KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nas tigar, Milutin :D

+29
Niny
BiKsi :)
missile
leptirko82
lilya
OKacica
lelas
pcelica
Struzzo
Shizika
HappyGirl
zvoncica36
dr mali pariz
dacans
bak
zoxa
noja
plavaptica
Bjanka
Sofka
cufta
KoMetaK
MAAKKI
zvezdilica
maus
SladZana
bubi80
Mirjana
Orline
33 posters

Strana 3 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od BiKsi :) 14/6/2013, 20:20

Ajoj tu gde je izvrnut, vrh vrhova! Kakav kralj! Njemu je stvarno upala kašika u mleko, je l se tako kaže za mačke?!lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od MAAKKI 14/6/2013, 20:54

Milutin je neodoljiv naprosto, mbm je dobio jednu cicu koju su deca nasla na ulici i doneli je, naravno odmah je bila usvojena, skroz crna sa zutim okama, kada gledam Milutina kao da vidim nju u svim tim pozama, sada je vec malo porasla, zdrava je i rucka sve, ne brini prilagodice se on situaciji kada sve dobro ispita. Meni je Mica vec bezbroj puta skinula komplet zavesu sa prozora, ali to zato sto hoce na prozor da gleda napolje, sto se nuzde tice bilo je muke ali se naucila, sada je velika mazulja, tako da ce i Milutin to biti sigurno dok se skroz navikne na prostor i vas.
Ova slike gde ste na kompu imam i ja jednu takvu, ako u medjuvremenu ne vija kursor po ekranu LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od HappyGirl 14/6/2013, 20:59

Milutine, ljubim te!

Draga, što se tiče posipa najbolji je bez mirisa. Skoro sam gledala nekog vet. koji je objašnjavao da mace ne vole te posipe sa mirisom. Mi smo kupovali i skupe i srednje i one jeftine i pokazalo se da macama najviše odgovara najobičniji posip. Inače i moja Đumra kopa po posipu ko luda dok ne obavi šta ima a Rile kopa ko lud ali i arlauče to nas obaveštava  da ide u wc :DMleko i jogurt nikako. Gledaj da mu stalno daješ različitu kupovnu hranu.Ja kupim i Hils i RCanin i Viskas i Brit i one baš jeftine i sve te granule izmešam u kesi i onda sipam u plastične kutije. Isto i sa sosićima, paštetama stalno menjam proizvođače. Maca moje tetke se navikla na jednu hranu i kad je nema žena ima problem jer mačka neće da jede a taj savet mi je dala i vlasnica jedne radnje za ljubimce.

U pet centru imaš veliki izbor posipa mi kupujemo najjeftiniji WHO CARES WC CLUMPING. Nama se pokazao kao savršen. I moja tetka ga koristi a i Maja iz savetovališta :Di svi smo zadovoljni.
Što se tiče mesta za spavanje, moje mace do skoro uopšte nisu htele da spavaju sa nama ali od skoro caruju u našem krevetu i ja sam srećna :DNe znam šta  se promenilo ali eto. Inače mi ako nađemo i sada neku macu dovedemo je kod nas otrebimo od buva i damo protiv parazita i sutradan ih pustimo napolje. A od buva ih otrebimo tako što napunimo lavabo toplom vodom njih spustimo u vodu i dok voda polako iz slavine curi njih uhvati san i dok one kunjaju u toj toploj vodi, sve buve krenu da se penju na vrh nosa, repa...i mi ih samo skidamo i ubacujemo u odvod. Ako te ne mrzi probaj sa Milutinom taj sistem. Tako smo mi i Đumru sredili. Nisam htela da je prašim jer stalno mi je prošla maca bežala i nikad nisam uspela da je poprašim valjano. Inače moje mace vole vodu Very Happy
Još jedan savet oko hrane. On je još mali pa treba da ima tri obroka ali kad poraste svedite na dva i vrlo je bitno da ga naviknete da jede u određeno vreme. Zato gledajte da to bude u vreme kada ste vi inače budni jer mi ustajemo svako jutro u 5 da ih nahranimo. Navikli smo ih tako jer ja za posao ustajem u to vreme i sada je gotovo :Di kada sam na odmoru i za vikend uvek je 5.

Milutine, ljubim te, ljubim, ljubim, genijalan si :)
Imaš pozdrave od Đumre i Rileta!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od dr mali pariz 14/6/2013, 22:37

Lilyo-isti ste-da si mačka-bila bi Milurin Very Happy
divan je!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od missile 14/6/2013, 23:26

JAO MEDENI STE! OČAS POSLA SE NAVIKAO NA VAS I RAZBAŠKARIO. SUPER SU SLIČICE!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od Shizika 14/6/2013, 23:51

Ijaaaooooooo, neodoljiv je Milutin. naočare
Jeste na prvih par slichica izgubljen i tuzan, ali vec na ovoj stranici se vidi da je ukapirao kako je sasvim prijatno biti u njegovoj kozi (minus buhe). Very Happy
Sav je nekako otmen. Pocheshi ga jednom od mene ispod bradice.
Ako ti unishti zelenilo po stanu evo malo cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 55
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od KoMetaK 15/6/2013, 00:43

Kako je MIMlutnu "lose"! Laughing Uziva ko car! Kakva ce to ljubomora da bude kad se pridruzi novi clan! yesLaughing
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od KoMetaK 15/6/2013, 04:19

Milutin u akciji! lol!lol!lol!
Nas tigar, Milutin :D - Page 3 1011392_448051641958020_1012986316_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od zvezdilica 15/6/2013, 21:38

Presladak je, pravi pozer i bas se odomacio! Da li gledas My cat from hell, tamo ima korisnih saveta, a meni se najvise svidjaju stepenaste police za mace po zidu i mesto za "strazu" na prozorskoj dasci.
milutince, ljubim te u vrh njuskice!!!
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od Struzzo 16/6/2013, 23:31

Ko to ima novi dnevnik! Wink
Milutine, dobro nam došao!
Lep si i tako mali...moja mazuljava ima 2 god. i ozbiljna je mačka, zaboravila sam kako je i kakva je bila kad je bila malena.
Slažem se za posip sa Happy. Isto sam probali sve...Maza takođe kopa, kopa, prebira, zasipa, pravi rudar...uvek mora da se čisti okolo.
Isto je u početku volela da se zavlači na sva moguća i nemoguća mesta...Isto nam se prvih dana sakrila i mi smo je tražili satima. Situacija je bila više nego apsurdna. Sve zaključano, niko ništa nije otvarao a nje nema, pa nema. Onda sam se ja sita isplakala nad našom sudbinom. Mi smo toliki baksuzi kad ne možemo ni malu macu da sačuvamo, avaj, šmrc, šmrc...Kad eto ti nje izlazi iz kuhinje, zavukla se iza frižidera, tamo gde je motor, šta već...I sad mi nije jasno kako se provukla kroz milimetarski procep između kuhinjskih elemenata i frižidera...
Što se hrane tiče, jela je i jede razno...mada ima perioda kada bira ili joj nešto dosadi..Od Whiskasa je uvek preferirala one bele sosiće...paštete ne baš...Od granula Royal i ja joj izmešam kao Happy razne, ona nepogrešivo u činiji izdvoji one koje voli i samo njih pojede. Obožava pileću džigericu. To joj je nešto najlepše. Ona je sad kod moje mame i ona joj mnogo više daje kuvane hrane koju oni jedu i kaže da lepo ručka.
Ona je nama pravila raznorazne belaje po stanu. Skakala, preskakala, rušila...A bilo je dana kad ih samo prespava.
Nikad nije spavala sa nama u krevetu. Jedino tu nije....i uvek, svako jutro nas je čekala na vratima spavaće sobe. Naš mali čuvar.
Ljubimo vas....
Lepo vas je čitati.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 19/6/2013, 00:11

Drage moje drugarice, hvala na korisnim savetima i komplentima za naseg Milutinka ljubav 
Happy, ovi sa vodom je fenomenalno. Ja sam odusevljena, ali ovaj nas vodi ni da pridje. Ja mu pustim bas blag mlaz iznad lavaboa, on samo glrda ni makac da pridje. Bas je smesan Very Happy
Moracu da probam taj drugi posip, mada mu je i ovaj (neki Tomy) OK. Vise nije piskio po stanu. Sem u svom transporteru, ali to nisam dobro izluftirala pa je decko mislio da treba ponovo da ga overi.
U petak i za viken smo ga cistili od parazita i nista ni nije imao. Sa buvicama nismo tako dobro prosli pa cemo morati opet. Danas smo ga vodili da primi vakcinu. Nisam verovala da je takva hrabrica. On se decko, u svom transporteru igra. Uopste nije uplasen. A kad ga je vet uzeo, poceo je da prede. Puna ordinacija maca i velikih kuca, nista on. Njuska okolo, prede, juri svije loptice po transporteru, ma milina. Vec smo ga par puta vodili kod moje mame, kao da se privikne. On se odomacio bukvalno odmah: jurca, igra se, jede, spava... 
Inace je dobra maca, ne grebe, ne pravi neki lom, mozes da ga mazis koliko te volje, juri svoje loptice citav dan, ne bezi od drugih ljudi, dece. Ma divan jedan macan, a mi zaljubljeni u njega 100%.

Spava na korpi za ves citavu noc i onda ujutru dodje kod nas u krevet i kao nesto se zevzeci izmedju nas dvoje i prede. Da odlepi covek od te miline.
Ne mogu slike da kacim sa telefona, ali bice uskoro i neka nova slika yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 19/6/2013, 00:13

E da sto se licenja tice i toga da sam maca bila bi Milutin, sto rece Pari, uhvatim sebe nekad imam neki pokret kao macka. Ili nesto njuskam ili se ceskam... Licim na rodjenu macku yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od missile 19/6/2013, 08:47

lilya ::Spava na korpi za ves citavu noc i onda ujutru dodje kod nas u krevet i kao nesto se zevzeci izmedju nas dvoje i prede. Da odlepi covek od te miline.
 Hahaha, ujutro kod vas u krevet!!! Neverovatan je!!!
lilya ::E da sto se licenja tice i toga da sam maca bila bi Milutin, sto rece Pari, uhvatim sebe nekad imam neki pokret kao macka. Ili nesto njuskam ili se ceskam... Licim na rodjenu macku yes
Aha! yes  Very Happy

ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od HappyGirl 19/6/2013, 09:48

Ahahaha lilya, kako volim da čitam ove životinjske strane, osmeh mi oko cele glave Very Happy Vidim Milutin je i familiju već obrlatio Laughing Eh sve znam i nepocenjivo je Very Happy Hahaha zamislite skup Kutanjskih ljubimaca lol! što bi to bilo lol!  Ljubi mi Milutina!srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 19/6/2013, 10:09

Happy, obzirom kako je juce reagovao na zivuljke u vet stanici, ovaj nas se ne bi bunio Very Happy
Ja bih sad uzela jos jedno mace, ali mm je u fazonu da nisam normalna i da sam odlepila Laughing
Juce sam pikirala jednog malog sivog. Bila sam na uzdah od odluke da ga uzmem Rolling Eyes

Evo da ga vidite jos malo. Red igre:
Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Fz2c5i
Red dremke:
Nas tigar, Milutin :D - Page 3 5a1dh4
Red ogledanja u ogledalu Very Happy
Nas tigar, Milutin :D - Page 3 R8xnjn

I tako, mnoga nam je lepo i opcinjeni smo nasim macanovicem osmeh srce

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od HappyGirl 19/6/2013, 10:20

Jao dasa kako se gleda :aa29:Neodoljiv je zaista Very Happy
A mm kao ti a ja kao tm. Doneo mi je i treće mače. Molio me, molio i izmolio da ga uzmemo makar da ga sredimo od buva i malo uhranimo. I bio je kod nas mesec dana i onda sam ga iznela napolje i nosila mu hranu svaki dan. Šilja smo ga zvali. I posle nekog vremena  neka komšinica počela da ga pušta u stan ...i sad verovatno uživa Very Happy
Mi imamo dve mačketine i ako ikada budem imala kuću imaću ih hiljadu i plus džukelica toliko i zečeva i ...Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od leptirko82 19/6/2013, 10:24

Milutin je predivan!!!!
Bas mi fali u mom zivotinjskom carstvu jedan slatki macorko, ali ovi moji lajavci su mi sumnjivi, posto nisu navikli na macke, pa se plasim.
Jos jedna zecica se okotila. Sada imam 20 mladih zekana, slatkih ,cupavih, predivnih....
Happy, ako pozelis jednog milog, cupavog zeca, racunaj na mene.
Ja ih sve toliko razmazim pre nego sto ih udomim.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 19/6/2013, 10:28

HappyGirl ::Jao dasa kako se gleda :aa29:Neodoljiv je zaista Very Happy
A mm kao ti a ja kao tm. Doneo mi je i treće mače. Molio me, molio i izmolio da ga uzmemo makar da ga sredimo od buva i malo uhranimo. I bio je kod nas mesec dana i onda sam ga iznela napolje i nosila mu hranu svaki dan. Šilja smo ga zvali. I posle nekog vremena  neka komšinica počela da ga pušta u stan ...i sad verovatno uživa Very Happy
Mi imamo dve mačketine i ako ikada budem imala kuću imaću ih hiljadu i plus džukelica toliko i zečeva i ...Very Happy

Isto, ali iskljucivo ulicare. Oni su mi hit yes Mada se lozim i na Jack Russell terijere. Oni su mi precakani i patiljasti pincevi takodje Very Happy
Komsinica preko puta ima sigurno 7 - 8 macaka, ali njene sve izlaze napolje i dodju samo da jedu i verovatno zimi da prespavaju. Mi joj pokazali Milutina, odlepila i ona i on. Kaze mi posle da je onda ukapirala sto njene macke spavaju kod nas na otiracu Very Happy

Leptirko, daj neku sliku, otvaraj dnevnik zeciji da ih vidimo. Mislim da nemamo ni jedan zeciji dnevnik na ovom pdf yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od leptirko82 19/6/2013, 10:30

Lilya,
trebala bih, ali ne znam da postavim sliku. Za te stvari sam smotus teski, a slika i dogadjaja imam svakodnevno.
Sve mi milo kad gledam Milutina.....
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od HappyGirl 19/6/2013, 10:47

Naravno, samo klošari i skistnice dolaze u obzir :DLeptirko, javljam se za zeca kad nabavim kuću :DI da, lepo kaže lilya, otvori dnevnik svojim ljubimcima. Imaš gore napisano kako da postaviš sliku https://kutak.forumotion.com/f10-kako-postaviti-avatar-ticker-sliku
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od missile 19/6/2013, 11:01

Lili, kad su mojoj mami oba blizanca Šilja i Švrća bili živi, nisu se dali gnjaviti, mada su uvek boravili negde oko nas, blizu nas. pijemo kafu svi familijarno, a oni naiđu i baš tu se igraju. Od kad je jedan, jako se mazi, ne možeš ga skloniti!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 19/6/2013, 11:15

Leptirko, poslala ti Happy uputstvo kako da postavis sliku. Ako i dalje budes imala nekih problema pri postavljanju, pisi pp pa da i to resimo yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od lilya 20/6/2013, 10:48

Ovo moram da podelim sa vama Very Happy
Juce su nam dolazili majstori za klimu. Da smo imali dovoljno novca, ugradili bi je vec kad smo renovirali stan, ali nismo imali. Juce u stanu kao da je opet u sivoj zoni, suta na sve strane, krs lom, haos totalni.
Da vam ne pricam sto su umesto u 18:30 dosli u 20h i ostali do 00:30. Sreca pa neki mnogo fini momci, inace bih ja izludela fd

Milutinu kao da je bila nova godina. Gde se taj nije zavukao i snjurao sinoc i sta sve nije pokupio od prasine Rolling Eyes
Evo da vam pokazem kako nam je lepo pomogao da pospremimo: 

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 344fcyf    Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Rswprl

Imao je neku cvorugicu na glavi. Vet nam dao da mu stavljamo povidon jod dva puta dnevno, sedam dana i njemu se vec posle dva dana stavljanja smanjilo f
Njemu mozes da stavljas sta god hoces, gde god hoces uopste se ne buni. Sad sam pronasla da ima isto takvu cvorugicu i na sapici prednjoj pa cu mu i tu stavljati povidon jod. Vet kaze da je verovatno neka infekcija.
Sinoc majstori buse, sve se trese. Ja ga kao odvela u spavacu sobu i stavila kod sebe u krilo da se ne plasi, a on decko prede i dremka, ali ne onako sklupcano nego se razvukao po meni i uziva. A ja budala sedim na podu i ne pomeram se zbog njega, doope mi utrnulo kao da ga ne traumiram v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od leptirko82 20/6/2013, 11:42

Kakav vragolančić!
Super je što se ne opire kad mu stavljas lek!
Pretpostaviću, laički, da mu se imunitet još uvek izgrađuje, pa je verovatno podložan, ali čim je veseo i razigran, znači da ga ništa ne boli.
Ljubi ga u njuškicu!!!! usne
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od pcelica 20/6/2013, 21:00

Divno je mace Lilya! Uzivala sam u slikama i opisima.
Ja volim macke ali ih nisam nikad imala ali mm je odusevljen njima. Imali su dugo macu a na vikendici ih je uvek bilo dosta pa smo se mazuljali stalno Very Happy. Naravno, Milutin ga je odusevio! Pomazi ga za nas.
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nas tigar, Milutin :D - Page 3 Empty Re: Nas tigar, Milutin :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu