KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/6/2013, 11:22

[quote="fmala"]Sofija, divne vesti! igra

osmeh srce
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/6/2013, 11:25

Sofija Veks ::Drage moje, sttigli rezultati Bete! 15-ti dan je 137 - da li je to dobro?? Meni se cini da je dobro, ali nisam skroz sigurna za vrednosti? Ponovicu u petak, nadam se da ce se duplirati!

Oooog uzbudjenja!!! yes yes yes

I ovde da ti čestitam još jednom čestitamo . radost Ovaj put me predosećaj nije prevario. v v

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/6/2013, 11:27

misic ::
Sofija Veks ::Lafe, cestitam!! radost

Meni je krvarenje stalo, dakle imala sam ga dva puta - na 9-ti dan nakon ET-a, i juce, na 14-ti, ali je samo jednom "curelo"..sada iscekujem sa nestrljivoscu petak da se opet testiram...! molitva

Jos jednom, cestitam i ljubim. poljubac
Super sto je krvarenje stalo, ali zbog preventive strogo mirovanje i utrogestan.
Ne znam da li pijes aspirin, ali koliko sam shvatila on nije dobar u slucaju krvarenja.
Bilo bi super, da kontaktiras doktora da ti malo koriguje ili promeni terapiju, zbog tog jucerasnjeg krvarenja.

Saljem puno roda i prasim i navijam za Betu 350 u petak vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Hvala Misic!! srca1

Da, pijem aspirin. Nije mi ga preporucila Dr Sonja iz Praga, vec ovdasnja doktorka koja mi je pratila proces stimulacije. Svakako mogu da prestanem da ga pijem!

Poslacu im mejl obema veceras kada se vratim sa posla, da vidim sta ce mi reci...nadam se da krvarenje nije nesto drasticno poremetilo..!

E, sadam ne znam koliko mirujem, jer radim 9 sati dnevno, doduse u kancelariji. Da li mislte da treba da otvorim mini bolovanje u ovom trenutku?

cvet
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/6/2013, 11:28

fightandfaith ::
Sofija Veks ::Drage moje, sttigli rezultati Bete! 15-ti dan je 137 - da li je to dobro?? Meni se cini da je dobro, ali nisam skroz sigurna za vrednosti? Ponovicu u petak, nadam se da ce se duplirati!

Oooog uzbudjenja!!! yes yes yes

I ovde da ti čestitam još jednom čestitamo . radost Ovaj put me predosećaj nije prevario. v v

Fight&faith, ti si moja srecna zvezda!!! igra
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 12/6/2013, 11:29

Cure imam jedno pitanje, po semi sam dobila 5 menopura pa me zanima ako neko zna koliko rastvora da koristim za tih 5 praskova? Rolling Eyes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/6/2013, 11:30

missile ::Evo Vako. Dopisujem se s LaFom, pa mi reče da isprepisujem, tj prepričam njene poruke, jer ona trenutno leži, a nema net, mada ima laptop. Kakva zbrka!  Laughing Evo izveštaja kratko, a sutra će ona sve lepo i sama da ispiše.

Situacija bolja nego juče - 5 jć se oplodilo, svi su embriončići danas 4-ćelijski, a to je tačno koliko treba da budu. (Za 48h)
2 su joj danas vraćena, a 3 zaleđena! Laf odmara, juče se za sreću slikala na Karlovom mostu, i eto ti danas sve je bilo bolje nego juče!  yes

Puno vas sve pozdravlja!!!!!  cveće



LaFole čestitam i šaljem bebi prašimu na vreme ... da počnem ... da se što više beba zakači za svoju mamicu  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv
Sofija... na bolovanje nego šta! Kad ćeš da ga uzmeš ako0 ne sada. Ja bih tako uradila, suviše stvari si preturila dok nisi došla do svoje bebice ne treba ništa da radiš što bi moglo da je ugrozi. Doduše to je samo moje mišljenje, koje možda nije ispravno ...

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 12/6/2013, 11:32

maakki, ja sam primala 4 menopura i mislim da ih je sve rasvarala s jednom vodom, ali najbolje da nazoves da ih pitas, na to ce ti svaka sestra tamo odgovoriti.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/6/2013, 11:37

MAAKKI ::Cure imam jedno pitanje, po semi sam dobila 5 menopura pa me zanima ako neko zna koliko rastvora da koristim za tih 5 praskova?  Rolling Eyes





fmala ::maakki, ja sam primala 4 menopura i mislim da ih je sve rasvarala s jednom vodom, ali najbolje da nazoves da ih pitas, na to ce ti svaka sestra tamo odgovoriti.


 Maakkii, i ja sam primala 4 i mesala ih sa 1.5 rastvora. Ja bih rekla da mozes sa 2 max, ali najbolje da ih pitas.
Lafe, bre, zeno, vidis da je sve dobro. Nemoj vise da se nerviras, pliz
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/6/2013, 11:38

vvvvgrljenjebeba u kolicima
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 12/6/2013, 11:41

MAKKI, meni su rekli u bolnici da na max 3 menopura ide 1 rastvor. Na 5 znači 2, pre nego 1,5. Ako je Lili za 4 uzimala 1,5, ti uzmi max 2.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 12/6/2013, 11:46

Sofija - ja bi otisla na bolovanje, bar dok Beta ne predje 1000, zbog tog jucerasnjeg krvarenja. Ne mora to da bude nista strsno i to je cesta pojava, ali zasto da rizikujes.
Sedenje 9 sati, nije isto kao lezanje 9 sati.

Cmok, Cmok, Cmok cmoka
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/6/2013, 11:48

missile ::MAKKI, meni su rekli u bolnici da na max 3 menopura ide 1 rastvor. Na 5 znači 2, pre nego 1,5. Ako je Lili za 4 uzimala 1,5, ti uzmi max 2.



Da, da, nije bilo sanse da rastvorimo 4 sa jednim rastvorom.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 12/6/2013, 11:52

Bravo Lafe, Bravo fMala Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/6/2013, 12:01

saska1 ::Ja čitav dan po bolnicama pusti krv za antitijela na štitnu,tsh,ft4,antikardiolipinska igg igm,antibeta2 klikoproteinska igg igm,rezistenciju na aktivni protein c.
I onda bila kod jednog doktora da se raspitam dali treba radit ponovo histero pa reče da imam malu pregr.od 1cm i da ona nije neki problem ali bi bilo dobro da ju otklonimo tako da i to dogovorih za kraj mjeseca i ide preko fonda a radi se u privatnoj klinici i ništa mi ne trba od nalaza odmah mi danas uradio bris kaže sve sterilno samo od interniste potvrdu za saglasnost za anesteziju.Eto tako nadam se da će biti sve u redu  d





Sale, nadam se da će rezultati biti super. Odradi i tu histero, pa nek bude uskoro trudnoće.

LaFolie ::Kod nas je prilicno losa situacija, od 10 celija samo se 4 oplodilo. Te 4 I nisu nesto, rekli su mi telefonom da je lose. Sutra et radimo umesto prekosutra.
Kazu da je spermogram toliko los da nisu celije mogle ni da se oplode. Cak ni picsi nije radjen jer nije bilo smisla.
Preplakali smo oboje.




 Dok ja iščitah sve, ono se stvari fino obrnuše na bolje. Lafice, navijam silno, eto , i meni su ovaj put vratili četvoroćelijske, pa nek ti bude kao kod mene, jedno bebe za početak, a posle se vrćaš u Prag za ostalu dečicu. Držim fige i navijam jako, ma sve da puca kooliko navijam.


PalcicaBg ::Ponovila danas prolaktin,154 je  igra
A prosli put bio 570,kaze sestra u labu da je mozda bio povisen jer nisam mirovala pre vadjenja,sto i jeste,mozda odsedela 3,4 minuta i odmah me prozvali da udjem.Sad mi je malo lakse.Jos da dobijem to odobrenje od onkologa.





Bravo Palčice.

Dacaa ::
*Mi smo danas bili u Betaniji na komisiji i sve je proslo ok.Primila nas dr Trninic i kaze da ce biti na jesen postupak.Upisala mi sve uz napomenu da mi nije radjen serklaz.... tuga Sve vam je jasno.Pogotovo devojkama koje su to sve prosle samnom...Pao mi je neki teret sa srca sad na miru mogu da radim i cekam cika postara.Nek smo i to prosli.Sve vas puno ljubim i hocu sutra da vidim veliku betu!Sofija cula si me c





Super za komisiju, navijaću i za vašu jesen daco. I ja bih uradila trombofilije da sam na tvom mestu. Čisto da budeš potpuno mirna.

Sofija Veks ::Drage moje, sttigli rezultati Bete! 15-ti dan je 137 - da li je to dobro?? Meni se cini da je dobro, ali nisam skroz sigurna za vrednosti? Ponovicu u petak, nadam se da ce se duplirati!

Oooog uzbudjenja!!!  yes   yes   yes




Bravo sofija, sad navijamo da se beta fino dupla. Ja bih uzela bolovanje i ne bih radila zbog tog utrogestana. Aspirin bih isto ukinula ili pila svaki drugi dan, ali u dogovoru sa doktoricom koja ti ga je prepisala. Nazovi je obavezno. Miruj što više i stavljaj utrogestan redovno. Jesi li dan vraćanja embriona računala kao prvi ili kao nulti dan? Dakle, je li ti danas 15. ili 14. možda, prvi dan, onaj kad vraćaju embrione se ne računa.

Erato, nadam se da su te danas stavili na program i da je sve već gotovo. Da se što pre oporaviš.

Makkii, nek ti je sa srećom bockanje, i vučem te za nos jaaaakooooo! Da se radujemo s tobom još malo!

Ivka, Mišić, sutra je četvrtak, uh, trema vas garant ubija, pa da malo poskočim i da nam se sutra javite, da cvrkućete od sreće!

Onaj članak što je stavila Kometa za kontraceptivne je haos, odmah mi se kosa na glavi podigla.
Koračaljke, navijam za svaki korak, samo hrabo napred!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/6/2013, 12:12

Biksi,

Nisam racunala taj dan vracanja ET-a, dakle nulti, od sutradan sam racunala...

Da li mi ginic daje bolovanje, ili doktor opste prakse? Ja bas ne bih da obelodanim na poslu odmah vesti, iz nekih kompleksnih razloga, pa ne znam kako da drugacije otvorim bolovanje ukoliko ne obelodanim...ima li ko neko iiskustvo/savet u vezi toga?
cvet
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/6/2013, 12:16

Meni je ginić dao bolovanje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/6/2013, 12:18

U svakom slučaju trudničko ti daje ginić i možeš da ga tražiš, s obzirom da je u pitanju VTO i da imaš krvarenje. On ti tada doduše daje doznake, a na njima uvek piše šta je u pitanju. Možda možeš uzeti i još nekoliko dana odmora ili možeš lekara opšte prakse zamoliti ili isfolirati da ti da bolovanje, kao da imaš grip bar 2 nedelje... to su samo neke ideje b

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 12/6/2013, 12:26

I nemam pojma koja će šifra biti, neće biti opisno, samo šifra toga i toga. Ne znam kako bi tvoji na poslu mogli znati šta tačno koja šifra znači. Sem ako nemaju šifarnik iz dz.lol! ja radim u računovodstvu, pa nešto se ne sećam da sam nekad videla doznake da je pisalo održavanje trudnoće ili tako nešto, a od šifara sam samo znala one moje šta znače, za štitnu i kičmu, eto.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 12/6/2013, 12:47

A mozes muzu da polomis nogu, na primer, pa da uzmes bolovanje da ga negujes Laughing Salim se, ma idi u dz, kazi da je pola firme bolesno od virusa i da ne smes sad tamo, al da ne zelis da pricas, dace ti bolovanje dve nedelje najmanje cim vidi da je uspela vto!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 12/6/2013, 12:51

Dokopah se interneta :))))))))))
Zene, puuuuuno vam hvala na svoj podrsci!!!
Trudnice! CESTITAM!!!!

Svi embrioni su 4celijski, 2 su mi vratili, 3 su zaledili. Sonja I ekipa su divni zaista. Nemam nista zivo da im zamerim. Sve dalje je do prirode, oni su dali sve od sebe.
Spermici su na vlasnika, kaze embriolog da vecina samo lezi Very Happy
Uvela mi je frraxi, neke koktele proteina, jajnici su mi po 8cm. Ko da imam 4 bubrega :))) sinoc smo tako zurili na Karlov most da pozelimo zelju, danima je bio zatvoren zbog poplava. Medjutim toliko smo se napajali da sam se nocas budila zbog bolova u jajnicima.
Sad cu okaciti slike na net I poslati vam link da vidite
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 12/6/2013, 13:03

Sofija, ceeestitam!
Bice sve dobro! Uzmi bolovanje, poslusaj ove mudre zene.
LaFolie, bas mi je drago sto je sve dobro proslo!!!
Ivka, cekam vesti!
Erato, mislim na tebe, hrabra zeno!
Cekalice-docekalice, samo hrabro!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 12/6/2013, 13:07

fmala ::A mozes muzu da polomis nogu, na primer, pa da uzmes bolovanje da ga negujes Laughing Salim se, ma idi u dz, kazi da je pola firme bolesno od virusa i da ne smes sad tamo, al da ne zelis da pricas, dace ti bolovanje dve nedelje najmanje cim vidi da je uspela vto!

To uopste nije losa ideja! Wink Hocu reci, za bolesne kolege i bolovanje Wink

Sada sam javila vesti mojoj doktorki ovde koja mi je vodila stimulaciju, kaze da odem nakon posla kod nje i da ce mi dati inekciju progesterona, i da ce mi ih prepisati da ih uzimam na 3-4 dana, kaze za svaki slucaj zbog jucaresnjeg krvarenja...

Lafe, carice, super vesti, eto vidis da je trebalo radovati se! Laughing A radovanje tek predstoji! igracice
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 12/6/2013, 13:14

Sofija, super!!!
Odlična beta...sad polako, smireno, bez nerviranja... I nemoj da bacas pare na testove za trudnocu!

Lafolie, superiška!
Da li su mogli da ti vrate tri embriona a dva da zamrznu? Mislim, pitam da li oni imaju neko ogranicenje da mogu da vrate samo dva embriona?
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 12/6/2013, 14:36

Zvala sam kliniku i rece mi da tih 5 menopura rastvorim sa 2,5 vode, jer ako se stavi vise onda se puno razredi. Eto resila sam misteriju, jos ne pocinjem bockanje dok dr u petak ne da zeleno svetlo, sve sam nabavila tako da sam ja kao zapeta puska cvet
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 12/6/2013, 14:40

Maaki da počnem sa bebi zaprašivanjem vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu