KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+73
maza1972
Vecka
pluton1
anasrce
Mrvica78
insomnia
mijaki
maki79
fmala
kockicaaa
maruska
zvoncica36
SoJa
annci
makica84
AriesGirl
d77
hocukusurnecuzvaku
Simona
vivijen
vero
zvezdilica
fight&faith
Mirjana
tuli
SladZana
kristina33
leptirko82
Crvic
stomacic
MAAKKI
neca73
Ambra
lilly13
labradorka
noja
menora72
lelas
ciklama
jaca*caca
Malina
OKacica
KoMetaK
lenjivica
megica-pegica67
Bekanicaa
Angie83
Orline
korpica
Niny
ragaco
Vuchica
LaFolie
zoxa
BiKsi :)
Erata
dragmilk
JocY
Ninche
Struzzo
SannI-AlL
lenabeograd
laKole
saska1
lilya
dragana76ns
bulevarka
ivka
bak
anak
tetreb
heart84
missile
77 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ciklama 25/4/2013, 19:45

Malina samo da te pozdravim i No

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od jaca*caca 25/4/2013, 20:00

bak ::Jaco, nisam ni mislila da su super napredni i slazem se da je i embrilog i oprema bolja u Genezisu, samo sam htela reci da se ne otimaju bas svuda pare, i da nije ok sto su Malini naplatili to sto jesu. Nisam komentarisala u smislu povoljnosti, vec da se i ti polustimulisani racunaju kao prirodnjaci yes
I Genezis moze biti primer toga, upravo si iznela yes

Naravno,to sve stoji.Iz tog ugla gledano nisu alavi,ali ...Neću se nastavljati,jer mislim da nisam nepristrasna ,i javiće se ženice kojima je tamo uspelo,kao našoj dragoj Draganovićki,zato sam se ogradila,...

Bak,šta dalje?
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 25/4/2013, 20:26

Odmor, pecanje, kupanje, pa cemo videti yes
Sve ja tebe razumem cmoka

Mozda jos neki prirodnjak, mozda stimulisani preko, mozda.... Jesen je pametnija od proleca lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lelas 25/4/2013, 21:15

Malina sad procitah i ne mogu da verujem! ljuta sam kakav legalan biznis,laka zarada na tudjoj zelji da se ima potomstvo,a da se pritom bude bozobziran i bahat.grlim te draga puno,omori od svega i onda polako napred!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od menora72 25/4/2013, 21:23

Malina jako jako mi je zao sto si tako prosla a pogotovo sto je takav ishod zagrljaj

Jaco Caco drago mi je da si sa Dr Crnogorac zadovoljna i da je obratila paznju na tebe , rekoh vec na + 38 ona sama je komplikovan i zahtevan pacijent a prosla je i sama vantelesnu i verujem da vise obraca paznju na mnoge stvari nego drugi lekari , a dodatno sto je ona u potpunosti posvecena samo tom poslu na klinici Genesis

tacno je da mi je DR Crnogorac naplatila polustimulisani prirodnjak (klomifen + 11 merionala) kao OBICAN prirodnjak i nadam se da ce tako i ostati ...a poznajem mnoge zene koje su i sada u postupku i pouzdano znam da Dr Crnogorac nece da naplati mnoge stvari , takodje pouzdano znam da je vratila deo para nakon placanja jednoj mojoj prijateljici , hoce da smanji cenu , da omoguci na rate i jos mnoge mnoge stvari ...

meni i jos jednoj zeni sa mnom nije htela da naplati heching , sada nece da mi naplati nijedan UZ -ona mi prati trudnocu

... DAKLE zaista je sve suprotno od ovoga sto mozemo da dozivimo u ostalim klinikama u Srbiji nazalost , po vasem pisanju ... Eto ipak ima postenih ,divnih , a strucnih i pozrtvovanih lekara ( i vlasnika klinika) kojima nije samo novac bitan - HVALA BOGU !!!
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 25/4/2013, 21:37

Sve isto kao kod Menore sam i ja dozivela u genesisu
, samo u mom slucaju je bila Kopitovicka,
Isto nenaplacenih gomila uz ,
izadje zena zamnom i kaze netreba da plati nista ...
Mene cak par puta bilo i sramota, i posle bete isto tako par pregleda nije mi naplatila dok se nisam prebacila kod Stojic
a ,
cisto da dopunim menoru..ljubaznost na nivou i sve pohvale,
I sad kod njih vodim trudnocuu navika , posle se prebacim kod dr koji ce me poroditu
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Angie83 25/4/2013, 22:52

Malina, mogu samo puno da ti se zahvalim sto si sve ovo podelila sa nama, jer veruj mi htela sam da pokusam prirodnjak u Jevremovoj. Posle ove tvoje price daleka im lepa kuca.
Ono sto moram kod njih je jedna smrznuta blasta koja me tamo ceka, a ako to ne uspe samo cemo se pozdraviti, da ih vise ne vidim.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od menora72 26/4/2013, 07:50

bak ::Jaco, nisam ni mislila da su super napredni i slazem se da je i embrilog i oprema bolja u Genezisu, samo sam htela reci da se ne otimaju bas svuda pare, i da nije ok sto su Malini naplatili to sto jesu. Nisam komentarisala u smislu povoljnosti, vec da se i ti polustimulisani racunaju kao prirodnjaci yes
I Genezis moze biti primer toga, upravo si iznela yes

Upravo tako Bakiska moja ljubav

Pored Genesisa i Dr Crnogorac i Dr Kopitovic (koja radi dakle i u Betaniji i u Genesisu) uvek bih preporucila i nasu Betaniju gde takodje ima veoma strucnih i pozrtvovanih lekara , medjutim parovi koji imaju problem sa spermogramom je ipak bolje da odu u Genesis zbog vec pomenutog embriologa i laboratorije ...

a DR Kopitovic je takodje moj IDOL , jedna veoma strucna veoma pozrtvovana i humana zena i upravo zbog nje (ona je nacelnica odeljenja steriliteta ) u Betaniji se veoma lepo radi , i imaju vrlo dobre rezultate ... e sad njen "trenutan problem" je sto je prezauzeta i to je i bio moj JEDINI razlog sto sam se posle dve vantelesne kod Dr Kopitovic prebacila kod Dr Crnogorac i uspela iz prve Hvala Bogu molitva

i zaista moram da primetim da je situacija u Novom Sadu sa klinikama neuporedivo bolja nego u drugim gradovima !!!

mozda ovo nekome pomogne ...

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 26/4/2013, 09:02

Malina, baš mi je krivo što ti se tako desilo i pre svega što su ispali neljudi. Znam da si već dugo pokušavala u Jevremovoj prirodnjak, pa stalno neko odlaganje... i sad ovo. Strašno je šta oni rade No Na tako pokvaren način uzimaju pare od ljudi affraid I to nakon transfera, kada bi trebala da budeš srećna i smirena a oni ti prirede takav stres No Neka ih je sramota No

Nedaj se, sve će to proći i imaćeš ti svoju bebu, a oni će sigurno nakog tvog i još drugih iskustava imati sve manje pacijenata, nadam se.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 26/4/2013, 10:57

Moram jos jednu stvar da dodam da ne bi ogresila dusu, a malo je off. Malo vise, ali moram Rolling Eyes

Zilion puta mi dr Biljana u Bisu nije naplatila UZ. Spremali me za Prag, spakovali spriceve, igle, tufere, bila da mi pokazu kako da mutim cetiri Menopura, nista mi naplatili nisu uz reci: "Samo vi idite i nek vam je sa srecom pa da nam na UZ dodjete lepsim povodom." Sto se toga tice, skidam kapu i zaista sad vidim da je to retkost ovde.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Malina 26/4/2013, 11:33

Hvala vam, mile moje i na utesnim recima i na lepim zeljama. Ja nekako mislim i verujem, da ce ipak dati Bog i nama ta zelja da se ispuni, samo sam sad nekako otupela od svega. Nemam snage... Ni iz kuce mi se ne izlazi, a tako je divno vreme.
Gledala sam juce neke klinike, Sloveniju, Prag, ali verujte ne znam ni sama sta da gledam i trazim. Ne znam sta je to sto bi nama trebalo. Verovatno cu i tim ljudima zvucati kao idiot, kada kazem da sam isla u jednu kliniku i verovala im 10 puta, a pored toliko lepih embriona, blastocisti, nikad nista. Da li nam treba neki posveceni doktor, vrhunski lab, embriolog, ne znam...
Znam da nema garancija 100%, ali nekako sad, kad vec placam, hocu da bar nesto i dobijem. Mislim da mi je greska u Jevremovoj bila, sto sam uvek bila fina. I ja i mm. Videla sam par puta, da su se neki muzevi izdrali na njih i bili su svi manji od makovog zrna posle. Mozda to tako treba, kod nas...
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 26/4/2013, 12:20

Malina, evo sta bih ja uradila, a ti kako hoces

Prvo sa one teme izvaditi SVE analize i SVE koje nemas uradi. Imunologiju, kariotipe, trombofilije.... Briseve znane i neznane Histeroskopija/laparoskopija

Onda sedi i PAZLJIVO prouci sve sto ima o svim klinikama ovde i napolju. Posalji mailove u nekoliko klinika, pitaj ih sta ti predlazu jos, od analiza

Pristupi TI svom slucaju ozbiljno, kad vec drugi nece

U pitanju je ipak TVOJE zdravlje, tvoje telo

Ohladi glavu pa polako, bez srljanja, bolje izgubiti godinu dana na analize nego zdravlje

I ja veruje da ce Bog ili vec ko dati, ali mu ipak moramo malo i mi pomoci ff
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 26/4/2013, 12:37

bak ::Malina, evo sta bih ja uradila, a ti kako hoces

Prvo sa one teme izvaditi SVE analize i SVE koje nemas uradi. Imunologiju, kariotipe, trombofilije.... Briseve znane i neznane Histeroskopija/laparoskopija

Onda sedi i PAZLJIVO prouci sve sto ima o svim klinikama ovde i napolju. Posalji mailove u nekoliko klinika, pitaj ih sta ti predlazu jos, od analiza

Pristupi TI svom slucaju ozbiljno, kad vec drugi nece

U pitanju je ipak TVOJE zdravlje, tvoje telo

Ohladi glavu pa polako, bez srljanja, bolje izgubiti godinu dana na analize nego zdravlje

I ja veruje da ce Bog ili vec ko dati, ali mu ipak moramo malo i mi pomoci ff

Malina, potpisujem Bak od prve do poslednje reci. Moras sama da uzmes stvar u svoje ruke inace nista od dr-ova.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od jaca*caca 26/4/2013, 19:59

lilya ::
bak ::Malina, evo sta bih ja uradila, a ti kako hoces

Prvo sa one teme izvaditi SVE analize i SVE koje nemas uradi. Imunologiju, kariotipe, trombofilije.... Briseve znane i neznane Histeroskopija/laparoskopija

Onda sedi i PAZLJIVO prouci sve sto ima o svim klinikama ovde i napolju. Posalji mailove u nekoliko klinika, pitaj ih sta ti predlazu jos, od analiza

Pristupi TI svom slucaju ozbiljno, kad vec drugi nece

U pitanju je ipak TVOJE zdravlje, tvoje telo

Ohladi glavu pa polako, bez srljanja, bolje izgubiti godinu dana na analize nego zdravlje

I ja veruje da ce Bog ili vec ko dati, ali mu ipak moramo malo i mi pomoci ff

Malina, potpisujem Bak od prve do poslednje reci. Moras sama da uzmes stvar u svoje ruke inace nista od dr-ova.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Saying-yes-nodding-smiley-emoticonVTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Saying-yes-nodding-smiley-emoticonVTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Saying-yes-nodding-smiley-emoticonVTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Saying-yes-nodding-smiley-emoticon
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 27/4/2013, 12:11

Malina, slažem se sa Bak, i mnogo mi je žao što ti nije uspelo sada! No, daj sebi malo oduška, pusti da izadje nagomilani stres, pa onda u borbu za dodatne analize, a za to vreme možeš da odlučiš u koju ćeš kliniku. U svakom slučaju želim ti da ti što pre ogreje sunce, u tebi!

Jacocaco, ima tebi lekići da poboljšaju jc i da ti sledeći postupak uspe, nekako, baš osećam! Very Happy

Cure, ljubac i stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lenjivica 27/4/2013, 12:15

Malina IDENTIČNA situacija mi se dogodila u septembru u Jevremovoj. Predložili mi klomifenski, nisam računala kao stimulaciju, posle dodaše još 3 merionala i 220.000. Ljubić je isto bio toliko sluđen da je zaboravio da mi na aspiraciji uradi probni et koji je sam zapisao da mora da uradi jer mi je čudan grlić pa kateter ne može da se ubaci. Pošto je to zaboravio, kad sam došla na et probao je da mi vrati embrion, pa mi rekao da dođem za 2 dana da mi rade pod anestezijom, a da bebu vrate u inkubator! Tako da igrom slučaja mi dođosmo do blastociste od koje na žalost ništa.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 27/4/2013, 18:28

ivka ::O oooo draga Malina Sad ,
jos uvek ne mogu da se opasuljim od sve ove price... h .malo citam, malo placem......i ne samo da mislim da post treba kopirati vec ga treba i objaviti ....ti si queen i odmah pocni tako i da se ponasas...

fale mi reci ...ali te basa bas d

srca i ja, malo citam, malo placem.... naravno zbog Malininih postova, ali i svih ovih sledecih, i reci podrske i saveta... zaista izgleda da se samo mi ovde medjusobno dobro razumemo... srca

malina, hvala sto si ovo podelila s nama, od srca ti zelim da ono sto odlucis i izaberes, bude bebicetno!!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 29/4/2013, 12:25

O Malina, šta reći.............Gadovi. Mm je dobro rekao, čim uđeš umesto dobar dan je 100 evra.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannI-AlL 29/4/2013, 14:10

Malina ,želim da si krenula već dalje dok ja ovo pišem i želim ti bar dvojke,najmanje.Ali stvarno.Koja priča "za verovali ili ne" nekom ko nije u ovoj borbi našoj,a nama...većina nas,na žalost,doživela slično nešto,makar ,bar, malu nepravilnost u radu klinika za VTO.Lično ja-nikad dobila fiskalni račun ovde u Srbiji,mada, ne mogu da grešim ljubaznost uvek bila,tada tek početak stručnog usavršavanja,pa sam bila i ko zamorče,ali ok-sama pristala:
dala baba dinar da uđe u kolo ,a dva da izađe iz kola.
Ja moja dva dinara platila i u ovoj poslovici i u onoj Čorbinoj pesmi.
srcasti poljupci
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannI-AlL 29/4/2013, 14:17

Šta htedoh još reći? A.da-ovaj 'postupak' prema Malini smatram kriminalnom radnjom,t.j. svesnim dovođenjem u zabludu primaoca usluga klinike "Jevremova" u nameri da se oni (čitaj dr-kovi iz Jevremove) okoriste materijalno.Gruba sam? Ma,ne nisam,nego mi dosta lopova koji se šetaju i vozikaju i keze ,a sve o našem trošku.Trinaest godina borbe učiniše svoje-Don Kihot se polako vraća Wink
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Erata 29/4/2013, 16:01

Devojke ajde da se prekopira Malinin post na temi o Jevremovoj. Ovde ce ostati izgubljen, a steta je da ljudi ne procitaju ovakav uzas.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Erata 29/4/2013, 16:02

Tacnije postove :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od heart84 29/4/2013, 20:39

Malina nemam reci, stvarno su postali jako bezobrazni
Draga malo se odmori pa ponovo u nove pobede zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 30/4/2013, 23:28

Uh Malina... šta reći... No
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od labradorka 8/5/2013, 11:01

Devojke,dali je neka radila kombinaciju fet-a i icsi iz prirodnog ciklusa?koji je postupak?
cvet
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu