KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 26/4/2013, 11:02

Crvic roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/4/2013, 11:12

Erato, Srna, za debelu beturinu!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Lakole, da sutra beta bude trocifrena i dupla!!! igracice igracice igracice igracice
Crvicu, dobro nam dosla! c U pravom si drustvu! yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 26/4/2013, 11:13

KoMeta ::Erato, Srna, za debelu beturinu!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Lakole, da sutra beta bude trocifrena i dupla!!! igracice igracice igracice igracice
Crvicu, dobro nam dosla! c U pravom si drustvu! yes


yes I na pravom mestu c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 26/4/2013, 11:15

LaFolie ::sad cu 4ti put... imam osecaj da cu do 40te da se vucaram po lekarima, gde god odem, svi mi kazu da sam ja mlada, da ce sve to biti ok, a kod mene su kardinalne greske pravili (omanuli stimulaciju, stop injekciju, hiperstimulisali me pa nisu imali cime da oplode celije).
Imam osecaj da smo im limunada, nismo svadjalice, nismo bezobrazni, delujemo opusteno i verovatno misle da imamo puno para...
Pomislim da bi mozda bilo drugacije da smo do daske bezobrazni

LaFe, svuda prave greške. yes pa pogledaj unaokolo po svojoj firmi, i reci mi koliko ima sposobnih i dobrih na svom radnom mestu? Isto važi i za lekare, tzv doktore. Dakle, naleteti na pravog je sreća. i zato je, izm ostalog, važno da se ovde govori istina, bez predrasuda, opiše iskustvo bukvalno kako se desilo. To je jedini način da znamo gde možemo otići, a gde ne.

I, LaFe, daleko si ti od 40-te, ne mešaj mi se u resor! lol! Ja vidim tebe i mene za godinu dana kako trudne jedemo kupove, a ja kukam da me bole leđa pošto sam u 40-tim. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 26/4/2013, 11:17

P.S. Ok, primićemo i trudnu Lili ukoliko joj prvo dete ne bude baš baš nemirno.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/4/2013, 11:20

Draga Crvic, dobro nam dosla! osmeh srce srca srca1
I sto nam pre presla sa cekanja bete na trudnicki dnevnik :) family
Kada imamo nade, radimo na beba i imamo i sanse, a kad ima sanse, bice pre ili kasnije. Ne odustaj. To sebi govorim stalno.

Samo da dodam da sam ja pored svega (neuspeh, enigma oko 2 blastociste) ipak jako zadovoljna Ivanovicima, dr Biljom vrlo, rade temeljno, strucni su, ljubazni, deluje mi da imaju dusu i srce, verujem im i ako opet budem morala da radim (ako ne racunam FET u junu, sto je sigurno, jer su mi tamo jos dva pingvincica), radicu kod njih.
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 26/4/2013, 11:21

missile ::P.S. Ok, primićemo i trudnu Lili ukoliko joj prvo dete ne bude baš baš nemirno.

Miss, ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 26/4/2013, 12:13

Navijam za sve hrabre zenice i iskreno se nadam da ce svaka docekati svoju bebanu beba beba beba
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 26/4/2013, 12:23

Erato, Srna, Lakole, samo da posaljem roda
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/4/2013, 12:28

Crvic ff

I da zaprasim za cekalice b b b b b b
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/4/2013, 12:44

Da li se nekoj od vas dogodilo da nakon negativne ili premale pa propale bete dozivi ignorisanje i okrivljavanje od sopstvene majke?
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 26/4/2013, 12:48

NOJA, LAKOLE, BULEVAR, NINCHE, LENA, EMA i za sve trudnice

Prema staroj priči, beba je pre rođenja upitala Boga:
- Kažu da me sutra šalješ na Zemlju. Ali kako ću se ja onde snaći ovako bespomoćna?
- Odabrao sam anđele za tebe. Oni će te čekati i brinuti se o tebi. Svakog dana će se smejati sa tobom, dobijaćeš njihovu ljubav svakog dana i bićeš srećno biće - odgovorio je Bog.
- Kako ću se s ljudima sporazumevati kad ne znam njihov jezik?
- Tvoji će te anđeli naučiti jezik, pa ćeš se moći sporazumevati.
Beba je podigla glavu i upitala:
- Svi kažu da na Zemlji ima loših ljudi. ko će me štititi?
- Tvoji anđeli ce te čuvati makar po cenu života - odgovorio je Bog.
- Hoćeš li mi barem reći njihovo ime? - upita beba.
- Nije važno kako se zovu. Ti ćeš ih zvati MAMA i TATA - odgovori Bog
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 26/4/2013, 12:48

Vilhelmina, tvojoj majci je sigurno tesko kao i tebi i to je njen nacin da to prebrodi, iako bi trebalo da misli kako se ti osecas na prvom mestu, ali... Pokusaj da se ne opterecujes sa njenim ponasanjem, sama sebi najvise mozes da pomognes (i odmognes).

zagrljaj
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/4/2013, 13:00

Hvala ti, Okacice...
Sad moram da se isplacem, a od sutra novi dan, novi list....
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 26/4/2013, 13:08

Joooooooj, nema me dva dana, a vi se toliko raspisale :) Nemam vremena sve da citam, pripreme za slavu pa ne znam gdje udaram. I ono sto sam procitala, pola ne razumijem :) ne zamjerite, bosanska je ovo glava :)
Elem, samo na brzinu da posaljem mnooogo srece i velikih beta za Lakole, Srnu i Erato. Tako divne vijesti, podigle ste mi vjeru igracice
Crvic, bole mjesto nisi mogla naci. Zelim ti da sto prije obradujes i sebe i nas sa jednom bebicom :)
Veliki pozdrav za sve ostale :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/4/2013, 13:20

Drage devojke sa PCOS, samo bez slatkisa, bez previse voca, gluformin 3 puta dnevno po 500mg, vezbanje sat vremena svaki dan i idealna tezina - i sve ce biti u redu! Mnogo zavisi od hormona, a oni se sredjuju ovako!
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/4/2013, 14:01

Lakole,navijam za veeeeeliku betu!
Vilhemina,slazem se sa svim iz prethodnog posta,osim za terapiju-individualna je i treba se posavetovati sa endokrinologom.I naravno izbaciti i testa,ponarocito bela.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 26/4/2013, 14:06

Cure, hvala vam mnogo na toploj dobrodošlici i lepim željama! Very Happy

Vilhenmina, samo bih ti rekla da kada mi se čini da neka reakcija moje mame nije ok, pomislim kako je njoj teško zbog onoga što se događa njenom detetu i pokušam da je razumem. Proći će...sigurno te voli najviše na svetu.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 26/4/2013, 14:25

E, ovako, pre svega veliki pozdrav za Crvićku, welcome!

Dalje, figajle držim i šaljem najlepše misli za sve devojke koje čekaju betice, Lakole, Erato, Srna beba

Treće, pozdravljam double kevu iz NS Draganovićku, anđela mi čuvara, kao i sve Sose koje me nisu ispustile iz vida svih ovih dana, Sanny, Bule, Ninica!
Moju Zemunku Bak sa kojom jedva čekam šetnje kejom i koja me držala za ruku sve vreme!

Erato, Lakole, Orli, Stru, Metišku, Nenu i naravno Heps na divnim porukicama i ohrabrenjima. Lakole trenutno brani disertaciju iz medicine i dobiće trocifrenu ocenu!

E sad, dve lujke pod imenom Miss i Lilya koje su se mapetovski domunđavale kako da me iščupaju iz kandži doktora Prdulovića i bile iskrene do kraja stavivši mi do znanja da sam u kaki. Nije im to bilo dovoljno pa su mi još i sastavile listu analiza, uz pomoć Lakole i Nece. Moram da vam kažem da je Miss sastavila ne samo listu već i linkove gde da ih uradim, urednije i bolje od svakog lekara tako da ja i ne moram d aidem po uput osim ako Miss imaš pečat pa možeš i sama da mi ga napišeš doktor
Kako god, zaslužila si da ga dobiješ.

I tako, možda sam neku izostavila ali to nije bilo namerno, hvala vam na prelepoj podršci i najkorisnijim savetima, ne brigajte daviću vas još kad dođe vreme, ne mrdajte;-)

Imala sam potrebu d aovo napišem. love

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/4/2013, 14:59

IVV, zelim ti od srca roda sto pre! Savetujem ivanovice - Bilju, za sl. put, ako do tad ne bude mozda i nesto prirodno mesečni radovi sex
Hvala ti, Crvic, ...tesko je to razumeti, znam...cure koje nikada nisu imale sl. probleme sa majkom to zapravo i ne kapiraju i to je ok...Tesko da me voli najvise na svetu, zna se sta je ljubav, a sta ne...Zato sam i pitala da li je neka cura dozivela da kada je rekla majci za negativnu ili opadajucu betu, da ju je ova napala najstrasnije, rekla (iz cista mira) kako nije ni zasluzila dete cim ga vec nema prirodno i pocela da je ignorise kao da ne postoji, tad kad joj je ljubav najpotrebnija, ili makar dve proste reci utehe... Duga je to prica i ne moze to da razume onaj ko nije osetio...
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 26/4/2013, 15:06

Vilhelmina ::IVV, zelim ti od srca roda sto pre! Savetujem ivanovice - Bilju, za sl. put, ako do tad ne bude mozda i nesto prirodno mesečni radovi sex
Hvala ti, Crvic, ...tesko je to razumeti, znam...cure koje nikada nisu imale sl. probleme sa majkom to zapravo i ne kapiraju i to je ok...Tesko da me voli najvise na svetu, zna se sta je ljubav, a sta ne...Zato sam i pitala da li je neka cura dozivela da kada je rekla majci za negativnu ili opadajucu betu, da ju je ova napala najstrasnije, rekla (iz cista mira) kako nije ni zasluzila dete cim ga vec nema prirodno i pocela da je ignorise kao da ne postoji, tad kad joj je ljubav najpotrebnija, ili makar dve proste reci utehe... Duga je to prica i ne moze to da razume onaj ko nije osetio...

Uh Vilhemina, bas mi je zao. Nemoj da razmisljas o tome najbolje, potrazi podrsku od osobe koja moze da te razume.
Ja se trudim mojoj mami da pricam sto manje da se ne bi sekirala, tako da mi je bas tesko sto ti se tako nesto desava.

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od twinsi 26/4/2013, 15:15

Vilhelmina draga imaćeš ti svoje dijete ili djecu koja će te čuvati od svakakvih komentara, pa čak i od rođene majke. Budi sigurna u to i glavu gore. Ti najbolje znaš koliko vrijediš i šta zaslužuješ.
Ovaj put do bebe je težak, pun uspona i padova,ali i on ima kraj. Na kraju puta te sreća čeka, jedno malo beba ili beba beba
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/4/2013, 16:10

Vilhelmina ::Zato sam i pitala da li je neka cura dozivela da kada je rekla majci za negativnu ili opadajucu betu, da ju je ova napala najstrasnije, rekla (iz cista mira) kako nije ni zasluzila dete cim ga vec nema prirodno i pocela da je ignorise kao da ne postoji, tad kad joj je ljubav najpotrebnija, ili makar dve proste reci utehe... Duga je to prica i ne moze to da razume onaj ko nije osetio...

Uf, uf, mogu zamisliti koliko te je ovo povredilo No Nije trebala tako nešto reći... Ko zna šta se mota po njenoj glavi. Pusti da prođe neko vreme, pa ćete onda porazgovarati o tome. Nekad kad smo nemoćni, svašta kažemo, a ne mislimo. Još malo i ideš po eskimčiće i moraš biti spremna za njih, zato glavu gore i samo pozitivno ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 26/4/2013, 16:17

Crvic ne posustaj meni peto stavljanje uspelo zagrljaj
Karakaca srce si hvala na divnoj prici ljubim te srca1
Vilhelma mozda te mama zaobilazi Jel nece da ti stand na muku ne ljuti se ljubim ja Tebe Million Puta love

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 26/4/2013, 17:15

djevojke, hvala na navijanju! divne ste!

potrajalo je dok nismo stigli do ovog postupka, uz mnogo razočarenja prije toga - prekinute dvije stimulacije (jedna i u januaru kod ovog dr jer uzv slika mojih jajnika ne daje utisak da neću reagovati na punu stimulaciju), pa nezrele jajne ćelije u drugom postupku, jedne neuspjele iui i postupka u prirodnom ciklusu (sve u klinici u mom gradu). ni jedna od dijagnoza u mom potpisu sama za sebe nije preteška, ali sve udružene No
elem, klinika betaplus u zagrebu, dr erden radončić, ovo je bila 'polustimulacija' (100 mg klomifena + 2 menopura svaki dan 2-6 dc, poslije samo 2 menopura i pred kraj tri dana zaredom po 1 cetrotide; stop injekcija 12 dc; a punkcija 14 dc) - u tri folikula dobijamo 3 jajne ćelije. sutradan javljaju da su se sve tri oplodile - dr i embriolog odlučuju da idemo na transfer 5 dan (kaže da ipak nisam za baciti Very Happy ). poslije 2 dana se čujemo, potvrđuju - transfer pet dan koji pada u nedjelju 14.04. peti dan imamo blastocistu, morulu i sporiji 10ćelijski embrion, odlučujemo se na transfer sve 3. i eto, 11 dana poslije beta je pozitivna.
pošto sam ja ipak 'dama u najboljim godinama', o stimulaciji, terapiji poslije transfera i pripremi prije postupka ću malo detaljnije na pdf ' povišen fsh'.
d
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu