KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FMALA - VTO misija - II deo

+45
laKole
fmala
leptirko82
lilya
SladZana
Ninche
pegaz
Stenli
AriesGirl
Niny
bubi80
BiKsi :)
lelas
LaFolie
ariadne69
lilly13
menora72
vivijen
Ambra
tuli
Erata
ivi
Malina
Vuchica
misic
hany
marijeta011
fight&faith
korpica
KoMetaK
bulevarka
bak
ivka
Orline
maus
MAAKKI
saska1
stomacic
lenabeograd
SannI-AlL
PalcicaBg
zvezdilica
dragmilk
Angie83
noja
49 posters

Strana 14 od 34 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Sledeći

Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od AriesGirl 17/6/2013, 18:26

rodarodarodarodaroda
Da posaljem malo roda...

Nadam se da ce zub brzo proci, mada moja dr kaze da lokalna anestezija ne smeta u trudnoci.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od leptirko82 17/6/2013, 18:30

Fmala, ja ti saljem rodice i navijaaaaaaaaam, skrozzzzzz
 rodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 17/6/2013, 19:19

Hvala vam, drage moje! Zub se malo primirio, samo da se ne ponovi, barem do bete molitva

Stomak po malo žigucka, onako, pulsirajuće na istom mestu više puta dnevno, od prilike dva prsta ispod pupka, pa malo levo. Nije jajnik. Tako mi je bilo i prošli put, znam da to ništa ne znači i još bolje kako se prošli put završilo, ali čekala sam to žiguckanje sunny
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 18/6/2013, 08:13

Dvadesetprvi dan ciklusa, sedmi dan posle aspiracije, drugi dan posle transfera

Progesteronski živahno mahanje iz kreveta!
I ovo jutro kao sva prethodna, osećam da sam samo ja budna u celom naselju, deca više ne idu u školu, a radni svet se očigledno tiho iskrada iz zgrada, jer se samo sa ptičicama i mirisima biljaka družim ovih jutara. Mirise osećam na kilometar. Osećam kad komšinica ispod mene stavi lak za kosu, kad komšija dijagonalno puši na balkonu, strašno.. Počeo je da mi smeta miris mog vlastitog stika, smrdi mi. Progesteron je stvarno čudo prirode..

Sinoć sam prošetala krug po naselju. Muž je insistirao, on baš sluša dr, a ja sam skontala da ću početi da budem nervozna od tolikog ležanja. Nogu pred nogu, lagano, nadisah se svežeg vazduha, niz i uz stepenice sam se pela kao neka bakica, namerno, da ne bude neko opterećenje, onda sam se najela kao krmaca, gurnula utrogestan i zaspala kao beba. Prvi put u životu uživam u spavanju. Inače mi je to uvek bilo dosadno i beskorisno, ja spavam 3-5 sati dnevno ceo život, a sada čak odspavam i popodne!

Nemam nikakvih simptoma koji se razlikuju od onih progesteronskih, od pre transfera. To pulsirajuće bockanje je definitivno neko titranje materice, pod ovolkim hormonima i ne titrala. Našla sam u starom dnevniku kako objašnjavam, isto dan posle transfera, da na potpuno istom mestu, i na isti način osećam to bockanje. Imam jedino osećaj da ću da dobijem, koji sasvim odgovara mom prirodnom kalendaru, jer bih, mimo ove VTO, trebalo da dobijem negde izmedju nedelje i srede. Uprošlom postupku je spotting počeo deseti dan posle ransfera, kad je vreme pravoj menstruaciji, ne šiša ona ni VTO, ni ništa, a ja betu trebala raditi tek za 6 dana. Tako da sam spremna da će me pre te famozne srede svakako dočekati neki sličan cirkus, iako je beta ovog puta u roku očekivane menstruacije..

Noćas sam se preznojavala celu noć, u 4:30 sam skočila iz kreveta i širom otvorila francuski balkon i tako spavala do 6, gola voda sam bila. Prva bazalna, koju sam tad i izmerila, kad sam se već probudila, bila 36.8, a oko 6, kad je inače merim, oko 36.6. Koju onda beležim? Svesna sam da to nije to, jer sam u medjuvremenu i ustajala  preznojavala se, i popila gutljaj vode tad kad sam htela da kolabiram od vrućine, al nema teorije da ne ustanem bar jednom u zoru da piskim, iskreno, čudi me da ne ustajem i češće, koliko piškim preko dana.. Elem, tu bazalnu merim iz zezanja, kad se sve završi, možda bude interesantno uporediti je sa rezultatima..

Danas sutra i prekosutra su dani kda će se moje dve mrve priljubiti uz svoju mamu, ili odustati od svega. Ako su na mamu, tatu i batu, zakačiće se kao pravi slatki krpeljčići! srcesrce

E da, imam ja i te neke jače i oštre bolove u stomaku, ali to znam od čega mi je, od one radosti pred transfer, do sada uopšte nisam kakila, tako da očekujem porođajne muke kad konačno krene  b

Ljubim vas puno, puno!!! osmeh srce
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fight&faith 18/6/2013, 10:13

.


Poslednji put izmenio FightandFaith dana 22/6/2013, 13:19, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od leptirko82 18/6/2013, 12:41

Dobar dan, trudnice vesela!!!! radostradostradostradostradostradostradostradost
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od laKole 18/6/2013, 14:33

noćas je svima bilo pakleno! mrzim tropske noći! Rolling Eyes
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 18/6/2013, 15:11

Ni ne znam koliko je bilo stepeni.. znam samo da sam po cenu da dobijem upalu pluća, otvorila prozor i tako nastavila da spavam. 

Crvići sumnje me opet napadaju, mnogo se bolje osecam do podneva, moram da vam priznam.. A vani je pakao, sve i da hocu, nema sanse da mogu da izadjem.. Jos je na sve to, moja temp 37.2 po ceo dan.. 

Kako bih volela da na kraju mogu da kazem: isplatlo se..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od laKole 18/6/2013, 15:41

reću ti ja - sinoć bilo 22 a jutros u 7 20 stepeni! affraid

draga, sve bismo mi voljele da kažemo da nam se isplatilo... velikoj većini na kraju bude tako - prije ili kasnije. yes

znam ja tvoj stav, i moj je često takav - bolje da ne poletim visoko da ne bi kasnije tresnula i raspala se, ali dozvoli sebi malo pozitive, prijaće ti, okupiraj misli nečim drugim. pa nisi ovo radila da bi sebe mučila hormonima, pregledima, bockanjima... već zato što vjeruješ da može uspjeti i tebi, kao i milionima drugih žena. cvet
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 18/6/2013, 15:45

ma nije da ne verujem, nego se svaki put setim koli sam baxuz, jbg, to su cinjenice. nema veze da li sam negativna ili pozitivna, bitno je da sam smirena. prosli put sam bila histericno uzbudjena, pa nista ni od toga.. bolje ovako. bar necu onoliko cekati..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od lilya 18/6/2013, 15:49

laKole ::reću ti ja - sinoć bilo 22 a jutros u 7 20 stepeni! affraid

draga, sve bismo mi voljele da kažemo da nam se isplatilo... velikoj većini na kraju bude tako - prije ili kasnije. yes

znam ja tvoj stav, i moj je često takav - bolje da ne poletim visoko da ne bi kasnije tresnula i raspala se, ali dozvoli sebi malo pozitive, prijaće ti, okupiraj misli nečim drugim. pa nisi ovo radila da bi sebe mučila hormonima, pregledima, bockanjima... već zato što vjeruješ da može uspjeti i tebi, kao i milionima drugih žena. cvet

Fmala, ja mogu samo da potpisem Lakole. Lakole, ala si ga napisala, svaka ti je kao u Njegusa queen
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od BiKsi :) 18/6/2013, 15:55

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od AriesGirl 18/6/2013, 17:31

bravokonfetenavijacicabbbvv
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od misic 18/6/2013, 18:56

fmala ::..... Kako bih volela da na kraju mogu da kazem: isplatlo se..

fmalice, bice to jedna lepa velika Beta poljubac

Navijam, i vucem za nosic i saljem rodice i prasim za veliku Betu
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca srca
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fight&faith 18/6/2013, 22:12

.


Poslednji put izmenio FightandFaith dana 22/6/2013, 13:19, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 18/6/2013, 22:29

d
Šta bih ja bez vas?

Evo me iz šetnje, kupio mi muž sladoled na štapiću.
Znate kako nas je tužno videti kako ne možemo jedno drugom ništa da kažemo, ni da budimo nadu, ni da bedačimo.. tuga
Samo da ovo prodje. Ovo nam je zadnji besplatni pokusaj, para za dalje nemamo, niti cemo ih ikada imati, i da ih imamo, ulozili bismo ih u ovo divno dete koje imamo i to je to. Samo da prodje, da stavimo tačku na tu priču i da više nikada o ovome ne razgovaramo. Izvinite što sam tužna, ali jbg, tužno je. U pm je tužno. Više od svega bih volela da ste u pravu, možda i jeste, ali čak i tada, uvek će mi biti tužan ovaj strah koji osećam, i ovo što mm ćuti da me ne potresa. I ma kako želela da verujem, da pozitivom prizovem uspeh, jednim delom sam sve vreme tužna zbog ovoga i to što ljudi oko mene ne umeju ovo da shvate je jedini razlog što ovaj put nikom nisam rekla. 

Hvala vam što razumete. Samo sam to htela da vam kažem svim ovim..
srce
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fight&faith 18/6/2013, 22:36

.


Poslednji put izmenio FightandFaith dana 22/6/2013, 13:19, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od vivijen 18/6/2013, 23:03

Mala, samo se opusti i uzivaj!!! smajli angelsmajli angellovelove

vivijen

Broj poruka : 105
Godina : 51
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 19/6/2013, 06:03

Dvadesetdrugi dan ciklusa, osmi dan posle aspiracije, treći dan posle transfera

Još jedna paklena noć. Još jedno buđenje pre pet. Još jedan pokušaj da nastavim da spavam i još jedno odustajanje..
Ovog jutra pravi menstrualni bolovi. Oni zbog kojih pijem rapten K. Sve ostalo isto. Kao i u prošlom postupku, koža u predelu vagine mi je uzasno suva. Možda od bebi sapuna, možda od utrogestana, otkud znam.
Znam  da su ovi menstrualni bolovi nekom dobar znak, ali ne znam nikog ko se dobro osecao dok ih je imao. Samo mi je još to trebalo, da mi uništi i ono malo elana što sam imala..
Toliko od mene. Nemam ništa više da napišem. Skroz sam nešto pala..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od leptirko82 19/6/2013, 06:46

Slazem se sa tobom, kome bi prijali menstrualni bolovi?
Samo cu potvditi ono sto si i sama rekla. Da, imas divno dete.
To je sreca velika. Osetila si lepotu majcinstva. Sta god bilo, imas svog sina. Poznajes taj osecaj kada ti se telo menja i kad u tebi raste novi zivot.
Ne mislim da je tvoja ceznja  manja od  nase, nas koje se borimo i Boga molimo barem za jedno dete.
Samo zelim da ti kazem da verujes vise.
Posmatraj potpise svih zena. Retke su one koje su brzo stigle na cilj. Samo moras vise da verujes, ma koliko te kolebalo sve sto se desava, ili mislis da se desava u tvome telu.
Iz tebe govore hormoni i zato si neraspolozena.
Lezi jos, rano je, pusti neku serijicu, ne misli.  rodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fight&faith 19/6/2013, 10:25

.


Poslednji put izmenio FightandFaith dana 22/6/2013, 13:18, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od lilya 19/6/2013, 10:38

Fmala, da ti kazem nesto: strikaj Very Happy
Ne zezam se. Ja sam totalni antitalenat za igle, ali sam sebi obecala da cu nauciti da strikam ako treba dok betu budem cekala yes

Deciji sapun ti bas i nije neka sreca za pranje dole. Ja koristim ovo: https://www.iapoteka.com/lactogyn-intimni-sapun ili neki kozji sapun kojim sam resila susenje koze generalno. Toliko je dobar da ne moram vise nicim da se mackam. Malo smrducka na one starinske domace, ali meni to ne smeta. Alergicna sam na teske hemije tako da u mom slucaju bolje ovo sto malo smrducka nego neka hemija koja mirise.

Rodeeeee rodarodarodarodarodarodarodarodaroda
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od misic 19/6/2013, 10:48

fmala, sto je meni Krk rekla, ne nabijaj tenziju na ovu vrucinu cvet
Nemoj sad da mislis sta ce biti ako ne uspe ili ovo je zauvek poslednji put, jer kao sto je Scarlett rekla: O tome cu misliti sutra love

Ja sam sigurna da ce uspeti i da si ti vec sada trudna i verujem u bebicu ili mozda 2 bebice love love
Kod blasti je uspesnost 50 %, a ti imas za svaku blastu po 50% , endometrijum ti je super, imala si vec jednu trudnocu i nema razloga da ne verujes u uspeh. Za sada je sve islo kao skolski primer , tako da trudnice moja uzivaj ispod klime uz hladnu cedjenu narandzu poljubac
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 19/6/2013, 15:45

Evo me, malo sam bolja. Sve isto mislim kao i do sada, ali sada me je manje briga. Naspavala sam se, i vrucina ce uskoro popustiti, pa cu moci da izadjem, nadam se, jer mi nesto i na letnju kisu mirise..
Fif, dobro da si mi rekla od cega je, pojma nisam imala. Bebi sapun sam odabrala jer izbegavam hemiju. Prezivecu do bete, onda cu da vidim sta cu, hvala u svakom slucaju.
Lillya, heklam ja redovno Very Happy
Super su igle, ljudi se lako navuku na njih  b
Znam neke koji su cak umrli od te strasti  b

Misicu, aj mi opet ispricaj tu matematuku o blastama Very Happy
I dodji opet i sutra, i prekosutra i svaki dan  b

Leptirko, za tebe i za ostale cure, evo jedna slicica moje ljubavi male, koja kad malo bolje razmislim, i nije vise tako mala.. Plus, jedna na kojoj smo svo troje. Slike su od pre postupka, u postupku se ne slikam jer mi je posle tuzno da nadjem te slike.. I da znate, namerno postavljam zarozane slike, te su uvek najsrecnije, a i dosta lice na sadasnje stanje stvari  b
I da, ne zovite centar za socijalni rad, ybog Milanovih modrica, tih dana je ucio da vozi biciklo  b


Poslednji izmenio fmala dana 24/6/2013, 06:43, izmenjeno ukupno 1 puta
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fight&faith 19/6/2013, 15:53

.


Poslednji put izmenio FightandFaith dana 22/6/2013, 13:18, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 14 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 34 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu