KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

+42
bobica83
KoMetaK
cicsa80
BiKsi :)
Mirjana
Niny
Botox
bak
filipa.panko
caci
Ema78
Simona
JocY
Orline
LaFolie
korpica
Shizika
djole42
zoxa
Vuchica
Tinushka
SladZana
dr mali pariz
dragana76ns
maus
Tinche
Sofka
MARA
Bjanka
cufta
hany
bubi80
plavaptica
lilya
missile
nina :)
dragmilk
dacans
zvoncica36
twinsi
Milijana
neca73
46 posters

Strana 3 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Sledeći

Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Tinushka 20/4/2013, 12:14

Danas sam bila svedok na jednu dirljivu scenu. Imeno u blizini mog posla nalazi se Zavod i Shkola za decu sa posebnim potrebama. Jedna devojcica je zaustavila autobus iz grackog prevoza jer je htela da se pozdravi sa gospogom iz susednog sedishta sa kojom je postala prijatelica u toku voznje. Kad je shofer ustao da vidi ko stoi na vratima ona ga je tako jako zagrlila i poljubila, i rekla da nas sve voli. Nikad necu zaboraviti suzne oci i pogled tog vozaca jer verujem da ga niko nije zagrvilo i rekao da ga voli dok je na posao. Ovo malo volim vas je moj hit dana , ma ne moj hit godine, jer sam " nova " u ovom gradu i nedostaju mi prijatelji i rodbina iako su na 40 km od mene. p.s Nadam se da niste zamerili moju gramatiku jer tako malo znam o padezima. Svaki dan vas pratim a ne pishem jer me stid i ovo malo sam uradila sa Google translete. Volim da se druzim i da pijem kafu al neznam da kacim slike. Danas sam dezurna na poslu do osam uvece, moj mali je celu nok kmecio i slinio i sad sam samlevena i nemam KAFU . HELP lol!
Tinushka
Tinushka

Broj poruka : 40
Godina : 43
Location : Tetovo, Makedonija
Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od plavaptica 20/4/2013, 12:43

Zene, ajd vratite one viceve lol!
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Tinushka 20/4/2013, 12:48

Jedan kumanovski, slicen so vranjanski dijalekt
Alo,radio Bravo,izvolite u programa ste.
Slushav li me svig?
Da,da.
I u prodavnice li me slushav?
Da,kazite........
Pero,sine,ne kupuj mleko i sirenje,baba ti vek kupila!
Tinushka
Tinushka

Broj poruka : 40
Godina : 43
Location : Tetovo, Makedonija
Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Tinushka 20/4/2013, 12:49

Две охриѓанки глумат србинки во Охрид на плажа, едната вели:
- Јелена, доџи да се купамо...
Другата:
- Не могу ма, ме дупет камењава.
Tinushka
Tinushka

Broj poruka : 40
Godina : 43
Location : Tetovo, Makedonija
Datum upisa : 28.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od lilya 20/4/2013, 13:02

Dobar dan i ja iz kola pa oprostite ako smuljam nesto.
Meni zena na nekoj temi rekla u prevedenom znacenju da sam glupa i neinteligentna i nisam zbog nje otisla. Msm, ako misli da sam glupa sta ja sad tu mogu, ali me zbog toga nije oterala. Nije ovaj forum njen ili moj pa da jedna drugu mozemo da oteramo.
Misica, zena rekla sta joj smeta i to vrlo pristojno. Ja skidam kapu na njen iskren post. I kao sto rece Miss nije sustina u parama, ali nek procita svako kako zeli da procita.
Nikada Mili nisam dozivljavala kao zrtvu te tako ni sad ne vidim razlog da postavlja takve postove. Sa druge strane, dugo je ivda svasta je sa nama prosla i razumem ako joj je tesko i postovacu kakvu god odluku da donese.
Cufta, Daco, razumem da vas nervira rasprava, ali ako je devojkama stalo da ovo isteraju do kraja, mislim da im treba pruziti priliku. Bolje da sada pricamo o tome nego da se opet potamo ko kome i zasto udara minuse. Ja ih licno ne volim, ali jesu legitiman nacin iznosenja svog misljenja.
I da Pari je u pravu cemu forum ako ne citamo sta ostali pisu, a ja prva preskacem neke postove i priznajem lose se osecam zbog toga.
Tinushka, zaista divna i dirljiva prica.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Vuchica 20/4/2013, 13:24

lilya ::Dobar dan i ja iz kola pa oprostite ako smuljam nesto.
Meni zena na nekoj temi rekla u prevedenom znacenju da sam glupa i neinteligentna i nisam zbog nje otisla. Msm, ako misli da sam glupa sta ja sad tu mogu, ali me zbog toga nije oterala. Nije ovaj forum njen ili moj pa da jedna drugu mozemo da oteramo.
Misica, zena rekla sta joj smeta i to vrlo pristojno. Ja skidam kapu na njen iskren post. I kao sto rece Miss nije sustina u parama, ali nek procita svako kako zeli da procita.
Nikada Mili nisam dozivljavala kao zrtvu te tako ni sad ne vidim razlog da postavlja takve postove. Sa druge strane, dugo je ivda svasta je sa nama prosla i razumem ako joj je tesko i postovacu kakvu god odluku da donese.
Cufta, Daco, razumem da vas nervira rasprava, ali ako je devojkama stalo da ovo isteraju do kraja, mislim da im treba pruziti priliku. Bolje da sada pricamo o tome nego da se opet potamo ko kome i zasto udara minuse. Ja ih licno ne volim, ali jesu legitiman nacin iznosenja svog misljenja.
I da Pari je u pravu cemu forum ako ne citamo sta ostali pisu, a ja prva preskacem neke postove i priznajem lose se osecam zbog toga.

kao i obicno, u 90% s;ucajeva se slazem sa svojom generacijom Lilyom Wink .... Takodje, mogu da razumem i bilo koju odluku Mili donese, kao i potrebu mnogih od nas da se osvrnu na celu tematiku.

Sto se mene tice, stalno sam prisutna, ali ne pricam puno o sebi, tu i tamo provucem neki post, komentar. Bez obzira na sve, mogu da kazem da se osecam dosta bliskom sa Vama.....I u privatnom zivotu sam takva, nekako mi treba vremena da se otkravim....

Inace, i ja ponekad preskacem postove, samo bacim pogled i idem dalje.... Jedino me jedan bas iziritao i tad sam morala da odreagujem kada se jjedna forumasica raspitivala o tome koliko brzo moze da UPADNE preko fonda u Jevremovu da radi VTO, jer, zaboga, (vec!) planira da se na toj klinici i PORODI!....Pa sestro slatka, ako vec sebi mozes da prisutis porodjaj privatno, nemoj onda ni da mislis o tome da nekom drugom zauzimas mesto u redu za VTO o trosku drzave...

Nadam se da uzivate u ovom divnom vikendu, ja sam danas resila da malo preslozim stvari u ormanu, da se ofarbam, laganica....

Evo i malo razonode:

POSTOJI 7 VRSTA SEKSA:
1. Štrumpf seks – Ova vrsta seksa se uglavnom upražnjava kada tek upoznaš nekoga, pa se seksate dok oboje ne poplavite.

2. Kuhinjski seks – Ovo se događa kada ste ti i partner tek nedugo zajedno, pa ste oboje toliko napaljeni da se ševite bilo kad i bilo gdje, pa cak i na kuhinjskom stolu.

3. Krevetni seks – Sa partnerom si već poduže vremena. Seks postaje toliko rutinski da se uglavnom svodi na krevet u spavaćoj sobi.

4. Hodnički seks – Predugo si sa partnerom. Susrećete se uglavnom na hodniku, i hladno dobacite jedno drugom “Je.i se!”

5. Ćorak seks – što znaci dobiješ Ćorak ujutro, Ćorak u podne i Ćorak za večeru. Veoma popularan oblik.

6. Sudnički seks – događa se kad više ne možeš da podneseš svoju ženu. Ona te tuži sudu, pa te pred cijelim sudom i porotom dobro izje.e.

7. Penzionerski seks – svaki mjesec dobiješ pomalo, ali nedovoljno da uživaš u njemu.


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od maus 20/4/2013, 13:30

Tinuska evo kafice. Kakva prica...


kafa photo: kafa kafa.jpg

Sad sedoh. Od jutros perem terase, sirim ves, skidam vosak sa plocica, jbg tata nesto pravio za pcele pa nije zastitio pod. Ana je sad dosla, bila sa komsinicom na rolanju(tako ona zove voznju rolera). Sad rucak pa kasnije sibamo u luna park. Ludilo!
Slike od petka iz Banje Koviljace

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 5wh1t5

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Vscg3k

I juce u Trsicu. Pentranje u sumi.

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Rw0zrm

Silazak na guzi.

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 2h2f2ox

Da se to zalije.

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Fedx8x
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Vuchica 20/4/2013, 13:52

http://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/657611-ginekolog-za-vas-kolumna-posvecena-zenskom-zdravlju

gde sve ovaj covek nece stici.....


Mima, kakva uzivancija u sumi... love
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od zoxa 20/4/2013, 14:02

Dobar dan!!!
Vuchice znaci padam od smijeha, odlican!

Iscitah sve sto se pisalo i desavalo... Toliko o iskrenosti!

Sto se mene tice svako ima pravo da kaze svoje misljenje, zato ne vidim razlog da Mili bilo gdje ide, ali ako ona tako hoce, niko je je ovdje nece moliti.
Sve mi ponekad svasta pisemo, uglavnom sve, nekom je to zanimljivo a nekom iritantno a nekom dosadno. Tu smo zbog druzenja i informacija. Ja Kutak volim i zabavlja me ujutro uz kaficu procitati ili i po nesto napisati.... Radovati se i tugovati sa vama a i podijeliti neke svoje momente!

Zeleno i crveno uglavnom ne lupam, ako mi se nesto mnogooo dopalo ok, moze + a - nikome namjerno, desilo mi se par puta da mi je prstic pogrijesio pa sam glasala, sa "tableta" se to desava Wink

Kod nas se vrijeme opet pokvarilo, ja komirana a mm sam poslala u kupovinu a kad se vrati ce da cisti prozore. Ja cu da skuham nesto, jos ne znam sta.
Posle krecenja nismo nikog uzeli za sredjivanje, nego mi po malo, vise mm nego ja. Ovom prilikom ga hvalim!
Danas je moj dragi po nesto i u bastici uradio, ja bih tako rado neki cvjetic posadila ali nemam ideju. Imam prava na jednu vecu saksiju, toliko mi je mm dozvolio, ta saksija treba da stane na stepenik velicine 80x40.
Bastica nam je mini, vece su terase u nekog, ima mjesta za malo trave, tuje i sto i stolice i gril naravno.

Nina je prije par veceri povacala, bukvalno cijelu noc i na hitnu smo stigli, dobila cepic protiv povracanja i dijetu. Danas prvi dan normalno jede i ne prestaje, sama sebi dodaje i vadi iz frizidera. Odjednom mi je postala tako samostalna, vrtic je cudo!
Zene pozdravi od nas, zelim lijep ostatak vikenda!!! ljubav

Misiceee divne slicice, ljubimo drugaricu!!!!!!

zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od dragmilk 20/4/2013, 14:37

Dan, jutra srca
Anica lepotica cvet
Evo mene, dosla iz bolnice, ipak je svoja kucica, svoja slobodica yes Uz sirup brufen sve lakse ide, 20 ml tri puta na dan yes
Sad jedem kao moji blizanci pre 4 meseca, sve kasasto, u blenderu samleveno yes
Moram da se pazim, da mi ne prokrvari rana, jer ako se to desi, nece valjati, to je tako kad se neko u godinama da u tu avanturu, ali sta cu morala sam da ih izvadim, trebala sam i ranije, ali sta je tu je. yes
yes lol!
Pozdravljam vas, drage devojke, evo malo sunny iz Zrekija
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od hany 20/4/2013, 14:39

kao sto tinche rekla sama mili je rekla da ovde moze da se pise sta se misli i oseca a posle joj je zasmetalo to sto je miss iznela svoje misljenje, ona je pisala o tome kako ovde ljudi hoce da citaju samo ono sto vole da cuju Rolling Eyes
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 20/4/2013, 15:01

Hani, nije miss nego miš.

Elem, upravo se vraćam iz grada, videla se sa našim egzotičnim cvetom, posedele, popričale, pojele po kup, popile po kafu, i još po nešto, pa se raziđosmo. Za sada. Nadam se da ću ubrzo ponovo da zagrlim to prijatno i fino biće.

Onaj izlet u šumi izgleda savršeno! Ana, zna se šta ja o tom anđelu mislim. Anđeo!
smajli angel
Zoxa, lepo je videti te na ovim stranama.
Sofče, čitam ja tebe! To što često ne komentarišem, ne znači da nisam pročitala i to uglavnom sa osmehom, kad je tema posta lepa.

Ćufto, ti stvarno ode danas? Neka, napolju je divan dan, uživaj sa L, pa ćeš nam pričati kako je bilo.

Mene čeka standardni posao po kući, mm danas radi, pa ajde i ja da poradim, red je. Sutra ćemo da uživamo na suncu. sunny

Pišemo se, uživajte u ovom danu, šta god da radite i gde god da ga provedete.
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od hany 20/4/2013, 15:15

missile ::Hani, nije miss nego miš.

Elem, upravo se vraćam iz grada, videla se sa našim egzotičnim cvetom, posedele, popričale, pojele po kup, popile po kafu, i još po nešto, pa se raziđosmo. Za sada. Nadam se da ću ubrzo ponovo da zagrlim to prijatno i fino biće.

Onaj izlet u šumi izgleda savršeno! Ana, zna se šta ja o tom anđelu mislim. Anđeo!
smajli angel
Zoxa, lepo je videti te na ovim stranama.
Sofče, čitam ja tebe! To što često ne komentarišem, ne znači da nisam pročitala i to uglavnom sa osmehom, kad je tema posta lepa.

Ćufto, ti stvarno ode danas? Neka, napolju je divan dan, uživaj sa L, pa ćeš nam pričati kako je bilo.



Mene čeka standardni posao po kući, mm danas radi, pa ajde i ja da poradim, red je. Sutra ćemo da uživamo na suncu. sunny

Pišemo se, uživajte u ovom danu, šta god da radite i gde god da ga provedete.
osmeh srce


misss znam da mis nego mi se omace jedno s Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od djole42 20/4/2013, 16:41

Jutro ,dan , veče kako god i šta god vam odgovaralo da ne popijem crvenilo lol!
Sorry ,mozda ne ozbiljno ,ozbiljno se diskutovalo al ne mogadoH da odolim lol!
Sve vas voleeeeeeeee Djoleeeeeeeeeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Shizika 20/4/2013, 17:07

Djole, josh si na poslu?
maus :: naravno da imam mana ihaj. Nisam ni rekla da nemam.
Da ne odemo na siroko, ovde nije rec o ljubomori. Ja nisam ljubomorna sto Mili kupuje.
Drugarica Mishica ne djeluje kao netko koga pretjerano zanimaju materijalna dobra (osim kucice na Mljetu Wink ).
I dakle riskiramo da nikad ne saznamo gdje je to Milijanu primjetila kolegica njm kad je zapazila da fantastichno izgleda uprkos tome shto se dvaput porodila. Laughing
Ja lupam minuse svaki put kad prochitam neshto shto mi se ne dopada a ili nemam vremena da ostavim komentar, ili nechije pisanje ne zasluzhuje komentar.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od korpica 20/4/2013, 17:19

Dan cure Very Happy
Evo i ja stigoh da se upisem,cituckam i sita odmorim uz kaficu
Preribala sam celu kucu,tesko nesto islo ali sam uspela da zavrsim
Maus,divne slicice,Anci je andjelak pravi smajli angel
Sto se tice"raspravki"ovih dana,da kazem i ja koju i da zavrsim sa tim
Poslednja,pa da kazem,2-3 meseca i nisam zalazila toliko ovde,sto zbog opravdanih razloga,sto zbog bas tog crvenila.
Nije da sam se ja plasila da i mene neko ne zacrveni(totalno nebitno)nego sam zbog toga osecala negativnu energiju i nije mi bilo prijatno da budem tu
Drago mi je sto je neko napokon odlucio da prekine sve to,da svi kazemo sta mislimo,sta nam smeta i da dalje nastavimo onako kako je i pre bilo.Mislim,nisam ja toliko dugo na forumu,ali zaista smo imale divna jutra i volela bih da se tako i nastavi
Sto se tice Milijane i nekih njenih postova,reci cu ovo
Zaista mi je drago i lepo je to imati para.Lepo je zato sto sutra ili nebitno kad,podje sa svoje dve lepe cure u grad i one joj pokazu na neki slatkis,igracku,nebitno sta,ona se nece"jesti"u sebi zato sto im to ne moze priustiti,vec naprotiv
Svaki put kad procitam da je neko sebi kupio nesto sto mu je potrebo,meni bude drago
Svaki put kad procitam Milijanin post,kupila sam sebi ovo a ne treba mi,kupila sam ono a ne treba mi,meni kroz glavu prodje,koliko ljudi u svetu nema danas sta da jede,nema krov nad glavom a neko kupuje samo da bi trosio pare
Eto,to je jedino sto mi je "bolo"oci svaki put
Iznela sam svoje misljenje,nadam se da se na to vise necu vracati,da ne bih sto rekla DJole popila ko zna koliko crvenila Wink
d vas puno i uzivajte u ostatku ovako lepog dana
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od plavaptica 20/4/2013, 17:25

Ja sam kao Mili, veliki fan shoppinga(da upotrebim ovaj moderni srpski jezik), kupila sam u zivotu gomilu bespotrebnih stvari jer sam zelela da ih imam i obozavala o tome da pricam, ali uvek samo sa onima koji tu strast dele samnom( na zalost ta vremena opustencije su trenutno proslost Rolling Eyes ). Tako da taj deo ovog naseg problema potpuno razumem, e sada smisao Misicinog posta mi je potpuno jasan i slazem se da uvek treba imati obzira prema problemima i osecanjima drugih...To nije ljubomora, vec osetljivost odredjenih tema, bilo da je rec o borbi za potomstvo, bilo o roditeljstvu...Dacu prost primer teme o izboru kolica...kada sam je ja svojevremeno citala, a nisam tada bila aktivna u pisanju, nisu se pominjala nijedna jeftinija od 500e...a imala sam utisak da je roditelje koji kupuju jeftinija kolica blam da o tome pisu, iako bi mnogima bas takva iskustva bila korisna, a verovatno se isti bar na sekund osetili jadno i bedno sto i oni svojoj deci ne mogu da priuste Strokke Rolling Eyes.Naravno, bekanama to nista ne znaci i njihova sreca se ne meri u nominalnim vrednostima. Da ne raspredam, ovo je bio samo primer.
Sta li sam sada htela reci, ne znam...ali samo je bitno da svi budemo skroz normalni i razumni i da uvazavamo tudja misljenja i sugestije koje su naravno iznete na normalan nacin bez tenzija i povisenog tona.
Eto, toliko.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od plavaptica 20/4/2013, 17:37

Zaboravih, Dragmilk zelim ti brz oporavak cvet
Anci je meeeed osmeh srce , blagis vama na ovom izletu.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sofka 20/4/2013, 17:48

Misice znam da nisi ljubomorna osmeh srce

U primerima sam stavila samo sebe. Mislim da treba reci svoje misljenje ali je po meni bitan i nacin kako nesto kazes, kad ti se ne svidja.
Naravno, nismo svi istog temperamenta, ali mozemo i ako imamo kritiku ili zamerku, barem razmisliti na koji nacin to da kazemo.

Divna je Anci sa drugaricom smajli angel











Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od LaFolie 20/4/2013, 17:50

missile ::Elem, upravo se vraćam iz grada, videla se sa našim egzotičnim cvetom, posedele, popričale, pojele po kup, popile po kafu, i još po nešto, pa se raziđosmo. Za sada. Nadam se da ću ubrzo ponovo da zagrlim to prijatno i fino biće.

Ja se jos uvek smejem, koja si ti queen
Btw, taj kup se pre zvao La Folie :)))))))) Odatle i nick love
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od bubi80 20/4/2013, 17:57

Dan Jutra ili mozda vece!

Dragmilk zelim ti brz oporavak! zagrljaj Kako je proslo razdvajanje od decice?
Sigurno nije dugo al opet...

Maus Ana je meeed!Tako izgleda spretna u svim tim vestinama.

Veceras imam zakazano druzenje sa mojim dragim drugaricama
i mnogo se radujem radost
Mozda odemo i u neku kaVanu!A i frizuru sam namestila Wink
Dosta mi vec vise ovog posla po stanu samo se vrtim u krug.
Treba mi malo opustanja!

Uzivajte u ostataku dana i vikenda! ff
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 20/4/2013, 18:03

Kup je bio 'extra'. Da se bar žargonom uklopim u mladu generaciju.
lol!

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od missile 20/4/2013, 18:05

Bubi, da se utegneš, liniju imaš, i da se lepo provedeš!! Wink Vala si zaslužila!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od bubi80 20/4/2013, 18:17

missile ::Bubi, da se utegneš, liniju imaš, i da se lepo provedeš!! Wink Vala si zaslužila!

Da znas Miss da si u pravu!Svaka ti je na mestu! Wink

Posle 100god konaaaaaacno! yes
Verujte mi da nisam izasla stvarno jaaaako dugo!
Vec sam i zaboravila kad to bese zbunjen

JAvljam se sutra sa izvestajem! usne
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Orline 20/4/2013, 18:18

Štaćeš...Mnogo žena, vazda bilo tako. Mnogo nas je bre...Ne mogu svima odgovarati naši postovi, jbg. Žao mi je što se sve češće vide varnice. Tako je to obično bez razrednog starešine Laughing

Poenta svega je da je samo bitan način na koji je nešto rečeno. I hvala, i samohvala, a posebno kritika. Meni nisu smetali milijanini postovi, ne zato što bi to značilo da imam para, već što se videlo da ona ponekad namerno provocirala jer je dobijala crveno za njih. Nije mili snob. Ko iole poznaje ljude ukapiraće to. OK je ona lik sasvim. I nije jedina pisala takve postove, samo su njeni boli oči više, verovatno. A tek mišica ljubomorna. Nikad u životu. Miš je ljudina
Jeste, ptica je u pravu...Pominjala su se i skupa kolica i skupe autosedalice, nameštaj za bebu. A onda možemo da odemo i u postupke. Ko plaća, ovde ili u inostranstvu, ko ide preko fonda. Jbg. Pa onda niko ne bi smeo da okači sliku na putovanjima. Nećemo tako.
Podvlačim bitan je način. A počesto kucamo umorne, iz dežurstva, noćne smene na poslu ili pored deteta, ili pod hormonima.

Samo malo diplomatije i neće nikom smetati, štaviše. Skoro je bila ema na tapetu, pa onda pre toga valjda nina (ja se ne sećam) i par cura još, kako same kažu. Lepo je reći šta se misli, mnogo bolje nego jediti se i nervirati u sebi i pući na kraju i posvadjati se. Tako je i u životu. Sutra ću i ja doći na red možda. Nadam se da ću tada lepo se objasniti sa tim nekim bez svadje i da neću napustiti forum.
Žao mi kad se osipamo, jer svaka od nas je mikrokosmos za sebe i od svake se da podosta toga naučiti. Volim različitosti.
Uvesti razrednog starešinu!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!  - Page 3 Empty Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu