KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

+95
Blanka
Sirijus
Jerapetra
mimi85
tatjanica
tiramisu
Ema78
zvoncica36
MalaSaJuga
Dora1
sareni leptir
karakaca
Star77
hocukusurnecuzvaku
emilie
Vecka
leptirko82
nina :)
hany
tetreb
Nensy85
Tanja83
krol
OKacica
Gramatika
Tinche
malo_garavo_zlo
jelenaaleksa
laKole
dragana76ns
lilya
Republica
Vuchica
rada78
mijaki
missile
daca32
grudva
menora72
nacKa
dragmilk
Struzzo
Mrvica
JocY
dr mali pariz
lolipop
Simona
korpica
dra00
LaFolie
Kamilica
Mirjana
marija47
Barbara
Botox
anak
arma
Zoka83
Galvano
8Mila8
JAmajka
Marija86
Miwi
BiKsi :)
lena
bridget jones
kasia
ninko
buby
nena beba
caci
mala parizanka
Orline
brinbili
Larica
majce
Cupava
Sami
Kata
adriatika
Mirkana
Gala
NINA1
jul
Hitron-Luka
menora
mijica
terka
maja76
Jelence
Nekica
TetaSneki
nadalina
maus
HappyGirl
99 posters

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od mijaki 11/4/2012, 16:04


Pred sex se kupa toliko dugo da zaspim, prodje me volja  b [/quote]

 b
moj smatra da je kupanje pre i posle sexa elementarna higijena, tako da cekaj pre, pa cekaj posle....ma idi...lepo kazes, prodje me volja!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od rada78 11/4/2012, 16:10

mijaki ::
Pred sex se kupa toliko dugo da zaspim, prodje me volja  b

 b
moj smatra da je kupanje pre i posle sexa elementarna higijena, tako da cekaj pre, pa cekaj posle....ma idi...lepo kazes, prodje me volja![/quote]

isto  b
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od LaFolie 11/4/2012, 16:11

ako nista, bar nece da se kupa pred grad, kad izlazi sa drugarima Wink
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od mijaki 11/4/2012, 16:15

e to je onda sigurica! Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Mrvica 11/4/2012, 16:36

mijaki ::e to je onda sigurica! Wink
 b yes
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Botox 11/4/2012, 17:06

ovih dana me mnogo toga nervira :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Mrvica 11/4/2012, 17:35

Boki, ne mozes da se odlucis?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od BiKsi :) 12/4/2012, 09:51

LaFolie ::Pred sex se kupa toliko dugo da zaspim, prodje me volja Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 404938
lol! lol! lol!

E žene, baš se slatko ismejah!
Moj dragi isto voli da ide prljav i flekav opušteno kad ide na neku slavu, druženje i tako, kaže ma šta je ovo, mala flekica, a ono fleketina! Shocked Ili obuče staru duksu, zamazanu od neke farbe, i preko trenerku, i obavezno kaže pa ne vidi se ispod trenerke, a neću se skidati! Shocked Neki dan mu je donji deo trendže bio žestoko blatnjav, i on u njoj krenuo negde, a ja affraid, bukvalno mu pogledom kažem šta mislim, i on onda zaključi da mu je trendža ipak prvljava i konačno je baci na pranje.

I obožava kad nešto radi sa farbom i tako tim materijalima da zamaže ruke, da se to ne može ni sa čim skinuti! Jednom je pur penu mazao golim rukama po nekom tavanu, i normalno da se sve to steglo i ni sa čim se nije moglo skinuti, ali bukvalno. Ja sam se šlognula, a tek njegova majka kad je videla! A sutra smo trebali ići u Švedsku. Ona ga je odmah napala da će ga na carinama zaustaviti i da ga pustiti neće. Onda je on pola noći izdangubio guleći to sa skalpelom. Kad je skinuo svu pur penu sa ruku, posle nije imao otiske uopšte. Biser. Ja sam se ranije mnogo više nervirala, sad sam oguglala i prilično sam oladjena na te njegove ispade.

I da, nikad neće baciti pocepane čarape. Ako su pocepane odozdo, na tabanima, obavezno kaže pa ne vidi se, a neću dizati noge. lol! Na fazon ostalih delova garderobe.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od missile 12/4/2012, 10:10

Biksi :) ::

I obožava kad nešto radi sa farbom i tako tim materijalima da zamaže ruke, da se to ne može ni sa čim skinuti!
 b  b  b
Baš tako, ja sam mog muža uspela silom da nateram da stavi rukavice iz farbe za kosu, one su komotne, a tanke, ima i dalje osećaja, a štiti ruke. Ali kratko je to praktikovao, sad stoje neotpakovane rukavice složene u kupatilu, a niko ih neće... c
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Botox 12/4/2012, 10:23

Biksi :) ::
LaFolie ::Pred sex se kupa toliko dugo da zaspim, prodje me volja Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 404938
lol! lol! lol!

E žene, baš se slatko ismejah!
Moj dragi isto voli da ide prljav i flekav opušteno kad ide na neku slavu, druženje i tako, kaže ma šta je ovo, mala flekica, a ono fleketina! Shocked Ili obuče staru duksu, zamazanu od neke farbe, i preko trenerku, i obavezno kaže pa ne vidi se ispod trenerke, a neću se skidati! Shocked Neki dan mu je donji deo trendže bio žestoko blatnjav, i on u njoj krenuo negde, a ja affraid, bukvalno mu pogledom kažem šta mislim, i on onda zaključi da mu je trendža ipak prvljava i konačno je baci na pranje.

I obožava kad nešto radi sa farbom i tako tim materijalima da zamaže ruke, da se to ne može ni sa čim skinuti! Jednom je pur penu mazao golim rukama po nekom tavanu, i normalno da se sve to steglo i ni sa čim se nije moglo skinuti, ali bukvalno. Ja sam se šlognula, a tek njegova majka kad je videla! A sutra smo trebali ići u Švedsku. Ona ga je odmah napala da će ga na carinama zaustaviti i da ga pustiti neće. Onda je on pola noći izdangubio guleći to sa skalpelom. Kad je skinuo svu pur penu sa ruku, posle nije imao otiske uopšte. Biser. Ja sam se ranije mnogo više nervirala, sad sam oguglala i prilično sam oladjena na te njegove ispade.

I da, nikad neće baciti pocepane čarape. Ako su pocepane odozdo, na tabanima, obavezno kaže pa ne vidi se, a neću dizati noge. lol! Na fazon ostalih delova garderobe.

ja sam slicno prosla
stavljala sam pur penu i ona krenula da padne a ja refleksno podmetnula ruku Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 635297
e pisem ovo da ti dragi ne bi morao guliti pur penu skalpelom
ona se skida razredjivacem
lako
drugog nacina nema
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od BiKsi :) 12/4/2012, 10:30

Bojana, on je pokušao razredjivačem, ali toliko je bio umazan, da je to bilo strašno, da definitivno nije mogao to tako skinuti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Mrvica 12/4/2012, 12:03

E zene, a moj muz je skroz suprotan, ne bi taj izasao iz kuce uflekan, ili neispeglan, a ni ja. Kad negde krenemo, taj se uvek dotera. nije u fazonu odela, da ne preterujem, ali farmerke i kosulja obavezno.
Zato ja kad sam radila imala mojih 6 kosulja od te radne nedelje i njegovih isto, samo to sam peglala do besvesti.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od dr mali pariz 13/4/2012, 18:25

Ja sam se toliko ismejala vašim komentarima, sve do jednog! Nisam skoro na ovoj temi bila lol! pa i Bojanino bez komentara me oborilo Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 404938tačno je zamišljam hormonsku bombicu kako kolači oči na dragog lol!
I moj je picajzla po pitanju odevanja,ali me ne nervira zbog toga, pisala sam koliko sedenje i igranje za kompom do besvesti, nebacanje NIČEGA!!! ni najobičnijeg papirića,prastarih računa i priznanica,a o kutijama da ne pričam-zato ja to bacam.
Nekada me nj. temeljnost u radu izluđuje, jer nj. dan bi trebalo da traje 96 sati...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Vuchica 19/4/2012, 08:36

missile ::
HappyGirl ::
Ipak i dalje me izluđAVA sa čuvanjem praznih kutija od telefona, monitora, kućišta, ventilatora... kao i starih tehničkih stvari koje ničemu ne služe. I na moje pitanje što ih čuva, dobijem čuveni odgovor, neka zatrebaće. v
Uf ljubi ga žena :aa43:

Imamo u podrumu 2 stara usisivača, jer mom mužu može da zatreba motor (radi, šteta da se baci!!!!). I 3 pokvarena kalorifera, ali se ne bacaju, jer im je crkao termostat ili neka elektronika, a motor radi, grejač radi, i ventilatori imaju jako lepo profilisane lopatice! Shocked
Jedva sam ga namolila da damo za na otpad staru veš mašinu. Jedva. v
To je ono čega sam se odmah na prvu loptu setila, ima toga pokvarenog još, ali o raznim kutijama nema diskusije - našla sam nedavno u novom plakaru u njegovom delu nekoliko uredno složenih kutija, u kojima nema ničega, ali su jako zgodne da se nešto stavi unutra.

Ali me najviše izluĐAVA što pokvasi sapun dok se tušira (pusti da voda pršti po njemu), a onda ga ne ocedi. Užas. I klasika - stiska pastu za zube po sredini, i još kaže da je to pravilno, jer se tako iscedi bukvalno sve, a ne kao ja, redom, tako se dosta od paste baci!!!  b



Hahahah tema je super, citirala bih gotovo svaku treću....počevši od ovih čuvanja svega i svačega, spremanja i vrtenja ispred ogledala, pa sve do tuširanja pre i posle seksa.... hahha svi su isti, ali ja mog ne bih menjala srca
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od missile 19/4/2012, 09:53

Vuchica ::hahha svi su isti, ali ja mog ne bih menjala srca

Baš tako! Very Happy

Inače, kada smo u stanu i ne radimo poslove sa znojenjem, ja to na vreme ispratim u kupatilo, tako da mi bude uvek spreman Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Botox 7/5/2012, 16:18

ha
znala sam da ce mi se danas na glavu popeti cim na posao nije otisao
uvek tako, ostane kuci i umesto lepo da radim stvari koje volim, samaaaaaaa, on mi skakuce okolo i samo mi dize pritisak
em me ceo dan boli glava em radim nesto po kuhinji, a muka mi je, najradije bih bila negde u tri lepe...
a on prvo uzeo da ostri noz, za koji sam mu rekla da NE TREBA da se ostri jos, pa posto je sivonja nalegao na onaj ostrac (a to se tako ne radi, on ko da je pod staklenim zvonom ziveo ceo zivot), iseko mi je musemu od stola
e da je i sto zaseko tacno bi mu glava letela, kolko sam besna bila
a mrzim kada mi se iko mota po kuhinji, i to jako dobro zna
kuhinja je moja teritorija, i aj jos bih i svarila prisustvo nekoga ko ima pojma bar nesto da uradi u istoj, ali on... kad god udje u kuhinju samo me iznervira...
i jos na kraju krenuo da izusti gledajuci me kako tamo radim "ali moja mama ne radi tako...."
mrak mi pao na oci momentalno
nemam nista protiv nicije mame, ali tu recenicu ne podnosim, pogotovo jer ga niko nista ni pitao nije
oterala sam ga iz kuhinje, i rekla da moze da ode kod svoje mame u tom slucaju... jeboteeeeeeeeee.... mi zene ko da nemamo majke, to samo oni imaju mame ...
eto dosla sam malo da se istresem i ovde
msm, nije da se nisam i na njega istresla, ali skontao je poentu pa se povukao...a u meni jos kipi... jebem ti i hormone
lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Republica 7/5/2012, 20:34

Mene sve i nishta izludjuje kod njega. Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Bollywood1

Mislim da su osecanja obostrana.On jedino mozhe da me izludi a i ja njega.I obratno niko ga ne usreci i nasmeje ko ja i on mene.Tako da se dobro podnosimo...i bezhimo .....hehehehehe Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Hexer
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 55
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Botox 7/5/2012, 21:08

hehehe, Repi, kao sebe da slusam :)))))
i mi se vec mazili ko golupcici posle pola sata
sto kazes, jedino jedno drugo mozemo izludeti, ali zato i zvezde skidamo jedno za drugo, sve u istom satu :) lol!
osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od missile 24/5/2012, 14:43

Izluđava me što nekad hrče Mad
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od missile 24/5/2012, 14:45

... a kad mu ujutro ispričam, on prosto ne može da poveruje! On hrče? Ne, taman posla!  b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od LaFolie 24/5/2012, 14:52

Snimaj ga telefonom, to ja radim
Cak sam ga zezala, stavim taj zvuk kao zvono :)))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od dr mali pariz 24/5/2012, 14:57

lol!
jao opasnice jedna!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od missile 25/5/2012, 10:51

LaFolie ::Snimaj ga telefonom, to ja radim
Cak sam ga zezala, stavim taj zvuk kao zvono :)))

Nego šta sam nego ga snimila, ali je brzo zaboravio. Ali, ima nešto još bolje - sinoć sam mu ispričala kako sam se požalila na Kutku! affraid Nije mogao da veruje, bilo mu nelagodno v a onda sam ga utešila (šta ću, volim ga srce ) i rekla da i ostale devojke manje više imaju slična iskustva, pa poneka lupi muža, poneka ga gurne, a ja njega ljubila!!! Aha! f
Mada ni njemu ni meni nije bilo jasno šta je sad ovo poslednje trebalo da znači!  b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od LaFolie 25/5/2012, 10:54

missile ::a onda sam ga utešila (šta ću, volim ga srce ) i rekla da i ostale devojke manje više imaju slična iskustva, pa poneka lupi muža, poneka ga gurne, a ja njega ljubila!!! Aha! f
Mada ni njemu ni meni nije bilo jasno šta je sad ovo poslednje trebalo da znači!  b

tako tako: da je poseban f
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Botox 25/5/2012, 18:30

odma da kazem, nije me izludeo lol!
al mi je nenormalno smesan i simpatican u isto vreme, kao dete je neko....
i nikada se nece promeniti Laughing
izmoljakao je da ode i kupi kutiju cigara (kao trudi se on siroma, te ostavi, pa pocne, pa se grebe od drugih i tako.... vice kako hoce da ostavi, a ne ostavlja, onda ja prsnem jedan dan, onda on sutra ostavi, pa to traje citava dva dana, e onda dodje pa mi se umiljava ko macor, i tako... popustim, sta cu :) )
elem
otiso je u maxi po to
rekoh mu da ne kupuje nista vise, jer nam ne treba i samo trosi novac na gluposti
zvoni mi telefon....
znam vec da ce biti nista od te moje molbe lol!
"e, a da kupim pepsi twist,a , a a,a a,a a,a...."
onako onaim najumilnijim glasicem
popustim... Very Happy
zove opet... "a hoces li nesto slatko?"
lol!
kazem da NECU Very Happy ne smem i ne treba mi u ovom stanju slatko Very Happy
"ali mislio sam..... neki puding... vocni...."
hahahaha
i eto, sta da radim s njim
rekoh mu UZMI lol!
e kako zna da se umiljava pa to je cudo jedno :)
i eto, vratice se iz maxija sa stvarima koje nam ne trebaju,a otisao je samo po pljuge....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 7 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu