KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 5/4/2013, 11:50

Prvo veliki pozdrav svima :) Nadam se da mi mozete pomoci, jer mi moja doktorica juce nista nije objasnila. Na zalost, nisam mnogo upucena u sve ovo u sta sam se upustial. Juce, 18 dc, napisala mi je na nalazu da je endometrij 20 mm ? i folikul 30 mm, dakle jos nije pukao. Zanima me do koje velicine dostize i puca uz klomifen? Ja nekako osjecam da ovo nije u redu Sad
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 5/4/2013, 12:00

Suzo pisala je Ema skoro na IUI dnevnicima da kada se radi stimulacija klomifenom folikuli pucaju na velicini od 30mm. U normalnom ciklusu na velicini od oko 20mm. Tako da sad ti je vreme Very Happy .
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 5/4/2013, 12:05

Uh, Neca, hvala ti mnogo. Sta je sa ovim endo...Bila sam pijana ovih dana od silnog piva i muka mi je od psenice :) odoh kod eme da citam :)


Poslednji izmenio suza77 dana 5/4/2013, 12:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 5/4/2013, 12:30

E za endo nisam strucna Very Happy , javice se vec neka devojka koja zna. Ne znam koje bi debljine trebalo da bude kod tebe sad.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 5/4/2013, 12:40

neca73 ::E za endo nisam strucna Very Happy , javice se vec neka devojka koja zna. Ne znam koje bi debljine trebalo da bude kod tebe sad.
Niko nije nestrucniji od mene, jos kad me uhvati panika, ne znam ni ono sto inace znam Sad Moram se opustiti, hvala Neca mnogo, bila sam se uplasila za ovaj folikul, jer su mi se inace lijepili za jajnike, nisu pucali i tako stvarali ciste. procitala sam d aje ovo normalna velicina uz klomifen, jos samo da pukne c
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 5/4/2013, 16:57

Erato, sviđa mi se tvoj izveštaj, nisam ni očekivala ništa manje od Bilje i Jelene likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 5/4/2013, 16:58

Suzo srecno radost radost

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 5/4/2013, 17:05

lilya ::Ivka, zaboravih reci, drago mi je da te opet vidim c

Draga moja Lilya, nadam se da druzenju na nasim trudnickim dnevnicima love

....gde ce vec zavrsiti sve ove divne koracaljke d

viksi hvala za uputstvo....probam cvet
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 5/4/2013, 17:06

Pa ja ne znam ni da kucam ... v

Bixi ...Hvala !!!
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 5/4/2013, 17:08

Cao devojke,

ja sam skroz nova na ovom forumu. Vec dva dana iscitavam teme, dnevnike VTO, i ne mogu a da se ne zapitam kako vas ranije nisam otkrila, zapravo nikada ranije nisam bila ni na jednom forumu. A ne mozete ni da zamislite koliko biste mi znacile pre samo nedelju dana kada sam sedela kod kuce po ceo dan sama dok mm radi, i cekala taj petak da izvadim betu. Molila dane da brze teku, a oni kao godine Laughing Dosao nekako i taj petak, ja maltene na otvaranju u 7h u laboratoriji, one sestrice me vec i po imenu znaju koliko puta sam kojekakve analize kod njih radila. Obecavaju bice gotovo brzinski, i ni ja nisam mogla da verujem kada mi je za satic jedan stigao rezultat, a bolje i da nije beta=0.1
Ovo pisem jer znam da vecina od vas zna taj osecaj, to mi je bila prva VTO, a niko ko to nije prosao ne moze ni da te shvati bas u potpunosti, znam da vi mozete.
Dozvolila sam sebi da se raspadam dva dana, a onda se podgla i krenula da kopam po internetu. I tako nabasah na kutak na moju srecu Very Happy
Citala sam dnevnike VTO i maltene prozivljavala sa tim devojkama sve to, saznala neke stvari za koje nisam uopste znala.

A imam hiljadu i jedno pitanje za vas Embarassed



Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 5/4/2013, 17:12

Angie, dobro nam dosla. Zao mi je sto je tako prosla prva VTO, ali mi je i drago sto vec kujes nove planove yes

Pitaj sta god ti treba c

Ivka, ocemo, uopste ne sumnjam u to cmoka
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/4/2013, 17:17

Angie dobrodosla sunny
i sto pre na trudnicke strane da te ispratimo radost
roda
Gde si radila vto u kojoj klinici i kod kog dr
Zenske petak je, dobro se odmorite za vikend skitajte
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 5/4/2013, 17:17

Angie, dobro nam dosla i brzinski presla na trudnicke strane...

ovaj forum je najlepsi centar za podrsku i pomoc neshvacenih zenica sa mnoooogo ljuuuuubavi

d

ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 5/4/2013, 17:24

Hvala vam devojke puno usne
Radila sam u Jevremovoj, upala sam kod njih preko fonda. Sto se tice dr vodili su me Milica Ilic i Ljubic. Milica mi je radila aspiraciju, a Ljubic et.
Ne mogu zaista nista lose za njih da kazem, mada i nemam nesto iskustva u svemu tome da bih mogla da uporedjujem. Sto se tice tretmana i posvecenosti od mene dobijaju 10.
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/4/2013, 17:26

Angie, dobrodosla!
Nedavno sam i sama prosla kroz prvu, neuspesnu VTO, a sada sam vec na pocetku druge - i nove nade!
Ne daj se i na pravom si mestu. Pitaj sve sto te interesuje.
Anak srcasti poljupci
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/4/2013, 17:29

Angie, retko kome uspe iz prve, neka te to utesi...
Pomoci ce ti da sto pre krenes sa skupljanjem novih papira. Sada se opet stvaraju guzve preko fonda. Dok stignes na red, taman ce se organizam oporaviti.
Ako to 83 znaci tvoje godiste, mladost je na tvojoj strani yes
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 5/4/2013, 17:37

Hvala ti erato,
citala sam o tvom iskustvu u grckoj. A vidim i da si krenula sa novim bockanjem. Sigurna sam da ce ti ova put biti uspesno, i drzim pesnice za to Very Happy
Imamo jednu zaledjenu blasto u Jevrmovoj. Rekli su mi da sacekam sledeci ciklus da prodje pa da im se javim da uradimo samo embriotransfer u prirodnom ciklusu. Sad vec ne mogu da dockam da prodje tih mesec dana. ljubav
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 5/4/2013, 17:39

lenabeograd ::Suzo srecno radost radost
Hvala Leno, trebace mi yes

Angi, stigla si na pravo mjesto, i ja sam dosla skoro, a prihvatile su me kao da sam godinama s njima. Ove djevojke i ovaj forum su pravo cudo :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 5/4/2013, 17:58

Angi dobro dosla ja isto nisam dugo ovde ali sam zahvalna svim ovim divnim zenama
njihova podrska mi je hvala snagu koju sam odavno trazila i ja se pitamkako bi tek bilo
da sam in nasla ranije evo poljupci za SVE vas srcasti poljupci love

Erato za zamrzivanje sam ti htela reci mozda u Srbiji samo blaste i zamrzavaju ima i ovde tih slucajeva ali moja Klinika nije to radila
Da li u Srbiji postoje embriskopijski inkubatori za oplodjene embrione posle aspiracije za er svezih ne zaledjenih jc

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/4/2013, 18:38

Lena, ovde ne postoji embrioskop ni u jednoj klinici.
To je bio jedan od razloga sto smo mi zeleli da odemo u inostranstvo.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Frida 5/4/2013, 19:07

Žene, moram ovo da podelim sa vama... Pisala sam već o tome da idem na prvu VTO u maju... itd...
Juče sam dobila rezultate od briseva, koje treba da spremim za početak protokola. Moji rezultati odlični, sve čisto, a kod mm escherichia coli! Pojedoh se živa. Samo nam je to trebalo. Posle sat vremena od kada sam uzela rezultate, zovu me iz kliničkog centra, da me obaveste da se početak vto-a pomera za april, tj trebalo bi oko 16. ovog meseca, da dobijem i onda da im se javim. Sinoć smo oboje popili Monural, i molim Boga da se to očisti za sedam dana.. jer rekli su mi da moram i ja terapiju, iako mi brisevi ok...
Sada se mnogo brinem (iako sam u neku ruku srećna što su mi pomerili za mesec dana ranije, jer ne mogu da dočekam to), da li će da nas vrate, ako njemu taj rezultat nije u redu? Na pozivu piše da donesem na uvid te analize.... molitva
Frida
Frida

Broj poruka : 53
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/4/2013, 19:39

Frida, ne znam kako to ide u klinickom...
Nama su u Grckoj pomerili vantelesnu zbog eserihije u spermokulturi, pa nas zakacili novogodisnji praznici i umesto u novembru - odemo u januaru.
Teoretski, on ima mesec dana do aspiracije da ocisti eserihiju. Vazno je da u vreme davanja uzorka nema. Nemojte nista ni spominjati. Najbolje je da ponovi rezultat pre nego sto se javis u klinicki.
Nadam se da vas nece zbog toga vratiti, pa i ako bude problem, pomerice vas za maj.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 5/4/2013, 20:06

Erato ne brini ni moja Klinik nije sto nudila tek sad a vidis bez blastocita i embriskopa skoro godinu zamrznutih jajnih celija do sad najlosijeg kvaliteta su uspeki TJ jedan od dve

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/4/2013, 20:10

Mozemo mi uciniti sve, uraditi sve analize, ziveti asketskim zivotom, izabrati najbolju kliniku na svetu (ako takva uopste postoji)...ako Bog nije rekao da je vreme, sve je uzalud.
Ustvari nije. I mi se kroz sve ovo menjamo, rastemo, sazrevamo, ucimo o sebi. Za sve postoji neki razlog.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 5/4/2013, 20:29

Tako je a znas sta je najbolje kod se opustis i kazes idemo dalje i ako je negativno bese mu . .
Da promenis ne mozes . . . Ja sam uvek rekla neki sebi kupuju auta ja cu sebi bebu salila sam se naravno :-) Ali ustvari Ima TU istine :-)

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu