KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+73
maza1972
Vecka
pluton1
anasrce
Mrvica78
insomnia
mijaki
maki79
fmala
kockicaaa
maruska
zvoncica36
SoJa
annci
makica84
AriesGirl
d77
hocukusurnecuzvaku
Simona
vivijen
vero
zvezdilica
fight&faith
Mirjana
tuli
SladZana
kristina33
leptirko82
Crvic
stomacic
MAAKKI
neca73
Ambra
lilly13
labradorka
noja
menora72
lelas
ciklama
jaca*caca
Malina
OKacica
KoMetaK
lenjivica
megica-pegica67
Bekanicaa
Angie83
Orline
korpica
Niny
ragaco
Vuchica
LaFolie
zoxa
BiKsi :)
Erata
dragmilk
JocY
Ninche
Struzzo
SannI-AlL
lenabeograd
laKole
saska1
lilya
dragana76ns
bulevarka
ivka
bak
anak
tetreb
heart84
missile
77 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 18/4/2013, 10:32

Saška radost , ponovo u akciji likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od OKacica 18/4/2013, 11:34

Spermokultura se ne trazi ni za regularan VTO, mi smo skoro predavali papirice, i da ironija bude veca mm je uradio i to (iako nije bilo na spisku potrebne dokumentacije) a i ispostavilo se da ima enterococuss u spermokulturi... Srecom pa taj nalaz nije potreban, ali svakako nismo otisli na zakazan IUI sa tim rezultatom... Izvinjavam se ako sam off -topic ali cisto da kazem sta sve moze da se desi...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 18/4/2013, 11:39

Okacice, nama su u KC tražili briseve vag.i cerv.i spermokulturu. Izgleda to kako gde affraid
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 18/4/2013, 13:10

anak ::Saška radost , ponovo u akciji likeit


Anak nadam se da ću ubrzo mada ništa ne mogu isplanirat ,ja planirala u aprilu a ono martovski ciklus se totalno poremetio skoro da sam cio mjesec imala neko curkanje,nalaz uz u redu ,vaginalni i cervikalni u redu sad čekam briseve na hlam,mico,i urea,i papa pa ćemo da vidimo ljubav

Prirodnjaci samo napred igra igra igra
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 18/4/2013, 16:28

Znaš kako kažu žene ovde na forumu, martovski ciklusi su svima poremećeni. I meni je martovski kasnio 10 dana. A evo i aprilski ravni mesec prošao od martovskog Mad , izgleda da su godine.............. Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 18/4/2013, 16:30

kod mene ni godisnje doba ne pomaze c
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Malina 25/4/2013, 09:25

Evo, najzad da se javim.
Poslednjih dana, povrh svega, pokvario mi se i kompjuter kod kuce, tako da nisam mogla sa vama da prodjem kroz sve, a znacilo bi mi.

Kao sto znate, nakon mojih 9 neuspesnih pokusaja vto u Jevremovoj, htela sam da probam i jedan prirodnjak. Jer uvek su me stelovali, a moje telo je tacno kao sat, pa sam pomislila da bi mu mozda to bilo prijatnije, nakon svih tih hormona (doduse nisam ni znala do skoro da postoje ti prirodnjaci, mada cuh skoro, na jednom predavanju Dr Ljubica, da kaze da ih oni rade vec 10 godina?!).

Od septembra prosle traje moje pokusavanje. Doduse, prvog meseca (secate se, pisala sam) dobih eserihiju, koju nikad u zivotu nisam imala, pa smo odlozili, to se oteglo i na sledeci mesec, a posle, svaki mesec bi krenulo lepo, ali nesto bi se desilo. Ili bi folikul lose rastao ili bi mi lh mnogo skakao, ma, svasta nesto.

Da ne pricam kako to izgleda kad svaki mesec odem na 2-3 uz u Jevremovu, propisno me izbodu za hormone i na kraju mi kazu da ni tog meseca nece biti nista. Jednog meseca su mi cak i rekli kad je stop injekcija i sve ono ostalo, da bi mi rezultat lh bio los i da bi mi javili da je dr rekla, da ipak odustajemo.
Posle nekoliko meseci, ja sam vise poludela i pitala sam dr da li mozemo nesto da uradimo po pitanju tog lh, da ga unormalimo i dobijem da pijem Cikloproginovu. Doduse, ocekivala sam da ce se oni sami setiti, ali izgleda da sve moras sam.
Lh se unormalio, ali folikuli nisu rasli. Posle 3 meseca, dr mi kaze da prestanem da ga pijem, pa cemo videti sta ce se desiti. Prestanem.

Ne pisem o svemu ovde vama, ako se secate, u pocetku sam svakog meseca pisala, ali kasnije mi se sve smucilo, jer svakog meseca ista prica, krene ok, sve lepo i na kraju nista.
I tako, posle 8 meseci agonije, ovog meseca opet odem na uz, resena da pitam dr da mi da nesto u stilu klomifena i sl.
Medjutim, ona me preduhitri i sama kaze, da joj i ovog meseca to ne izgleda idealno za prirodnjak i da me vise ne muci, da li hocu da mi uradi neki polustimulisani postupak, uz neku minimalnu stimuaciju. Ja odmah pristanem, kao sto rekoh, misleci da je nesto poput klomifena u pitanju.

Medjutim, krenem odmah sa 2 merionala. Bilo mi je malo cudno, ali pomislim, dobro, mozda to traje samo 2-3 dana.
Kad sam pitala vise o svemu tome, dr me samo obavesti da je to neki novi protokol, cini mi se tkz. mejnstrim (nikad cula, nema veze, verujem da zna sta radi) i uglavnom pocesmo sa tom terapijom.

Posle par dana, meni folikuli sa tom terapijom i dalje jako sporo rastu i dr mi uvodi i cetrotid, uz napomenu da je on veoma skup, ali da daje dobre rezultate. Pitam sestre nekoliko puta, koliko kostaju lekovi, nonsalantno mi odgovaraju da ne znaju(?!) da zovem da pitam famaceuta kad bude tu i sl.
Boba se cak frlja sa nekim ciframa, mnogo nizim nego u apoteci, sto mi je vrlo cudno, jer sam hormone u istoj labaratoriji kod koje i oni rade, placala 700 din, a kod njih su 1000. Nisam znala, oni ti nikad ne govore cene, pa su me tad navukli, dadoh 3000 umesto 2100, a lab mi je blizu kuce. Dobro, imaju oni njihove dilove, cula sam posle u labu da im se ta razlika islacuje odmah na ruke (ne znam tacno kome), uglavnom nisam mogla da kupujem lekove unapred, u mojoj povoljnoj apoteci (verujem da svi znate za Srbotrade) jer dr nikako nije znala da mi kaze terapiju ni za dan unapred, a u apoteci mora da se naruci.

Nema veze, uzimam lekove u Jevremovoj, da bi kad folikuli i dalje sporo rastu, dr pitala gde ja primam terapiju?
Ja kazem, pa ovde. Ona ucuti. Ja pitam, sto? Jer sam provalila da je i ona iznenadjena sto folikuli slabo rastu.
Ona kaze, ma onako, zanima je da li sam naucila da dajem terapiju. Meni bude smesno, ma ne, posle 9 puta, ja ne znam kako da dam terapiju, kako da ne, a i vidim da nece da mi kaze.

Doduse, u pocetku mi je davala terapiju neka nova sestra, koju su obucavali tad, i za koju se posle ispostavilo da je babica, koja je non stop pricala nesto i stalno me pitala a sta bese ono primate, a koliko, da mi je vise doslo da joj kazem, ma prestani vise da brbljas i usresredi se na terapiju.
Tako da se sad pitam i da li je ona to dobro sve radila. Procitah skoro da je neki dr savetovao svog prijatelja da vto radi u drzavnoj klinici, jer tamo ne stede na lekovima, kao u privatnim?! MM me posle zezao, da oni meni ustvari daju fizioloski, pa mi zato folikuli ne rastu.

Nastavljamo. Folikuli i dalje slabo rastu, dr mi uvodi jos jedan Merional. Nekako, posle 11 dana stimulacije, stizemo do zadovoljavajuce velicine uz 2-3 folikula. Ja sam u predhodnim stimulisanim postupcima uvek imala izmedju 12-18 jc.
Pitam zasto je sad tako malo, dr kaze da to tako treba sa ovim protokolom, da idemo na kvalitet.

Uglavnom, uradjena aspiracija, 2 jc, 2 embriona, jedan prestao da se razvija, drugi prelep (kao i uvek) osmocelijski, vracen 3 dana.

I onda jos jedan sok, prilikom placanja, sestra mi kaze vi znate da je ovo stimulisani ciklus? Ja kazem dr mi je rekla da je to neki polustimulisani. Da, ali... Uglavnom, naplatise oni nama pravi Icsi 220 000+80 000 lekove.

Kad nisam pala sa stolice. Jeste da sam ocekivala vise od prvobitne, planirane cifre od 110 000 za prirodnjak, ali ne ovoliko. Sad.

Posto info o ceni lekova nisam mogla da dobijem, dok sam isla na terapiju, zvala sam apoteke i to one najskuplje i po mojim proracunima to nikako ne bi trebalo da bude vise od 60-65 000. Koje su cene u Jevremovoj, pojma nemam. Nismo dobili nikakav racun za lekove, specifikaciju i sl.
Cak, prilikom placanja, kad sestra nije mogla da nadje kolika je tacna cifra, dosla je neka za koju sam ja mislila da je isto nova sestra, a kao to je valjda farmaceut i onako poluiznervirano pitala pa sta je problem. I krene da mi cita lekove iz nekog izvrljanog blokceta.

Ja tad nisam ni slusala, uglavnom platismo mi to. Kad sam dosla kuci i malo se sabrala, pitala sam mm koliko je ona merionala rekla, on se nije secao, uglavnom meni se tu nesto nije slagalo, falilo mi je nekih 6-7. Kad sam htela da zovem Jevremovu da proverim, mm je samo rekao pusti... I tako, ni dan danas ne znam koliko sam i sta platila, samo ukupnu sumu.

Uglavnom, betu sam trebala da radim sutra, a ja sam prokrvarila jos u ponedeljak. I ovog puta nista...

Nemam suza, nemam osecanja, navikla sam...

Jedino sto me iskreno razocaralo, jeste Jevremova. Njihov sam pacijent 5 godina i svaki put su mi sve alaviji. U poslednje vreme, stvar je samo u parama.
Da me nisu zavlacili sa "polustimulisanim" postupkom, da su mi iskreno rekli kolika je ta mala stimulacija i koliko kostaju lekovi i postupak, sigurno bih se za te pare odlucila za pravi, stimulisani postupak, na koji uvek dobro reagujem. Imala bih verovatno bar desetak jc i mnogo vise embriona od ovog 1.

Da ne pricam koje sam pljuvanje od majke i brata dobila, zato sto sam opet isla u Jevremovu i sto su nas tako nasankali. Dosla mi je skoro rodjaka iz Amerike i ispricala mi za kliniku u kojoj uplatis 3 vto unapred, ako ti ne uspe, vracaju 80% para. U Ukrajini, cini mi se za 10 000 e, imas neogranicen broj pokusaja. Samo kod nas, izgleda, nije vazno ni koliko si neciji pacijent, ni koliko si para dao (a dali smo kao za 1 stan) opet gledaju samo da te oderu sto vise. Da smo pravi ljudi, nakon toliko neuspesnih pokusaja, ponudili bi mi bar 1 o njihovom trosku. Ali, nema veze...

Ja sam nekako verovala u taj prirodnjak, a eto, ispade nesto sasvim drugo.

Ne znam sta cu sad i da li cu uopste. Hocu da se odmorim od ovih neplaniranih hormona i da dobro razmislim.
Nesto tu ne stima, a ne znam sta...
Tuzna sam, valjda...nemam ni osecanja...
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 25/4/2013, 09:44

O Malina zagrljaj

Prvo mnogo mi je zao syo nije uspelo.
A za Jevremovu nemam reci No Da ih tuzis, verovatno nema svrhe, pokrice se oni No

Sad pamet u glavu, mani se Jevremove, sve je to samo posao, kao i svaki drugi. Samo je njihov takav da ocekujemo i nesto malo ljudskosti.

Procitaj na temi o njima, puno je slicnih slucajeva.

Odradi sve sto nisi od analiza, prouci klinike po inostranstvu, pa napred, ovaj put otvorenih ociju
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 25/4/2013, 09:46

E da, ovaj post treba iskopirati na temu o Jevremovoj, ako dozvoljavas yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 25/4/2013, 10:18

Malina... ja sam bez texta. Ne mogu da ti opisem koliko mi je zao.
Da li je postupak vodila jedna od 2 Milice?

Meni se isto tako desio peh sa njima pre 2 godine. Jedna od Milica me je stimulisala i stimulisala, 15 dana, folikuli ne rastu, onda je pojacavala terapiju, itd. Smucilo mi se. Na kraju sam ja resila da odustanem, jer su promasili shemu, isla sam na minimiziranje gubitka, i imali su herca da mi naplate sve folikulometrije.

A za to naplacivanje, koliko su ti uzeli, sam zgrozena.
Zatecena sam.
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Erata 25/4/2013, 10:23

Malina, jako mi je zao, jako...ne samo sto su vas tako nasankali...zao mi je sto si se toliko namucila da dodjes do tog postupka, zbog svega sto je prethodilo godinama, zbog neuspeha. Ali nekako imam osecaj da ce uspeti, samo se makni od njih. Kazes da si 5 godina njihov pacijent. I sta su uradili za tebe za sve ovo vreme? Bolje da nisu nista. Da ste im samo uredno slali novac u koverti, da nisu radili i pokusavali nista. Bilo bi bolje. Ovako...sto pre zaboravi i ne okreci se! Daleko im lepa kuca. Strasno koji su to zlotvori i krvopije!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 25/4/2013, 10:36

Oooo bre Malina zagrljaj
Bas mi je zao.

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od OKacica 25/4/2013, 10:41

Malina, zao mi je sto ti se tako sve izdesavalo... Hvala ti sto si ovo podelila sa nama, jer mi razmisljamo o VTO iz prirodnog ciklusa i kako stvari stoje nasa odluka sve vise vuce ka Genezisu u Novom Sadu... To oko naplacivanja je strasno, alavi su samo tako, i to na cemu zaradjuju... A o psiholoskim aspektima da i ne govorimo... Drzi se draga, docice bolja vremena za sve nas!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Erata 25/4/2013, 11:47

Setite se da su u Genesisu Menori naplatili taj polustimulisani kao obicni VTO iz prirodnog ciklusa. Ako me pamcenje dobro sluzi.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od OKacica 25/4/2013, 11:52

Jesu jesu Erato, i ja sam to zapamtila.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 25/4/2013, 12:41

Na Betaniji je 80000 taj polustimulisani, ja pila klomifen, primala merional Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 25/4/2013, 12:51

Au Malina!!!! Shocked
v

Hvala ti što si ovo podelila s nama, nekome može pomoći.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od laKole 25/4/2013, 12:57

joj, djevojke, kad pročitam sva ova iskustva..... affraid
a mislila da sam baš hendikepirana time što živim u gradu koji ima samo jednu kliniku koja radi sve postupke koji naš fond odobrava za cijelu republiku srpsku. a bg mi nije tako blizu, da mogu nekoliko puta sedmično skoknuti na pregled.

ne znam šta da kažem - užas! No
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Struzzo 25/4/2013, 13:05

Malina, zaboravi sve, dobro odmori dušu, telo i novčanik i pravac inostranstvo...
I ja se slažem da tvoj post treba da bude na temi o Jevremovoj.
Inače nemam snage da komentarišem, podsetila si me na moje iskustvo sa Garaleićkom, Ivanovićima i naježila sam se.. ..Ova zemlja je hajdučija...ništa bolja od one pre par vekova...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Malina 25/4/2013, 14:34

Prvo sve da vas jako, jako zagrljaj
Hvala na lepim recima, vi jednostavno znate o cemu pricam i znate da kazete prave stvari.
Zao mi je sto nisam mogla da podelim ovo sa vama, dok je sve trajalo, mozda bih se malo bolje osecala...
Sto se tice posta, svejedno mi je gde stoji, ko treba, neka odluci o tome, pocela sam na prirodnjacima, pa sam tu htela da obavestim.
Na temi Jevremova, napisacu jos ponesto, ali kasnije, sad nemam ni snage, ni volje, mozda posle praznika.
Nadala sam se da ce mi ovaj praznik biti bas radostan, a sada samo zelim da se odmorim od svega. Jos uvek sam napeta, osecanja i misli su mi jos uvek pomesani, a lipti mi samo tako, stomak me puno boli.
Neko je pitao ko mi je radio, jeste Milica Ilic, ali ja sam je trazila, cisto da promenim Ljubica, jer je bio toliko puta neuspesan. A posto me ona non stop prati na uz, bar je bila upucena u nesto, bar u taj skok lh. E, sad, da li nije znala kako sa mnom ili sta, ne znam...
Sestra iz Jevremove, je inace ostala sokirana, kad sam im rekla da hocu da mi et odradi Milica, a ne Ljubic.
Da se razumemo, on je meni simpatican, zato sam ustvari prvobitno i odabrala Jevremovu, jer je on bio fin, rekao nam je da mozemo da radimo vto, da ne mora icsi, tog prvog puta je i uspelo, on je bio posvecen meni, radio mi svaki uz i sve ostalo. Lose se zavrsilo, ali za to ne mogu da krivim njega.
Ali on je ustvari soumen. Obozava medije, juri na sva dogadjanja u gradu, jednostavno, ja njega znam dok je bio jos skoro nepoznat doktorcic, pre skoro desetak godina, koji je obozavao da kruzi Beogradom u svom mercedes kabrioletu i da sarmira Beogradjanke. Znate kako to posle vec ide sa statusom, a i Jevremova se pretvorila u fabriku para. Nisu u pocetku bili bas takvi...
Zato sam i trazila Milicu, jer sam videla da je on potpuno sludjen. Ne moze covek na 100 strana, pa sve da je i supermen.
Za mene je on bio otpisan, jos kad sam ga cekala da sleti iz Amerike, da bi mi odradio et. Kasnio mu je avion 2h, nas milion u cekaonici i niko nema pojma o cemu se radi. I zamislite tog dr-a, koji posle tolikog puta, mrtav umoran, pravo sa aerodroma, dolazi da mi odradi et.
I povrh svega, ispadne mu kateter. Secam se sokiranih faca, Milice i jedne sestre, ali rec nisu rekle.
Posle sam se pitala, da li mi je on uopste i ubacio embrione. Jeste da izgleda da ti se on posveti tih par minuta na et, ljubazan je, pazi da te oslovljava imenom (to se naravno uci na psihologiji, znate ono pacijenta uvek osloviti imenom, obracati se sa duso, mila itd.) ali vidim da se ne seca niceg o meni, ne pamti moju istoriju, jednostavno nema vremena da se udubi.
Nije da se ja zalim na doktore, sama sam birala. To mi je, sto mi je. Htela sam samo da probam taj prirodnjak, jer ja ne znam da ga u Beogradu jos neko radi. Samo nisam ocekivala ovoliku pohlepu za novcem. E, sad ko o tome odlucuje, sta i kako, verovatno vlasnici.
Uostalom, treba otplatiti novu bolnicu u Nisu, jel tako bese? Milice i ostali, rade samo za platu, Ljubic tezgari, a oni sto se ne pojavljuju, mislim da ipak najvise ubiru kajmak.
Jedino sto sada zelim je bas to, sto kaze Struzzo... Zao mi je jedino, sto je moj plan bio da probam prirodnjak, pa sta bude, ako ne uspe, onda negde u inostanstvo. E, sad, sto zbog neplaniranih troskova, sto zbog stimulacije, moracu ipak da na sve to sacekam, na zalost.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 25/4/2013, 15:05

Malina ::Prvo sve da vas jako, jako zagrljaj
Hvala na lepim recima, vi jednostavno znate o cemu pricam i znate da kazete prave stvari.
Zao mi je sto nisam mogla da podelim ovo sa vama, dok je sve trajalo, mozda bih se malo bolje osecala...
Sto se tice posta, svejedno mi je gde stoji, ko treba, neka odluci o tome, pocela sam na prirodnjacima, pa sam tu htela da obavestim.
Na temi Jevremova, napisacu jos ponesto, ali kasnije, sad nemam ni snage, ni volje, mozda posle praznika.
Nadala sam se da ce mi ovaj praznik biti bas radostan, a sada samo zelim da se odmorim od svega. Jos uvek sam napeta, osecanja i misli su mi jos uvek pomesani, a lipti mi samo tako, stomak me puno boli.
Neko je pitao ko mi je radio, jeste Milica Ilic, ali ja sam je trazila, cisto da promenim Ljubica, jer je bio toliko puta neuspesan. A posto me ona non stop prati na uz, bar je bila upucena u nesto, bar u taj skok lh. E, sad, da li nije znala kako sa mnom ili sta, ne znam...
Sestra iz Jevremove, je inace ostala sokirana, kad sam im rekla da hocu da mi et odradi Milica, a ne Ljubic.
Da se razumemo, on je meni simpatican, zato sam ustvari prvobitno i odabrala Jevremovu, jer je on bio fin, rekao nam je da mozemo da radimo vto, da ne mora icsi, tog prvog puta je i uspelo, on je bio posvecen meni, radio mi svaki uz i sve ostalo. Lose se zavrsilo, ali za to ne mogu da krivim njega.
Ali on je ustvari soumen. Obozava medije, juri na sva dogadjanja u gradu, jednostavno, ja njega znam dok je bio jos skoro nepoznat doktorcic, pre skoro desetak godina, koji je obozavao da kruzi Beogradom u svom mercedes kabrioletu i da sarmira Beogradjanke. Znate kako to posle vec ide sa statusom, a i Jevremova se pretvorila u fabriku para. Nisu u pocetku bili bas takvi...
Zato sam i trazila Milicu, jer sam videla da je on potpuno sludjen. Ne moze covek na 100 strana, pa sve da je i supermen.
Za mene je on bio otpisan, jos kad sam ga cekala da sleti iz Amerike, da bi mi odradio et. Kasnio mu je avion 2h, nas milion u cekaonici i niko nema pojma o cemu se radi. I zamislite tog dr-a, koji posle tolikog puta, mrtav umoran, pravo sa aerodroma, dolazi da mi odradi et.
I povrh svega, ispadne mu kateter. Secam se sokiranih faca, Milice i jedne sestre, ali rec nisu rekle.
Posle sam se pitala, da li mi je on uopste i ubacio embrione. Jeste da izgleda da ti se on posveti tih par minuta na et, ljubazan je, pazi da te oslovljava imenom (to se naravno uci na psihologiji, znate ono pacijenta uvek osloviti imenom, obracati se sa duso, mila itd.) ali vidim da se ne seca niceg o meni, ne pamti moju istoriju, jednostavno nema vremena da se udubi.
Nije da se ja zalim na doktore, sama sam birala. To mi je, sto mi je. Htela sam samo da probam taj prirodnjak, jer ja ne znam da ga u Beogradu jos neko radi. Samo nisam ocekivala ovoliku pohlepu za novcem. E, sad ko o tome odlucuje, sta i kako, verovatno vlasnici.
Uostalom, treba otplatiti novu bolnicu u Nisu, jel tako bese? Milice i ostali, rade samo za platu, Ljubic tezgari, a oni sto se ne pojavljuju, mislim da ipak najvise ubiru kajmak.
Jedino sto sada zelim je bas to, sto kaze Struzzo... Zao mi je jedino, sto je moj plan bio da probam prirodnjak, pa sta bude, ako ne uspe, onda negde u inostanstvo. E, sad, sto zbog neplaniranih troskova, sto zbog stimulacije, moracu ipak da na sve to sacekam, na zalost.
Malina, queen
Kao sto vec rekoh na koracima svaka prepotencija neka impotencija.
Za ET i sletanje aviona i ispustanje katetra suvisno je bilo sta reci fd
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivka 25/4/2013, 16:41

O oooo draga Malina Sad ,
jos uvek ne mogu da se opasuljim od sve ove price... h .malo citam, malo placem......i ne samo da mislim da post treba kopirati vec ga treba i objaviti ....ti si queen i odmah pocni tako i da se ponasas...

fale mi reci ...ali te basa bas d
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od jaca*caca 25/4/2013, 18:34

Malina,sram ih bilo!!! Sve do jednog,uh!VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 SmileyVTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Swearing-smileyVTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Smiley-face-swearing

Ja sam usličnom stanju svesti ovih dana,jer posle 5 neuspešnih postupaka sad smo pronašli IR sa baš visokim insulinom i od pre par dana sam na terapiji sioforom! Sasvim slučajno sam otišla kod dr Crnogorac,a bila sam sve ove godine pacijent dr Kopitović, i žena mi lepo predloži da odradim sve neke dodatne analize,koje dr Kopitović nikad nije tražila,a ja kreten kao u nekom ludilu slepo verovala,baš kao ti sad!VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Confused-face-smiley-emoticon
Ja i dalje ne znam šta da mislim,osim jednog,da su neki lekari toliko prezauzeti i ne mogu da se posvete nama težim pacijentima,i to je tako!
Dr Crnogorac je vrlo smirena,staložena i pre svega veoma temeljna.Ja sam slučajno otišla do nje kako bi odradila pripremu za Prag.Ako je IR moj problem i uspešno ga rešim,planiram prirodnjak kod nje. Ja nisam nikad u Genesisu osetila to otimanje para,i nisu me ucenjivali da kupujem lekove kod njih,uzimala sam samo ono što nisam mogla da nabavim u apotekama ili u Mađaroni.
Terapiju mi je davao suprug!VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Sexy-guy-flirting-smiley-emoticon

Bak,Betanija jeste povoljna,ali ja sam ubeđena da su embriolozi i labaratorija na veoma niskom nivou.Ogradiću se na poor respondere,starije pacijentkinje,i više neuspešnih postupaka...Bila sam prisutna kada su drovi komentarisali...VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 I-dont-know-smiley-emoticon

Tačno je da je Menora toliko platila i tačno je da je pacijent dr Crnogorac!
Ajde da sve to Malina brzo zaboraviš i preboliš,pa da se radujemo novim pobedama!!VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Smiley-gets-a-big-hug
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od jaca*caca 25/4/2013, 18:38

By the way,taj UZ i konsultacije kod dr Crnogorac nisam ništa platila...Rekla je vi ste naši,i ja bila happy ,ne zbog para,već zbog ovog naši,aonda razmišljam sestro slatka šta ti drago bolje da nisi njihova sve ove godine,ali ajde ,lepa reč godi....VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Flirty-thank-you-smiley-emoticon
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 25/4/2013, 18:49

Jaco, nisam ni mislila da su super napredni i slazem se da je i embrilog i oprema bolja u Genezisu, samo sam htela reci da se ne otimaju bas svuda pare, i da nije ok sto su Malini naplatili to sto jesu. Nisam komentarisala u smislu povoljnosti, vec da se i ti polustimulisani racunaju kao prirodnjaci yes
I Genezis moze biti primer toga, upravo si iznela yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 4 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu