KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

+95
Blanka
Sirijus
Jerapetra
mimi85
tatjanica
tiramisu
Ema78
zvoncica36
MalaSaJuga
Dora1
sareni leptir
karakaca
Star77
hocukusurnecuzvaku
emilie
Vecka
leptirko82
nina :)
hany
tetreb
Nensy85
Tanja83
krol
OKacica
Gramatika
Tinche
malo_garavo_zlo
jelenaaleksa
laKole
dragana76ns
lilya
Republica
Vuchica
rada78
mijaki
missile
daca32
grudva
menora72
nacKa
dragmilk
Struzzo
Mrvica
JocY
dr mali pariz
lolipop
Simona
korpica
dra00
LaFolie
Kamilica
Mirjana
marija47
Barbara
Botox
anak
arma
Zoka83
Galvano
8Mila8
JAmajka
Marija86
Miwi
BiKsi :)
lena
bridget jones
kasia
ninko
buby
nena beba
caci
mala parizanka
Orline
brinbili
Larica
majce
Cupava
Sami
Kata
adriatika
Mirkana
Gala
NINA1
jul
Hitron-Luka
menora
mijica
terka
maja76
Jelence
Nekica
TetaSneki
nadalina
maus
HappyGirl
99 posters

Strana 2 od 14 Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od menora 29/2/2008, 14:49

mijica ::
TetaSneki ::
menora ::Ahooj svima !!! Bas da pocnem na ovu temu...mene izbezumljuje sto mm pamti kao slon pa kad pocne da vadi situacije (u kojim sam ja krivac naravno) iz naftalina... uf borba

E ovo je više moja osobina, mm se uglavnom ne seća ili neće da kaže.
I moja je ovo osobina
Nisam dala odgovor na zadatu temu.
Mene kod MM izludjuje sto je pravi Lala. Uglavno za sve ima vremena i sto hiljadu stvari moze da uradi sutra, prekosutra itd . za razliku od mene.
I jos jedna stvar, moze da sedi ispred TV affraid , a i tu smo razliciti.

da se ja ipak prebacim na neki "muski forum" ??? jos ako dodam da sam ja ta koja ostavlja sve za sobom,nista ne sklanjam ... ko mi dade zensko telo da mi je znati ??? zbunjen igra

menora

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Hitron-Luka 1/3/2008, 18:17

Ja najbolje da cutim i da zaobidjem ovu temu... Very Happy
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od jul 28/3/2008, 23:12

Hehehee, laknulo mi je...bas sam mislila da samo MOJ muz ostavlja stvari po celoj kuci (uz to idu i carape)...uffff sva se najezim kad vidim kosulju koju sam tek oprala i opeglala pegla bacena preko stolice affraid ...osim toga strasno me izludjuje kad kuhinjske stvari ne vraca na svoje mesto, pa onda ja ih trazim po fiokama...ali i u ovome ima nesto dobro - bar se mota tamo, pa kadkad izidje i nesto ukusno kuvar1 s njegove strane
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od NINA1 6/6/2008, 22:50

Sad vidim da nisam jedina koja ima problema sa mm i njegovim stvarima sto prljavim sto kao cistim.kad stavi na stolicu i kaze to cu obuci posle jer mi se sad nenosi ja poludim i kad bacim da se pere on samo trazi bas to.a carape da ne govorim nekad ima po 2-3 para te ove su mu jako tanke ove jako debele pa vruce a ove su za poslepodnevno dremku da poludis.a i dever nije bolji on nakupi celu 1-2 masine nekad stvari jer ja udjem da mu pospremim sobu ili operem prozore a stvari mu samo slozim sto pobaca po sobi i sto vidim da je prljavo odma bacim a on kad je u elementu samo ceo ormar u kupatilo ili izbaci iz ormara pa na peglanje a ja se tad pravim luda da nevidim jer ja mu nisam zena nego nek mu njegova draga mama koja ih je razmazila pegla stvari.a i ona zena poludi i kaze da je sve to ispeglano a on napravio haos.
ja kazem da su to sve mame i babe krive sto su ih to naucile da one trce samo oko njih jer oni su muski pa to nije za njih.ali ja mog mm sam malo dovela u red pa ga cak zeza mama da ga zena vrti oko malog prsta jer ona je njima non stop ispunjavala zelje sta ce i kad da jedu ili da rade ali ja tu nefermam 5 posto nego kad ja nestignem da im ispecem jaja ili nesto lakse a znam da i oni znaju oni uzmu obadvojica da spreme sebi ili da postave pa ih ja zezam mamine maze ona kaze jao mamino dete je gladno sad ce mama da ti postavi a ja tad u smeh kao da ja nepostoljim ali najvise devera mazi jer on ima 32 g a nije jos ozenjen.
a da pohvalim mog mm i devera oni ako nesto rade napolju ili odela sa posla nece da sednu nigde nego cim zavrse poso dali su radili na dvoristu ili na poslu prvo idu na tusiranje i presvlacenje tek tad mogu da sednu na stolici u kuhinji ili u sobi a i kad idu nekom da pomognu nece da sede na stolicama,krevetima ili vec bilo ko sta koristi kad idemo u posete jer nece da prljaju stvari pa mog mm kum zeza zbog toga ali njega to neinteresuje jer kum nas u cemu je sad dali novo ili staro uzece da farba ogradu ili da cacka kola i da upropasti nove stvari od fleka koje se nikad neskidalju a juce je kupio tu majicu ili trenerku.tu me kuma hvali kako su obadvojica dostojna da ne prljaju ni kod sebe a kamoli kod drugog.
sad sam sigurno preterala sa porukom ali sta cu kad sve moram da kazem
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Gala 6/6/2008, 22:59

Ne mogu sada da se setim sta , ali obicno pred PMS, kada sam nervozna njega nadjem da se izduvam, pa i ako mi nistya ne smeta ja pronadjem razlog Very Happy
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Mirkana 3/10/2008, 18:48

Iako je off topic da napisem i ja koju "lepu" rec. Tastatura trpi sve pa da se i ja izjadam,

I ja kao Gala, nekad kazem sami smo ovde pa na koga cu da se derem nego na tebe lol! .
Sta mi smeta:

1. jedno vreme nije pustao vodu posle male nuzde. E ja ti uhvatim pa na ves masini (naspram wc solje pa ne moze da omane) nalepim post it na kojem je pisalo na svim njemu poznatim jezicima "posle upotrebe pustiti vodu". On umro od smeha naravno kad je video.

2. sobni bicikl nije sobni bicikl nego je civiluk. po... poludim od toga. kaze: idealno mesto da se ne izguzvaju pantalone.

3. kao i vecina muzeva, ne stavlja prljave stvari u korpu. sto je najgore, stavi na korpu. pa zar je tesko podici poklopac i otvoriti.

4. kraaaaaaaavaaaate. ne podnosim ih. ima ih svugde. dzabe onaj ofinger specijalni za kravate. to pored mm moze i da se baci.

5. cuvanje starih i pokvarenih stvari. pa kad smo se selili, ja pakovala stvari nista nisam smela da bacim. i sto je najgore te stvari smo posle u novom stanu bacili. mislim stvarno!

ima toga jos... ali ga vooolem pa sve zaboravim brzo.
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od HappyGirl 3/10/2008, 19:10

Ma nije off topik, pa ovo je jedan od retkih topika koji je uvek in lol!
Naravno Mirče da ih volimo, da nije tako ko bi trpeo sve njihove bisere Very Happy
Ovo pod 3 i 5 , isti mm, ljubi ga žena srca Ovo pod 2, isto sem što nemamo bicikl sobni, nego onu klupu za vežbanje i neku stolicu Very Happy

A ovo što si se setila da mu ispišeš, svaka čast  b  b  b
Laughing Laughing Laughing Laughing lol! lol!

Ma žene, stvarno su naši muževi najboljIji srca srca srca srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od TetaSneki 4/10/2008, 08:32

Ja sam smislila novu foru sreca Prvo ga malo kritikujem, a on onako tužno: Jel ti mene voliš? A ja onda kažem: Ja tebe obožavam ali to me neće sprečiti da .... i onda opalima paljbu f . E da vidite kako onda sluša, sve cvrkuće i pevuši kroz kuću i sklanja sve što sam naredila i onda naša svađa ne bude kao svađa nego kao crvkutanje, a moj cilj je ispunjen f bravo
Nije loše A? Probajte!
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od HappyGirl 4/10/2008, 08:35

Sneki, sneki definitivno nije loše  b  b  b  b

Dijalog:
Ja : Jel ti mene voliš?
On: Da!
Ja: Najviše na svetu?
On: Da, da, da...
Ja: Toliko da bi sve učinio za mene ?
On: Da,da,da i više od toga...
Ja: Znači i b bi skinuo s neba za mene
On: Naravno, ljubavi moja?
Ja: Divno! Tako sam srećna što me toliko voliš! I ja tebe volim puno, puno,punoooooo.Ti si moje zlato, moja...Da li bi sad bio ljubazan da svoje stvari skloniš i...

Sneki jer može vako ?  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od adriatika 4/10/2008, 10:57

Joj zemske, stvarno ste cudo.

meni moj kaze " pa ti nisi bila takva",kad zvocam.
On je Devica ali uredan samo na sebi.Sve moram posle njega da skupljam.
On slozi po krevetu, c uredno.Pa kad ne bi skalanjala, krevet bi nam licio na buvljak.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Mirkana 4/10/2008, 17:28

Eee, muzevi su nam slicni. Kao da su zajedno odrastali. A ni njima nije nekad lako s nama. Umem ja da zvocam (moja baka govorila "gundjati") i zvocam...
Adriatika, nije ni tebi lako v
Sneki, dobra ti fora. Probacu je pa javljam rezultate.

Mm inace vodi racuna o svemu i kad se negde krece misli na sve. Ali, u jednom periodu je bio stalno zamisljen zbog posla pa je zaboravljao sve i svasta. Njegov poslednji i najveci biser. Otisao je na dvodnevni put u Lion, autom od nas nekih 5 sati. Ja ga nazvala kad je vec bio u Francuskoj i pitam: "sta radi tvoj spremljeni kofer u radnoj sobi ?" Muuuuk, tajac Shocked . Pomislila sam da je odustao od puta pa ga nije ujutru ni odneo. A on je lepo otisao bez kofera tuga . Doslo mi da ga boks . Sreca sto postoje hipermarketi. Mozda su ih i izmislili za slucajeve kao sto je mm lol! .
Ubice me ako vidi sta sam napisala. Ako se ne javim u narednom periodu, znaci da me nema  b .
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od HappyGirl 4/10/2008, 20:01

Mirkana pa on je king lol! likeit  b
Dešavaju nam se svima povremeno takvi biseri yes Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Gala 4/10/2008, 20:25

Hahahahahahah, Mirkana, pa tvoj muz je slican kao ja. Setila sam se sebe, kada sam zaboravila tasnu na poslu, i otisla kuci. A u tasni su mi bili novcanik, kljucevi od stana, mobilni sminka, licna karta itd. I tek kada sam dosla do stana, i pocela da trazim kljuceve skontala sam Shocked
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od NINA1 4/10/2008, 21:12

adrijatika i moj je devica i imam isto problem ko ti voli da je uvek cist i svoje da skloni sa strane pa ja posle moram ponovo za njim da bacam sta je prjavo a sta ne jer po njegovom moze to da obuce makar jos jednom a ja popizdim i samo ubacim u ves masinu a on trazi gde je to jer mi treba a ja eno lep ose susi pa se tu nekad naljuti ali sta cu mu je .
Mirkana stvarno ti je muz biser ali sta ces kad je covek stalno u problemu i mora da misli o svemu.a i moj zaboravi kad krene na poso ali ga ja zezam da ce jednom glavu da zaboravi da ponese sa sobom jer samo daj ovo ili on jer sam zaboravio. potpuno ga razumem jer i oni misle o vtu ali nece da govore ko mi jer je i njima tesko sto nikako da dobijemo zeljenu decu
gala kako si mogla da dodjes do kuce i da tek tad primetis da nemas torbe na ramenu
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od maus 5/10/2008, 08:51

Mirkana ::
Ubice me ako vidi sta sam napisala. Ako se ne javim u narednom periodu, znaci da me nema  b .
Miiiiiiiiiiiiirkaaaaaaaaaaaaaaanaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Gdeeeeeeeeee siiiiii???
Znaci Sneki prvo muzicima kazemo da ih volimo najvise na svetu , pa tek onda c c c
Happy odlican ti je dijalog. Mislim da ce upaliti.
Gala zeno ti stvarno imas bisera  b  b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Mirkana 5/10/2008, 09:19

Ljudiiiiiiii, ziva saaaaaaaaammmmmmmmmmm Laughing . Ma ne sme mm da se boks jer zna da bi izgubio  b .
A nisam ja dzabe zavrsila DIF as .

Galo, pa gde da zaboravis mobilni i sminku. Wink

Evo bisera jednog kolege mm. Covek ujutru krenuo da odveze dete u obdaniste i posle na posao. Jok, ovaj ti je bio zamisljen i dosao najpre na posao, parkirao auto i 'ladno krenuo u kancelariju. Tek onda primeti dva mala oka kako ga cudno posmatraju. Sta reci za ovo?
Mirkana
Mirkana

Broj poruka : 190
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od TetaSneki 5/10/2008, 09:45

Ajooooj Mirkana mužić ti je vrh  b slatko sam se nasmejala, a za kolegu mogu samo da kažem, kuku majci  b v
Gala sestro slatka pa zar i ti ?!? Kako tvoj mužić reaguje na tvoju zaboravnost? Jel te podseća ili je i on zaboravan kao svi naš mužići?

Happy,naš dijalog ne traje toliko dugo, ja to po kratkom postupku:
ON: (već je nešto skrivio) Jel me voliš? cvet
JA: Obožavam te ali to me neće sprečiti Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 6551hxrnrg1qj4
Dobro nije baš tako, preterala sam sa smajlićem Very Happy
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od HappyGirl 5/10/2008, 10:07

 b  b  b  b  b  b  b  b  b Žene nematre pojma koliko mi je drago što vas poznajem. Sve ste carice! Evo smejem se , smejem...Hvala vam! Divne ste!
Gala  b  b  b mora da je i tad radio suprefakt Wink Sjajna si! lol!
Sneki, znači da skratim Very Happy po kratkom postupku Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing PROBAĆU  b Maca ii je vrh Laughing Laughing Laughing Laughing
Mirkana taj je još dobar. A šta kažeš na to da je moja drugarica došla u posetu kod svoje drugarice da vidi bebu. I pošto je bilo divno vreme kaže njema drugarica, ajd vodi malu u park nek tamo spava.Kad eto ti njega posle sat vremena ulazi sav veseo, seda i počinje priču. Kad one će a gde je dete.A on u šoku, kaže jao ja je zaboravio u parku. Čitao sam novine i kad sam završio ja došao kući. Kao furije su svi troje izleteli iz stana. Hvala Bogu mala je bila u parku i bezbrižno i dalje spavala.
Zaboravan lik nema šta! Kad mi je dugarica to pričala, sva još uvek sva u šoku, nisam mogla da verujem... Danas se i oni i svi smejemo na taj događaj , ali tada ...E to je zaboravan lik yes yes Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od maus 5/10/2008, 10:19

E, zene blesave ste 100%.  b  b  b  b  b  b  b
A kada smo kod zaboravnosti i mene i Snezu je tata zaboravio u supermarketu u Makarskoj. Imale smo 2 godine. Tata je krenuo sa Tanjom i nama dvema(bile smo u kolicima) u nabavku. Na kasi, kada je platio racune, uzeo je Tanju za ruku i krenuo napolje. Kasirka ga je zaustavila i rekla:"Gospodine, a deca". Na sta je on odgovorio:"A koja deca???. Normalno Tanja je jedva cekala da se pohvali mami o tatinoj zaboravnosti. Malo je falilo da ga mama boks boks boks
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od HappyGirl 5/10/2008, 10:33

maus ::Na sta je on odgovorio:"A koja deca???.

 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b oVO JE FENOMENALNO, A KOJA DECA f f f f f f f

Pa jadničku i nije bilo lako sa tri male žene u nabavci  b  b  b  b  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Gala 5/10/2008, 11:31

TetaSneki ::Gala sestro slatka pa zar i ti ?!? Kako tvoj mužić reaguje na tvoju zaboravnost? Jel te podseća ili je i on zaboravan kao svi naš mužići?
Pa ponekad poludi, ali sta ce. Nije on zaboravan, mada desilo mu se jednom da je zaboravio da me podseti da popijem Mikroginon, i ja nisam popila, odnosno popila sam ga tek sutradan u podne Shocked
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od TetaSneki 6/10/2008, 11:18

 b  b  b  b  b nemam reči
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Jelence 13/10/2008, 23:10

E postavljacice teme Laughing da ti kazem,sve me bre,SVE izludjava,ali ga ipak volim,sta cu Rolling Eyes
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od HappyGirl 14/10/2008, 06:52

Very Happy Pa iskreno i nema ti druge, sem da ga ipak voliš, baš kao što već radiš. To je najboljIja fora Very Happy yes yes srca Eh ti muževi ... srca sreca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Kata 25/12/2008, 14:18

hmmmm .... ne znam kako da vam kažem, ja problema sa ostavljanjem stvari nemam, to je moja svekrva domaćica naučila na vreme, u stvari on nju jaaako voli i uvek se trudio da je rastereti, i to je jednostavno preneo i na mene: smrdljive patike+smrdljive čarape se odmah iznose na sims od prozora, pošto nemamo terasu, znojav veš se širi po kadi da se suši, i tome sl.
ako je i bilo kakvih pokušaja zabušavanja ja sam to sasekla u korenu. Nismo se zabavljali ni mesec dana, ja sam još živela sa cimerkom, kad sam mu objasnila: 2 stvari kod mene nećeš dočekati, ne bacam smeće i ne usisavam! Ceo život sam živela u stanu od 80 kvadrata, sa +5 ljudi, i te dve stvari su uvek zapadale meni, tako da sam ja sa tim završila! i čovek je to prihvatio, i to on radi, ili pozove svastike pa im plati da to urade Laughing
e sad, on ima druge bube, završio je ekonomiju i kod njega je ili-ili: ili će da sedi i uči, što odavno ne radi, ili će da štemuje/tegli tj. nosi, sve ostalo što podrazumeva uključivanje mozga, a spada u slobodno vreme on će eskivirati. U to spada instaliranje novih uređaja, menjanje sijalica, zavrtanje šrafova, krečenje, sklapanje sitnog nameštaja....on ne radi, što meni odgovara  b
i sve je ovo tako-tako, ali imaju dve stvari od kojih ja dobijam nervni slom fd
1. zovem ga Mrkonjić, zato što stalno ima potrebu da negde bude pre vremena, tj pre roka (ne na vreme kao sav normalan svet!)
2. zovem ga i reduša, zato što svako jutro kad ustane, bar 20 min provede bauljajući kroz kuću, kao nešto sklanja, sređuje, a samo se vrti u krug....
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 2 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 14 Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu