KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+64
Niny
ivi
Januar
maus
lelas
Shizika
Angie83
JecaPereca
heart84
Gramatika
Vuchica
SannI-AlL
Lyanna
VioletaR
DMANA
noja
Crvic
OKacica
red
Stenli
Vilhelmina
PalcicaBg
Dacaa
neca73
dunjas
Star77
Struzzo
zvoncica36
lilya
bebica mala
ariadne69
BiKsi :)
dragana76ns
nadalica
bak
hocukusurnecuzvaku
SladZana
vivijen
midori
JocY
menora72
lenabeograd
d77
missile
Ninche
Gral
misic
Erata
ivka
KoMetaK
LaFolie
fmala
AriesGirl
laKole
Sofija Veks
sareni leptir
vero
fight&faith
stomacic
zvezdilica
MAAKKI
leptirko82
ragaco
Ambra
68 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gral 19/6/2013, 17:06

Cestitam ti misice, mada nisam ni sumnjala da bi moglo drugacije da bude sunny
sofija sretno
evo me lezim i strahujem na sta ce ovo sve izaci kod mene.
zvala sam kliniku i rekli su mi da primim progesteron depo i da se ne brinem Rolling Eyes
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 19/6/2013, 17:53

Jao Misic divno.Cestitam!!!!!Sofija nadam se dobrom ishodu kod tebe.Meni je danas beta 422,2 i mnooooooooooogo sam srecna i sada vec verujem da ce sve dobro da se zavrsi.Idem sutra ujutro kod ginekologa.Eto devojke moje,a ja mislila nista i isplakala se sita i to dva puta,a vi ste me ubedjivale da je sve moguce i da ne odustajem.Hvala vam,ljubim vas:aa61:

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 19/6/2013, 17:53

ljubav ljubav

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 19/6/2013, 17:56

nadalica ::Jao Misic divno.Cestitam!!!!!Sofija nadam se dobrom ishodu kod tebe.Meni je danas beta 422,2 i mnooooooooooogo sam srecna i sada vec verujem da ce sve dobro da se zavrsi.Idem sutra ujutro kod ginekologa.Eto devojke moje,a ja mislila nista i isplakala se sita i to dva puta,a vi ste me ubedjivale da je sve moguce i da ne odustajem.Hvala vam,ljubim vas:aa61:

Diiiiivnoooooooooooooo love love love
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 19/6/2013, 17:58

Kada sam racunala betu sa mojim sinom,to je bilo 34 dan od P.M. a danas mi je 32 dan od P.M 422,tako da bi prekosutra bilo oko 800 i nadam se da je to to.Izgleda da se implantacija kasnije desila.Danas mi je 19 dan od E.T.ali su transfer radili 13 dan ciklusa,bas rano.Sofija iskreno se nadam i navijam za tebe,jer kako sam cula i iz tudjig iskustava beta hoce u pocetku tako da varira,malo sporije pa brze.Drzim ti fige

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 19/6/2013, 18:01

Nadalice, mozda da sacekas 4 dana da Beta predje 1000 pa da ides kod lekara na UZ, ne znam da li sada moze nesto da se vidi, kazu da dok Beta ne predje 1000, ne moze nista da se vide ...

Ja sam ubedjena da ce to biti dobro, uvek sam nekako znala da si ti trudna ljubav ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/6/2013, 18:02

radost radost jumping jumping igra wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd good job srca srca srca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 19/6/2013, 18:11

nadalica ::Jao Misic divno.Cestitam!!!!!Sofija nadam se dobrom ishodu kod tebe.Meni je danas beta 422,2 i mnooooooooooogo sam srecna i sada vec verujem da ce sve dobro da se zavrsi.Idem sutra ujutro kod ginekologa.Eto devojke moje,a ja mislila nista i isplakala se sita i to dva puta,a vi ste me ubedjivale da je sve moguce i da ne odustajem.Hvala vam,ljubim vas:aa61:

Nadalice :ugd:mislim da sada mozes konacno da se opustis i uzivas u trudnica Odmah smo ti rekle da je najbitnije da beta lepo i pravilno raste ... Misic nas je povukla za nosice ... sad cekamo tebe srcasrcasrca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 19/6/2013, 18:16

Dobra je to Beta Nadalice :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/6/2013, 18:21

Bravo misic. Sada idu divni dani:) Nadalice to je to, trudna si i sad ostaje da cekamo UZ. Sofija, drzim fige i mislim na tebe. Devojke, zavrsi se konacno moj vto maraton. Ovo se iscistilo, vredelo je istrpeti bolove. Hvala ti Boze, da odmorim dusu! :-)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 19/6/2013, 18:32

Erata ::Bravo misic. Sada idu divni dani:) Nadalice to je to, trudna si i sad ostaje da cekamo UZ. Sofija, drzim fige i mislim na tebe. Devojke, zavrsi se konacno moj vto maraton. Ovo se iscistilo, vredelo je istrpeti bolove. Hvala ti Boze, da odmorim dusu! :-)

poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 19/6/2013, 18:39

Uh Erato, konacno da se od svega odmoris cmoka

Nadalice, meni se ta tvoja beta bas svidja yes

Da li imamo nekog da je radio u maju ili pocetkom juna postupak u Frontu?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 19/6/2013, 18:41

Drage moje, pratim ponekad, mada se slabo ukljucujem u poslednje vreme...
Svima cestitam trudnocu koje su zatrudnele i neka sve bude kao u knjizi :)
Erato, mnogo mi je zao zbog svega, tebe sam bas pratila posebno...Ali verujem svim srcem da ces sledeci put uspeti i da ce sve ovo biti samo jedan ruzan san u secanju...

Sto se mene tice, evo sad mi je treci dan od transfera, 2 odmrznute, Goca kaze: 'vracam ti decu :) ', '...bas su ti lepe blastociste...' , ' ...savrsene su ti blastociste' ... 'za tvoj PAI 1 ne ide fragmin ni heparin, samo pronizol 5 grama dnevno ujutru...' , 'endometrijum je odlican' ...' samo da ti nama budes trudna' ... ....

U odnosu na prosli put, ovaj put sam odlucila da ne lezim, da od dva sata nakon transfera zivim normalno kao i pre toga, setnja, lagani kucni poslovi, sve kao i obicno.... I tako.... :)
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 19/6/2013, 18:47

Ja samo malo da zaprasim konfetekonfetekonfetekonfetekonfetekonfetekonfete
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/6/2013, 18:48

Bravo vilhelmina! Ovaj put ce biti dobitni, videces:) Ej Lafe dobro ti nama dosla i odavde pravac na trudnicke strane!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 19/6/2013, 19:04

Leptirko, ja sad gledam Simpsone i odmah sam se tebe setila cvet
Ali ti sada imas drugi avatar Very Happy

Vilhelmina, navijam za veliku Betu za desetak dana ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 19/6/2013, 19:05

LaFolie i Vilhelmina prašim vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:aa107:i šaljem rode rodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 19/6/2013, 19:13

misic ::Draga moja snago i podrsko,
Bila sam na UZ i videli smo i culi srce nase bebe srcebeba
Boze, hvala ti molitva

Veliki smo 7 mm, Stari smo 6 +4, imamo 160 otkucaja u minuti i preslatki smo love   . 

Od terapije nastavljam samo sa utrogestanom i folnom kiselinom i treba ponovo da idem kod Dr za 6 nedelja, odnosno sa punih 12 nedelja na sledeci UZ i da radimo dabl test,
a do tada da mazim moju bebicu srcebebalove  .  

Vucem za nosic i zelim puno radosti svim mojim cekalicama ddvvvvrodarodarodarodarodarodarodarodarodasrcasrcasrcasrcasrcasrca





Cestitam Misic od srca,sada uzivaj i mazi svoju bebicu.srcasrca
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 19/6/2013, 19:21

misic ::Leptirko, ja sad gledam Simpsone i odmah sam se tebe setila cvet
Ali ti sada imas drugi avatar Very Happy

Vilhelmina, navijam za veliku Betu za desetak dana ljubav
usneusneusneusneusne
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 19/6/2013, 20:29

Devojke, ja se nisam puno ukljucivala na forum ali sam ga redovno pratila. Radujem se svakoj lepoj vesti koju sam procitala i bila tuzna zbog svake lose. Ja sam et radila pre 11 dana i dana vise nisam mogla da izdrzim i vadila sam krv - kad ono beta 482. Jos ne mogu da dodjem sebi, nisam rekla ni muzu i mislim da ci cekati 24.,kada je i trebalo da radim betu. tresu mi se i ruke i noge. Pozdrav svima!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 19/6/2013, 20:33

bbbbbb:aa75:WOW STENLI!!!!!!!!!!!!!!!!! CESTITAM!!!!!!!! To su mozda blizanci!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/6/2013, 20:34

Erato molitva da je to sve konačno iza tebe zagrljaj

Mišić uživaj sada likeit radostradostradost
Ostale čekalice,nadalice navijam igraciceigraciceigraciceigraciceigracice
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 19/6/2013, 20:35

Stenli ::Devojke, ja se nisam puno ukljucivala na forum ali sam ga redovno pratila. Radujem se svakoj lepoj vesti koju sam procitala i bila tuzna zbog svake lose. Ja sam et radila pre 11 dana i dana vise nisam mogla da izdrzim i vadila sam krv - kad ono beta 482. Jos ne mogu da dodjem sebi, nisam rekla ni muzu i mislim da ci cekati 24.,kada je i trebalo da radim betu. tresu mi se i ruke i noge. Pozdrav svima!

Stenli trudnice čestitam ... vvvvvvvvvvvvvvvv d dddvv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 19/6/2013, 20:36

Stenli čestitam  ddd
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 19/6/2013, 20:37

Nadalice, bravo za betu!

Mišić, divno za srculence! Vidiš da si bespotrebno sebe masirala računanjem bete!

Stenli sve čestitke, kako bre nećeš reći mužu, pa kako možeš da izdržiš?!

Vilhelmina, brbljiva, aries, navijam za visoke bete!igraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigraciceigracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu