KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FMALA - VTO misija - II deo

+45
laKole
fmala
leptirko82
lilya
SladZana
Ninche
pegaz
Stenli
AriesGirl
Niny
bubi80
BiKsi :)
lelas
LaFolie
ariadne69
lilly13
menora72
vivijen
Ambra
tuli
Erata
ivi
Malina
Vuchica
misic
hany
marijeta011
fight&faith
korpica
KoMetaK
bulevarka
bak
ivka
Orline
maus
MAAKKI
saska1
stomacic
lenabeograd
SannI-AlL
PalcicaBg
zvezdilica
dragmilk
Angie83
noja
49 posters

Strana 8 od 34 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Sledeći

Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od Ambra 10/6/2013, 04:59

Meni je menopur izazivao ta placna stanja od kojih moja porodica nije mogla da se odbrani. Jedan dan sam cmizdrila do faze najzesce depresije, samo je muz imao koju lepu rec da mi kaze pa uspe da me smiri, Na mamu sam sam se izdrala placuci, zena nii krivia ni duzna nastrada ali je stojicki izdzala moj nalet ludila. Boze to je bio stvarno period za nepozeleti. Ni jedan validan razlog nemam za takvo ponasanje ali hormoni divljaju, Tri meseca mi je bilo potrebno da se ocistim od menopura. Ja sam malo malo pa u plac.

Ne sekiraj se bice to sve ok fmala :))))))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 10/6/2013, 09:12

Trinaesti dan ciklusa

Dan bez injekcija! Dan za valjanje po krevetu, filmove, malo mog intelektualnog rada od koga živim i možda malo pegla Muž je juče sredio kuću, danas voda dete po lekarima, stvarno ne mogu da se požalim na njega. Čak je i učestvovao u davanju stoperice - sedeo je ispred mene gledajući u iglu zaglavljenu u moj stomak i govorio mi: "diši, diši, diši". Gde mi je bio na porođaju..  b

Danas ne plačem, izgleda da je trajalo samo jedan dan. Srećom - poslednji. Ali malo jesam nervozna pred aspiraciju. Više zbog toga što je to ipak narkoza i bušenje jajnika, nego zbog same VTO. Ovo će mi biti osma anestezija u životu. Kratka, ali ipak anestezija. Nemam baš paniku, ali imam onaj osećaj - aj nek više počne, samo da se što pre završi..

Moji, njegovi i naš sin pojma nemaju. Zna par mojih prijatelja i kolega. Ružno je reći, ali ovog puta sam odlučila da ne govorim ljudima za koje znam da bi bili razočarani ako ne uspe - bez obzira da li su raočarani zbog negativnog ishoda, ili zbog mog ili mm razočarenja, tuge ili šta već. Ovako je poštenije.

Eto, drage moje! Došli smo na pola puta! Već od sutra navijamo za lepe embriončiće. Ipak je prošlo brzo.. U ogromnoj meri zahvaljujući vama! d

E da, zaboravih reći, aspiracija mi je 11. juna, a meni je 11 omiljeni broj, u stvari nama je, vencali smo se 11.11. osmeh srce Uopšte ne verujem u takve stvari, ali primetih, pa mi slatko da memorišem..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od misic 10/6/2013, 10:37

Srecna aspiracija i ne brini nista !!!
Samo se opusti i jos malo i bices najlepsa trudnica

Srecno ! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od lilya 10/6/2013, 10:56

Ijao Fmala, kud nalete na takvu budalo, majko mila affraid
Ako makar si izbacila sve iz sebe yes

fmala ::Samo se ti smej.. boli tebe uvo, tvoj alibi za ponašanje će da postane osoba, a moj alibi su ispišale tamo neke žene za potrebe farmaceutske industrije!!! Laughing

Ja sam isto primala po 4 Menopura i zezala se sa tim piskenjem zena u menopauzi lol!
Sad se vise ni ne secam kako sam se tada osecala i da li me je nesto bolelo Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od MAAKKI 10/6/2013, 11:13

Srecno stopiranje igracice igracice igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 10/6/2013, 12:04

Nista vam ne verujem, ali sam mnogo srecna sto tako jako navijate, a ta sreca kazu da utice Laughing

Lilya, lepak za budale, sta da ti kazem.. A sto se menopura tice, super sam ga odnosila dok su bile 3 ampule stvarno, u proslom postupku su bile po dve, pa je bilo jos bolje, ali ova cetvrta je stvarno bila previse.

Dobila sam proliv. Ima li sanse da to ima neke veze sa VTO, stopericom, hormonima, ili sam prosto fasovala Milanov virus?
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od leptirko82 10/6/2013, 15:48

Fmala!!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda smajli angel
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od BiKsi :) 10/6/2013, 16:28

Trema pred nastup, e to ti je taj proliv. Ajde srećno na aspiraciji, da sve prodje super!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od laKole 10/6/2013, 16:31

o, približilo se! Very Happy
a šta te briga - barem će crijeva biti prazna sutra! lakše sanji da radi! lol!
šalim se, jedna-dvije rjeđe stolice - to nije zabrinjavajuće.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od ivka 10/6/2013, 17:09

Ne brini za stolicu, to je pozeljno, bice tebi lakse a verovatno je od hormona, samo ako ne prati visoka temp i povracanje.....

Jako jako navijamo za sutra i mogla bi malo da popravis stav npr ....nije sto moram da verujem vec nisam luda da ovo radim ponovo ako ne moram......tako da je mnooooogoooo bolje da pocnes odmah, ovo je pravi momenat osmeh srce
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od noja 10/6/2013, 17:19

F navijamoooooo za sutra roda roda
Drma ppozitivna trema trudnica
I moras da verujes !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od misic 10/6/2013, 19:11

fmala, Srecno sutra ljubav
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od PalcicaBg 10/6/2013, 20:35

Srecno sutra igracice igracice igracice
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 10/6/2013, 21:44

Pa dodje i noć, prolete mi ovaj dan nekako.. Ako hoćete da vam dan proleti, samo istresite kamaru veša pred sebe i odlažite njegovo peglanje po principu "evo, sad ću" lol!

Mali ima proliv već tri dana, zato sam kontala, ne bi bilo dobro da me sad taj neki virus zezne. Stoji mi njegov linex na stolu kontam, bi l' uzela nešto, pa onda skapiram, od utrogestana će sad da krene opstpacija, taman će ovaj proliv dobro da mi legne  b

U pravu ste što se tiče mog raspoloženja, ali ne brinite, ja se skroz dobro osećam, vesela sam, imam elana ovo da radim, samo ne želim da mislim o ishodu. Ona faza sa plakanjem je, srećom, trajala samo juče, ne vratila se! Baš sam bila pala i jadna, i nekako, možda sama ta aspiracija me naterala da razmislim i pomislim, i setim se, svakakvih tu ima emocija, još mi je ona stoperica bila jedna velika neprijatnost, pa onda anestezija.. Pa onda kolko će tu biti čega.. Ali kažem, to je bilo juče. Skroz sam spremna, znam šta me čeka, nadam se da neće biti bolova posle, i radujem se što ovog puta imam duplo više jajnih ćelija i što će možda biti čekanja do blaste, što će verovatno povećati i nadu, što nije baš dobro, ali će verovatno povećati i šanse, ma kako male bile..

E sad, kažu 4 sata pre aspiracije ni hrana, ni piće. Meni asp. u 11:30 h, kontala sam da ustanem oko 6 da popijem letrox i kafu, neću jesti ništa. Je l to ok?
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od misic 10/6/2013, 21:57

fmala ::..... E sad, kažu 4 sata pre aspiracije ni hrana, ni piće. Meni asp. u 11:30 h, kontala sam da ustanem oko 6 da popijem letrox i kafu, neću jesti ništa. Je l to ok?

Meni su rekli 6 sati pre anestezije ne sme ni hrana, ni pice, ni voda. Nista ne sme. c
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od zvezdilica 10/6/2013, 22:30

misic ::
fmala ::..... E sad, kažu 4 sata pre aspiracije ni hrana, ni piće. Meni asp. u 11:30 h, kontala sam da ustanem oko 6 da popijem letrox i kafu, neću jesti ništa. Je l to ok?

Meni su rekli 6 sati pre anestezije ne sme ni hrana, ni pice, ni voda. Nista ne sme. c

Da, nista ne sme, mozda koji gutljaj vode ako budes mnogo zedna, ali kafu nikako!
zvezdilica
zvezdilica

Broj poruka : 136
Godina : 47
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od BiKsi :) 10/6/2013, 23:11

Ej fmala, ja nisam pila ni lek za štitnu, tek posle budjenja iz anestezije. Ponesi lek na kliniku, pa pitaj anesteziologa. kafu nikako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od Ambra 10/6/2013, 23:37

Meni Ivanovici posle 8 uvece nisu dali da jedem a posle 12 ni da pijem nista. Stigla sam na aspiraciju u 8 ujutru gladna i zedna kao pas. :-)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od noja 10/6/2013, 23:42

E ja nisam kakala od onih tabletica i tako puna na anesteziju Very Happy
lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od ivka 10/6/2013, 23:45

F nikako nista ujutru, cak ni u pet. Ja sam to uradila iz neznanja pre anestezije za konizaciju-horor!
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od dragana76ns 11/6/2013, 04:23

Ja sam popila lekic sa malim gutljajem vode, i to uvek a bio je poprilican broj anestezija...ima i njih koje su pile kafu, ali ja ne bih preporucila.
Sreeeeeeeeecno sutra, cekamo vesti FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 517798FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 517798FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 517798
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fmala 11/6/2013, 13:11

Čestrnaesti dan ciklusa, aspiracija

Evo me!
Šest komada!
igracice igracice
Sutra će mi biolog javiti koliko se oplodilo, u četvrtak ću saznati kada će biti embriotransfer radost Kažu, ili petak, ili nedelja. Ja sve kontam nedelja, imaj valjda dovoljno za dve blastice srce srce
Aspiracija prošla ok, brzo je sve bilo gotovo, anesteziju sam super podnela, odmah sam se probudila. Jutros sam popila pola šolje nesa oko 6h, ništa mi nije bilo, niti su mi rekli da je to problem. Rizikovala sam, ali ako ne popijem kafu imam takvu glavobolju da sam skontala da bih i povraćanje lakše podnela. Ali eto, na sreću, sve je prošlo ok.
Imam bolove, primila sam injekciju diklofenaka, rekli su mi da po potrebi mogu da ga popijem, nadam se da neću morati.
Sad tek jedem, umrla sam od gladi. Prošlo je oko sat i po od kad sam se probudila, anesteziolog je rekao pola sata-sat da sačekam.
Dobila sam 3x2 utrogestana, folnu (to odavno pijem) i aspirin koji mislim da ovaj put neću piti, razmisliću još, u svakom slučaju volela bih da čujem i vaša mišljenja.
Eto, drage moje, žurka počela i kod mene, a u poverenju, mrvica nade se pojavila, ali joj ne dam da napravi revoluciju!

Sve vas ljubim do neba i šaljite mi dve rode!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od fight&faith 11/6/2013, 13:24

.


Poslednji put izmenio FightandFaith dana 22/6/2013, 13:22, izmenio ukupno 2 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od misic 11/6/2013, 13:32

Hej Draga - cestitam ljubav
Navijam za super embrione ljubav ljubav

I ja sam razmisljala da li da pijem aspirin ... I evo pijem ga jos uvek .... Ne znam, ni sama nisam pametna ....
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od laKole 11/6/2013, 14:56

bravo fmala! Very Happy
sad odmori, a oni nek' preuzmu dalji posao!
aspirin 100 bez ustanovljene indikacije - da ili ne? zbunjen kažu da potpomaže prokrvljenosti endometrijuma ali može uzrokovati i pojavu krvarenja... a da uzimaš svaki drugi dan? ionako kažu da mu je dejstvo 48 sati.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

FMALA - VTO misija - II deo - Page 8 Empty Re: FMALA - VTO misija - II deo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 34 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu