KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ms_do 22/5/2013, 16:02

Xena, drzi se i oprezno, molim te! Znas i sama kuda krenuti u slucaju bilo kakvog cudnog i jakog bola!

ms_do

Broj poruka : 18
Datum upisa : 16.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 22/5/2013, 16:10

Erato ,mazi to srculence u tebi i 2 minuta da stojiš u ćoš jer mu/joj nisi verovala da se zakačio/la !


Lakole ,pročitah ...reči-nemam ,flašu vina +čaše i zagrljaj nudim a da ćeš se uspraviti i krenuti dalje i uspeti ne sumnjam
zagrljaj

Xena lično mislim da se sa ovim što ti se dešava ne treba igrati ....nije to kijavica pa mogu i sutra kod lekara ......beta je tu ...nečega ima.....to se svakako mora rešavati ..... Ajde razmisli dobro pa put pod noge i u bolničicu ...
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 22/5/2013, 16:34

Jaoooo Xena ......nadam se da nije vm i da ces sutra saznati da se sve ocistilo
love

sve me muka hvata kada vidim sta sve moze da se dozivi i prezivi d Lakole i Xena c

ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 22/5/2013, 16:41

xeno da sto pre prodje sta god da je sad odmaraj ff
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bubi80 22/5/2013, 17:03

Tesko mi je sve da vas ispratim,ali cu vam reci da sam uz sve vas!

Citam povremeno,pratim vas koliko stignem.

Erato cestitam ti od srca!Sad se opusti konacno! trudnica
Zelim ti laganu i bezbriznu trudnocu!

Lakole,Niny, mnogo mi je zao al nema odustajanja.To i same znate zagrljaj

Xena molitva da sve bude ok.

Bixi ceeeekam te mila da me obradujes! igracice igracice igracice igracice

Ostale cure nek su vam srecni koraci d
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 22/5/2013, 18:39

Ivka kad ti vadis veliku betu. Da zaprasimp odma bb vv bb
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/5/2013, 19:34

Eratoooo, nije me bilo neko vrijeme, kad ono tako divne vijesti.... roda
hvala sto me vuces za nos, svakako mi je veliki nos v jos ako me ti povuces dovoljno jako, ma neka bude kao kuca samo da uspije beba ...sve najljepse od srca ti zelim i uzivaj :)))))) I vuci slobodno dok ne zaboli b
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/5/2013, 19:35

lakole ::
dobro se oporavljam, danas sam malo više van kreveta. ne boli ništa. i sve se fiziološke funkcije vratile. Wink
još da u petak izvadim konce pa da izađem malo vani, jer ja ležim praktično od 1. maja, i biću na konju!
naravno, novi planovi se već kuju. neće nas ovo pokolebati!
Korak po korak na putu do bete + - Page 36 47111 Tako je, sledeći put je vaš dobitni put, dobićete blizance i to je to! Korak po korak na putu do bete + - Page 36 561840 Amin. Korak po korak na putu do bete + - Page 36 561840

Fala bubi80!

Xena, šta da ti kažem, a da cure nisu rekle. Da što pre stane krvarenje i ti budeš dobro.

Ivka, Hany, Bebice, Angie, Biksi Laughing, želim vam visočke bete i žaljem jata roda! Laughing

P.S. Kad si trudan, nisi sav svoj! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/5/2013, 19:55

Lakole, sad procitah, zao mi je, ali nekako mislim da ce sledeci put biti pun pogodak osmeh srce ...sad ti zelim da sve ovo prodje i da sto prije ponovo krenes u akciju yes zagrljaj

Veliki pozdrav za sve ostale djevojke i koracaljke, zelim vam mnooogoooo roda
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nebuloza 22/5/2013, 19:58

lakole ::xena, u petak sam ja bila 7+2. kod mene je problem bio što su se u uterusu sedmicu prije vidjele i dvije prazne GV pa smo čekali da vidimo hoće li se u nekoj pojaviti embrion. i to je zavaralo - niko nije očekivao embrion i u jajovodu. kad sam prokrvarila prvi put, za praznike, bila sam u bolnici - tad mi dr prekontrolisao unutrašnjost stomaka i tad je sve bilo ok - bez slobodne tečnosti.

evo te malo stalkam draga..ne mogu da vjerujem. dakle ti si ona od rijetkih jedinki s bad luck da mrve zavrse u jajniku nakon IVF-a. ti si imala transfer treci dan? jedan jajovod je odstranjen pretpostavljam?
u svakom slucaju ti zelim brz oporavak i da se sto prije vines u nove pobjede.

svima sretnooo!!!
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 50
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 20:35

nebuloza, jeste -lijevi je ruptuirao i morao je van, desni je potpuno uredan. transfer je bio 5. dan - bc, morula i 10ćelijski.

xena, kako si?
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/5/2013, 20:49

devojke ,... Crying or Very sad pukla sam !
do kraja nece biti vto ,,,,mozda ce se obustaviti ...ziva nisam ,i preplakal citav put od nisa do ....nazad .... Sad Sad Sad
ni sada ne mogu da se smirim. dakle ,moj mm i ja uradili analize na bakterije (ureaplazma,mikoplaz,hlamidija )-ja negativna sve ok i cerv i vag ,a on ovaj put u spermokulturi -...epidermidis ...,i plus ureaplazma pozz! affraid affraid affraid
ja sam vec na mikoginonu pri kraju prve kutije .doktorka za vto mu prepisala udarnu dozu -sumamed 250mg (3x1 ) 4 dana i plus gentamicin mast .nakon 3,4 dana da ponovi analize pa do ponedeljka ,tamo oko 2 juna da joj javim sve .i plus mi dala da uradim onu mutaciju gena (MTFHR-tako nesto ),ja i to platila i danas uradila ,a danas smo i ureaplazmu ponovili tj on -u nisu privatno -cisto da proverimo.pa cemo videti sta kazu i ti rezultati . molitva
dr kaze ,da ce mi dodati jos 7 dana mikorginona valjda bez prestanka i planirala je aspiraciju sredinom juna ,ali sada -vise ni ona nezna sta ce biti .
ako nije dobra ureaplazma ovaj put ,moramo sve iz pocetka -analize ,komisije itd....
pomagajte cure ,imamo jako malo vremena da je izleci ! sve smo pousali do sada ,on jedva dobije sterilan nalaz ,ali ona se opet vrati .ali ovo sada me dokrajcilo .kako sve opet iz pocetka zene affraid ?!
ja prosla 25 februara komisiju ,valjda ce iati fore do avgusta -tada mi je 6 meseci ? sta vi mislite ...??? ali ko zna dali je dobro drazati me toliko dugo na mikroginonu ako se ovaj moj ne izleci .? neznam sta vise da mislim..bas sam ocajna ! tuga tuga tuga tuga tuga molitva molitva molitva molitva molitva
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/5/2013, 21:15

Joj brbljiva baš nemate sreće... bem mu miša... stvarno ne znam šta bih ti rekla i kako bih te posavetovala... Korak po korak na putu do bete + - Page 36 863904
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 22/5/2013, 21:21

Brbljiva, rado bih ti pomogla, ali sam u slicnoj situaciji kao i ti. Jbg, stvarno ne znam sta da ti kazem. Valjda ce ta terapija koju je sada dobio upaliti.
Xena, mislim na tebe.
Nebuloza, lepo te je vidite na forumu yes

Biksina, ubijas vreme?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 22/5/2013, 21:35

Ijaoj zaboravih: Ivka, Hany, Bebice, Angie i Biksi navijaaam!!!!!!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nebuloza 22/5/2013, 21:36

lakole, neka se brzo desi nova trudnoca!! zagrljaj

lilya, hvala draga..kako si ti?

svima vam zelim da sto prije dodjete do vasih bebica...put je cesto trnovit, ali ne i nemoguc..uz puno strpljenja beba
nebuloza
nebuloza

Broj poruka : 317
Godina : 50
Datum upisa : 18.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/5/2013, 21:36

Hvalaaaaa lilya! Sumnjiva mi Ivka nešto?! Laughing Miriše mi da je radila test?! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 22/5/2013, 22:03

Erato, cestitam od srca....divne vesti Korak po korak na putu do bete + - Page 36 512172
Jocy, verujem u fet i u to ime Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798 a i ideja za druzenje sa Lily uz pivo mi se svidja Korak po korak na putu do bete + - Page 36 466526
Xena, ja sam imala vm ali nisam imala bolova sto im je bilo cudno jer sam negde oko 9 nedelje radila op i kiretazu, a znam da mi je beta bila visoka...mada sam ja imala i plod u materici,mozda zato. Ako je ne daj Boze vm ne sme se zezati...ako osetis bilo kakav bol ti pravac na kliniku.Ajde navijam da nas i ti obradujes kao i Erato Korak po korak na putu do bete + - Page 36 38642
Ivka, i ti si u redu za veliku betu Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798Korak po korak na putu do bete + - Page 36 517798
Bixi,Bebice mala........jos maloooo do Korak po korak na putu do bete + - Page 36 714399
Veliki pozdrav za sve vas
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/5/2013, 22:06

Hvala dušo moja! Korak po korak na putu do bete + - Page 36 75087
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 22/5/2013, 22:41

Draga Brbljiva, cekaj da razmisljamo svi zajedno.....moj mm je dugo kuburio sa ureaplazmom...ona nekada bude i posledica losih creva odnosno kako sam ja razumela neke propustljivosti iz zeluca i creva....ovako mi smo ispostovali terapiju antibioticima, ali moras da ukljucis i kompletan rezim ishrane, malo gugluj ali mi smo prihvatili neku dijetu, odnosno ja nisam izdrzala ali mm jeste, sa povrcem to znaci izbaciti secer i ugljene hidrate, pojacajte semenke i povrce.....krecite se i mozda zbog jakih antibiotika da pije nesto za zeludac ili nistatin tablete..... mi smo svasta probali tako da ti ja i pisem sve cega se setim, ali smos se resili posasti i da znas ceste su i greske u labovima a i ponekada je potrebno malo vise vremena da prodje od antibiotika da bi njen broj postao nevidljiv u uzorku.....izvini ako udavih...
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 22/5/2013, 22:43

Koraci d

Noja, ja cu betu vaditi u petak...to mi je 13dt, mislim da necu cekati subotu.....
Biksi, Bebice, Hany, Angie

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/5/2013, 22:52

ivka duso hvala ti ! king si !
i ja sam razmisljala o pogresnom nalazu u labu ,pa zato je ponovio danas opet .drugo,on jede semnke mesecima zbog loseg spermograma i na jakima vitaminima je ,,,slatko slabo jede ,krece se -onako .....a za creva -moguce !? zbunjen nikad nismo praktikovali da koristi neki probiotik uz antibiotik ,nego tek posle .jer probiotik umanjuje dejstvo antibiotika ,,,,neznma sta da uzima uz ovaj sumamed ???inace on ima hemoroide ,pa moze biti da su icreva ...al mi nije jasno da od septembra prosle godine samo jedan nalaz mu bude negativan ! toliko dugo je na antibioticima !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 23/5/2013, 00:01

Brbljiva trebala si predlozot doktorui onu udarnu teerapiju sa 4 hemomicina odjednom ndko je ppisao.
Ivka za petak i debelu beturinu!
Hany praasimooo
Angie bebice roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 23/5/2013, 00:36

Tako je, ja sam predložila 4 tablete odjednom prvi dan, pa posle 10 dana sad se ne sećam više neki drugi pisala sam na prethodnim stranama
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/5/2013, 08:51

pa zar ja da joj predlozim ??? rekla sam ja nesto slicno tome ,ona je rekla da je ova njena doza jos jaca 3x1 -4 dana i nakon 4,5 dana analize ....
zaista neznam sta nam je ciniti ?!
kako opet poceti sve iz pocetka aman ?! i kad cemo stici na red ,ako odu na odmor ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu