KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 18/3/2013, 15:17

Hoću i ja u NS! Priiiirudaaaaaa, mnoooogou dobrou! Aj otvori dnevnik
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 18/3/2013, 15:45

Ms jok, nemam sta da pisem. Imas temu Vto iz prirodnog ciklusa, tamo se muvam
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suncokret 18/3/2013, 16:51

missile ::
erato ::Missile, nema diskriminacije. Ok je sve. To mogu da kažem nakon 3 odlaska tamo. Ima vremena da mi pokvare utisak. Ali, ja zaista nisam do sada doživela ništa loše.
Nisam ni ja baš dobra sa živcima i da me nešto nervira, ja bih to rekla.

Ti nisi pušač, ERATO, ne brini, ti ćeš s njima uspeti. yes Nemoj mene da slušaš šta pričam, mi smo različiti slučajevi Rolling Eyes
Ja sam pred prvi VTO ostavila pušenje lako, jer me srce gušilo od suprefacta, pa je bacanje cigareta bilo kao otkrovenje. I internista me ladno provalio pred punkciju da sam godinama pušila. Čuje se to u plućima. Nego, odoh off, moram da bežim na labove i hormone, danas mi je 2dc, i radim prvi majušni korak! Very Happy

Misille korak po korak i eto je beta..sretno na tim koracima napred scuro zagrljaj Za pušačka pluća - ma mora da da se čuje i oseti razlika, nema šta..veliko bravoooo ako istraješ u svojoj nameri, samo napred, potreban je samo taj klik u glavi i sve je mnogo lakše (tako je i mm još pre tri godine prestao da duvani). Meni nažolost još nije toliko kliknulo, na momente da, ali...doći će i za mene taj dan, sigurna sam:)

Bak,da uspe ovaj put, a hoćeeee..sretnooooo curooo igracice igracice igracice

Erato sretno poletanje i neka je bebićetno srca1
suncokret
suncokret

Broj poruka : 70
Location : Srbija
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suncokret 18/3/2013, 17:06

Ex da, raznih tema ima danas...
Nego Vucice, optimalno je 3 nedelje za ponavljanje briseva nakon antibiotika, može i koji dan manje, ali ne ispod dve nedelje..mada neki dr smatraju da može već posle par dana Shocked

vikice, ne brini unapred draga,to nije loša beta, mislim da se od petka to sasvim lepo poduplalo. Sretno i budi pozitivna osmeh srce biće sve ok trudnice zagrljaj
suncokret
suncokret

Broj poruka : 70
Location : Srbija
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 18/3/2013, 20:27

Vikice, srećno. To je lepa beta, važno je da se dupla.
Hvala Bogu, brzo će i april, i moja poseta ovdašnjem čuvenom hematologu. Pa da vidimo šta će on reći. Wink
A kod nas za briseve ponovljene neće ni da čuju dok ne prođe 2 meseca od starih No Ali to je DZ, stalno se žale da nemaju para i da su ti nalazi skupi. A privatno hoće, ali ih šalju u drugi grad, pa se opet načekaš. Tako se moja drugarica zeza, najbolje da ne idemo, ovako mislimo da nemamo ništa Wink .
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 18/3/2013, 20:58

missile ::Meni je bila dobra i dr Slavica Pavlović, ima ordinaciju u Jovanovoj ulici, skupa, a ubija! lol!

missss ja sam pre par godina isla kod nje zena je super, pet mojih drugarica je islo posle kod nje a tri su vodile trudnocu zena je stvarno carica,,

ali kad sam ja isla nije ubijala Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 18/3/2013, 21:43

Devojke ,danas na uz su mi nasli cistu na levom jajniku , doktor je predlozio aspiraciju ciste za cetvrtak .......boli li , i kako je posle kad se probodi iz anestezije ......trebala bi odmah posle da krenem sa stimulacijom ....ide li to tako ili se ceka malo .....
Veliki poljubac za sve .......Srecno cure :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suncokret 19/3/2013, 02:41

Srno draga,ja imam iskustva sa vodenim cistama koje su mi se oba puta javile u Vto proceduri i to od glupe kontracepcije, ali su i oba puta otišle (pukle) sa ciklusom.
Verujem da nije ništa strašno i meni su to predlagali ako cista sama ne pukne. Čim se nastavlja postupak, ne brini, bezazleno je i brzo se rešava, to je intervencija verujem od par min.
Neće da smeta za dalje, sigurna sam...sretnoooo i ne brini zagrljaj
suncokret
suncokret

Broj poruka : 70
Location : Srbija
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 19/3/2013, 08:49

hany ::
missile ::Meni je bila dobra i dr Slavica Pavlović, ima ordinaciju u Jovanovoj ulici, skupa, a ubija! lol!

missss ja sam pre par godina isla kod nje zena je super, pet mojih drugarica je islo posle kod nje a tri su vodile trudnocu zena je stvarno carica,,

ali kad sam ja isla nije ubijala Wink
lol! lol! lol!

srna ns ::Devojke ,danas na uz su mi nasli cistu na levom jajniku , doktor je predlozio aspiraciju ciste za cetvrtak .......boli li , i kako je posle kad se probodi iz anestezije ......trebala bi odmah posle da krenem sa stimulacijom ....ide li to tako ili se ceka malo .....
Veliki poljubac za sve .......Srecno cure :)
Srno, ne znam kad ćeš posle toga da kreneš sa stimulacijom, ali znam da nije ništa strašno, a anestezija, ma kakvi. Svaki put sam odmah skočila na noge (na opšti užas i ljutnju dr i sestara) yes Baš ništa strašno. Srećno!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 19/3/2013, 10:53

Srno ja sam imala cistu i aspirirali su mi je i odmah sam sledeći dan krenula sa stimulacijom tako da to nije ništa strašno . Mala anestezija , dođeš kući odležiš malo i sutra normalno funkcionišeš i zbog toga ne treba da brineš . Pozz
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 19/3/2013, 11:04

hany ::
missile ::Meni je bila dobra i dr Slavica Pavlović, ima ordinaciju u Jovanovoj ulici, skupa, a ubija! lol!

missss ja sam pre par godina isla kod nje zena je super, pet mojih drugarica je islo posle kod nje a tri su vodile trudnocu zena je stvarno carica,,

ali kad sam ja isla nije ubijala Wink
Ja bila kod nje pre par dana, UZ je 2500...Kome treba folikulometrija, mislim da je najpovoljnija ordinacija Radojčić kod Hrama, prvi UZ 2500, a svaki sledeći (mislim dok pratite folikul u tom ciklusu) je 700 din
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 19/3/2013, 11:09

Draganice, šta ima novo kod tebe Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/3/2013, 11:09

To je stvarno pošteno! Ja iskreno ne znam ni šta tu ima da košta 2500-3000.
Neki dan se zubarka "polomila" oko mene. 2 sata rada, spašavala mi živac, preznojile se i ona i ja i na kraju - 2000 din. A ovi za 2 min. uzmu 3000, a ne troše ni vreme, ni materijal. Pa gde je tu pravda?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 19/3/2013, 11:12

Missile, planiram prirodnjak u maju-junu, al još ne znam gde ću, pa onda septembar isto, možda polu prirodnjak, i onda ako ništa od toga ne uspe, nadam se da će mm ipak da kaže yes za donaciju
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 19/3/2013, 11:13

Eh, Erato, skroz si u pravu. Može im se. Ja baš razmišljam da ova dr Pavlović za koju rekoh da je skupa je ustvari malo dete za ove u Ivanovićima (konsultacije + UZ su 10.000,00). Ok, naplaćuju svoju pamet, svoje znanje, svoju sposobnost da vide, al ipak ga preteraše. I nervirati se ne vredi, plati i zaboravi što pre.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 19/3/2013, 11:14

draganica ::Missile, planiram prirodnjak u maju-junu, al još ne znam gde ću, pa onda septembar isto, možda polu prirodnjak, i onda ako ništa od toga ne uspe, nadam se da će mm ipak da kaže yes za donaciju
Želim ti puno sreće da uspe tvoj prirodnjak! cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 19/3/2013, 11:15

missile ::Eh, Erato, skroz si u pravu. Može im se. Ja baš razmišljam da ova dr Pavlović za koju rekoh da je skupa je ustvari malo dete za ove u Ivanovićima (konsultacije + UZ su 10.000,00). Ok, naplaćuju svoju pamet, svoje znanje, svoju sposobnost da vide, al ipak ga preteraše. I nervirati se ne vredi, plati i zaboravi što pre.

Izvini miss sto pitam, kakve su cene kod Dr Kopitovic. I da li imas njihov sajt da pogledam sama. Vidim da Dr svi hvale.


Poslednji izmenio neca73 dana 19/3/2013, 11:42, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 19/3/2013, 11:15

draganica ::Missile, planiram prirodnjak u maju-junu, al još ne znam gde ću, pa onda septembar isto, možda polu prirodnjak, i onda ako ništa od toga ne uspe, nadam se da će mm ipak da kaže yes za donaciju

Srecno Draganice!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 19/3/2013, 11:20

hvala drage moje, al' znate kako to ide, pravi planove da ti se Bog smeje, toliko mi se puta sve izjalovilo i odugovlačilo na ovom vto putu, da je možda i bolje da ne pravim dugoročne planove...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 19/3/2013, 11:35

Neco, evo sajta http://www.drilic.rs/ S tim što se ja nisam odlučila tamo da zakažem zbog manje cene u odn na Ivanoviće, nego zbog doktorke. Ionako neću uštedeti ništa lol!

draganica ::hvala drage moje, al' znate kako to ide, pravi planove da ti se Bog smeje, toliko mi se puta sve izjalovilo i odugovlačilo na ovom vto putu, da je možda i bolje da ne pravim dugoročne planove...
Da. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 19/3/2013, 11:53

Draganice, za uspešan prirodnjak! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 19/3/2013, 12:16

Draganice, pridruži nam se na dnevnicima iz prirodnih ciklusa, jedva te čekamo d d d d
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/3/2013, 12:51

Draganice, bravo za plan! radost

Samo da upitam, da li ti je možda Sonja predlagala nešto za dalje, tačnije, da li je rekla - to je to, ili - sa drugačijom stimulacijom, u drugačijem ciklusu može da se ide na stimulisanu VTO.
Da li si na početku ciklusa u kojem je bila stimulacija radila 2dc FSH, LH, E2. Koliko znam da ona to ne traži, a meni su recimo tražili i znam da su odbijali cure sa visokim E2 u datom ciklusu, jer neće biti dobar odgovor jajnika na stimulaciju itd...
Zanima me da li su ti rekli - to je to, nikada više ne trebaš pokušati sa stimulacijom, ili ima prostora za dalja razmišljanja?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 19/3/2013, 13:05

Grama, Anak , Erato hvala love ljubav
Erato, nije mi tražila te hormone, i meni je bilo čudno. Sonja je bila u fazonu da imam tri opcije- prirodnjaci koji su finansijski najisplatljiviji, jača ili drugačija stimulacija, koja bi po njoj bila kocka, jer mogu opet dobiti dve, ili jednu, možda 3 ali više od toga teško, i donacija koja ima najveću uspešnost, pa je bila u fazonu biraj, u zavisnosti kojiko još imam živaca i para. Ne verujem da ću ful stimulaciju, ne isplati mi se, možda klomifen plus menopur, nemam pojma videću još nisam odlučila da li ću kod Ljupčeta ili Goce, čekam sad kad tebi uspe kod nje f da mi to da vetar u leđa da možda odem kod nje
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 19/3/2013, 13:27

draganica ::Grama, Anak , Erato hvala love ljubav
Erato, nije mi tražila te hormone, i meni je bilo čudno. Sonja je bila u fazonu da imam tri opcije- prirodnjaci koji su finansijski najisplatljiviji, jača ili drugačija stimulacija, koja bi po njoj bila kocka, jer mogu opet dobiti dve, ili jednu, možda 3 ali više od toga teško, i donacija koja ima najveću uspešnost, pa je bila u fazonu biraj, u zavisnosti kojiko još imam živaca i para. Ne verujem da ću ful stimulaciju, ne isplati mi se, možda klomifen plus menopur, nemam pojma videću još nisam odlučila da li ću kod Ljupčeta ili Goce, čekam sad kad tebi uspe kod nje f da mi to da vetar u leđa da možda odem kod nje

ljubav ljubav ljubav
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu