KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 7/6/2013, 10:38

Čitam prethodnih nekoliko strana nekoliko puta, drmaju me osećanja i razmišljam koliki značaj za mene imate vi, vaše reči i sve što nam se dešava. Ja sam Kutak pronašla tražeći lek za visok fsh, a našla sam toliko toga. Utiču na mene vaše misli, stavovi i ponašanje na najbolji mogući način. Osećam ljudskost, toplinu, plemenitost i podstiču me da budem bolja, prema drugima i prema sebi. Neke rečenice su se urezale zauvek, kao neka narodna poslovica. Ovde su zaista izuzetne žene. Ili je borba za dete namenjena samo jakim, dobrim i mudrim ženama ili se to postaje kroz borbu.
Često razmišljam kakav je uticaj na mene ima prethodnih par godina u kojima jedna misao prožima sve što mislim i radim. Definitivno sam postala zrelija, smirenija, tolerantnija. Ne uzbuđujem se zbog gluposti kao pre, ne ljutim se na sebe i bližnje zbog sitnice. Posmatram i osećam svoje telo, primećujem promene, gradim odnos sa njim. Popravila sam odnos sa roditeljima, oprostila majci nešto važno. Počela da cenim sreću što imam život, divnog muža, roditeljie, brata.. Razmišljam o svakom danu kao poklonu. Kao što ste rekle, mislim da sve ima razlog i smisao. I zato se ne dam, idem na svaki dosadni pregled i vađenje krvi sa osmehom i odlučnošću.
Hvala vam što ste tu...
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 7/6/2013, 11:14

Devojke, koliko moze da bude relevantan kućni test, 11. dana ET-a?
Ne znam da li da ga uopšte radim? U ponedeljak vadim betu...
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/6/2013, 11:16

Nemoj raditi, 95% ce ti biti negativan i samo ima bez veze da se istraumiras. Znam da si nestrpljiva, ali jos tri dana se moras strpiti.
Vilhelmina, pisacu, moraju jos da se saberu neke stvari...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 7/6/2013, 11:18

Frida, obecala si da necesh! Nemoj da se izradish kao ja....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 7/6/2013, 11:20

Frida, mojne. Ume d apokaže pogrešno, pogotovo kada te piče hormonci.
Uradi lepo beticu i sve nas obraduj!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 7/6/2013, 11:21

Devojke, nadam se da ovde necu ici u off ako pitam da li neko zna u kojoj ordinaciji radi urolog - prim. dr branislav talić? Pokusala sam da ga izguglam ali ne mogu da ga nadjem... Spremamo se za VTO a ovaj moj vec 3.mesec za redom ima bakterije, ne mozemo cak ni na IUI zbog toga...

Hvala vam!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 7/6/2013, 11:32

Lafe sretno ! I bebicetno ! trudnica puno lepih folikulaaaa srca1 bice najmanje dve
Erato zagrljaj ti si heroj zena poljubci septembar je tvoj !!!
Okacics brbljiva je piasala za te ustve kod mm i kod kog je urologa bila
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 7/6/2013, 12:21

Hvala vam divne zenice na uvek iskrenim odgovorima i korisnim savetima! Bicu strpljiva jos malo. :)
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 7/6/2013, 12:24

Frida, strpi se.
Erato, zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 7/6/2013, 13:54

Frida, nemoj test (meni je bio bledo-bledo pozitivan), ako vec ne mozes da izdrzis, onda uradi betu. Cekala sam popodne da ovo napisem, sad je vec kasno za danas, a sutra je vec 12. dan, sutra cemo da pevamo pesmu "kad si vec do ovde izdrzala, izdrzi jos dva" i tako lol!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 7/6/2013, 14:09

IVV, juče sam mislila na tebe, i evo tebe danas!!

Menora, fantastično rečeno! Ti brojiš dvocifreno do porođaja!


Lafe, ujutru krećete, srećan put! Ako imaš neki način, internet tamo, javi se! Mislim na tebe i znaš ti šta mislim!!!! Stiskam palčeve jako najjače, navijam, šaljem pozitivnu energiju!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/6/2013, 14:21

Lafe, srećan put, posipam te bebećom prašinom, pa da kreneš mojim stopama! Very Happy Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 517798
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 7/6/2013, 14:24

Necu test definitivno...


Svima vama ljubav i d veeeeliki!
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/6/2013, 15:07

Lafe, zelim ti srecan put, dobre jajne celijice, plivace i embrione i da se uskoro svi radujemo. Da ovaj put bude ono pravo i da se konacno opustite. Neka ti zlatni grad donese najvece zlato!:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 7/6/2013, 15:26

Lafe, Srecan put osmeh srce osmeh srce osmeh srce
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/6/2013, 16:00

erato ::Lafe, zelim ti srecan put, dobre jajne celijice, plivace i embrione i da se uskoro svi radujemo. Da ovaj put bude ono pravo i da se konacno opustite. Neka ti zlatni grad donese najvece zlato!:)

Erato divna si zena svaka cast osmeh srce

Danas sam podigla rezultate i situacija je sledeca, OGTT je ok uglavnom veoma mala odstupanja, krvna slika nikada boja, mokraca ok, e sad bile ste u pravu za tsh on je skocio i to dosta sada je 4,16 (0,27-4,20), moj ginekolog smatra da je to ok dogod je u referentnim granicama i smatra da ce da padne cim prestanem sa kontracepcijom, e sad ja sam smislila da cu da povecam terapiju eutiroksa i da se manem stresa, mislim da ce mi bolje ici povecanje terapije. Rolling Eyes affraid
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 7/6/2013, 16:37

Lafe, neka je sa srecom put, da se vratite brojniji bar za jos dvoje! yes osmeh srce osmeh srce
igracice igracice igracice igracice za odlicne jc, jos bolje embrione i za mrvice koje ce ostati kod mame jos 9 meseci! igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Pozdravi mi Sonju i raspitaj se kad ce biti na odmoru, ako se zna, da znam sta mi je ciniti! Laughing
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/6/2013, 16:37

Ja bih makki povećala terapiju, jer ćeš stimulacijom još da digneš tsh.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/6/2013, 16:51

Biksi divan ti je ticker.:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 7/6/2013, 17:30

Eh mozda nije bas primereno za ovu temu ali sam pocela jutros pa bih i da zavrsim ....
i moja majka je imala jedan abortus (prva trudnoca ) sa covekom od kog se potom razvela zbog fizickog maltr. saznala sam da je i svekrva imala jedan abortus .... ne znam valjda sam kopala koma sam sta skrivila da mi se ovako vraca ....i sta je ko mogao da skrivi i cije to grehe placam jer zaista verujem da je tako . Mozda cete me osudjivati , verujem u Boga ali sam lek i spas kroz proteklih 7 god. trazila na sve moguce nacine ,kakve smo mi zene na sve spremne do cilja Wink pila cajeve , medove kojekakve tinkture i "lekove" meleme i vode .... nista nije pomoglo i vec godinu dana otkad smo resili da krenemo na vt nigde nisam isla i nista drugo nisam radila , kazem sebi sve si probala sad je red na doktore da oni pokazu svoje ,a cvrsto sam verovala da nece do tog doci . i kada mi vt nije uspela ( u aprilu ) onako ubijena o nicemu nisam ni mislila do nicega mi nije bilo ....tugovala sam danima i sad sam tuzna i ocajna .... sedim ja sinoc i kaze mi prijateljica , cula je za jednu zenu i bla bla bla ....kaze svima je pomogla , u sekundama sam uhvatila sebe da se ponovo dvoumim i razmisljam na tu stranu i to je trajalao nekih 10 minuta ....onda kao da me nesto udarilo u glavu kao samar sam se nasmejala ,u fazonu ma dajjjjjjjjjj NECUUUUUUUUUU! resila sam drzim se crkve i lekara i svog koliko -toliko optimizma bice bolje ,mora svima nama zenama koje muku mucimo i suze lijemo bar jedna ce doci do Gospoda Boga da pogleda i nas ..... moramo dobiti "nagradu " za sve ovo !
Napunicu se snagom i novom verom u II put , uvek sebi ponavljam BICE KAK O BITI MORA .
Izvinite ako sam oduzila ,udavila ali ovo nam je nacin da izbacamo iz sebe sve sto nam lezi na dusi .....
Zelim Vam mnogo srece i optimizma da prezivimo ove dane pune tuge mora doci sunce srca

Ljubim Vas puno ,puno ,puno Hvala Vam sto postojite .
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/6/2013, 18:06

Srna, sve sto si napisala prolazi svaka od nas. Nemoj da se izvinjavas, ove stranice i sluze za to, barem ja tako shvatam. Pisem brate mili sve kako mi je na dusi i neka svaka pise. Pa tu smo jedna za drugu! love
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 7/6/2013, 18:29

erato ::Srna, sve sto si napisala prolazi svaka od nas. Nemoj da se izvinjavas, ove stranice i sluze za to, barem ja tako shvatam. Pisem brate mili sve kako mi je na dusi i neka svaka pise. Pa tu smo jedna za drugu! love
Bravo erato osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 7/6/2013, 19:25

Angie - Jel si bila na UZ ?
Navijam za najlepsu slikicu na UZ roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 7/6/2013, 19:51

Misicu nisam bila jos uvek, mislim da mi je rano jos. Et bio 18.05. nesto sam mislila da pre 18.06. ne idem, ne znam da li bi pre moglo da se cuje srce
Kada je tebi bio et, kada si ti planirala na UZ.
Biksin izvestaj danas me je podigao skroz, covece sta jednoj zeni moze lepse da se desi od onoga sto je ona danas dozivela i videla.
Svim nasim kutanjkama zelim sto pre istu srecu, da ispod svog srca zacuju jos jedno majusno koje kuca poljubac
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/6/2013, 20:04

Erato, hvala dušo.
Angie, kažu da je još lepše kad se bebi privije na njedra. Videćemo! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831


Srna, samo je bitno sve da izbaciš iz sebe, da ne ostane ni bes, ni gorčina, ni bol, odmori, po meni ne treba se siliti u novi pokušaj dok telo ne bude spremno, a i duša, bogme. Meni je dugo trebalo da se oporavim od drugog neuspeha, baš dugo. Prvu negativnu betu sam nekako brzo prebolela, druga pozitivna, pa ništa na uz me ubila u pojam, dugo sam bila depresivna, i plakala i tako. Taman što sam se od toga malo oporavljala, i počela da razmišljam o novom pokušaju, razboleo mi se otac i umro. To me dokusurilo. Onda sam opet upala u depresiju. Otidji kod psihologa, mani se baba i deda, i tako toga, nadji dobrog psihologa, i razgovaraj s njim, meni je to pomoglo. Normalne su sve faze kroz koje prolaziš. Ja sam danas poslala poruku drugarici koja ima iza sebe 5 neuspešnih vto iza sebe, i razmišljam kako je njoj, a onda joj napišem da obavezno dodju kod nas, da je uživo povučem za nos i da zajedno napravimo master plan da i njima sledeći put uspe, jer ću samo tako i ja biti potpuno srećna. Ja stvarno nisam od onih tipova, e sad je meni ok, šta me briga kako se drugi osećaju, i stvarno se trudim da ljude što manje povredjujem, kako ovde, tako i u stvarnom životu. Nadam se i da uspevam. A ti odmori, ne dozvoli da ti teskoba i trenutno stanje poremete jedno prijateljstvo, zameni uloge, šta bi bilo da ste vi uspeli, a oni ne, nije jednostavno, stvarno nije. Oni moraju da se raduju, došlo je njihovo vreme, a ti treba da se raduješ sa njima, jer će se sutra neko radovati i s tobom. Samo polako. Imaš i besplatnu psihološko savetovanje baš za ovaj naš problem, a ako si iz Bgd, onda još bolje, jer je savetovalište u Bgd. Ne preispituj se previše čije grehe ispaštaš, time nećeš dobiti ništa, samo veće muke i patnje, usredsredi se na lepe misli, veruj i zamišljaj kako ćeš biti lepa trudnica, kako ćeš sutra držati svoju decu, voditi ih u park i uživati u roditeljstvu. Ne daj da te obuzmu bezvezne misli, jer to, negde duboko u sebi, sigurno nisi ti. Drži se saborko naša, proći će i ovaj period i doći će dani sunčani i lepi, sigurna sam za sve cure koje čekaju i bore se!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu