KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiKsi :) - Koka nosilja

+93
Niki-Kiki
Klarica
cufta
JAmajka
vivijen
dunjas
bibi.libi
SoJa
maja kg
cici
SSanja
Gral
BiKsi :)
viktorija
Marie
KoMetaK
Endzi
lelas
Zoka83
Ema78
Stenli
Akijeva
SladZana
Niny
caci
dragana76ns
Vuchica
lilya
leptirko82
ivka
*AIDA*
OKacica
Ninche
maus
Shizika
MAAKKI
dr mali pariz
tetreb
djole42
lenabeograd
Crvic
dacans
LaFolie
snedra
medolino
Republica
red
Erata
emilie
dra00
Botox
Deni
Struzzo
Star77
penelope
cicsa80
ninica2
tuli
maki79
JocY
lilymar
ananana
Mirjana
Tinche
heart84
laKole
noja
Tanja83
twinsi
Simona
neca73
Angie83
bak
Dacaa
bobica83
SannI-AlL
saska1
Sofka
pcelica
plavaptica
key
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
bulevarka
Orline
misic
hany
fight&faith
bubi80
zoxa
nena beba
missile
fmala
97 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od LaFolie 7/8/2013, 11:01

sat tek videh fotke srca 
ja ne mogu da verujem kako se sa 14 nedelja sve tako lepo vidi!!!
vec ima i lik formiran Shocked  wow!
odusevljena sam!

poljubac 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od bak 7/8/2013, 12:45

Divno srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od cici 7/8/2013, 13:08

Biksi, i mene si raznezila, divan osecaj a dok te citam prisecam se kako je meni bilo. i ne mogu da se setim jel bio na prednjem ili zadnjem zidu lol! a definitvino nije bio bas visoko jer sam imalo mali stomak .eh to su divne emocije srca yes osmeh srce 
Za stokte sta reci sem wauuuu naočare naočare naočare deckonja mamin i tatin
mazi stomacak osmeh srce 
ps, vidis ja od pronizona nisam dlakavila, a pila sam ga celu trudnocu i dosta posle. (samo mi je jos to falilo) ali kazu da hoce. zato me je dr stalno zagledala a ja se pitala sta tarzi kog vrada( tek kad sam se porodila mi je priznala da je pratila kako izgledam, da se ne deforisem) pa nisam ja transformes ali mozda uz pronizon moze i to lol! 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lelas 7/8/2013, 15:10

BiKsi prelepi ste,pu,pu,pu!ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od OKacica 7/8/2013, 15:49

Divan izvestaj i slikice!!!! srca srca srca srca 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od SoJa 7/8/2013, 16:51

Joj, suze mi krenuse, preslatko angel 
Ja sam od nedavno na forumu, pozabavila sam se i citanjem tvog vto dnevnika i uzivala sam u njemu lol!

Sve cestitke, BiKsi ljubav  

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od saska1 7/8/2013, 21:52

Biksi prelijepe sličice momak je pravi momak uživaj draga srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od noja 7/8/2013, 23:09

Prelep ti je boy deckonja sunny 
ipak ce on biti mamin sin jer tako to ide Very Happy 
a tata ce sebi jednu ceru da napravi srca lol! 

Moja A je na prednjem a sad je beba na zadnjem iskreno kod mene nema ama bas nikakve razlike obe trudnoce su mi u ppcetku bile nize a sad su u grlu Very Happy 
Uzivaj u svakom trenu bas proleti t a tek posle 30 prozuji sreca 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 7/8/2013, 23:58

Da ne bude zabune, Olimp je zeza, predlog mog blesastog muža, a on je uvek vickast! Dakle, radno ime, kao i Dragiša, pa onda Sredoje ako se rodi u sredu, Petko ako bude u petak, Nedeljko ako bude u nedelju, ako se rodi usput negde onda Putko, ma ima tu nijansi svakakvih, možete misliti razgovor o imenima izmedju mog muža i klinčadije od mog brata, ne zna se ko više lupa! lol! 

Inače, moram Rodjenog da pohvalim, ja danas radim nešto s posla, a on uzeo usisivač, i to sam, nisam pomenula, i usisao celu kuću, sinoć dolazili i jedni i drugi kumovi, spremao pice, jutros oprao hrpu sudova od sinoć, ma ništa mu nije teško! Ja radim to s posla i razmišljam u sebi da je on stvarno jedna velika duša i da imam najboljeg muža na svetu! Onda mu kažem da ga volim i da je najbolji, a on kaže, jesi li to nešto zgrešila, ahahahahahh, pocepali smo se onda oboje od smeha! Jesam reko, samo što sam te prevarila, pa se sad šlihtam!lol! 

Keksa još nije bilo, treba se psihički spremiti posle tri ipo meseca!lol! Mada što mi Bak reče, kad je dozvoljeno, nije baš zanimljivo!lol! A i stigao net, pa Šizo ništa od tvojih predloga ne iskoristih! Šalim se malo, al treba Rodjeni da da ponovo briseve, poslednji put je imao neke beštije, pa bih ja da budem mirna, ok je i kondom, al opet da ne razmišljam. Vatačimo se mi onako peške odavno, jedan orgazam sedmično dobijem, a ponekad još neki bude i gratis Laughing , imam i ja dušu, valjda! lol! Tako da sam fino podmirena, vidite da se ne bunim mnogo u poslednje vreme!Very Happy Kako me niste provalile?!lol! 

S obzirom da sam se sinoć prežderala pice, a ništa slatko okusila nisam, brektala sam celu noć, pila vodu i mleko, ma preselo mi. Jutros izvadim glukozu natašte, 5.4, i šlognem se, tačno sam znala. Zove me onda sveki na pitu, a rekoh, neće da može, jogurt i pahuljice će češće da se jedu. Prof Šumarac mi rekla da mi glukoza ne sme preći 5.1 u nekoliko merenja za redom, pa ću morati i te ponekad testo izlete da izbacim. Kad ne umem da se kontrolišem.

Ostajte mi zdrave, lepe, trudne, ma kakve god poželite!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od noja 8/8/2013, 00:05

Tako smo mi i do Augustine Very Happy sunny 
I moj mm svaki dan kad dodje sa ppsla doceka ga haos pa nemoze da prodje da sedne pa uzme prvo usisivac sta ce drugo Very Happy
 Jel to znaci da stvarno ne znate kAko ce se zvati ??

Super za orgazam ja sam ga samo sanjala to mi dovoljno lol! lol!
Ljubimo vas usne po sto puta
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 8/8/2013, 00:08

Imamo neka imena u opticaju, al nije konačno. Ja sam ti od onih frikova tipa svidja mi se Luka, al samo ako dečak bude plav na mog muža, ako bude crn, nekako mi to ime ne ide. Meni se mnogo svidja ime Mihailo, i to bih ime dala ako je beba crna, nikako ako je plava. Moj dragi opet nije toliko za Mihaila, al imam vremena da ga ubedim. :) Ima tu još lepih imena, a mora se složiti i uz prezime, a imamo i vremena. A možda je dr i omanuo!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od noja 8/8/2013, 00:15

Lepa su oba a ako bude smedj ili crn sa plavim okama moras i o tome misliti Very Happy Very Happy Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 8/8/2013, 05:11

Lepa su imena, samo su mnogo cesta, ovde je bas svaki drugi Luka.. Mada, ima i do tog bosanskog izgovora koji mi smeta kod biranja mnogih imena, npr, akcentovanje imena Milena (ovde ga razvlace na e), kod imena Petra i Lena nije kratko, nego dugacko e, Luku zavijaju toliko, posebno mame sa balkona, da mi zlo bude posle i od pomisli na to ime, a o nadimcima koji se ovde uvek zavrsavaju na o, dok se kod nas zavrsavaju na a (Vlado, Pero..) i sl. pa posle to nekako nakaradno menjaju po padezima, ovde kazu: Darko - idem kod Darke; Dado - idem kod Dade, Leno - idem kod Lene, i sl. Tako da bas imam problem. I za Milana sam brinula, ali ga, sre'om, jo[ niko nije skratio, niti mu dao nadimak.. Meni se svidja musko ime Branislav, ito ne ime kao ime, nego po Brani Petrovicu i Branislavu Nusicu, a posebno mi se nadimak Brana svidja, samo mi to niko nece dozvoliti, a i niko sem mog sina ne veruje da je musko, mada on ima svoj trip da se zove Jovan (obozava neku bebu tu u ulazu, koja se tako zove), a meni prva ljubav (citaj prvi sex) Jovan, nema sanse da detetu dam to ime, treba otici na godisnjicu mature ponovo lol! 

Ja se raspisala, dodje mi da sve ovo kopiram u svoj dnevnik lol! Al eto, mozda ti ovi moji uvrnuti parametri jos vise uvrnu tvoje uvrnute parametre  b
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Erata 8/8/2013, 07:58

Biksi, bravo za momcinu! :))
Sladak je kao lutka, neverovatno da se vec sada lice lepo vidi. A i pravi je meraklija na vas, uziva dasa, opruzio se u stomaku...
Ovo je stvarno prelepo...srca1 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od ivka 8/8/2013, 08:35

E pa Biksi, nista manje nisam ni ocekivala Sto puta cestitam i radujem se do suza !!!!!!!
smajli angel 

A slike su fenomenalne, gotovo da mozete da raspravljate na koga lici, mi cemo dobiti cd zajedno sa sledecim pregledom!!!!!

Cisto da se pratimo do kraja, na poslednjem uz u smo saznali da cemo i mi dobiti decaka...... Hihihi ja sam se rasplakala sto je bilo sta Embarassed vise od embriona cak sam tri puta pitala stvarno, meni kazete yes 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lenabeograd 8/8/2013, 10:16

Luka je divno ime mi Ako isto razmisljali Ali posto je ovde to ime vec 10 god na prvom mestu obozavanih imena odustali smo kao i Leon, Leo, Lukas i Luis :-) Mihailo se zvao moj Deda lepo ime Ali mihael mi lepse a i ima GA svuda, nikad se nezna kud dete put vodi

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 8/8/2013, 10:21

Fmala, i meni je lepo baš ime Branislav, pa da ga zovu i Brana i Bane, lepo mi je i Dragoslav, i Drago, al Cole nije baš nešto oduševljen.

Bebac me odmah podsetio na mog muža. Visoko čelo, ćelava velika glava, lepe usne! lol! Videćemo kasnije! Što rekla moja mama nije bitno kog je pola, samo me kopka da li će biti plavo ili crno, jer sam ja skroz crna, a moj dragi potpuno plav, pa tako i mene to kopka!

Ivka, ti si šou, i ja sam još uvek pogubljena, gledam ovaj moj tiker, i onda razmišljam joj pa je li stvarno moj?! Al valjda je normalno posle toliko godina čekanja, ne mogu baš posle devet godina braka da to sve iz momenta prihvatim! Treba vremena! A dok ja sve to sklavirim, doćiće i porodjaj!lol!

Erata, hvala draga, posipam te bebećom prašinom!

Leno, trenutno smo ovde i ne planiramo živeti u inostranstvu, a ako se detetu ćefne, pa ode negde dalje, nek vala promeni ime, neću se buniti!Wink 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od lenabeograd 8/8/2013, 10:23

Biksi möge biti i ridjav meni su takvi bas slatki

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 8/8/2013, 10:30

Pa može, al i ne mora!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Tinche 8/8/2013, 10:39

A ako bude plav plav kad se rodi a posle potamni..ko Batak...hoces promeniti iz Luka i Mihailo?lol! lol! lol! lol! 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od BiKsi :) 8/8/2013, 10:53

lol! He, he, ma neće se promeniti, biće ili plavo ili crno, garant!lol! A da mu damo ime Mihailo Luka?! Sad se često daju dva imena, što da ne!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Tinche 8/8/2013, 11:00

lol! lol! lol! lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Niny 8/8/2013, 11:02

E dobro te je Tinche pitala yes  Najbolja varijanta je da mu date dva imena, da ne biste posle menjali lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fight&faith 8/8/2013, 11:22

Biksice ... cestitam na izvestaju srca . Ako se secas, od starta sam se kladila na decaka bebe . A dva imena ... u pravu si - to je sada u modi Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od fmala 8/8/2013, 11:48

Biksi, kod nas ista situacija, ja zift crna, mm plav, a Milan kad se rodio imao crnu kosu i plave oci. Posle par dana mu ta kosa opala i bio je po godine celav, da bi mu inda pocela rasti skroz plava kosa, a oci su posle par nedelja postale skroz crne kao moje Very Happy i sad imamo plave dete crnih ociju, skroz suprotno od onog na pocetku :)
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BiKsi :) - Koka nosilja  - Page 23 Empty Re: BiKsi :) - Koka nosilja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu