili.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 11/10/2013, 19:11

Jeste Metice, ja sam primala Suprefact, isto s....drugo pakovanje;-) Uglavnom ženama odgovara, 95 % radi posao ali je mene usporio, produžio mi ciklus a e2 je bio katastrofa. Ali ja sam, nažalost, u tih 5 % ;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 11/10/2013, 19:15

I da, Ragaco, moja drugarica je imala dugu šemu sa Diferelinom, isto kasnio ciklus šest dana, bila je u priličnoj panici ali je dobila devojčicu;-) Tek da znaš, samo uživaj.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu