KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U julu da je sve u fulu :)

+41
Tanja83
heart84
dacans
medolino
bak
dragmilk
Endzi
JAmajka
saska1
fight&faith
Botox
Ema78
Niny
Simona
Shizika
Tinushka
cicsa80
zvoncica36
KoMetaK
nina :)
BiKsi :)
Tinche
hany
Orline
dr mali pariz
HappyGirl
plavaptica
bubi80
SladZana
leptirko82
twinsi
lilya
MAAKKI
Mirjana
cufta
emilie
caci
Vuchica
maus
djole42
missile
45 posters

Strana 12 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sledeći

Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od KoMetaK 15/7/2013, 16:49

Samo da vas ljubnem sve, pa cu opsirnije veceras.
Miss cu da ljubim posebno, ako se ovo sto je sanjala ostvari pa se Lilya i ja onako od srca izgrlimo i izljubimo i iscestitamo trudnoce! A mustuluk je posebno! Ima da stigne sa bilo kog dela sveta! yes yes 
Bezim s posla, zurim na kontrolu, pa se javljam veceras kad se vratim. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od bubi80 15/7/2013, 22:07

Vece Jutra!

U nekom haosu sam ovih dana te ne stizem da svratim na Kutak.

Srecan rodjendan i ovde malom Bati! Ljubim te slatkisu usne 

Zvezdice se spremaju za rodjos srca srca Ljubim vas puuuuuno!usne 

Toliko znam odoh da jos malo prosvrljam po temama mnogo sam propustila!

Stisak za ekipu! d
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od lilya 15/7/2013, 22:38

Samo da vam mahnem, ovih dana luda kuca, samo negde jurim.

Miss, nadam se da ce tvoj san uskoro postati java pa se svi zajedno cestitamo i od srece grlimo. Nema nam druge nego da se svojski oko toga potrudimo yes

BataKov rodjendan diiivno prosao.
Sutra nam Zvezdanici slave divan dan, a mama Pari se topi ko najlepsi sladoled.
Jos jedan decko je dosao kuci prosle godine na sutrasnji dan. Secate se? I Stuzolino je stigao tog dana. Divan dan, nema sta Very Happy

Danas je Milutim, Dragutin, Milence pilence, Milutinko... zovite ga kako god hocete napunio tri meseca. Ja ne znam da li je do mene, ali je on meni nekako veliki za macku od tri meseca. Sutra ga vodim na revakcinu pa cu da vidim sta kaze vet. Inace je super dobra maca jedino sto sam ja svako jutro na ivici suza kada krecem na posao, a on dodje i stane pored vrata i kad ih zatvorim krene da mjauce. Uh... bas mi to bude tesko. Nista njemu ne fali dok mi nismo tu, vidim to po hrani koju mu ostavim, ali sve jedno, vidim koliko se vikendom leoi za nas kad smo tu i znam da ne voli bas da bude sam. Jbg, ima dana bicu ja na trudnivkom jednog dana pa ce se smoriti od mene.
Mm je dobro, uziva preko bare, eesovno se javlja i nista mu ne fali. Sledece nedelje ide kod moje sestre. Ova ne moze da doceka da dodje.

Sledeceg vikenda idem sam mamom na produzeni vikend da nas dve devojke malo uzivamo Very Happy
Mislila sam da necu ici posto nisam imala kome da ostavim Militina, ali sw onda javila drugarica od koje smo ga uzeli da moze da ga pricuva. E kod nje mogu mirne duse da ga ostavim i da odem na par dana inace ne znam kako bi i da li bi ga uopste ostavola.

Meta, ne stizem puno da se javljam ovih dana, ali samo da znas da intezivno mislim na tebe i svim srvem navijam radost 

Misice, tebi danas napisah molbu. Znam da ces mi zelju uslisiti srca

Ps. Pisem sa telefona, ne zamerite na greskama.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 16/7/2013, 06:14

Srecan rodjis Zvezdanicima!!!

Dobro jutro devojke!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od SladZana 16/7/2013, 07:56

Dobar jutar

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 68og

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Tinche 16/7/2013, 08:16

 Jao, divne ste!!!!
Tek sada stizem da procitam sve...hvala vam puno na divnim zeljama!!!

Da, danasnji utisak dana - rodjendan Dezdanica nasih!!!
SRECAN RODJENDAN MILI MOJI!!!

Jedva cekam danas, ali jedva!!! Zbog njih i Male, zbog ostalih nasih Kutanjki...joj mnogo se radujem.

Inace kod nas nista novo, Batin rodjendanko je super prosao. Lepo smo se svi proveli...a on je bio u elementu...divan, srecan, veeeeliki! Guzica moja...

Zelim svima lep dan...sunny sunny sunny 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Tinche 16/7/2013, 08:24

Sladjana...hvala na kafici! :)
Cufto, kako dusa? Ljubim je!
Lilya, cuvala bih ga ja...taman malo da se izmazuljam...
KoMetaK...prasimo mila, nas troje zajedno! :)
Bubi, ljubim svo cetvoro...ne bila u haosu draga...svaka cast tebi!
Mimaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Sta kazes? Da spakujem stvari debelici??? hihihihihih
BiKsi...koko moja trudna!!! Obozavam te!!!!


Odoh zene da usisavam...svi jos uvek spavaju...nije fer! Razz
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od missile 16/7/2013, 08:53

Jutro, Jutra!!!!

Tinče, drago mi je da ste se juče lepo proveli, danas repriza, koliko sam shvatila. Epa uživajte za sve nas!!! osmeh srce

Mimice, mooolim te da ljubneš Zvezdice u nogice mekane od mene!!!

Srećan rođendan Ivoni bomboni i Dušanu lepotanu!!!!!!!!

Meta, računaj na moj san, a ja na ljubac i vučenje nosa od tebe, jer ja kad ti predvidim... - ma pitaj Lafa! Toliko. yes

Lili, vežbaš ti uveliko na macanu Milutinu, uskoro i kod tebe još neka prinova Rolling Eyes  Wink 

Ćufto, ranoranioče, dobro i tebi nek je i jutro i dan! Very Happy

Slađo, mislila si na sve, da, kafa mi je potrebna.

Sad se setih, ima neka pesma od Obojenog programa gde ide stih: Ja ne umem tako rano, kafa mi je potrebna....

Žurim sada, odoh da pišem žalbu, pritužbu, šta god to bilo i kako god se zvalo, onim lopovima iz JKP Infostan Čukarica. 36 kubika hladne vode po osobi!!!! affraid I to sve vreme 30, pa 25, pa 28, ... i sad sa 36 preteraše sve granice tolerancije. Da držim zoološki vrt, iključivo s nilskim konjima, ne bih toliko trošila.

Lep dan svima!!!!!


Stisak i ljubac!!!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od maus 16/7/2013, 09:14

OOoooooo dje ste zene na sve spremne!

Da daaaaaaaaaa utisak dana je rodjus nasih malih Parizana i Parizankina torta zalivena suzama. Ponecu kutlacu da istu jedem:P 
Zvezde nase male i velike srecan vam prvi rodjendan i sve najlepse vam zelim. Uzivo cestitke za 9 sati:aa: yes yes 

Tina me isprepada sinoc:lol: no, skontah da je popila koje pivo vise  pa je razumedoh:D I naravno da ces celuliti spakovati stvari jer je vodim u Lozanu.

Miss jbt preterase ga za sve pare. Lepo ti presavij papir i napisi koju, nema druge.

Lilya sve kako si napisal cu uciniti. Svi ce biti iscmakani i izgrljeni. Uzivaj sa mamom u produzenom vikendu a Milutin raste ki iz vode. Macorcina!

Biksi nic se ne brini, sve stiskam, sve ljubim, sve grlim, pojescu i tortu za tebe i popicu pice za tebe i igracu se sa decom za tebe....

bak uziva na lepom plavom Dunavu...

Meta draga igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Ptico posao u apoteci, jel tako bese?

Bubi troje dece...treba to sve postici.

Sladjo kakva kafa. hvala draga!

Cufta:aa103: 

EvE me na poslu. U Lo duva vetar, svezije je, gladna sam, ne znam sta bi mogla strpati u stomak   i taaaaaaaaak. Sve vas ljubim i pisemo se jos.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od KoMetaK 16/7/2013, 09:54

DObro jutro zenske! sunny 

Srecan rodjendanac Zvezdanicima i ovde i da sijaju jos 100 godina ovakvim sjajem! sreca sreca 

Miss, ako uspem, prvo tebe vucem za nos, jaaaako, jaaako! yes A posle te vuce i Ljilja i ne moze da ne uspe! yes 

Nikolice, neka su ti srecni prvi koraci i da uvek koracas sigurno u zivotu! sreca 

Bubi, ja ti se divim zeno, kad stignes i ovde, pa se vrlo cesto postidim! Embarassed queen 
Ptico, kako je ANci?
Cufto, ljubim L!

Tinche, ljubac i za tvog slaveljnia i maminu princezu!
Lilya, ti za sve imas vremena, osim za mene lol! Ocemo li se gledati? Very Happy 
Ne rekoh vam da sam pre neki dan dala intervju za studio B Laughing Bice u emisiji u septembru, a sve kao iskustvo sa Savetovalistem. JA sigurno necu videti, sli cete mi vi preneti. Very Happy 
OdoK da radim, jos danas i sutra, pa bezim na bolovanje. Very Happy Dolazi mi i dragi sutra, pa da malo cooliramo i uzivamo. Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od bubi80 16/7/2013, 10:33

Dobro jutro!

Dusanu silnom i Ivoni bomboni srecan rodjendan!Da su zivi i zdravu i sijaju dugo dugo,a i mama i tata uz njih!
Uzivajte u danasnjem danu!

Nikolica prohodao!Super!

Svima koji idu na odmor da lepo provedu!

Meta navijam jako za tebe!

Lili ljub za tebe i Milutina velikog macka od tri meseca!

Odoh sad da popijem kafu!
Stisak za sve
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od maus 16/7/2013, 11:11

lilya ::
Jos jedan decko je dosao kuci prosle godine na sutrasnji dan. Secate se? I Stuzolino je stigao tog dana. Divan dan, nema sta Very Happy
Strule maleni:aa2: radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Tinche 16/7/2013, 12:01

 Jos cetiri ipo sata i kreceeeeeeeemmmmoooo!!!!
igra igra igra igra d d d d d d x x x x radost radost radost radost igra igra igra igra igra igra igra igra igra 

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od leptirko82 16/7/2013, 13:00

Dobar dan, jutra!
Srecan rodjendan slatkim Zvezdanićima!
Želim im da svaki dan obasjavaju život svojim roditeljima!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty VIDEO: Otac snimao sina 365 dana pa sve objavio u videu od 3

Počalji od Vuchica 16/7/2013, 13:17

sjajna ideja..
Otac snimao sina 365 dana pa sve objavio u videu od 365 sekundi - See more at: http://www.samopismo.net/2013/07/video-otac-snimao-sina-365-dana-pa-sve.html#sthash.HFEu6Mnl.dpuf
Na internetu se pojavio video koji je jedan otac posvetio svom sinu, a u kojem je snimio njegovu prvu godinu života.

Sam Christopher Kornwell i njegova žena odlučili su napraviti video u kojem će prikazati rast svoga sina u njegovoj prvoj godini života.

U 365 sekundi, koliko traje video, nalazi se prvih 365 dana života njihovog sina Indiga, od prvog plača preko prvog gugutanja, osmijeha, pa sve do prvog rođendana i puhanja prve rođendanske svjećice.



https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZtgzTr8iopk
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 16/7/2013, 14:59

Sto je dooobar ovaj video. Vučice, hvala ti

Miss, nadam se da si do sada već pobedila!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 16/7/2013, 16:45

LUBENICA DIJETA

Leto je već praktično stiglo, a vi ste ga dočekali nespremni. Zimska kilaža i dalje je aktuelna, prijatelji upiru prstom u vaš struk i zadirkuju vas, a vi već imate uplaćen aranžman i želite da se pokažete na plaži u najboljem svetlu. Ne očajavajte, nije kasno! Uz “lubenica dijetu”, ekspresno brzo kile će nestati!

Od kako je ova tajnovita dijeta zaživela, postala je pravi hit na Internetu, i sve više ljudi odlučuje se za nju kada želi da se vrati u formu. Zašto ne biste i vi?!

Pročitajte, smršajte, proširite dalje!



LUBENICA DIJETA:



1. Ponedeljak

Doručak: Poželite ukućanima dobro jutro, obavestite ih da ste od danas na fantastičnoj “lubenica dijeti” i pustite ih nek vam zavide.

Ručak: Prošetajte do pijace na drugom kraju grada, kupite dve najveće lubenice koje nađete, uzmite ih pod mišku i peške se vratite kući.

Večera: Popijte čašu mlake vode.



2. Utorak

Doručak: Aspirin, ako je upala mišića nepodnošljiva, onda dva.

Ručak: Izvedite vaše lubenice u šetnju! Odvedite ih na Kalemegdan i pokažite im znamenitosti, do Kališa idite peške i nosite ih pod miškom.

Večera: Manja šolja nezaslađenog čaja od žalfije. Eventualno povratite.



3. Sreda

Doručak: Uzmite lubenicu u ruke, ispružite je ispred sebe, uradite 20 čučnjeva.

Ručak: Kotrljajte lubenice uzbrdo od Autokomande, pored “Marakane” do KBC “Dragiša Mišović”, jurite natrag za njima, ručajte 2-3 puta.

Večera: Osmehnite se sebi u ogledalo. Pozitivan stav je najbolja večera!



4. Četvrtak

Doručak: Lezite na pod, ruke iza glave, lubenica u ruke. Uradite 5 serija po 20 trbušnjaka.

Ručak: Odvedite vaše lubenice da vide toranj na Avali. Nosite ih pod miškom dok se penjete na vrh.

Večera: Kolut paradajza i sveža zelena maslina. Čaša vode i osmeh!



5. Petak

Doručak: Stanite na vagu, do sada bi trebalo da ste izgubili oko 9 kilograma. Podelite sa ukućanima radosne vesti, ali ne i njihov doručak.

Ručak: Njam, njam! Yummy, yummy! Ručak od srede vam je baš prijao zar ne? Sa setom ga se prisećate… Častite sebe i ponovite ovo gastronomsko iskustvo!

Večera: Razmišljajte o hrani dobrih 15ak minuta.



6. Subota

Doručak: Uhvatite lubenicu nogama, uradite tri serije po deset zgibova. Ako ste i dalje baš gladni, uradite i jednu dodatnu, pa nek ide život!

Ručak: Isecite prvu lubenicu, pojedite tri košpice. Ostatak odnesite i bacite u djubre, trčećim korakom, na drugi kraj grada.

Večera: Maštajte o tome da ste zgodni i vitki. Plaža, trbušnjaci bakarne boje, more.



7. Nedelja

Doručak: Pokažite svoju novu liniju ukućanima, natrljajte im na nos to što nisu verovali u vas.

Ručak: Načnite i drugu lubenicu, častite se i pojedite parče iz sredine. Ostatak odnesite i bacite u djubre, hodajte na rukama, na drugi kraj grada.

Večera: Bitno je da se večera ne preskače, pa zato – tri badema i list zelene salate. Slobodno po želji začinite vodom.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od nina :) 16/7/2013, 17:21

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=609447482407570&set=gm.377662569022347&type=1&theater

glasajte ovde za mariju mikija i mene ali prvo morate postati clan grupe pa tek onda uci u sliku i glasati .inace tu grupu vodi nasa ninko koliko sam svatila
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od djole42 16/7/2013, 18:06

Dan cureTci !
Ništa nisam čitala ,nemam pojma ko je gde i ko šta osim da Kometa gaji jajca i da nam Zvezdice danas pune godinicu g g ,srećan rodjendanko !
Grlim vas jakooooooooo i mislim na vas .
Ja jurim dr.kove ....stalno ponavljam neke analize...sve je nešto čudno ...sve se nešto ne uklapa......čudo sam ti ja ...lepo tvrdim da sam vanzemaljac al niko mi ne veruje Very Happy 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 16/7/2013, 20:48

DŽOLE, ti bre pucaš od zdravlja!

  Jedva čekam da legnem, mrtva sam..... mislim da će se to desiti uskoro

Nina kako sew glasa na FB? ja otvorila link, vidim vas, ali ne znam dalje....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od nina :) 16/7/2013, 22:46

treba da se prikljuci grupi gore gde pise u maminom krilu i cim dobijes dozvolu lepo se glasa
hvala svima koje su pokusale il isu glasale
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od cufta 17/7/2013, 06:02

Dobro juuutroooooo sunny 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od plavaptica 17/7/2013, 07:02

Dobro jutro. Ja odoh na posao, a svima zelim lep dan i prijatnu jutarnju kaficu.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od missile 17/7/2013, 08:53

Dobro jutro!!!!
 
Videh slike i pročitah izveštaje sa jučerašnjeg zvezdanog (ili bolje zvezdanih) rođendančića. Ne videh Matu i Noleta, ali možda i bude još koja slička. Wink Gledati dečicu, uživancija!!!!!! Napajaju pozitivnomnergijm, nabacuju osmeh na lice i dobro raspoloženje. Ulepšali mi ionako lepo jutro, za divan početak dana.
 
likeit likeitlikeitlikeitlikeitlikeitlikeitlikeitlikeitlikeit likeitlikeit
 
Inače, Mišice, ono tvoje dete je baš baš princeza profinjena!!!!! Predivna je! yesosmeh srce 
 
Pišemo se kasnije, sad se spremam za postrojavanje muškaraca.
 
Mašem svima i ljubim!!!!
 
Lep i sunny dan vam želim, to se razume.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od twinsi 17/7/2013, 09:03

 Dobro jutro drugari!

Prvo sa zakašnjenjem da čestitam rođendan Batici, Ivoni i Dušanu. Da ste nam živi, zdravi i veseli još 100 godina.

Nikolice srećni prvi koraci!

Miss tvoj san mi se baš sviđa yes 

Lilya se mazi sa Milutinom. Lijep provod sa mamom draga.

Ćufta uživala sa društvom, a lubenica dijeta je vrh.

Anči se sprema za olimpijadu yes ribica draga. Maus čekam izvještaj sa rođendana.

Ana otkrila čari kante za smeće, nama je i danas to najzanimljivija stvar u kući.

Caci dobrodošla u naše krajeve cvet 

Mi bili u Budvu, more ledeno, tako da su se klinci kupali u bazenu. Jutos mi rekoše na poslu da su na Jazu ubili ajkulu i da imaju još dvije affraid a mi se uglavnom tamo kupamo.

Ja zakačila neki virus, temperatura i grlo kao rende.

Sve vas d 
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

U julu da je sve u fulu :) - Page 12 Empty Re: U julu da je sve u fulu :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 22 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu