KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/5/2013, 12:49

misic ,ja neznam sta vise treba od antibiotika da pije -imao je bas jake antibiotike .a nemamo vremena mi da cekamo 3 meseca ,ko sto rekoh za oko 20ak dana nam je aspiracija zakazana...koliko sam cula ...
ali videcu rezultate u petak njegove .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 28/5/2013, 12:54

brbljiva nije mi jasno kako ti mogu unapred zakazati aspiraciju, kad se to ne moze znati unapred
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/5/2013, 12:56

e ..neznam ja va kazem da je dr tada planirala -prosli put sam je cula .pa valjda na osnovu hormona koje je videla ...e sad dan ,dva gore dole za aspiraciju ,to se vec nezna .ali prosli put sam je tako cula slucajno...da planira 17og juna aspiraciju
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 28/5/2013, 12:59

BRBLJIVA76 ::..... .a nemamo vremena mi da cekamo 3 meseca ,ko sto rekoh za oko 20ak dana nam je aspiracija zakazana...koliko sam cula ...
ali videcu rezultate u petak njegove .

Brbljiva - Kako nemas vremena da cekas 3 meseca, on moze da se leci i narednih par godina, samo ti pazi da se ne zarazis.
Kao sto rekoh, njegovo lecenje bakterija iz brisa uretre nema nikakve veze sa vasim postupkom VTO .
To su dve kompletno nezavisne stvari ( Naravno, ukoliko mu je spermokultura OK i da se ti cuvas da se ne zarazis ) .

Rekla sam da sacekas 3 meseca izmedju 2 njegova negativna testa sa odnosima bez zastite, da ne bi u krug jedan drugom prenosili,
a ne sa ulaskom u VTO.

.... Nadam se da sam ti bar malo pomogla, da udjes opustenija u postupak .... roda roda roda roda roda roda
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 28/5/2013, 12:59

BRBLJIVA76 ::e ..neznam ja va kazem da je dr tada planirala -prosli put sam je cula .pa valjda na osnovu hormona koje je videla ...e sad dan ,dva gore dole za aspiraciju ,to se vec nezna .ali prosli put sam je tako cula slucajno...da planira 17og juna aspiraciju

nema to veze sa hormonima, aspiracija zavisi kako ces da reagujes na stimulaciju, nekom aspiracija bude ranije nekom kasnije, recimo moja drugarica je isla 14 dana na stimulaciju a ja duplo manje prosli put, zavisi kako ti se razvijaju folikuli, e sad ne znam verovatno ta tvoje mozda zna unapred ko zna kako god nek je tebi sa srecom
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/5/2013, 13:07

misic ohrabrila si me ,ja se bas brinem za taj bris njegov da ima veze sa vto ... a naravno da ce nastaviti da se leci !
a hany,verujem sta si rekla da je tako ,ali videcemo ...neznam sta vise da kezem ...polako ! samo neka uspe! poljubac i tebi i meni ,i svakoj od nas !
mene najvise brine ta ureaplzma,za sada ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 28/5/2013, 13:23

Mora usepti svima nama osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Navijam jako najjace za sve nas i saljme rodice roda roda roda roda srce srce srce roda roda roda
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/5/2013, 13:25

ff ff ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 28/5/2013, 13:27

Zvezdilice nema te da se javis kako si, jel odmaras?
Evo malo rodica za tebe roda roda roda roda roda roda roda
Stomacicu jesi radila beta prasim, prasim da bude velikacka
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 28/5/2013, 13:30

Stomacicu - navijam za veliku Betu radost igracice radost bravo poljubci navijači2 navijači2 navijači2 roda roda roda napred scuro cveće
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 28/5/2013, 13:49

Drage beta cekalice i skorasnje trudnica da li neka zna zasto mi na otpusnoj listi pise da je radjen postupak VIT/ET (radjen FET 26.5.) posto nigde na netu ne mogu da nadjem sta znaci? naočare
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 28/5/2013, 13:53

Stomacicu, i ja navijam radost radost radost radost radost radost

Brbljiva, znam da je tesko, ali ako malo ne iskuliras, odlepices dok ne odes kod dr. Sta je tu je, od ureaplazme se ne umire, imaj to uvek na umu. Ureaplazma se da resiti, ne dizi sebi i tm tenziju do granica neizdrazljivosti. Tek te ceka postupak. Ajde bre polako i odmori malo mozak od razmisljanja.

Koraci ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvezdilica 28/5/2013, 13:53

Angie83 ::Zvezdilice nema te da se javis kako si, jel odmaras?
Evo malo rodica za tebe roda roda roda roda roda roda roda

Odmaram u najvece, citam knjigu, gledam Travel od jutros i cekam dragog da stigne s posla. I, stalno nesto grickam u medjuvremenu...
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 28/5/2013, 14:17

[quote="zvezdilica"]
Angie83 :: ..... I, stalno nesto grickam u medjuvremenu...

Ja sam danas imala najvecu tezinu u zivotu Sad
Razmisljam da otvorim temu : Korak po korak do vitke linije izmedju 2 VTO , pa da se tamo prebacim, ako ovaj put ne daj boze ne uspe Sad

.. Ali nadam se najboljem i necu da malerisem, evo saljem sama sebi i vama puno puno ljubavi i roda osmeh srce osmeh srce roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca1 srca1 srca1 srca1 srca srca srca srca srca srca srca srca srca
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 28/5/2013, 14:22

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 28/5/2013, 14:25

... Kako mi se priblizava Beta, sve se vise bojim i brinem ....
Nisam vise tako hrabra, kao pre par dana molitva molitva molitva

Vuchice - Bas si me obradovala sa ovim linkom, nisam ni videla tu temu, sad cu malo da se pozabavim, taman da skrenem misli od bete
poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 28/5/2013, 14:28

misicu, samo jedno imam da ti kazem - sto dalje od slatkisa dok cekas teta-betu!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 28/5/2013, 14:32

roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Sad tek vidim da ovde ima mama koje cekaju rode, saljem jedno jato od srca i s nestrpljenjem cekam vase rezultate!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 28/5/2013, 14:36

jao, ... , pa ja uzmem svako jutro kasikicu meda i za vikend sam pojela 7 vanilica, valda nisam uprskala stvar Shocked molitva molitva molitva
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 28/5/2013, 14:43

ma niiiiisiiiii srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 28/5/2013, 14:45

Vuchica ::ma niiiiisiiiii srcasti poljupci

Cmok, Cmok, Cmok poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dionisia 28/5/2013, 15:55

Pozdrav svima!
Izvinite sto ovako upadam, pisem s telefona, a potrebna mi je hitno jedna informacija-za koju doktorku ste pricale da je rodila dete sa 40 i nesto, a da sad planira drugo. Jel to Crnogorac iz Genesisa ili neka druga? Mislim da je iz NS i da ima svoju kliniku.
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 28/5/2013, 15:57

Jeste, to je Zorica Crnogorac, klinika Genesis u Novom Sadu.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dionisia 28/5/2013, 16:08

Hvala!
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 28/5/2013, 16:08

angie, čestitam! as
navijam i za ostale djevojke, hany, kristinu, zvezdilicu, stomačić... (izvinite, ako nekog preskočih)

zvezdilice, to vit je, mislim, skraćenica od vitrifikacija - posebna tehnika zamrzavanja jajnih ćelija i embriona.

xena, drago mi je da je sve prošlo ok. nadam se ćeš se brzo oporaviti. zagrljaj

biksi, ja sam ok. najviše mi smetaju simptomi anemije (posljedica krvarenja)- umor i vrtoglavice, nadam se da će se to brzo popraviti, jer inače sa tim nemam problema.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu