KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

+37
rada78
tuli
medolino
dr mali pariz
Shizika
Simona
dacans
maki79
key
JAmajka
Tanja83
ninica2
MAAKKI
snedra
zoxa
Nefertari
BiKsi :)
Struzzo
bak
plavaptica
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Gramatika
cici
Milijana
dragana76ns
lilya
heart84
missile
nena beba
Orline
Sofka
Botox
Mirjana
maus
lolipop
41 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od missile 29/3/2013, 09:33

BiKsi :) ::[Only admins are allowed to see this image]
Malo je lošija jer je telefonska, al vidi se Sunašce kakvo je preslatko! Plavooki šećer! [Only admins are allowed to see this image]


sunny je preslatko!!!! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od bak 29/3/2013, 11:45

Joj kako ste se stiskaleeee. Hocu i jaaaaaa smajli angel
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Gramatika 29/3/2013, 13:05

missile ::
Gramatika ::O kakvo devojče, kakve divne oči! O, lepoto! angel

Misliš na Biksi? Wink ili na Danicu? Very Happy sunny

Bogami na obe, ali malo više na Danicu! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 29/3/2013, 19:17

lol! Misili, Misili! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Mirjana 29/3/2013, 19:37

O, bio je stiskavac osmeh srce Foto manijače, i ova ti je savršena! likeit
Mnogo ste lepe Laughing sunny te obasjalo osmeh srce srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od MAAKKI 29/3/2013, 20:31

Loli srecno otvaranje dnevnika, da ga punis samo lepim stvarima sreca

Danica je neodoljiva, verujem da uzivate u svakom trenutku angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od cicsa80 31/3/2013, 14:16

Biksi, ti si nju posteno stisnula lol! Medenjak mali srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dr mali pariz 31/3/2013, 22:42

Rodiću-slika ostavlja bez reči-samo...malo si je udavila,a ? Very Happy
Loli je opet nesebično čuva i nema je da se javi ili neeku fotkaju postavi.
Sarajko,živa li si?! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 1/4/2013, 21:05

He, he, ja kad gnjavim, ja pravo GNJAVIM! [Only admins are allowed to see this image] Tati je bio rodjendan u subotu, verujem do sada najlepši, a verujem i da mu je Danica prva čestitala! Ja i ovde da poželim lepe želje i sunčane dane! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od ninica2 1/4/2013, 21:13

Loliska tvoja bekanica je prelepa pupupu angel srca srca srca
Biksi zavidim ti likeit osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 2/4/2013, 11:17

Pedji sa zakasnjenjem srecan do sada najlepsi rodjendan osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Biksi uf kakva gnjavazaaaaaaa osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Tanja83 4/4/2013, 20:11

Loliska,izvinite sto sada dolazim tj pisem kod vas Embarassed


Srecno vam najlepse otvaranje dnevnika i da pisete samo o lepim stvarima osmeh srce osmeh srce


Danice bananice, sunny mamino i tatino,DIVNA SI srca srca srca


Ljubimo vas ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Sofka 4/4/2013, 22:18

Loli kako ste?
Koje okice Danica ima , sva je na mamu poljubac

Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Shizika 7/4/2013, 00:33

dr mali pariz ::
Loli,dugo je trajalo,a kad pogledaš nju, jasno ti je i zašto. Takvo mače se ne pravi ‘‘na brzaka‘‘ Wink
yes

BiKsi :) ::[Only admins are allowed to see this image]
Mila, mala dragost zagrljaj
Biksi, sigurna sam da si uzela pelcer. poljubac
Lolicu, napishi nam koju rijech i nakachi slichice. love
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dragana76ns 7/4/2013, 13:52

Da ljubnem ovo plavooko devojce medeno a i tetu koja je tako nezno drzi [Only admins are allowed to see this image]
Kako ste nam drugari?
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 10/4/2013, 21:30

Šizo, pelcer uzet, na više strana! Very Happy

Draganice sunny.

Danice bananice, puno poljubaca ti šalje Andrika sa mama Lenom! U gužvi su jer se spremaju za rodjendan, al javiće se oni već! [Only admins are allowed to see this image]

I ja te cmačem! I mamu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 10/4/2013, 22:37

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 10/4/2013, 22:40

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Tetka Biksi ponosno nosimo zvjezdičasto odjelce, ljubimo te love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 10/4/2013, 22:42

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Danica već par dana vježba da se okrene na stomačić, večeras je to uspjela, i ponovila više puta, a ponosna mama je to morala slikati.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od JAmajka 10/4/2013, 22:50

lolipop ::[img][URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/834/img0521cy.jpg/]
Danice,nasmejana lepotice,pravi si smajli angel
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od JAmajka 10/4/2013, 22:54

Loli,preslatka je.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 10/4/2013, 23:05

Izvinjavam se što se češće ne javljam, ali stvarno ne stižem. A i da budem iskrena, pomalo mi je nezgodno da se samo javnem na blic i pišem o nama, a ne stignem se javiti u druge dnevnike. Približava nam se slava, tako da svako veče kad bananicu spremim na spavanjac, ja ostanem da završavam druge obaveze koje nisam stigla završiti u toku dana, pa čak i budem budna do onda kada bananica prvi put u toku noći jede. Ali se nadam da poslije slave imaćemo više vremena.

Danica bananica, majkino sunašce je divna, dobrica jedna dobra. Lijepo napreduje, za drugi mjesec je dobila 900 gr, i visoka je 62 cm, doca kaže da je jedna divna, zdrava i napredna bebica. Kukiće smo snimali, u redu su (mada ja nisam ni sumljala) doca reče da ne moramo više ni snimati, ali odradićemo mi to ipak u 4 i 6 mjesecu, nije mi teško. Inače, jedan dan dok još bananica nije navršila punih dva mjeseca, plakala mi je jednu večer od 17 do 20 i 30, pa sam je odvela doci (sreća pa nam je komšija, a vjerujem da njemu nije nimalo lako sa mnom), pa nam je doca rekao da su bananicu bolile uši, ali da to nije upala, nego se svim bebama u 2 mjesecu u potpunosti razvije slušni aparat, pa im je bubna opna crvena i zategnuta, i to ih i boli, ali se taj proces završi do kraja 2 mjeseca, nisu nam ni bili potrebni nikakvi lijekovi, osim kada ne može da jede Otol H kapi za uši. Ovo zaista nisam znala, pa sam pribilježila ako se slučajno još nekome desi, da zna o čemu se radi.
Grčiće, hvala bogu više nemamo, a ne histeriše više ni kada se oblači. Par dana sam pomislila da je odvedem doci, jer mi je previše mirna. Luda mama, šta da se radi. Danica sve više djeli svoje malene krezave osmjehe, kako tata kaže svaki vrijedi milijardu dolara, počela je da gleda u svoje ruke, ali kada je nosimo, pa budu ispred nje, jer još uvijek ne zna da ih podigne ipred oči kada je u ležećem položaju. Već dva dana ima i novi položaj dok je nosimo, doope namjesti na mene, glavu isturi naprijed, ja je pridržavam za grudni koš, a ona gleda dole i pravi balončiće ustima, i ako ugrabi glođe ili moju ili svoju ruku. Glavu već poprilično čvrsto drži. Večeras se uspješno okrenula na stomačić, samo još uvijek nije skontala kako da izvuče ruke, to ćemo već sutra vježbati.
Još uvijek nismo išle u šetnju, jer je vrijeme nikakvo, ili pada kiša ili vjetar duva, pa ćemo se strpiti još malo.
Sledeća vakcina nam je 02.05., poručili smo Pentaksim, mada sam već zabrinuta zbog tih nus pojava, mada doca kaže da nema potrebe brinuti toliko.
Još uvijek je nerado dijelimo sa drugima, goste primamo navečer kada ona spava, osim ako nas na prevaru uhvate.
Toliko za sada drugari, pišemo se ubrzo. Ljubimo vas usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 10/4/2013, 23:49

lilya ::
Sretno otvaranje roditeljskog dnevnika draga Loliska ljubav
Devojka vam je kao med medena osmeh srce
Hvala Lilya, čekamo te na ovim stranama. Ljubimo te bananica i ja usne

dragana76ns ::O Lolic, kako divno iznenadjenje vas najlepsi dnevnik
Neka bude ruzicast i sjajan kao sto je sve oko tvoje Danice, kao sto je i ona sama.....neka vam redovi budu ispisani najlepsim dogadjajima njenog odrastanja....Zelim vam srecno roditeljstvo i znam da vam je sve ostalo potaman :)))
Ljubim tu tvoju, tu nasu zvezdicu....maminu i tatinu devojcicu , sa neodoljivim obrazima i plavim okicama...ma sva mi je kao medic
Budi nam aktivna u dnevniku i redovno nas casti Danicinim slikama
Ma ljubimo mi tebe, tako duplo trudnu usne , trudiću se da budem što aktivnija.

Milijana ::Danice, duso lepa, toliko dugo cekana, neka ti svaki dan sa tvojim divnim roditeljima bude nasmejan i vedar, da ih slusas i usrecujes, budes zdrava i nasmejana osmeh srce srca srca srca
Loli, srecno otvaranje dnevnika, zasluzili ste svu srecu d
Hvala Milijana, ljubi nam te drugare od bananice i mene.

cici ::Loliiiii Srecno otvaranje najlepseg dnevnika na svetu smajli angel osmeh srce
ma menja se, malo da mamu da lici malo na tatu, a ustavri licim na sebe Wink
Danica je angel medenko maleni naočare
Sad uzivajte u zajednickim trenucima love
Ljubimo Vas Stefan i ja usne usne usne
Hvala Cici, ljubimo i mi vas, već velike drugare usne
Gramatika ::Srećno otvaranje dnevnika, ružičasto sunce!
Hvala Grama usne

Vuchica ::Sunce malo, kakve oke i bobazi! nemam reči

c

Meta ::
Danice, sunce mamino i tatino, zvezdo vodiljo, neka ti je srecno otvaranje dnevnika i da mama samo lepe stvari pise u njemu!
Ako su te cekali godinama, isplatilo se! Ti si prava lutkica! I ja te se ne mogu nagledati, a mogu misliti kako je tvojim roditeljima! Da si ziva i zdrava 100 godina i da samo radujes roditelje - lepoto!!!
Hvala tetka Meta, ljubimo i mi tebe po sto puta, i želimo ti da nam se što prije pridružiš na ovim stranama usne
Shizika ::Eeeeeeeeevo vaaaaas!
Sretno otvaranje dnevnika! Vidim da uzivate u roditeljstvu od prvog dana. Da vam Danica obasjava zivote josh dugo, dugo, dugooo...
Preslatka je s tim neodoljivim bobazima i bistrim okama! naočare
Poljupci za vas
srcasti poljupci
Ljubci i za vas ljubičanstvene love Uživamo Shizo, uživamo, svaki dan nam je kratak, samo što je stavimo na spavanjac, budili bi je opet.

cicsa80 ::Misice medena, lopovcicu mali srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Ljubimo mi tebe naša Anđelina usne

plavaptica ::Srecno otvaranje najlepseg dnevnika srca srca srca srca
Danica je prava lepotica, a oke plave su prelepe ljubav

Hvala Plavaptico usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 11/4/2013, 00:00

bak ::Loliska moja mila srca srca srca srca srca srca srca srca
Strecno otvaranje najlepseg dnevnika, da vam je Danica uvek tako dobra i mila, da vam obasja ceo zivot srca srca srca srca srca srca srca srca
Hvala Bakiša, za gnjavažu moraćeš da nam dođeš, jedva te čekamo na ovim stranama.

Struzzo ::Joj, Loli, ona je Ljubav.... srca srca srca srca srca

Srećno vam otvaranje roditeljskog dnevnika...vidim da ćemo uživati u njemu... love

Hvala Struzolina, ljubav je najbolje opisuje, ljubimo te i ljubni nam drugara usne

BiKsi :) ::Dragi moja Loli, srećno vam otvaranje najlepšeg dnevnika i da ove strane ispisujete samo srećom i ljubavlju! [Only admins are allowed to see this image]
[/img]
Ljubimo te tetka Biksi, i jedva čekamo onaj obećani vikend. usne
pozdravi nam i prenesi poljubce za Andriku Mandriku i mamu Lenče usne

Nefertari ::Prelepo ime za jednu lepu sijavu plavooku zvedicu!
Hvala Nef usne

zoxa ::Srecno otvaranje dnevnika, Danica je prava ljepotica!
Bixi i Danica, preslatkooo osmeh srce
Hvala Zoxa usne

snedra ::Loliska, srecno otvaranje najlepseg dnevnika!!!

srce

Danica je prava lepotica, neka je ziva i zdrava 100 godina!

Poljupci!!!
ff
Hvala Snedra usne

dr mali pariz :: oooo,konačno stižem i na vaše strane!
Loli, dušo draga, ona je anđeo radost
Srećno ti otvaranje Roditeljskog , pa da ga puniš divnim esejima o Daničinom odrastanju.
Loli,dugo je trajalo,a kad pogledaš nju, jasno ti je i zašto. Takvo mače se ne pravi ‘‘na brzaka‘‘ Wink
Uživajte u vašoj sreći,
ljubimo vas ,moji Zvezdanići i ja!
p.s. Rodiću...kako je ti držiš,srce moje,spremna si ko zapeta puška! osmeh srce osmeh srce
Vrijedilo je Pari, vrijedilo svo to silno čekanje. Ljubimo i mi praške šunkice usne

MAAKKI ::Loli srecno otvaranje dnevnika, da ga punis samo lepim stvarima sreca

Danica je neodoljiva, verujem da uzivate u svakom trenutku angel
Hvala Maakki, ljubimo te bananica i ja usne

ninica2 ::Loliska tvoja bekanica je prelepa pupupu angel srca srca srca
Biksi zavidim ti likeit osmeh srce
Hvala Ninice usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 11/4/2013, 00:07

maus ::Pedji sa zakasnjenjem srecan do sada najlepsi rodjendan osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Biksi uf kakva gnjavazaaaaaaa osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Hvala Maus u Peđino ime. Uh kako su se samo gnjavile i mazuljale samo da vidiš. Vi ćete morati što prije doći na gnjavažu, nemoj da vrdaš i prolaziš po noći mašući, nego da nam dođeš na mazuljanje. Ljubi nam Anušku usne
Tanja83 ::Loliska,izvinite sto sada dolazim tj pisem kod vas Embarassed


Srecno vam najlepse otvaranje dnevnika i da pisete samo o lepim stvarima osmeh srce osmeh srce


Danice bananice, sunny mamino i tatino,DIVNA SI srca srca srca


Ljubimo vas ljubav ljubav
Hvala Tanja, nikad nije kasno. Ljubimo vas bananica i ja usne

Sofka ::
Koje okice Danica ima , sva je na mamu poljubac

Još jedna JA, mada ima oke na tatu, moje su zelene. usne

Shizika ::
Lolicu, napishi nam koju rijech i nakachi slichice. love

Obećavamo da ćemo biti aktivniji od našeg poštara lol!

jamajka ::Loli,preslatka je.

Hvala Jamajka usne

Nadam se da nisam nekog preskočila, ljubimo vas sve love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 3 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu