KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+71
Simona
kockicaaa
Bebis
SoJa
Cecana
medolino
sareni leptir
SannI-AlL
djole42
JocY
kristina33
dr mali pariz
dusa71
dunjas
bebica mala
Stenli
Republica
fight&faith
vivijen
zvezdilica
ariadne69
leptirko82
AriesGirl
misic
heart84
lilly13
ivi
Crvic
sigmabh
Angie83
tuli
Ambra
ninica2
twinsi
REAANITA
korpica
labradorka
SladZana
MAAKKI
Ninche
saska1
dragana76ns
bulevarka
Orline
cicsa80
lolipop
hany
lelas
ivka
lenabeograd
anak
laKole
zoxa
maus
menora72
BiKsi :)
noja
LaFolie
neca73
zvoncica36
Niny
lilya
Erata
Shizika
nena beba
KoMetaK
Vuchica
bak
Struzzo
lenjivica
missile
75 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dusa71 22/7/2013, 11:49

KoMeta, opusti se sad,  biće sve u redu. Važno je da su ta dva A klase i imaju velike šanse. PUNO, PUNO SRECE!
dusa71
dusa71

Broj poruka : 27
Godina : 52
Location : Hercegovina
Datum upisa : 22.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 22/7/2013, 13:02

LaFolie ::
KoMeta ::Scenario se ponavlhs! 4emb. 2 stala 2 A klase vracena. dr veruje,probacu i ja,ali nisam vise optimista ko st sam bila.

isti scenario kao kod mene pre mesec ipo dana love 
ali isti Very Happy

vukla sam te sinoc za nosic, videces za 2 nedelje :))))))
I ti sad nemoj da budeš dobra i pokušaj samo da ne veruješ trudnici pa ćeš da vidiš Wink preko čmička lol! .
Pazi moju teoriju:4 embriona u JEvropi su jedno,a ovde u zemlji Brbiji nešto drugo,a tek u NS:nešto treće -ovog puta tebi puno sreće doneće trudnica 
Stihoklepac-stihijski Wink  kaže tebi sad.
Znam da znaš,ali da ponovim:
[i]Meta[/i], moja draga love , na tebi je sad da uživaš maximalno sa tvojim bekama i tm i da se opustiš ,kuliraš,i samo lepe stvari činiš i malKo više miruješ (plz bar me to poslušaj usne ),a mi ćemo kao i do sad i još jače da navijamo za beta  i uspešan postupak.Pa da se razma'nem
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
v v v v v v v v v v v v 
x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 
d d d d d d d d d d d d d d d d d d d 
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
i moje mi omiljene Banatske deMbele
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda rodaroda roda  
Meta jako najjače iz sve snage srca mog cveće cveće cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 22/7/2013, 13:09

Lafe ne znam dal' sam pisala,ali čitala jesam-svi ti hematomi će se povući,znam da znaš,ti si dobra sunny ,i bravo za srculence kuckavo i ljubim vas puno srcasti poljupci 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od LaFolie 22/7/2013, 13:11

Sanni-all ::Lafe ne znam dal' sam pisala,ali čitala jesam-svi ti hematomi će se povući,znam  da znaš,ti si dobra sunny ,i bravo za srculence kuckavo i ljubim vas puno  srcasti poljupci 
juce ustala, opet krv, ali ne puno, cooliram, nekako mi je lakse jer mi je dr rekao da ne panicim ako vidim krv jer ce se cediti ti hematomi. Mene obicno ujutru probude bolovi tupi i tacno prepoznam bol pred krvarenje... Ne verujem da sam ih necim izazvala, verovatno nastaju od sirenja materice, ali fraxi doliva ulje na vatru
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 22/7/2013, 13:25

KoMeta ::Scenario se ponavlhs! 4emb. 2 stala 2 A klase vracena. dr veruje,probacu i ja,ali nisam vise optimista ko st sam bila. beta moze xa 9-10 dana,pokazace ako ima nesto.

E ovako ,kad god je neka veteranka kretala u postupak ja sam joj namenila neki cvetić koji je napupeo.....i tako ...Pari je imala magnoliju ,Biksi je čak videla svoj izdanak (moze ti potvrditi) ,La Folie je dobila svoju keiki ....

Ja danas imam 2 pupoljka na magnoliji koja u ovo vreme ne cveta ...ili se dešava jako retko .....to su tvoja dva cveta ,samo tebi namenjena ,postavljam ti sliku ujutru i ne da verujem nego ZNAM da je to,to ...moje cveće ne greši.....

osmeh srce 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od leptirko82 22/7/2013, 15:28

KoMeta, navijam za dva odlicna embriona da se zadrze u stomacicu!
Djole me je odusevila sa svojim pupoljcima!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 22/7/2013, 15:52

Jes, Biksi potvrdjuje Djoletovu izjavu, a Djole ne greši! Tako će biti i ovaj put!

Meta, samo ti fino pričaj dvojcu kako ćete ih voleti i maziti i paziti! Ja čvrsto verujem da ćeš nam za deset dana javiti debelu betu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 22/7/2013, 16:15

Kometa draga, veruje, jer ovaj put je to-to! Ti kuliraj a mi cemo navijati jako, jako, jako radost radost radost radost radost b b b b b b b b b b b b b b b b 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 22/7/2013, 16:45

Meta, to su tvoje dve bebe bebe bebe Ti samo uživaj i ne sekiraj ih family 

vv vv vv vv vv vv vv vv

Djole, divna priča sa pupoljcima likeit ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lelas 22/7/2013, 17:35

KoMeta ,bravo za dve bebe,uzivaj mi navijamo za veliku betu!b b b b b Djole kakva prica sa pupoljcima!srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od zvoncica36 22/7/2013, 17:37

Meta navijam za ogromnu betu!Dva embriona i to AAAAA pa to je više nego odlično.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 22/7/2013, 19:49

djole39 ::
KoMeta ::Scenario se ponavlhs! 4emb. 2 stala 2 A klase vracena. dr veruje,probacu i ja,ali nisam vise optimista ko st sam bila. beta moze xa 9-10 dana,pokazace ako ima nesto.

E ovako ,kad god je neka veteranka kretala u postupak ja sam joj namenila neki cvetić koji je napupeo.....i tako ...Pari je imala magnoliju ,Biksi je čak videla svoj izdanak (moze ti potvrditi) ,La Folie je dobila svoju keiki ....

Ja danas imam 2 pupoljka  na magnoliji koja u ovo vreme ne cveta ...ili se dešava jako retko .....to su tvoja dva cveta ,samo tebi namenjena ,postavljam ti sliku ujutru i ne da verujem nego ZNAM da je to,to ...moje cveće ne greši.....

osmeh srce 

Ako koza laze ,rog ne laze lol! lol! lol! 

Evo ih Meta ,ovo su pupoljci za tebe i ja znam da će sve biti kako treba !

Klub 38+ - Page 30 Mactqq
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Vuchica 22/7/2013, 19:52

djole39 ::
djole39 ::
KoMeta ::Scenario se ponavlhs! 4emb. 2 stala 2 A klase vracena. dr veruje,probacu i ja,ali nisam vise optimista ko st sam bila. beta moze xa 9-10 dana,pokazace ako ima nesto.

E ovako ,kad god je neka veteranka kretala u postupak ja sam joj namenila neki cvetić koji je napupeo.....i tako ...Pari je imala magnoliju ,Biksi je čak videla svoj izdanak (moze ti potvrditi) ,La Folie je dobila svoju keiki ....

Ja danas imam 2 pupoljka  na magnoliji koja u ovo vreme ne cveta ...ili se dešava jako retko .....to su tvoja dva cveta ,samo tebi namenjena ,postavljam ti sliku ujutru i ne da verujem nego ZNAM da je to,to ...moje cveće ne greši.....

osmeh srce 

Ako koza laze ,rog ne laze lol! lol! lol! 

Evo ih Meta ,ovo su pupoljci za tebe i ja znam da će sve biti kako treba !

Klub 38+ - Page 30 Mactqq


ovo je divno srca srca srca srca srca
 KoMeta, navijam jaaaako za tvoje dve mrvice!!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od menora72 22/7/2013, 21:13

Djole srca1  divno divno divno , evo opet zaplakah   -prvi put jutros kada videh Metinu decu srce srce srce  ... nesto se cudno desilo , bilo je apsolutno isto  kao kada  sam prvi put videla moju bebu ...

Dace Bog molitva molitva molitva

pa kada videh  Pelecer od Parizanke srca srca srca -e tada sam opet plakala ...

molitva molitva molitva 

ljubimo vas sve jakoooo i d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 22/7/2013, 22:29

KoMetice, 2 divna embriona se gnijezde. srca beba beba srca 
Djole, prodjoshe me trnci, sad ce nama i Kometica napupiti. zalivanje 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 22/7/2013, 22:49

Sto godina me nema ovde...ali kako i da stignem, zato ni roditeljski neću više da vodim-između ostalog...ali dođoh i đolesku me rasplaka...sećam se magnoli meni upućene.
KoMeta-samo veruj!!
Đolesku moja, srce si,majke mi!love 
...A nosila si pelcer, KoMeto moja...srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od AriesGirl 23/7/2013, 08:04

KoMeta, roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda :aa3 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od noja 23/7/2013, 08:59

Metoooo svim srcem i silama Navijamoooo igracice igracice igracice igracice igracice 
sreca sreca 
Tu su pupoljci samo veruj.
Moj se decembar tako rascvetao oba puta, a tu su i tri trudnice koke te zaprasujuuu sunny sunny 
Uzivaj i trudnuj !
I mi Prasimooooo vv vv vv 
Klub love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 23/7/2013, 21:53

djole39 ::
djole39 ::
KoMeta ::Scenario se ponavlhs! 4emb. 2 stala 2 A klase vracena. dr veruje,probacu i ja,ali nisam vise optimista ko st sam bila. beta moze xa 9-10 dana,pokazace ako ima nesto.

E ovako ,kad god je neka veteranka kretala u postupak ja sam joj namenila neki cvetić koji je napupeo.....i tako ...Pari je imala magnoliju ,Biksi je čak videla svoj izdanak (moze ti potvrditi) ,La Folie je dobila svoju keiki ....

Ja danas imam 2 pupoljka  na magnoliji koja u ovo vreme ne cveta ...ili se dešava jako retko .....to su tvoja dva cveta ,samo tebi namenjena ,postavljam ti sliku ujutru i ne da verujem nego ZNAM da je to,to ...moje cveće ne greši.....

osmeh srce 

Ako koza laze ,rog ne laze lol! lol! lol! 

Evo ih Meta ,ovo su pupoljci za tebe i ja znam da će sve biti kako treba !

Klub 38+ - Page 30 Mactqq

Prvo tebi Djole moram da odgovorim, rasplakala si me vise puta, samo da znas sa ovim cveticima! Ja sam postala placipi.. od juce, a kad mi je Dragana rekla sta si napisala i kad sam jutros videla i sliku, ubih se od plakanja, nisam imala snage da napisem nista. Hvala ti divna zeno, a ako tvoja 2 pupoljka magnolije predvidjaju i rezultat bude kao kod Parizanke, Bixi i Lafa, eto mene u Nis sa mustulukom, znas! yes osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 23/7/2013, 22:08

Hvala vam svima za navijanje i za pozitivno raspolozenje, ja nekako mislim da je vreme, krajnje da se i nama ostvari najveca zelja.
Juce sam poslala poruku ovde sa telefona i plakala, kao i za vreme i posle transfera i pitala se ztalno - zasto i dokle?! I kako je moguce da od 7, 10, 12, 14... koliko god jc uvek drugog dana budu samo 4 embriona i uvek 2 dobra i 2 losa i da mi vrate samo 2?!?!?! Zato je uvek tako! Malo me je Balaz razuverio rekavsi mi da je imao samo 3 dobra spermatozoida sa kojima je mogao da radi, jer u prvom uzorku mm nije imao nista, u drugom neki spermatocit. Onda mi je malo i lakse, znajuci da je uspeh imati 2 embriona od 3 plivaca!
Onda sam se malkice uspavala od utrica i dosla mi je Menora i donela divne trudnicke mindjusice, od nje i Dragane. Onda smo krenule da placemo za sve i svasta, za moj cvetic (6-celijski), koji je Menora ljubila i za koga je rekla da je devojcica, i za drugi, sporiji rastom (4-celijski) za koga je ona videla da je decak, pa smo plakale zbog Parizankinog pelcera od kog se ne odvajam, pa me ona trljala i trljala svojim stomacicem, i ja mislim da je neka od mojih mrvica resila da ostane sa mamom, bas verujem! Ne mogu opisati kojiko mi je znacilo vreme sa njom, opustila sam se skroz naskroz i vratila veru da mozemo da uspemo!
Onda me je sinoc zvala Mima, sa Anom u narucju i pozelela da je tako nazovem dogodine sa jednom ili dve bebe u narucju... srca srca srca srca 
Ma, raspilavila sam se skroz naskroz i samo sam cmizdrila!
Kopitovicka je zavrsila sve i otisla na odmor i rekla mi je pre transfera, sad ima da lezis 2 sata ni manje ni vise i onda mozes da ides i da se napijes! yes Rekla je moze sve i vino, rekla je da odmirujem juce, ali da od danas mogu da vozim i putujem.
Danas smo dosli iz NS-a, svracali u manastir Beocin, gde su nam procitali molitvu ispred cudotvorne ikone i gde sam se ja opet sita isplakala.
Eto, planiramo sutra za SOkobanju, pa za koji dan na Zlatibor, treba Kometici da nauce da skitaju od malih nogu! lol! lol! lol! lol! 
U svakom slucaju, beta za 9-10 dana, TSH 27. sa krvnom slikom. Beta za rodjendan mm-a, a deca ce se roditi za moj, sve sam uklopila Wink lol! 

Hvala vam joj jednom za svaku divnu rec ovde, sms-om, telefonom, hvala vam sto postojite i sto ste takve! queen queen queen queen queen ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od medolino 23/7/2013, 22:26

Kometice moja, mahinalno sam otisla na trudnicki dnevnik i trazim te tamo i uopste ne kontam kako ne mogu da nadjem tvoje postove lol!  Ja sam te vec tamo prebacila,samo da znas Very Happy 

Rasplakala sam se i ja....bravo za Draganicu i Menoru,one su divne, za Djoletove pupoljke...i onda Misica sa Anom kao slag na tortu, ma kutak je cudo osmeh srce  Draga,ovog puta mora da bude,verujem i znam! Uzivaj mila sa tvojim bebicama u stomacicu yes  I samo da znas moji su bili cetvorocelijski pa eno ih vrte se po krevetu i postaju svakim danom nemirniji lol! 
Ne opterecuj se i ne razmisljaj unazad,samo gledaj napred i pozitivne misli i napred curo !!!
Ljubim te puno,puno ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od zoxa 23/7/2013, 22:32

KoMetice mila neka si se ti isplakala, hoce to u trudnoci!
Drzim fige i mislim na vas!
Navijam da dobijete oboje najljepse poklone za rodjendane!
Ljubimo ja, Nina i Bjanka tetu Metu i njene mrvice! A muzica puno pozdravi! E da Nina vas je nedavno pominjala kad smo gledali papagaje ....
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od hany 23/7/2013, 23:45

Kometo nije to slucajno uklapanje datuma, mora doci i nasih pet minuta drzim fige da za rodjendan dobijes najlepsi poklon igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Erata 24/7/2013, 07:13

Devojke, bas ste me dirnule u srce! Kometice draga, ti si nama sada mamica, veruj u to i nemoj da posustajes. Mozda je tebi ta cetvorka sudbonosna, a ovoga puta ce da se okrene na pravu stranu. Kolo srece se okrece - dosao je i tvoj red! Ljubim te i ta 2 mala prdavca u stomaku! :***
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od LaFolie 24/7/2013, 10:16

Meta, citam ovo i setim se sebe u Pragu kako sam preplakala postupak, pa sam tamo resila da idemo po donirani embrion, da smo muz i ja oboje uzas, pa sam trazila letovanje i vratila se na posao. Kad ono beba!
Nama su tamo na sastanku rekli da smo bas tezak slucaj, jedva su spermice nasli, 60% celija se uopste nije delilo..2 dobre vratili samo.
Super je sto imas dosta celija, pa mogu da kombinuju, zamisli da si imala jednu, pa da treba da odluce koji ce od ta 3 spermatozoida da odaberu?
Mozda je bas trik u tom "neocekivanju" pozitivne bete, kada si flat line...

ja zaista verujem u ovaj postupak :***
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu