KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

+42
bobica83
KoMetaK
cicsa80
BiKsi :)
Mirjana
Niny
Botox
bak
filipa.panko
caci
Ema78
Simona
JocY
Orline
LaFolie
korpica
Shizika
djole42
zoxa
Vuchica
Tinushka
SladZana
dr mali pariz
dragana76ns
maus
Tinche
Sofka
MARA
Bjanka
cufta
hany
bubi80
plavaptica
lilya
missile
nina :)
dragmilk
dacans
zvoncica36
twinsi
Milijana
neca73
46 posters

Strana 5 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sledeći

Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od plavaptica 20/4/2013, 23:52

Lilya, the solje su predivne, a navijam za prizivanje i dobre znakove iz sve snage bravo
Ja isto obozavam solje sa raznim motivima i takodje imam sve razlicite...ponekad kada mi dodju neki ozbiljni gosti ja se postidim kada im serviram kafu u soljama sa zebrama, delfinima...kome sta zapadne.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 21/4/2013, 00:02

Ptičice, moja baka ima takve tacne, svaka sa nekom životinjom i sve različite. I uvek je u njima služila kolače. Laughing
Laku noć! Sleep
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od maus 21/4/2013, 08:45

kafa photo:  Dobrojutro.jpg
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od lilya 21/4/2013, 08:52

Dobro jutro Very Happy

Pijem kafu iz the solje i listam novine, divan pocetak drugog dana vikenda. Postavila bih vam sliku, ali me sramota da vas toliko smaram soljama Rolling Eyes
Mm inace retko pije kafu, a ujutru gotovo nikada, ali je i on jutros hteo da popije jednu iz svoje the solje.
Lep dan i ostatak vikenda zelim osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dr mali pariz 21/4/2013, 08:53

Jutro Jutra najjutarnija!
još jedan divan dan.
Juče sam provela isto tako divan dan,ali sam tako jaku glavobolju imala-znaju cure atarosedeoci-meni pre trudn. su morile jake migrene-svaka kost na licu-glavi-bolela,a zubi trnu.U jednom mom.i odsečenost nogu...užas,ali izgurh dan uz neka lepa stara druženja,a glavobolja tek u 23h me pustila. Sad da doručkujemo,a u kolica i pravo kod mojih.Mama došla iz banje.Very Happy
Želim vam divan dan-ko i sebi.
Lilyo- i meni se moja dracena pred postupak tako raskrupnjala-reči nemam.Navijam za hibiskus i znake kraj puta. Wink
Miss-zavidim na druženju. Laf je i meni na spisku cura koje bih rado uživo stisla Very Happy
Mimiće-volim te mila-i zaboravih ti reći da te mama neki dan vidwla u Banji,ali zinula da rte dozove i nije se setila imen Very Happy

Ljubim vas-i odoh decu da sređujem.
Nema Dace-jesu li deca dobro?
Miss-jes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Tinche 21/4/2013, 08:55

O Misu, hvala!!!! Volim te kafe za zaljubljene!


Svidjaju mi se solje puno! Ma sama ideja da neko ima tako par solja koje idu zajedno...i koriste se zajedno...
Evo nasih, dobili smo ih pre sedam godina za useljenje...i sluze nam za...jogurt. Jer mm ne pije kafu...pa ih koristimo za dorucak obavezno. Cak smo morali da se dogovaramo ko je glava a ko gooza u porodici! :)

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 554190_10200919880060237_1240890157_n


Danas kosenje opet...sad ce biti ono pravo. Bas mi prija ovo lepo vreme! Lep dan zelim svima!

p.s. Molim sve Kutanjke koje su se prijavile za druzenje krajem maja, ili zele da se prijave da posete temu jer trebamo da potvrdimo datum i da se dogovorimo oko lokacije kako bi se prostor rezervisao ako cemo nesto tog tipa. To je druzenje sa decom i bas bi bilo lepo da nas ima sto vise.
https://kutak.forumotion.com/t2484-slavlje-za-decu
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od lilya 21/4/2013, 09:08

Ijaoj Tinche, kakve divne solje. Mnogo mi se dopadaju yes

Pari, da znas kako si mi obradovala sa tom tvojom dracenom osmeh srce
Za glavobolje nemam neki predlog. Retko me boli glava i ne bas jako, ali sam i tad bas bzvz. Bas mi zao kad se neko muci sa tim migrenama.
Misice, ja cu popiti i tvoju i svoju kafu.

Mi smo se bas brinuli kako ce cvece podneti promenu prostora i za sada se niko ne buni, a evo hibiskusu ocigledno bas prija Very Happy
I samo jos nesto, jutros nam se po drugi put za ovih tri nedelje zakucala gugutka u prozor o.0
Uopste ne kapiram kako. Pogotovu sto je taj prozor uvucen, od terase. Luda ptica neka Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od plavaptica 21/4/2013, 09:41

Dobro jutro sunny
Tinche solje mi se mnooogo dopadaju...nisam takve videla likeit
Ja pijem kaVu iz moje zebrice i pravim plan, kuda sada sa svojom devojcicom lepoticom....koja mi je btw od jutros jedno tri puta dovela do ludila. Sirup nema teorije da je z.z..m da popije, Enterofuril krec zut, umazala sam njime pola stana i garderobe, ali ga Ana popila nije...a iscedila se od proliva sirota. Evo je sada u ogradici, uziva u Zikinoj sarenici v
Lep i suncan dan svima zelim ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Tinche 21/4/2013, 09:51

Ptico, legnes je na bok...legnes ti preko nje...sipas joj sirp niz ugao usnica u donji obrascic, zatvoris joj ustasca i cekas da proguta.

Meni se jos nije desilo da mi neko dete sirup ne popije. To mi je u opisu posla.

Enterofuril je oooodlican...i zaustavice joj proliv u roku od par sati...

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 21/4/2013, 10:03

Dobro jutro! Ja pijem kafu iz jednostavne šolje, ali mi se sviđaju te vaše. Peglala, sad će muž da se pojavi s ribom, pa nastaje haos u kujni. Dan je predivan, kako vam zavidim na dvorištu, Mimi i Tini, rado bih kosila travu, sela u baštu gde imam 2 psa i jednu macu s mladuncima. Divota.
Pariz, malopre sam mislila na tebe- peglam, gledam crtaće i razmišljam kako bi da imam bebu, dal bi bila mirna dok peglam. A kako bi da imam 2? I odmah, prva asocijacija na blizance su Zvezdice!
Ljubim SVU decu!
Tinče, uskoro kontrola, pa stiže i beba Teodora! Joj divno!
Prijatan dan vam želim!


missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od MARA 21/4/2013, 10:20

Dan
Ja sam bolje,Vuk nikako Mad
I ja imam u planu kosenje trave ako uspem od Vuka.
Muz mi je celog meseca na putu Istanbul-Nis-Vranje-Skoplje-joj njegove srece.
Setih se Lilye ,kad vi putujete u Istanbul bese kraj aprila ili sam lose razumela?
MM kaze da je prolece u Istanbulu prelepo,Bosfor nikad lepsi.
Soljice su vam prelepe,ja imam slicne kao Tinine samo sa sundjer bobom,siljom i...pojma nemam cime jos.
Maus ljubim Anu koja jauka za slatkisima,i mamu kojoj je prijala kafa sa sladoledm.
Ja probala Tininu verziju jednom i nije mi se dopala,mozda zato sto ja popijem po 2 kafice mesecno i to 3 u 1.
Ptico mi smo proslog leta zaglavili sa dijarejom i nije nam pomogao enterofuril,pomogao linex koji rastvorim u malo jogurta i tako nekako proguta.Da Ana sto pre ozdravi.
Daco kako su tvoji klinci danas?Zaboravih da prokomentarisem da su ti deca preslatka i pravi su indijanci,kad kazes A ustao u 5h u pola 6 doruckovao,setim se mog Vuka dok je bio beba i bude mi muka,jer ja ne volim da ustanem pre pola 7 iako sam budna od 5h.Volim izlezavanje.
Cufto ljubi tvoju smizlu
Miro i ti tvog frajera-Bosancerosa.
Mis za tebe stisak i ljub
Dragmilk jede deciju hranu-kad se mora nije tesko.
Ja nikad nisam operisala taj 3 krajnik_smetalo a trebala sam,sad sam ok i nadam se da necu na operaciju istih po stare dane.
Bjanka-oko lepo zao mi je sto spavas na podu,da si mi blize pozajmila bih ti bracni lezaj,posto imam 2.
Ema jos malo i blizi se porodjaj.Pisacu na temi za cvece sta je dobro za senovita mesta.
Cure koje sam preskocila ljubim i stiskam
A da zvezdanice da ne zaboravim,ljubim ih i stiskam i njihovu mamu-uzivajte danas u setnji i gostima kod bake
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od MARA 21/4/2013, 10:22

Tino ti i pored kontrakcija oces travu da kosis?Ili ces samo da nadgledas?
Ljubim batu i bebu i tebe
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Bjanka 21/4/2013, 10:44

Maro duso,hvala ti...Sve je ok! Danas sam od 7 ukljucila se u struju,prala prozore,kuva se prva corbica u ovom stanu, masina radi svoje.....
Danas ce mi prijatelji pozajmiti dusek,koji ne ispusta:),pa uyivancija.....

a i krevet ce za 20 dana Laughing
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Ema78 21/4/2013, 11:30

Kakve soljice za kafu.... Laughing
Posto mm ne pije, pijem samo ja, onda imam jednu, samo moju...za goste posebno! Pijem iskljucivo tursku, jaku i slatku ( sada malo manje slatku), i volim po nekad da okrenem solju... nekada sam znala i da gleda u nju, i bila pop prilicno dobra u tome, ali posto su mi se sve drugarice rasule po belom svetu, kao i porodica, retko kada imam to zadovoljstvo da se sa nekim druzim na taj nacin, jer moje sadasnje drustvo pije uglavnom neke cudne kafe... Very Happy

Za mene je kafa, turska kafa.

Bjanka, uzivaj draga u stanu i budi srecna, to ti niko ne moze oduzeti...

Inace, ja trenutno gajim prasinu u stanu, kao i lom, jer majstori krecu da rade u sredu, cemu ciscenje, kada cu posle njih da umrem i ja ( ako se ne porodim od muke) ai devojka koja ce mi pomagati. Nadam se da ce do praznika zavrsiti kupatilo, a iako nas posle toga ceka krecenje, nije to toliko strasno.

Odoh da se razbudim kao covek, sredim krupan lom, da spremim rucak i sredim pse, a onda svi zajedno idemo u setnju, treba iskoristiti ovo lepo vreme...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od djole42 21/4/2013, 13:57

Dan cure !
Eto me ušla u kućicu posle sredjivanja dvorišta,nakačiću vam sličke kasnije na Djoletovom kutku Wink
Lilya,bravo za hibiskus a i za šolje radost ,Ja nekako verujem da hibiskus ima neku ...kako da je nazovem ...energiju...moć....Kad sam se udala moj tata mi je doneo njegov hibiskus da me "čuva" ...to je bilo pre 19 god .U početku je cvetao ...kako su se problemi nizali on je terao pupoljke koji su otpadali ....od kako mi je umro otac (nešto preko 10 godinia) nikada nije cvetao ni poterao pupoljak .
Sada posle toliko vremena on je PUN , PREPUN cvetova (staviću slike ) ,i tako je veseo ,lep ,razgranat .....a i ja sam srećna ,tako da ja udavih svojom pričom ali čvrsto verujem da hibiskus oseća lošu energiju i da kada patimo ,pati sa nama -kada smo pozitivne on nas nagradi prelepim cvetovima !

Maus, Anči ti je šećerlema a kafu dok ne srknem onk izistinski ,ne komentarišem Very Happy

Pari ,razumem te za migrene ...Mozda smo nekad pomenule ali se ne mogu setiti ,da li je tebi utvrdjen tip migrene ? Kod mene je vazokonstriktorna sa aurom .Šta mi pomaze osim Avamigrana ,Imigrana.....i ostalih lekića ...
FEN ZA KOSU -uključim i grejem stranu koja boli (jer se meni nervi i krvni sudovi suzavaju ) .
Još jedan mali trik -izgleda šašavo al pomaze ,saznala sam pre mesec dana ,probala jednom i delovalo (slučajnost ili ne ...ne znam ) -Kašičica sladoleda ili leda koju zadržavaš u zadnjem delu usta prekida napad . Ovo se objašnjava direktnim rashlađivanjem hipotalamusa, koji ima ulogu u patogenezi migrene.
Nek nam sva decica budu vesela i zdrava ,ljubi ih teta Djole .
Idem da slikam pa da vam postavim cvet
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Tinushka 21/4/2013, 14:47

Kako posebne dece ima ovaj Kutak. Vredne zene i divno cvece. I mm ima migrena, al njemu pomaze ,, ceshkanje,, . Danas bio posebno dobar, celo prepodne shetali i sada ga ceshala po glavi dok nije zaspao (mm ne Maliot) . Ja pijem kafu od moje omilene soljice i mislim shta da poklonim mojoj jetrvi za rodendan . Poklon Mora biti shashav , nemam ga gde kupiti jer je nedelja. Htela saplesti neshto ali sad vishe nemam vremena, Neku bolju ideju?
Tinushka
Tinushka

Broj poruka : 40
Godina : 43
Location : Tetovo, Makedonija
Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dr mali pariz 21/4/2013, 15:10

Kod mojih,al se spremamo do Save ići.
Da-zaboravih reći Lilyi i Tini da su .i šolje preslatke-ali baš. Mi u kući nemamo posebne ,iako ih imamo milion,ali na poslu ja imam svoju šolju.
Đolesku-nije utvrđen tip migrene-jer se nisam nikad bavila time-već samo sterilitetom-nažalost,a sad kad se ni time ne bavim,teško mi kod lekara-ma ne mogu ti opisati-gnušam ih se...
Ali hvala na savetu za led,meni cafetin rešava problem.
Tinuška,zaista nemam ideju-ali u marketima slaba vajda,ako imaš neku galeriju u gradu da radi-ne znam...
Mima-Ani e i Nađine fotke-ljubav,radost,život,univerzum!
Rodiću-uživaš na Zlatišu?
Bjanči,nek ti je na zdravlje prva supa-čorba.
Tico,Maro-da deca što pre ozdrave-u preth.postu samo Dacinu decu spomenuh...
Delimično kao i Ema-volim tursku kafu-isključivo Don -strong bez trunke šećera,ali sa malo cimeta.
Uživajte cure-ako stignem,gledam Đoletov kutak na kojem sam često kafu,a i dunju pila.
stisak!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Ema78 21/4/2013, 17:04

Ako uskoro idete na Ohrid,preporucujem da popijete tursku kafu u kaficu( ne znamkako se zove), ali nalazi se pored arh.nalazista na brdu pored crkve. Znam da mi objasnjavanje nije jaca strana...ali to je jedini kafic tamo gore, prodaju i suvenire, prodje se krou taj deo prodavnice sa suvenirima, inizadje na fenomenalnu terasu...


Inace, kafa kuvana u dzezvi, posluzena u fildzanu, sa kockom belog secera i ratlukom pored...ma koja bre IR !!! Very Happy

Mi ove godine Ohrid preskacemo, ali sledece idemo sigurno...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od djole42 21/4/2013, 17:11

Postavih malo cvećkica a ovde moram jednu specijalnu za našu La Folie

Keiki ....

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 330ve52

Kazu da kad orhideja ima keiki ,neće da cveta ....lazu ...imam dokaz

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 30jicsl

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dacans 21/4/2013, 17:37

Evo me da se javnem..juce bila sam sa bolesnom decom pa nisam mogla cesto do kompa..a i raspolozenje ovde nije bilo neko..
Deca i dalje olesna s ti sto Mina podnosi muski lol! a Andrej ko mala nezna sekica Razz ..ne , ozbiljn o..Mina upalila propelere i udri, po igri, po lekovima, po hrani..sve slusa, sve mi juce pomagala...sinoc u jednom momentu dira ona A koji kenjka po obicaju..i ja se malo brecnem na nju..a ona se okrene A i sva besna mu kaze"Andej pizdim na tebe"..malo je reci da sam bila Shocked affraid Shocked affraid ..a on mukica moja mala..slinav ali 24h, palim usisivac na pola sata za njegov nos, i nista, nikakav pomak, kaslje ocajno i neprestano..nikako da popije lekove i ja pola njegove bocice imam po stanu..ma da ne davim dalje, dodatno cu se iznervirati lol!
Cufto pozeleh te...ti se juce okrete i ode, nadam se da stizes sutra...Marija takodje...Mili..volela bih da i tebe ponovo vidim ovde, kao i obicno u petoj brzini.. osmeh srce
Svu decicu ljubim..onu bolesnu posebno..Tico uguraj taj enterofuril pod obavezno, oma resava problem..Vuce i tebi zelim brzinsko ozdravljenje..pa da mama Mara na miru kosi Wink
Ana planinarka, rolerka..svaka cast..skidam kapu lepotici, pametnici sunny
Ej sve vas volem..odoh da usisam Andreja i da podelim antibiotike lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od caci 21/4/2013, 19:32

Divne soljice,divno cvece ,divna deca.....ma DIVAN JE OVAJ KUTAK love

sunny sija,majstori rade i sve se privodi kraju ...samo moje ciscenje je na pocetku lol!

htela sam da pitam dali nekome trebaju kamenje za neku gragevinu????
imam ih na gomilu ....samo da mi neko kaze kako da ih izbacim c

idem sada da pokupim Markica da ga okupam i spremim za pocetak radne nedelje
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od LaFolie 21/4/2013, 21:47

djole39 ::Postavih malo cvećkica a ovde moram jednu specijalnu za našu La Folie

Keiki ....

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 330ve52

Kazu da kad orhideja ima keiki ,neće da cveta ....lazu ...imam dokaz

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 30jicsl


Kako su prelepe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HVALA DJOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! srca
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od filipa.panko 21/4/2013, 23:23

Bjanka ::Ja sam Lili posle svega stvarno ,konacno,poverovala da nase misli imaju snagu! Jer dosta sam ozbiljno razmislila o sebi i svom ziyotu u poslednje vreme, i shvatila da,iako generalno volim zivot,da pevam,da plesem,kuvam blabla,nisam puvalo...shvatila sam da ne smem i nemam razloga sebi da dozvolim manjak samopuzdanja, i to da volim vise nekog drugog od sebe...Da ne zazvucim pogresno...
Kako sam pocela da prizivam lepe stvari,krenule su da se desavaju...ili mi je jednostvano horoskop za ovu godinu takav:)))
Ali resila sam , srecna sam i gotovo!!!

Tako da samo veruj da ce te tvoje cakane solje da prizovu decicu da iz njih piju mleko i voila,eto njih brzo!!

Jesteeeeeeee Mausssss, MIssile i ja sledece nedelje glavne na pijaci
Ja sam Lili posle svega stvarno ,konacno,poverovala da nase misli imaju snagu!

Bravo za stav. Na google-u sam ukucala Tajna i na Yootube odgledala film "Tajna". Nekako sam bila nepoverljiva, ali shvatila sam poruku: Mi smo ono sto su nase misli ucinile od nas
Izvinjavam se zbog digresije, znam da je Bjanka odgovarala lili, ali nekako sam morala reci za film i podeliti sa vama. pogledajte, ako nepomaze valjda nece skoditi.
Pozdrav za sve iz Skoplja, a za lepu, hrabru i pametnu Bjanku ponajvise

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Mirjana 21/4/2013, 23:44

Djole, divna orhideja likeit
Specijalan pozdrav za Ćuftu i Mariju, kojima želim dobro jutro i lep dan sunny I od mene vic

Mladi Crnogorac brzo uspeo u zivotu i postao direktor tek oformljene firme.
Pun sebe, spakovan, mirise, prvi dan na poslu u tek otvorenoj firmi.
Kaze mu sekretarica: "Gospodne direktore, cekaju vas stranke".
On odgovara: " Neka udju, nece napolju da drezde".
Udju stranke sjednu.
Veli ovaj nas: " Samo minut me pricekajte, imam neki vazni razgovor da obavim".
Okrene broj, tetralno, pun sebe: "Alo, jel to Vučić? Dje si Aco, dje si rode, Bato odje... Cujes, da te zamolim, ako kako mozes da se ne glozis sa ovim mojima dolje.. Ti znas.. Ajd, jesi li mi obecao? Fala, bate".
Spusti slusalicu, nasmijesi se strankama, ponovo okrece broj: " Alo, Milo, dje si.. Bato odje.. Vidji da ti recem, ti znas sto sam ja tebi i sto si ti meni.. Ne bi bilo dobro da se kacis sa ovima odje. Zbog mene, molim te. Aco mi je da garancije.. Neces, sokole. E vazda ti fala".
Slavodobitno spusta sluslacu pred opcinjenim strankama. Obrati im se: " Izvolite. sta mogu da uradim za vas?
Dize se jedan: " Mi smo iz Telekoma, dosli smo da vam prikljucimo telefon."
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od hany 22/4/2013, 07:51

Jutro rado bi vam posluzila kafu ali ne znam kako Sad
Mirce odlican vic isprica se covek sa slusalicom

nadam se da su decica ozdravila, vidim cufta nije svracala
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 5 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu