KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

+37
rada78
tuli
medolino
dr mali pariz
Shizika
Simona
dacans
maki79
key
JAmajka
Tanja83
ninica2
MAAKKI
snedra
zoxa
Nefertari
BiKsi :)
Struzzo
bak
plavaptica
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Gramatika
cici
Milijana
dragana76ns
lilya
heart84
missile
nena beba
Orline
Sofka
Botox
Mirjana
maus
lolipop
41 posters

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Vuchica 17/3/2013, 00:39

Sunce malo, kakve oke i bobazi! nemam reči

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od KoMetaK 17/3/2013, 16:35

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Danice, sunce mamino i tatino, zvezdo vodiljo, neka ti je srecno otvaranje dnevnika i da mama samo lepe stvari pise u njemu!
Ako su te cekali godinama, isplatilo se! Ti si prava lutkica! I ja te se ne mogu nagledati, a mogu misliti kako je tvojim roditeljima! Da si ziva i zdrava 100 godina i da samo radujes roditelje - lepoto!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Shizika 17/3/2013, 17:52

Eeeeeeeeevo vaaaaas!
Sretno otvaranje dnevnika! Vidim da uzivate u roditeljstvu od prvog dana. Da vam Danica obasjava zivote josh dugo, dugo, dugooo...
Preslatka je s tim neodoljivim bobazima i bistrim okama! naočare
Poljupci za vas
srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od cicsa80 17/3/2013, 19:12

Misice medena, lopovcicu mali srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od plavaptica 18/3/2013, 13:49

Srecno otvaranje najlepseg dnevnika srca srca srca srca
Danica je prava lepotica, a oke plave su prelepe ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od bak 18/3/2013, 13:58

Loliska moja mila srca srca srca srca srca srca srca srca
Strecno otvaranje najlepseg dnevnika, da vam je Danica uvek tako dobra i mila, da vam obasja ceo zivot srca srca srca srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Struzzo 18/3/2013, 14:25

Joj, Loli, ona je Ljubav.... srca srca srca srca srca

Srećno vam otvaranje roditeljskog dnevnika...vidim da ćemo uživati u njemu... love
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 18/3/2013, 22:05

Nemam baš mnogo vremena, ali dugujemo podjeliti veliku radost sa vama, Danici je večeras u posjeti bila jedna tetka sa kutka, mnogo su se volile i mazile, i pazile, gledale i zagledale, ljuljuškale.
Tetka Bile lolimo te puno i jedva čekamo da nam opet dođete da se mazuljamo do besvjesti.

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Gramatika 18/3/2013, 22:10

Vidi kakve su njih dve! Već uigran tim najboljih drugarica! srca srca srca
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od missile 18/3/2013, 22:18

Ime moje, blagiš tebi! Uživala si sa malom medenom zvezdom Danicom, baš se vidi. A i ona s tobom!
Veliki ljubac za Bixi i mama Lolišku, i nežan dodir po kosici za Danicu bananicu, lepu devojčicu!
radost

osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 19/3/2013, 09:09

Jaooooooooooo miline osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Mozemo li i mi svratiti kada nas bude vodio isti put kako Biksi?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Milijana 19/3/2013, 09:17

Ijaoooo... pa Biksi vas je stipkala i mazila srca srca srca srca
A vidi nju kako trazi jos likeit

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od cicsa80 19/3/2013, 10:25

ooooooooooooooo koje lepote srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 19/3/2013, 22:34

Dragi moja Loli, srećno vam otvaranje najlepšeg dnevnika i da ove strane ispisujete samo srećom i ljubavlju! [Only admins are allowed to see this image]

Danica je prava bananica, lutka mila lepa, pu, pu, pu, usrale je kokoške! [Only admins are allowed to see this image]Imaće Pedjinu visinu, duga je, a sitnu glavu ima i plave divne oke, i već frizuru za šnalice, a obraze za gnjavljenje! Prelepa je baš, mrva jedna mila! Šećer! Ja sam se raspilavila i kez sa lica skidala nisam, ne mogu vam objasniti koliko me je ona opčinila! A dobrica je prava pravcata! [Only admins are allowed to see this image]

Samo mi je žao što smo kratko bili, no sledeći put ću ja vikend ceo da isplaniram, i da izgnjavim šećerlemu poštenski! [Only admins are allowed to see this image]

Drugari [Only admins are allowed to see this image]!

P.S. Eto i na slici krenula da me poljubi! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Nefertari 19/3/2013, 23:10

Prelepo ime za jednu lepu sijavu plavooku zvedicu!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od zoxa 20/3/2013, 08:55

Srecno otvaranje dnevnika, Danica je prava ljepotica!
Bixi i Danica, preslatkooo osmeh srce
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lilya 20/3/2013, 10:26

lolipop :: Nemam baš mnogo vremena, ali dugujemo podjeliti veliku radost sa vama, Danici je večeras u posjeti bila jedna tetka sa kutka, mnogo su se volile i mazile, i pazile, gledale i zagledale, ljuljuškale.
Tetka Bile lolimo te puno i jedva čekamo da nam opet dođete da se mazuljamo do besvjesti.

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]


likeit ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od snedra 20/3/2013, 14:14

Loliska, srecno otvaranje najlepseg dnevnika!!!

srce

Danica je prava lepotica, neka je ziva i zdrava 100 godina!

Poljupci!!!
ff
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dragana76ns 24/3/2013, 12:22

Biksi, ljubomorna sam na tebe Very Happy a priznaj da ti je Danica sapnula da i mene ljubnes [Only admins are allowed to see this image]
Ljubim vas drugari
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 24/3/2013, 20:57

Very Happy Bogme mi reče da te iscmačem [Only admins are allowed to see this image]!

Danice lepotice, ljubiiiim te u oke plave! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dr mali pariz 24/3/2013, 21:34

oooo,konačno stižem i na vaše strane!
Loli, dušo draga, ona je anđeo radost
Srećno ti otvaranje Roditeljskog , pa da ga puniš divnim esejima o Daničinom odrastanju.
Loli,dugo je trajalo,a kad pogledaš nju, jasno ti je i zašto. Takvo mače se ne pravi ‘‘na brzaka‘‘ Wink
Uživajte u vašoj sreći,
ljubimo vas ,moji Zvezdanići i ja!
p.s. Rodiću...kako je ti držiš,srce moje,spremna si ko zapeta puška! osmeh srce osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 28/3/2013, 20:56

dr mali pariz :: p.s. Rodiću...kako je ti držiš,srce moje,spremna si ko zapeta puška! [Only admins are allowed to see this image]
Dosta dečurlije u poslednjih 5 godina sam propustila kroz šake, tako da sam se uvežbala poštenski! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 28/3/2013, 21:16

[Only admins are allowed to see this image]
Malo je lošija jer je telefonska, al vidi se Sunašce kakvo je preslatko! Plavooki šećer! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Gramatika 28/3/2013, 22:26

O kakvo devojče, kakve divne oči! O, lepoto! angel
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od missile 29/3/2013, 09:31

Gramatika ::O kakvo devojče, kakve divne oči! O, lepoto! angel

Misliš na Biksi? Wink ili na Danicu? Very Happy sunny
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 2 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu