KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 16/8/2013, 15:10

Lafe, razumem te samo donekle, jer ja ne lezim za sada i hvala Bogu nemam krvarenje, pa se krecem, setam, ponasam normalno, samo ne dizem tesko. I pored svega sam uspela da se pokacim sa mm-om pre neki dan, jer mi se ne posvecuje dovoljno i kad se on rasplakao, ja sam shvatila koliki sam skot, jer se ubija sad od posla i uzeo je slobodan dan da ide sa mnom u policiju zbog dozvole za boravak, zavrsavao sve on, po kuci radi vise on kad je tu (posto je on u stanu u VE a ja na kopnu), spremi, postavi, uradi sve sot hocu, prinese, donese... a meni sve malo. Posle mi bilo zao sto sam tako reagovala zbog gluposti a i njemu, pa smo sad u mnogo finim odnosima! lol! Mozda i zato sto se nismo videli 2 dana! Laughing 
I meni je nekad lakse bez njega, jer on pored svega sto uradi, zvoca i samo prica i sredjuje i ja vise ne nadjem nista u kuci! lol! lol! 
Kako god, pricaj sa njim najotvorenije i reci mu sve sto te muci, videces da njemu ni na kraj pameti nije palo to kako se ti osecas, i videces da ce zanciti.
I, da mm se ubacio da li cemo imati para i rinta sad ko blesav - od 8 do 23-24 uvece, mrtav je umoran, ali mozda zaradi pare za ceru! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 16/8/2013, 18:51

Bixi, a kako je Orline resila kilu kod bebe?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/8/2013, 23:07

Ananana, oni su morali na operaciju, jer je bila veca koliko se secam, al vec sam prilicno zaboravila Embarassed . Posalji Orliški privatnu poruku, jer ko zna da li ce ovde videti kad svrati, ona ce ti sigurno to super objasniti. Ja znam da je to operisao i sin od moje koleginice, al on je vec decko od 20 godina. E sad, ne znam u kojim sve slucajevima mora operacija, a koja je druga varijanta. Uzgred, srecan vam prvi mesecdan!

Lafe, ja sam neki dan pričala sa zaovom, i rekla joj da se plašim da nam dete kad dodje ne dosadi Rolling Eyes , što je verovatno nemoguće, al hormoni lupaju pa razvaljuju. Meni prija što sam veći deo dana sama, toliko su me smorili prethodnih godina na poslu, da mi bas kuci uživam, a radim samo svoj posao i niko me ne smara. Spavam, radim to s posla, malo po kuci prašinica, veš raširim, odem do prodavnice, tako te sitne stvari, gledam tv, slušam muzikicu, igram igrice, pa nam neko dodje, mi negde odemo i tako. Ja sam isto prve nedelje lezala, al meni prijalo da se odmorim zbog kicme, bilo je i nervoznih dana, al prodju oni.

Stisak za sve, Leno, nadam se da će ti biti ok rezultati ovaj put.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 16/8/2013, 23:15

Ananana, sin moje drugarice je operisan kad je bio star svega 15 dana, ali kod njega je bila velika. U svakom slučaju, nije ništa strašno čak i ako se operiše. On nije imao nikakve posledice, brzo je zaraslo...
Sve najbolje ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 11:24

http://www.astrozenit.com/glavni-horoskop/dnevni-horoskop Fmala i Endzi 21.3 je ovan kao sto rekoh Laughing

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 17/8/2013, 11:25

Cure, juce sam otisla na pregled kod hematologa, uradili smo nalaze i DDimer je povisen. Iskljucila mi je aspirin i ukljucila fraxi na 12h po 0,3. Kontrola za 5 dana..
I stitna zeza, tsh prenizak, ft4 visok.. Dr smanjio terapiju na eutirox 25. Kontrola isto za 5 dana..
fd 
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 11:37

Ja se u to ne razumem Ali gledaj na pozitivno Ako se sazna sve super

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 17/8/2013, 11:40

Radila dabl juce. Na UZ sve u redu, izgleda da su u pitanju dva decaka, umalo se ne onesvestih kad mi rece:-) Nemirni su bili, dr ih je jedva izmerio, izgledaju kao da spavaju u krevetima na sprat, tacno jedan iznad drugog. Vratna brazda ok, nosna i butna kost takodje, videli smo zeludac, besiku i sve sto treba, tj on je video, pa mi pokaze na ekranu, ja samo klimam. Rezultati krvi u ponedeljak. Miom je takodje porastao na 55x57, bas sam se zabrinula ali eto, praticemo. Utrogestan mi je smanjio, kao i estrofem, a folnu i prednizol izbacujemo. Aspirin protekt ostaje i dalje. U svakom slucaju, za sada sve ok. Zaista sam mislila da ce tako i biti, jer zbog loseg iskustva moje drugarice u blizanackoj trudnoci, nisam zelela amnio, osim u slucaju da je izuzetno potrebno. Pozdravljam vas sve i idem da uzivam u tetkinim dusama koje su se konacno vratile u Bg:-)
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 11:56

Jos uvek ultrogest i estrifam?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 17/8/2013, 12:13

da, utro smanjujemo na 3x100, progesteron depo ostaje za sada na 3 dana, a estrofem postepeno izbacujemo, sada sam na 3x2mg, sl nedelje 2x, onda 1x i od 15. nedelje potpuno izbacujemo.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 17/8/2013, 13:07

Stenli, dva decaka! Kakva ce to banda da bude! osmeh srce osmeh srce 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/8/2013, 13:16

Ssanja; koliki ti je d dimer?

Sjajne vesti Stenli!! Sta kaze dr za miom?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 17/8/2013, 13:31

Stenil dva decaka svaka cast al ce TM da cepaju kosulje:lol!:

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 17/8/2013, 13:32

LaFe..1960,5 mi je DDimer.. kod mene izgleda nista lagano da prodje. :)

Stenli, divno za dva djecaka.. Cestitam!!!bebe bebe 
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/8/2013, 13:34

Super onda za fraxi... I ja primam 0.3
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 17/8/2013, 13:41

Ma ja sam bila zbunjena time sto su mi iz PFC prije postupka rekli da nema potreba da primam fraxi. Merdjutim, s obzirom da ja znam da imam mutaciju na PAI genu nisam mogla da budem mirna oko toga. Osim toga ova nekkva oskudna krvarenja me zezaju, pa rekoh bolje da podjem kod hematologa. E ona kaze da ovo jeste za terapiju, i kao sto rekoh 0,3 na 12h. E sad, izbacila je aspirin, mada vjerovatno aspirin i fraxi imaju slicno dejstvo.. Jesam u pravu?
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 17/8/2013, 13:52

Da da; samo je fraxi jaci. I ja sam nakon praga saznala za pai. Ne sikiraj se. Kad pocinjes sa bockanjem?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SSanja 17/8/2013, 14:02

Pocela sam jutros. :) Gledam da mi se poklope termini za terapiju koliko je moguce sa ovim ostalim lijekovima. :)
Za 5 dana idem na kontrolu, pa cemo vidjeti.
ma, ja sam znala za PAI i prije Praga, zato sam i pitala. Ali sam poslusala kad su rekli da ne trreba. A dr Elezovic je napisao da bih trebala odmah poslije ET da pocnem da primam.. Ali valljda i ovako ispadne kako treba. Vidjecemo.
Sad nisam u mogucnosti da idem u Bg kod Elezovica, tako da idem u PG kod jedne doktorke, koja me juce pitala cime se bavim, jer sam dobro upucena u problematiku. lol! 
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 17/8/2013, 14:07

Ssanja sad vidim da smo sugradjanke Very Happy bice sve ok samo kad znas sta je problem usne 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 18/8/2013, 10:25

Lafe, rekao mi je da svakako predstavlja dodatni rizik, ali jedino sto mozemo je da ga redovno pratimo i vidimo kako napreduje i ima li nekih promena. Ti ides kod dr sutra?
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 18/8/2013, 10:55

Nojaaaaa....nema te, da nije stigla princeza???
Veliki pozdrav i mislimo na vas i cekamo da nam se javite osmeh srce 
Srecnoooo sunny sunny sunny 
Bravo Stenli za dva decaka radost radost 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 18/8/2013, 11:06

Meni je hematolog rekao da je d dimer uvek povisen kada postoji hematom. Nisam imala krvarenja vec 20 dana a juce mi je d dimer bio 350 (prethodni je bio 530). Ja se sve nadam da vise nema hematoma.
Sutra idem na expertski - prvi dan 12te nedelje Very Happy
Krvna slika standardna - sve na donjoj granici; hematokrit i hemoglobin ispod granice. Samo gvozdje 25!
Sutra ima da me izgrdi srandardno doktor :-(
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 18/8/2013, 11:11

Cekamo izvestaj i TD Very Happy p

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 18/8/2013, 22:38

nikako da prodje dan.... Rolling Eyes 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 18/8/2013, 22:55

Lafe, evo, prosao je dan, sad brisi u krevet, da proleti i noci i naspavaj se lepo za UZ sutra. Very Happy Very Happy Drzim fige za UZ i jedva cekam izvestaj! Very Happy Very Happy 
Kako ti je sutra prvi dan 12. nedelje ako ti je na tikeru 11+2? zbunjen Valjda cu skontati kako se sta racuna do kraja trudnoce! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu