KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

+63
SSanja
Ema78
plavaptica
lilly13
lilya
caci
MAAKKI
Marie
Mirjana
zoxa
kristina33
dusa71
bulevarka
zvoncica36
JAmajka
SannI-AlL
JocY
era
dr mali pariz
pcelica
heart84
djole42
Gral
snedra
cici
dragmilk
medolino
noja
neca73
bubi80
SoJa
sigmabh
saska1
nina :)
ninica2
laKole
Crvic
Endzi
Vuchica
BiKsi :)
cicsa80
bak
LaFolie
fmala
fight&faith
pegaz
AriesGirl
Ambra
SladZana
Niny
dacans
Tinche
Simona
labradorka
lelas
Erata
red
leptirko82
tetreb
Stenli
dragana76ns
lenabeograd
KoMetaK
67 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SoJa 19/8/2013, 13:52

LaFoli, čestitke bravo 

Meta, meni liči na neki predznak bebe lol! 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 14:29

Joj sa moba kucam pa se zeznula Very Happy sorry!!!!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 19/8/2013, 15:12

Samo ti Lafe i Meti prizivaj jednu curu!

Meta, neka si povećala eutiroks, meni je Šumarac za takav tsh isto podizala dozu sad u trudnoći.

Još tri noći spavaš! Mislim spavaćeš i posle, al tri do potpune radosti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dragana76ns 19/8/2013, 18:44

E draga moja...usitnilo, jos samo malo do prve slicice d d d a mozda se cuje i srce srce 
Samo ti spavaj i ponasaj se kako ti telo govori, a slazem se sa Bixi da je terapija ok...uostalom, proverices uskoro :)))
A sto se zaboravnosti tice....uh ne prepoznajem sebe, a to ispadanje iz ruku.... popizz, pojela bih to sto mi ispadne kad moram da se savijem da dohvatim, sve mi je teze a  stvari sve vise i vise ispadaju...cak podignem a ono eto nje opet na podu affraid 
Ma i to je sve nista, kad nam toplo oko srca osmeh srce 
Ljubim ja tebe i tvoju ceru milion puta...ne verujem da je Laf slucajno pogresila Very Happy 
Cekam sa tobom 22. pa i 23 queen
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Vuchica 20/8/2013, 09:41

samo jedan veliiiiki pozdrav i puno poljubaca da uputim... srcasti poljupci poljubci srcasti poljupci poljubci srcasti poljupci srcasti poljupci poljubci 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dacans 20/8/2013, 10:22

Ljubim moju lepu trudnaju...spavalicu..nabavi li taj femibion ili kako se vec zove ili da palim kola, trpam indijance i da krecem:lol!: lol! lol! lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 20/8/2013, 10:50

To se i ja pitam da nabavljam ili ne i da saljem

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od JAmajka 20/8/2013, 10:56

Meta,samo ti odmaraj i ne brini..,trudnicama je sve dopušteno.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od laKole 20/8/2013, 12:05

kometa, stigli te trudnički simptomi! taman na vrijeme! Wink 
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 21/8/2013, 00:19

Još dve noći! :) Ova jedna već načeta!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od zvoncica36 21/8/2013, 10:43

Kometa draga presrećna sam zbog vas.Drago mi je da si poslušala sebe i izabrala odgovarajućeg dr.Još mi je draže što ste Lafole i ti pobile Sonjinu teoriju da ste za donaciju.Hrabre i sreća prati,a ja ti želim da zauvek budeš srećna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Niny 21/8/2013, 10:55

Sutra UZ bb d x bb d x  Jupiiii vv vv  Čekamo izveštaj. nadam se da ćete čuti srce srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od bulevarka 21/8/2013, 11:28

Kasnim sa čestitkama ali znam da mi nećeš zameriti Laughing 

Presrećna sam zbog tebe. Želim ti lepu i mirnu trudnoću i samo uživaj , zaslužila si to . Naš grad je sada postao i tvoj grad , doneo ti je najveću radost u životu ima li šta lepše od toga.

Ljubimo te puno moj Mihajlo i ja
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 21/8/2013, 11:54

Zvoncice, Bulevarko, hvala vam.
Bul, ljubi Mihajlica puno od ove tete! Definitivno je NS nas grad! yes yes Obozavamo ga sve vise! osmeh srce 

Jos jednu noc spavam, ali treba da prodje vreme do nocas! Rolling Eyes Slucajno juce videh da su mi neki prijatelji ovde, na ostrvu, pa se organizovah danas da idem da se vidim sa njima, treba mi 1,5h do ostrva, jos toliko nazad, da ostanem tamo 2h i ubih pola dana! f 
Drma me nevidjena trema vec 2-3 dana. Juce sam provela u kuhinji dan, spremala svasta nesto ceo dan, samo da ubijem nervozu. Nisam uzela nista za smirenje od dr-a, a persen mi nestao. Moj dragi me je zabavljao juce ceo dan, mazio, pazio, ceo dan je pricao sa mojim stomakom, mazio ga i ljubio... a meni ponekad smesno sve to, a ponekad mi i prija. Odgledah 2 filma juce, knjige ne mogu da citam, nista mi ne ide u glavu. Samo rasmisljam, a sta ako se ne cuje srce, a sta ako mi dr kaze da nema nista, sta ako.... UH! Verovatno se i vecina vas osecala ovako pred 1. UZ ili mozda i niste, jer ste imale 1. UZ na kome su vam rekli da imate mesak. Ja ni to ne znam. Trudim se da budme pozitivna, ali me uhvate trenuci kad sam neuracunljiva! lol! lol! Ko ce sutra da izdrzi do 15.15?! lol! lol! 

Inace, i dalje nemam mucnine, jedem 2-3 puta dnevno, ponekad na silu, jer nisam gladna. Stomak mi je naduven svako vece, probavu nisam resila, pa mi je stomak verovatno i od toga ogroman. Grudi su mi velike, pre 2 dana sam isla da kupim 2 brusa br 4, jer ne mogu da ih smestim u trojke vise! lol! Svakog dana vise puta dnevno gledam grudi i venice na njima i to mi dodje glavni simptom i potvrda da sam ipak trudna. Laughing Rolling Eyes 
Pre par daan se kuckam sa drugaricom koja nema decu i pisem joj kako idem za par dana na UZ, a ona ce meni - ma jesi li ti sigurna da si trudna?! lol! lol! Otkud znas ako nisi isla na UZ? Jel ti kasni ciklus? lol! Na trenutak me ubacila, a onda joj objasnih da postoji i Beta i da sam ciklus trebala da dobijem pre vise od 15-tak dana! Onda se utesih i sama lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od fmala 21/8/2013, 12:09

Jos jednom spavas Very Happy Jedva cekam izvestaj!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 21/8/2013, 12:13

Jos malo srca 
Ni ja nisam imala mucnine, osim od lekova, a UZ sam cekala kao ozeblo sunce, imala sam tremu kao da idem na prijemni za fakultet sreca 
Pre neki dan, pred expertski, da se ubijem. Da mi je trajao 50 sati :)
Ja uzivam da gledam na you tube-u male bebe kako mordaju (od 7-12te nedelje trudnoce)
I ja sa tobom jedva cekam sutrasnji dan!!!! cvet 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od dusa71 21/8/2013, 13:25

KoMetak, ne sekiraj se, trudna si i te kako. Rano je još za mučnine, a neke trudnice ih i nemaju.
Sutra ćeš ti nas obradovati izvještajem..
dusa71
dusa71

Broj poruka : 27
Godina : 52
Location : Hercegovina
Datum upisa : 22.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od lenabeograd 21/8/2013, 13:52

KO meta sutra je tvoj dan smajli angel  
Sto se tice muke ja je jos ni jednom nisam imala i da ti pravo kazem i ne treba mi Wink

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od leptirko82 21/8/2013, 15:28

ljubav ljubav ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od tetreb 21/8/2013, 16:11

smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel 
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od BiKsi :) 21/8/2013, 18:20

Ja sam bila izbezumljena pred prvi uz i isto su me svakakve misli morile, narocito zbog prethodno loseg iskustva. Od sutra ce ti sve biti lakse, mada meni je pred svaki uz pomalo frka, stalno mislim da li je beba ok, da li kuca srce, da li napreduje... Ja ti zelim da ti vreme do sutra popodne proleti. Ja nisam nista mogla citati, koncentracija mi je bila nula. Cak ni filmove nisam mogla gledati, nista mi paznju nije drzalo.

Ljubim i cekam te sutra sa divnim izvestajem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od KoMetaK 21/8/2013, 20:48

Ja dosla iz setnje pre pola sata, u WC, kad na vesu crna mrlja! Shocked Rolling Eyes Necu da pricam koliko sam izbezumljena, kad sam se brisala, samo je bilo tamne krvi u tragovima na papiru, ali jedva vidljivo. Ne znam ni otkud mi ovo. Mada, prosto mi je bilo neverovatno da ce sve proci bas glatko. Nesto mora da zeki malo! Rolling Eyes 
Setih se jedne zene od pre par godina, sa drugog foruma, kad je videla tamnu mrlju na vesu, posto nije bila sigurna da li je od suljeva ili neceg drugog, pa je uzela lenjir da meri. I meni sad dodje da premerim, mada je jasno vidljivo odakle dolazi! Rolling Eyes 
Uh, oko 22h primam Clexan i padam u nesvest i ujutru spavam sto duze, kak obih sve podnela! Rolling Eyes 
Drzite mi fige da sve bude OK!Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od LaFolie 21/8/2013, 20:56

To je stara krv. Meni je isto krenulo u 6oj nedelji.... Pokusaj da se smiris i primiris. Ocigledno smo svi mi vto slucajevi za mirovanje....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od saska1 21/8/2013, 21:43

Meta ne brini većina žena je to mrljanje imala pa je bilo sve u redu,navijam da nas sutra pošteno obraduješ i da sve bude super držim fige ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od SannI-AlL 21/8/2013, 21:50

Navijamo jako,najjače i držimo fige,a ti draga moja vadi propeler iz g*zice i smanji sestro brzinu,ubaci u ler i kulijana do 12-e nedelje,a posle prva ev. druga brzina.Mani goste ,taksiranja i sl.Koliko godina borbe je iza vas i ako neko ne razume,alal mu-na čast.
Cmoka najveća za tebe i mrvicu-kometicu srce 
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
cveće cveće cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D  - Page 5 Empty Re: KOMETA-najzad pozitivna Beta! :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu