KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

odvikavanje od dude

2 posters

Ići dole

odvikavanje od dude Empty odvikavanje od dude

Počalji od nena beba 18/2/2013, 16:21

ne nadjoh ovu temu...
moja starija nikad nije htela. malu navikoh na dudu pred spavanje. i samo je tad uzimala. ali avaj , poslednje vreme umesto da je izbacuje ona pocela i preko dana da je trazi...
poslednja dva dana ne vadi iz usta! ne znam sta je to? neka frustracija? zubi? koji sad zubi?!

i kako ih odvici a da nije paprika :)
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

odvikavanje od dude Empty Re: odvikavanje od dude

Počalji od key 19/2/2013, 16:10

Moji su naviknuti na dudu jos na neonatologiji.i nisam pokusala da ih odviknem kad su dosli,verovatno sam pogresila.traze je samo pred spavanje.jedno vreme su je trazili preko dana i ja sam im odgovarala da duda mora da spava i da se igramo sa dudom kad idemo na spavanje.i to je palilo..u vrticu spavaju bez dude,a kod kuce nema sanse...ne znam kako cu ih odvici,mnogo je vole..
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

odvikavanje od dude Empty Re: odvikavanje od dude

Počalji od nena beba 19/2/2013, 16:35

i moja u vrticu bez dude. a kod kuce, nikako da je odgovorim...
ma bojim se da je stekla uslovni refleks-povezala dudu i spavanje... i ne razdvaja ih. a tamo ko zna koliko place pre spavanja bez dude...
vise me brine ovo sto je pocela preko dana...
uzme je sama sa tacne gde stoje oprane dude, i to 2 komada odjednom, pa malo jednu gurne u usta, malo drugu, pa ostavi negde na sto i ode... onda ja pokupim, operem, a ona za 3 minuta bukvalno opet trazi :dudi dudi dudi..
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

odvikavanje od dude Empty Re: odvikavanje od dude

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu