KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
vero
dacans
brankav
maus
zoxa
Sofija Veks
AriesGirl
Gramatika
tetreb
heart84
karakaca
Crvic
menora72
JocY
InNaturaVeritas
srna ns
Simona
bubi80
ivka
lilly13
d77
ragaco
SladZana
DMANA
hocukusurnecuzvaku
Vilhelmina
Ninche
OKacica
LaFolie
Gral
Dacaa
lenabeograd
Klarica
Struzzo
Vuchica
fight&faith
lilya
bulevarka
Orline
SannI-AlL
vivijen
sareni leptir
dunjas
PalcicaBg
laKole
lenjivica
Ambra
ariadne69
bak
labradorka
BiKsi :)
Angie83
zvezdilica
nadalica
leptirko82
MAAKKI
KoMetaK
Frida
neca73
misic
noja
Star77
saska1
fmala
missile
dragana76ns
red
hany
stomacic
Erata
74 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/6/2013, 21:47

Dunjci moj, eto prati nas ista sudbina jos i pre nego sto smo saznale jedna za drugu na forumima. E posto ti u svemu ides korak ispred mene, naredjujem ti da zatrudnis na jesen, jesi cula?:-) Ma da, beta raste od meska, on je jedini porastao. Ove zadnje bete mi i nisu kidanje, jer se ne nadam nicemu. Vise su mi smor...al ajde, odradih i to. Bilja me podseca na dr. Bojovica, kako je tugovao sto sve ide nizbrdo, pa zamalo ja tesih njega. Vidim da cu morati i doktoricu :) Ali uteha je da ima dusevnih ljudi i medju doktorima.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 6/6/2013, 21:50

erato ::Dunjci moj, eto prati nas ista sudbina jos i pre nego sto smo saznale jedna za drugu na forumima. E posto ti u svemu ides korak ispred mene, naredjujem ti da zatrudnis na jesen, jesi cula?:-) Ma da, beta raste od meska, on je jedini porastao. Ove zadnje bete mi i nisu kidanje, jer se ne nadam nicemu. Vise su mi smor...al ajde, odradih i to. Bilja me podseca na dr. Bojovica, kako je tugovao sto sve ide nizbrdo, pa zamalo ja tesih njega. Vidim da cu morati i doktoricu :) Ali uteha je da ima dusevnih ljudi i medju doktorima.

Jel Bojović sa Zvezdare?? Pa i ja sam išla kod njega, isto je bio tužan. Ako si i ti kod njega, ne mogu da verujem, stvarno smo povezane!

Mene je on operisao, i htela sam kod njega na reviziju (pisala sam ti ako sećaš) nego mu nije radio aparat za anesteziju pa me poslao u Front. A planiram kod njega na kotrolu za koji dan.

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/6/2013, 22:08

Da draga, to je taj. Ja sam to skontala davno, kad sam se prikljucila na forum. Pisala sam ti, ali se verovatno ne secas. Dijagnoze, doktor, komsinice, 1. vto vani, 2. ovde preko fonda, slican ishod...zato ti kazem da moras prva uspeti, vidis da te pratim. Pozdravices docu :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/6/2013, 22:10

Da, mene je Bojovic 2 puta operisao. Prvi put slucajno i posto mi je bio svetla tacka u toj prici, drugi put sam ga birala, a isla sam posle i privatno.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 6/6/2013, 22:34

Eto :)

Ja bila kod njega pre neki dan (pre revizije), srce, primio me preko reda, i baš se rastužio dok je radio UZ. Rekao je da je siguran da će mi uskoro voditi trudnoću (jer sam se ja baš spremala za njega, ali eto nije se dalo) ..

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/6/2013, 22:45

Erato, dunjas, Korak po korak na putu do bete + - Page 7 639820.

Zvezdilice, uh, uh, uh, primiri se bar još ta tri dana, nikad se ne zna.

Što reče Lili13 ovde na ovim stranama svega ima, red radosti, red tuge, a najviše snage! Mnogo je lakše kad imaš ekipu koja te razume, mnogo lakše. Korak po korak na putu do bete + - Page 7 561840 Ma s takvim ljudima možeš i da ćutiš, oni će razumeti. Korak po korak na putu do bete + - Page 7 561840

Stisak, da nam naidju lepši i bezbrižniji dani na ovim stranama.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/6/2013, 23:03

I ja sam se spremala za njega posle Grcke. Eto koliko slucajnosti, ali nista nije slucajno. Biksi, jel sutra smesak, 2. epizoda u sezoni od 9 meseci?:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 6/6/2013, 23:05

Zvezdilice,

zagrljaj

Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/6/2013, 23:07

Jeste, sutra gledamo drugu klapu! Very Happy Nadam se da će biti ok, pomešana su mi osećanja od jutros, mada sam skontala da ništa ne mogu promeniti, i da će biti kako mora biti, te da neću da se stresiram, i verujem da će biti dobro. I onda sam se nekako tako smirila. Što sebi da dižem tenziju bezveze, je li tako, tako je! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/6/2013, 23:10

Naravno da je tako! Nemoj crnih misli, ne sekiraj to dete. :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/6/2013, 23:11

Razumem šefe! Korak po korak na putu do bete + - Page 7 582639
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 7/6/2013, 05:18

Draga Erato, vec dva dana ne znam sta bih ti napisala...a ne znam ni sad. Zaista mi je jako zao, sto se sve ovako izdesavalo...i ja sam bila u nekoj mozda malo blazoj situaciji, ili sam samo zaboravila njenu tezinu....sto i tebi zelim uskoro, da se sto pre vratis sebi i normalnom zivotu....i da za koji mesec stigne nagrada za sve, i to DUPLA Korak po korak na putu do bete + - Page 7 466526
Neverovatno je koliko se sve zaboravi, a mislila sam necu nikad
Dunjice, i tebi takodje

Nekome treba i da cestitam betu, ali zaboravih kome, u sledecem javljanju cu
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 7/6/2013, 06:47

Erato, draga, koliko snage u tebi, svaka ti cast! TI si tako jaka, i vidim da tesis sve oko sebe, a sigurna sam da ces i ti za koji mesec pratiti Dunju, i kao Dragance, zaboraviti na sve sto se sad desava, sa stomacicem! yes
Zvezdilice zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 7/6/2013, 08:08

cao drage moje ....dugo me nije bilo mozda ste me.i zaboravile....
iza sebe imam jednu neuspsnu vt u aprilu .
evo me ponovo sedim u betaniji i gledam u beo zid i pitam se zasto ze ovo desava ???? zene koje toliko silno zele dete ne mogu da ostvare svoj san a dnevno ih bar deset abortira jer ne zele dete .uzasssss .....evo sedim i vristi mi se ,place,ocajna sam i vise od toga . setila sam se erato i kazem sebi idem na.forum da vidim kako napreduje i kad sam procitala njen post rasplace me erato za sekund. e zivote sto nas toliko kaznjavas .....kazu meni opusti se bice ....dokle.da se opustim da cekam do cetrdesete pa da krenem tad na lecenje .....ma ovo niko ne razume ko nije prosao kroz ovo nazalost.
drzi se erato ja ne znam sta drugo da ti kazem .nema reci utehe za tako nesto .ja iskreno jos patim zbog izgubljene sanse i jako mi je tesko ....znam.da je potrebno da smo jake i da se borimo ali tako nekad padnem i udarim glavom od pod ......tako boliiiiiiiii:-(:-(:-(:-(
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/6/2013, 08:42

Draga srno, odaklw ti ideja da smo te zaboravili?:) Naravno da nismo. Normalno je da se tako osecas. To je bes zbog nepravde, nemoci, neizvesnosti. Padamo svi u takva raspolozenja. Pomenula si abortuse. Mnogo puta sam razmisljala...za sve u zivotu mora da postoji ravnoteza. Ako neka zena moze 10 puta sa abortira, onda ce druga dusu da ispusti dok ga dobije. Moja rodjena majka je imala abortus. Bliske smo pa znam. I njoj je to bilo skroz ok dok nije krenula ova prica sa mnom. Sad je i ona shvatila da je to greh. Necu da sudim nikome, jer bih to mozda i ja uradila da mi se desilo na prvoj godini faksa, a mozda i ne, to ne mogu znati. Ali svi smo povezani i ne moze da bude 300000 abortusa godisnje u Srbiji, a da nema neke ravnoteze. Tako ja ponekad razmisljam, da je sve povezano i da ima svoj smisao i razlog. Ali draga moja moras se podici. Imala si sansu, priliku koja nije uspela. Okreni se ka sledecoj. Malo je onih koji su uspeli iz prve. Nisi izuzetak. Ne vracaj se na to, jer samo mucis sebe. Sta coveka sve moze da snadje, neuspesna vto je mala maca, pa cak i kada iza nje stoje godine borbe. Imas zdravu matericu i to je jedino vazno! Ima cura sa ne daj Boze tumorom materice. Ne smeju ni da se podvrgnu vto. Zahvali Bogu sto si zdrava!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/6/2013, 08:50

I primetila sam da su mnoge majke prilicno slabe sa zivcima i stalno kukaju, te umorne, slomljene, neispavane, problemi u braku...ponekad ih slusam i desi se apsurdna situacija: klimam glavom, da, da, razumem, znam da je tesko, strasno imati decu. I pomislim: jedva cekam da ne spavam, da ne izlazim iz kuce, da rastu zubi i bole grcevi. I nece mi biti tesko, necu kukati i biti kraljica majka. Necu prepricavati porodjaj ceo zivot, kao muskarci vojsku. Jednostavno, bicu zahvalna sto sam majka! Zahvalna!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 7/6/2013, 09:05

Erato, divna zeno! Uzivam da te citam, stvarno! Sa kakvom se mukom boris, a tako si trezvena - svaka ti cast! yes Ja sam prosla 5 postupka VTO sa nulama na kraju, i bilo mi je lakse tako nego da bude pozitivna pa da posle krene naopacke, pasila sam se da necu moci da izdrzim psihicki. Ali, kad citam tebe, pronalazim sebe, i sigurna sam da bih i to izgurala samo da dodjem do potomstva jednog dana i do tih neprospavanih dana. Ja verujem da se mame odavde iako pominju nespavanje, totalno drugacije ponasaju od mama koje su dobile decu kad su htele ili nisu htele decu a dobile ih. Verujem da cemo mi biti najbolje mame, ali isto verujem kao ti da ravnoteza mora da postoji i da mi moramo da "ispastamo" necije "grehe". Nasih roditelja, praroditelja ili necije druge. Zasto smo bas mi "odabrane" ne znam, mozda zato sto smo jake, pa mozemo da podnesemo?!
Pre 2-3 godine mi je svekrva (koja bi inae rodila pola deteta da je mogla i to stalno podvlaci, a rodila je 1 koje vredi za dvoje lol! ) rekla da je ona imala 6 ili 7 abortusa posle rodjenja mm. Ja znam da je moja mama imala isto 1. Kad smo oplakivali poslednji neuspeh, ja to pomenuh mm, a on sav uplakan kaze - to znaci da mi mozemo da se nadamo da nam uspe tek 7-8 VTO! Ne znam da li ce to biti tako ili ne u nasem slucaju, ali sam sigurna da nam se ovo desava sa razlogom. Mozda moja svekrva (koja je stvarno divna zena!) pati sto nas gleda kako se mucimo (moj utisak je da ne pati mnogo, ili makar ne pokazuje), a znam da je moja mama ziva, da bi patila i pokajala se za taj 1 sigurno milion puta do sada.
Jutros citah dnevnik Mijaki i komentas Heart kako im je uspeo 6. pokusaj, pa se nadam i ja da smo do sada dovoljno patili i platili sve grehe nasih roditelja i da je krajnje vreme da nam uspe 6. postupak!

Srna, niko te nije zaboravio, ne brini. Ni sami ne znamo koliko snage imamo da sve podnesemo. Ono cemu se naucimo je strpljenje, pa cemo mozda zato biti bolji roditelji od onih koji su decu dobili bez problema. Ne znaci i da te koje rade sad abortuse nece doci u nasu situaciju (ne zelim im to, naravno), ne treba se ravnati po njima, niti po bilo kome, samo stisuti zube i gurati napred, pauzirati kad se oseti potreba i ici dalje kad se sakupi snaga. Nasa dea nas cekaju! Ko nije bio uopran, nije postao ni roditelj! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 7/6/2013, 09:44

erato ::Struzzo, veruj da i ja vidim da je plod malen. Doktorica je stvarno ok i neko drugi bi dosad presekao, ali njoj je zao i tera do kraja, a i ja sam spremna na to, da ne bude da sutra u zivotu pomislim da je bilo neke nade. Kada sam bila kod Ivanovica na UZ, tada je vec postojalo kasnjenje od 7 dana, ali oni nisu znali, niti sam ja pominjala da sam imala jedan UZ 7 dana ranije. I to kasnjenje je ok, 7 dana se tolerise i po njima je taj UZ bio u redu. Ali kada sam ja uporedila papire, videla sam da je beba za 7 dana narasla samo 0.8 mm, a trebala bi milimetar dnevno u tom periodu. Kada sam nakon 10 dana otisla kod ove dr. na UZ, tada je kasnjenje bilo vec 2 nedelje, a plod je porastao samo 2,5 mm za 10 dana. Odem opet za 5 dana, porastao samo 0,1 milimetar. I sada je 5,8 mm. Juce me je dugo gledala, pritiskala i stomak ne bi li sto bolje uhvatila srcanu radnju, ali nema, jedva se nazire. Zena je ginekolog - akuser, primarijus, ima hiljade trudnoca iza sebe, porodjaja, carskih rezova, dobar aparat. Osim toga, kada odem u DZ, pogledace me i moja doktorica tamo, pogledace me doktori u bolnici. Niko nece uraditi kiretazu bez UZ, a opet ce raditi dobar doktor, proveren za te stvari - i to sam se raspitala na par strana. Znaci imacu ja jos par UZ-ova, ali...toliko sam i ja pogledala slika na netu i jasno mi je. Cim odem na UZ, ja kao laik vidim da nije ni pomaklo. Nema tu sta. Ja sam se nadala dok sam imala dobar parametar, kada je prvi UZ bio dobar, kada je beta skocila, a UZ odgovarao nedelji trudnoce. Sve ostalo je bilo verovanje u cudo. I to je ok, pogotovo kada je u pitanju VTO i kada nema sanse za prirodno. Ali ja nisam mazohista i moram gledati istini u oci. Tako je kako je. Ja sam srecna sto ovo ide ovako. Ne daj Boze neke vece muke, da trudnoca napreduje, a da beba nije u redu. Bolje ovako da se vidi na pocetku. Ja sam u ponedeljak 9+5. Ako je plod u redu, svaki ginekolog i na svakom aparatu, sve i da je najveci levat, mora videti srcanu radnju. Ceka me jos sigurno 3-4 ultrazvuka, od 3 razlicita doktora, ali to meni nista ne znaci. Ja znam da ovo nije u redu, znam i osecam, svesna sam svega sto mi se dogadja, spremila sam se za ovaj scenario i idemo dalje. Isto kao sto sam znala kada je bila vanmatericna da je ta beba bila super, samo se zaglavila u jajovodu, prosto sam znala i meni je tada bilo mnogo teze. Mozda sam u dubini duse predosecala da me ceka tezak put i da nece biti kako kazu doktori, sve ok. Ali meni je tada bilo strasno, jer sam znala da sam izgubila zdravu bebu, samo zato sto se zaglavila. Mrzela sam svoje telo. A sada znam da ova beba nije dobro. Ja je volim, ali znam...
Ja mislim da je deo mene umro onog dana kad zaglavih na operaciji. Sada sam vojnik. Nekad nagazim na minsko polje, izranjavam se, ali ako prezivim idem dalje. Ja sam mnogo pre moje VTO price citala ovaj forum, danima i nocima, kao da sam znala da i mene to ceka. I mogu vam reci da mi je sve izgledalo mnogo strasnije i bolnije. I sada ako neko ovo cita sa strane, verovatno misli kako ja ovo izdrzavam. Ali lakse je nego sto izgleda. Covek je predodredjen da se bori i covek je najveca zivotinja! To je ziva istina.
Ja sada vise razmisljam hladne glave o nekim stvarima, ali o tome cu kada dodje vreme, a tice se klinike.

Erato, predivan post...i svaka cast na hrabrosti! Jel mozes molim te da mi kazes o cemu to razmisljas hladne glave, a tice se klinike, posto smo u istoj klinici. Zanima me, zbog moje situacije. Hvala ti srca1
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 7/6/2013, 09:45

Dugo me nije bilo, drage moje...
Imam i šta da pročitam.
Devojkama koje su uspele želim najlepšu moguću trudnoću.
Devojkama koje će USPETI želim sreću i volela bih da neko može da ubrza vreme do iste.
Verujem da ćemo sve uspeti, samo je pitanje vremena.
Grlim vas i podržavam, gde god da ste! osmeh srce
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/6/2013, 09:57

Osjecam sta god da napisem bice malo u odnosu na vasu hrabrost i pozrtvovanje. Ja sam na samom pocetku ove price i crpim nevjerovatnu snagu i iskustvo iz vasih prica, i molim se da kada dodje moj trenutak, imam makar malo vase snage i hrabrosti...Grlim vas sve redom d
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 7/6/2013, 10:10

erato ::Draga srno, odaklw ti ideja da smo te zaboravili?:) Naravno da nismo. Normalno je da se tako osecas. To je bes zbog nepravde, nemoci, neizvesnosti. Padamo svi u takva raspolozenja. Pomenula si abortuse. Mnogo puta sam razmisljala...za sve u zivotu mora da postoji ravnoteza. Ako neka zena moze 10 puta sa abortira, onda ce druga dusu da ispusti dok ga dobije. Moja rodjena majka je imala abortus. Bliske smo pa znam. I njoj je to bilo skroz ok dok nije krenula ova prica sa mnom. Sad je i ona shvatila da je to greh. Necu da sudim nikome, jer bih to mozda i ja uradila da mi se desilo na prvoj godini faksa, a mozda i ne, to ne mogu znati. Ali svi smo povezani i ne moze da bude 300000 abortusa godisnje u Srbiji, a da nema neke ravnoteze. Tako ja ponekad razmisljam, da je sve povezano i da ima svoj smisao i razlog. Ali draga moja moras se podici. Imala si sansu, priliku koja nije uspela. Okreni se ka sledecoj. Malo je onih koji su uspeli iz prve. Nisi izuzetak. Ne vracaj se na to, jer samo mucis sebe. Sta coveka sve moze da snadje, neuspesna vto je mala maca, pa cak i kada iza nje stoje godine borbe. Imas zdravu matericu i to je jedino vazno! Ima cura sa ne daj Boze tumorom materice. Ne smeju ni da se podvrgnu vto. Zahvali Bogu sto si zdrava!


Erato razmisljamo potpuno isto, da boli, boli, ali se moramo podici i gurati dalje. Zelim ti da sledeci put bude sve glatko. Ljubim te puno zagrljaj srca1


Poslednji izmenio Jocy dana 7/6/2013, 10:55, izmenjeno ukupno 1 puta
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 7/6/2013, 10:21

ja sam odlučila da vrijeme i energiju ne trošim na razmišljanja o svojoj lošoj sreći/karmi/sudbini već da to usmjerim na borbu. nije bilo lako, ali znam da sam svakim novim danom bliže ostvarenju svoje želje.
dobro reče kometa, samo oni koji nisu uporni bili, nisu se ni ostvarili kao roditelji!
drage žene d


Poslednji izmenio lakole dana 7/6/2013, 10:26, izmenjeno ukupno 1 puta
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 7/6/2013, 10:24

invitroveritas ::Dugo me nije bilo, drage moje...
Imam i šta da pročitam.
Devojkama koje su uspele želim najlepšu moguću trudnoću.
Devojkama koje će USPETI želim sreću i volela bih da neko može da ubrza vreme do iste.
Verujem da ćemo sve uspeti, samo je pitanje vremena.
Grlim vas i podržavam, gde god da ste! osmeh srce

ne biK mogla bolje da napisem srce srce srce

i moram da se na nadovezem na Erato zagrljaj i Kometu zagrljaj i ostale DZevojke srca1 ...ipak kazne i nagrade ovde gde smo ne postoje , sabiranje i oduzimanje i kazne i nagrade su tek u Duhovnoj Basti , ovde su samo bezbrojna iskusenja ... a NAJBOLJI LJUDI I SVESNI LJUDI dobijaju UVEK NAJTEZA ISKUSENJA -to je glavno pravilo , zasto ??? zato sto upravo samo oni to mogu da iznesu a da se ne ogrese (previse) i tako moraju da "budu primer drugima" ...to bi bila neka sustina Embarassed

mene licno su uvek vodile najteze VTO price i primeri , uvek sam sebi govorila i govorim pa cekaj ako je to ona mogla da izdrzi moram i ja , idem do kraja i verujem do kraja


zato cu opet ponoviti najtezu VTO pricu za koju ja znam :nakon 18 godina braka i nakon 11 vantelesnih nasa poznanica je u svojoj 47 godini rodila prosle godine dva divna decaka -blizance - neka su zivi i zdravi i svi mi sa njima ... jedinu poruku je imala : NIKADA NE PRESTAJ DA MOLIS BOGA ZA DETE

ljubimoooooooo vas sve i jakoooooooo d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 7/6/2013, 10:29

La Folie, srećno u Pragu! osmeh srce
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/6/2013, 10:37

Uh, Menora, rasplaka me Sad
La Folie, srecno :)
Svim ostalim cekalicama zelim mnogo srece :)
I naravno, velik pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu