KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 22/5/2013, 14:39

ako imas mogucnost odi jos danas na uz
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 22/5/2013, 14:40

Danas samo zigucka, nije tako strasno. Htele sam ja odmah da odem na uz, ali doca mi ne radi, a ne bih kod nekoga ko nema pojma sta mi se do sada desavalo. Naravno, ako bude nekih jacih bolova, palim momentalno u bolnicu.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 14:40

obrati pažnju na bol u ramenima! kratka sijevajuća po površini ramena! ako krene, odmah u bolnicu!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 22/5/2013, 14:40

sta su ti lekari rekli
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 22/5/2013, 14:41

Xena ::Danas samo zigucka, nije tako strasno. Htele sam ja odmah da odem na uz, ali doca mi ne radi, a ne bih kod nekoga ko nema pojma sta mi se do sada desavalo. Naravno, ako bude nekih jacih bolova, palim momentalno u bolnicu.

pokusaj da lezis, u slucaju bola jaceg idi direktno u bolnicu
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 22/5/2013, 14:43

lakole ::xena, nažalost, meni to liči na vanmateričnu. i meni je tako bilo, pritisak na crijeva, česti odlasci u wc. pa onda kad je kulminiralo - bol lijevo od pupka koji se spustio iznad lijevog jajnika pa raširio preko cijelog stomaka. embrion je bio u lijevom jajovodu.

molim te, sad se primiri do uzv, samo krevet i wc. ako ti bude loše pravac u bolnicu!

Lakole, a kolika ti je bila beta kada je kulminiralo? Nisam mnogo upucena u tematiku, ali sam pomislila da je ovo mala beta za vanmatericnu. Nemam pojma, samo glasno razmisljam.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 14:44

xeno, meni je u prošli ponedjeljak bilo loše - stomak me samo presjekao, otrčala sam u wc i usput i povratila. poslije toga sam par sati bila slaba. u utorak i srijedu se malo sve primirilo da bi u četvrtak se desilo ovo što opisah u ranijem postu. i te večeri sam se dva puta onesvijestila. a krvarila sam pomalo od 1. maja.
molim te, budi oprezna, ne čekaj.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 14:46

u četvratak ujutro je bila oko 3700, u petak pred operaciju 2500.
jajovod nije jednako širok na svim mjestima. ako embrion ostane na užem mjestu pucaće ranije - pri manjoj beti i dok je još mali.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 22/5/2013, 14:47

beta ti nije merodavna za to, meni je recimo bila 60000 beta a devojci koja je imala isto vm oko 3000, ne mora da znaci da je vm, nadam se da nije ali svakako se odmah javi ako osetis bol ne cekaj sutra
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 22/5/2013, 14:48

Joj lakoli sta te snaslo. osmeh srce
Xena osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 22/5/2013, 14:48

Xena ne zelim da te uspanicim, ali ja da sam na tvom mestu, otisla bih odmah u dezurnu bolnicu kao hitan slucaj, ne treba ti uput. Sve mi je mnogo poznato od tih simptoma koje si opisala i krvarenje koje ne prstaje, i bolovi, sve isto kao i kod mene, i vanmatericna. A sto pre se odreaguje to je bolje, mene su tri lekara pregledala dok nisu locirala embrion u jajovodu, moja dr kod koje sam isla privatno nije ni videla jer je bilo na cudnom mestu. Zato se spakuj i pravac bolnica, Ako nije super, ali otkloni sumnju.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 22/5/2013, 14:51

meni su odmah otkrili gde je embrion, prva vm bila skoro 10 nedelja a druga u 8 nedelja
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 22/5/2013, 14:53

Hvala devojke, ovo mi je kao grom iz vedra neba. Poslednjih mesec dana se ponasam najnormalnije, ne smem ni da pomislim sta sam sve radila, mislila sam da je odavno beta pala i onda sok. Nadam se da ce do sutra ujutru biti sve pod kontrolom, a sutra kako mora. Cudno mi je sto bi ovo trebalo da bude vec neka osma nedelja, mislila sam da se simptomi javljaju ranije, a jos mi nje cudnije sto je beta pala, pa ponovo porasla.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 14:55

djevojke, hvala vam svima na utješnim riječima! d
dobro se oporavljam, danas sam malo više van kreveta. ne boli ništa. i sve se fiziološke funkcije vratile. Wink
još da u petak izvadim konce pa da izađem malo vani, jer ja ležim praktično od 1. maja, i biću na konju!
naravno, novi planovi se već kuju. neće nas ovo pokolebati!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 22/5/2013, 15:00

Lakole, hrabra si ti, samo napred!
Jocy, fet će biti bingo!
Xena, nadam se da nije vm, ali proveri što pre
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 15:00

xena, u petak sam ja bila 7+2. kod mene je problem bio što su se u uterusu sedmicu prije vidjele i dvije prazne GV pa smo čekali da vidimo hoće li se u nekoj pojaviti embrion. i to je zavaralo - niko nije očekivao embrion i u jajovodu. kad sam prokrvarila prvi put, za praznike, bila sam u bolnici - tad mi dr prekontrolisao unutrašnjost stomaka i tad je sve bilo ok - bez slobodne tečnosti.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 22/5/2013, 15:16

Lakole, bravo, svaka cast na stavu. Sta kazu doce, kad mozes ponovo u akciju?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 15:23

i ginekolog što me operisao i ivf ginekolog dijele mišljenje da, ako oporavak prođe bez problema, u julu možemo probati ponovo.
jedino što ja, od pojave problema sa štitnjačom više ne podnosim vrućinu, pa mi je bolje da ipak sačekam septembar.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 22/5/2013, 15:26

Toooo, bas se radujem, vazno je da mozes kad hoces, a ti ces znati kada je pravi tajming osmeh srce
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 15:31

najgore je sad iza mene. a sve ostalo će vremenom doći na svoje.

a ti, molim te, lezi i miruj. ja sam uz rupturu jajovoda uspjela preživjeti noć - namjestila sam se u jedan položaj i odbrojavala vrijeme do jutra. mrdnula nisam, a sestra me obilazila non-stop. da mi je pozlilo te noći, ne bi radili laparoskopski.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 22/5/2013, 15:34

Evo sad mirujem, ali do sada uoooopste nisam. Ja sam sinoc tako kao ti, bolelo me je i noc sam provela budna jer mi se prvi put javila ideja da je mozda vm, a tada jos nisam znala da je beta porasla.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 22/5/2013, 15:40

Uh Xena, miruj ako ti tako devojke kazu i sutra na UZ da ne bi bilo problema. Nadam se da nije vm.

Lakole, velika si hrabrica ti, isplatice ti se uskoro yes

Koraci, ff
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 15:43

iskreno se nadam da nije vm.

pročitah na netu, bolovi su razni - menstrualni grčevi, pa bolovi kao kod spontanog, kod upale slijepog crijeva, jajnika, crijevni grčevi, bolovi u ramenima... neko može i povraćati. obrati pažnju na sve ovo.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 22/5/2013, 15:53

Hvala vam svima, sto delite svoja iskustva samnom i sto brinete love . Sad sam kao na iglama, samo se osluskujem Rolling Eyes . Javljam cim bude nesto novo.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 22/5/2013, 15:59

xena, drž' se.

erato, jako sam se obradovala dobrim vijestima! želim ti mirnu i lagodnu trudnoću! Very Happy
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu