KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 22 od 35 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cufta 6/5/2013, 21:47

Kupanje je apsolutni hit!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bubi80 6/5/2013, 22:18

Jako mi se svidjate!Kakvi su to osmesi osmeh srce

Mnogo ste slatki,Duci je stvarno pravi smeker,a Iv secerlema!

Kupanje vrh! ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 7/5/2013, 09:38

Tinche ::
[Only admins are allowed to see this image]
Sve su slike prelepe, ali meni je ova posebna - baš kao i Ivona na njoj!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od zoxa 7/5/2013, 10:01

Jojjjj miline, oni su takve slatkice i medenice, skroz sam se rastopila gledajuci vas osmeh srce
Pusice od nas usne
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 7/5/2013, 11:56

Stvarno Tino, dusa si DUSA!!!! I hvala sto odvojis vreme da postavis slike nasih lepotana.

Prelepe su, ali kupanjac osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Gle Ivonine prstice kako vire iz vodice osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce A tek prevoji Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Njihovo odusevljenbje i osmesi...i Veljine noge ili su tvoje mala a nisi stigla da ih izdepiliras Razz Razz Razz Razz
Uzivam! Izistinski uzivam gledajuci fotke.
Duka ce dobiti jos 2 zubica radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Ivona jos nema, ali za nju ne postoje prepreke sto se tice zvakanja hrane radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Parizana volim vas, vi to vec znate, ali moram napisati. sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 7/5/2013, 12:53

Hvala,hvala,hvalicaaaaa!treba samo videti kako ona mene imitira,jer kad na krenwm njoj da je jedem ,ja stisnem zube...ustvari ja bih cele izjedna pojela i često im se atisnutih zuba obraćam...i tako kad krenem,a ona stisne svoje desni,a jezičak izbaci sa desne strane,uvuče ramence i lupa me šakom od milošte Very Happy:D:D
i kako da je ne pojedem Very Happy
inače,od sveg mesa što su jeli- pečena jagnjetina im je najbolja-bila za Uskr.ručak kod mojih,ma samo što prste olizali nisu...posude jesu.
Dakle ura za jagu!!
p.s. Tino,ti ne čitaj ovaj deo o jagi Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od plavaptica 7/5/2013, 13:02

Sve su mi fotke prelepe...ali kupanje i ova u kolicima gde se smeju i raduju jedan drugome mi je nemam reči cveće
Ivona sa sesiricem i dudom, meeeed love , a Dici vidi se da je pravi sarmer Wink
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Marija86 7/5/2013, 13:12

Imamo istu kadicu Very Happy
I meni je kupanje hit hitova..xixixixixi kakvi su malisani kako uzivaju :) A vidi nju sa trakom na glavi,preslatka je osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 7/5/2013, 15:16

Jadan jaga... Mad lol!


Mili moji voljeni, hvala na, jos jednom, divnom paketu iz Malog Pariza!!!
Cestitka je prelepa, ali na cipe sam odlepila!!!! Bukvalno!!!!
Postavljam sliku u nas dnevnik...kao i video pa svrnite posto je pocetak meseca... Wink


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od makababy 8/5/2013, 12:55

pa vi ste bozanstveni...kako bi ih izgnjavila i istipala te obrascice medene...slike su super... ljubav ljubav ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od pcelica 9/5/2013, 13:46

Medeni drugari! Kupanjac me oborio sa nogu love love
Ljubimo vas puno ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 9/5/2013, 14:01

Hvala drage moje!
jes‘
kupanjac obara s nogu,ali ne figur.već bukvalno!
Posle sinoćnjeg zajedničkog,razmislićemo da li ćemo ih još koji put zajedno kupati-On-koji se nikako ne smiruje-sad je ustao u kadi,sad seo,a sad seo na nju. Dva para ruku isteraše svu vodu,uz neprestanu ciku-on bi nju pojeo da može,a ona ga toliko obožava-iz očiju samo iskrice,ali ga se i pribojava,pa se opredeljuje da jede patkicu i tečnost iz nje pije…
On se u međuvremenu prevrnuo van kade u tuš kabinu,pa ga vraćaj-i stigao je da se izvrne na leša širom otvorenih usta i da se naguta vode ko magarac.Ona pokušava za to vreže patkicu u wc šolju da ubaci ,ali i bateriju od tuša da svuče…

Uh-i sad se preznojih,a to ke samo deo… o nemogućoj miiji sušenja i oblačenja da ne pričam..baš ,Bubi,kako postižeš??
iža li neko dr.scenario od nas?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od pcelica 9/5/2013, 14:05

Mi nismo ni pokusali zajedno da ih kupamo. Jedva jedno savladamo Very Happy , a problem je gde drugo ostaviti... Bas sam mislila da pokusamo, gledajuci vase fotkice. Znaci tesko?!
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 9/5/2013, 14:27

Majčice mila, kakva akcija oko kupanja, ledilo! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 9/5/2013, 16:16

Vi ko da hobotnice dve kupate...
lol!
Nije to nimalo naivno...pazis sta rade, da se ne povrede, sve klizavo i kadica i oni. A blentavi i neposlusni...jooooooj

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bubi80 9/5/2013, 16:38

Pari draga isto kao i ti budem gola voda
sto od preznojavanja sto od prskanja!
Mi se sad kupamo u velikoj kadi bude i gutanja vode i padanja
jedno preko drugog ma sou!
Kad treba da ih stavim u kadu to je opsti haos ko ce pre uci
svi placu histerisu grizu jedno drugo.
Kad ih vadim isto tako,al polako na sve se covek navikne!
Najsladji su kad im obucem bade mantilice posle.Postavicu jednu sliku u mom dnevniku!
Meni je tako bilo lakse svi od jednom da se kupaju cim su poceli sedeti!
Tusiranje ne vole bas al zato da pustaju vodu obozavaju.
E to mi je frka bas!

Ljubimo Zvezdanice! poljubac
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MARA 9/5/2013, 18:17

Pari ma kakvo zadrzavanje pogleda na duze od minut i meni dooooooovde oci zasuze.
Vi ste jedna divna porodica,ti prelepa mama,oni preslatki,Dusan sav vazan a Ivona smizla,med,secer uvek nasmejana i vedra.
Kako su sad sa spavanjem odnosno kako Dusan,jel prespava celu noc?
Ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 9/5/2013, 21:24

[quote="Tinche"]Vi ko da hobotnice dve kupate...
lol![color=blue]


i mi dve hobotnice da bismo ih sačuvali,ali i okupali Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 9/5/2013, 21:30

dr mali pariz ::Hvala drage moje!
jes‘
kupanjac obara s nogu,ali ne figur.već bukvalno!
Posle sinoćnjeg zajedničkog,razmislićemo da li ćemo ih još koji put zajedno kupati-On-koji se nikako ne smiruje-sad je ustao u kadi,sad seo,a sad seo na nju. Dva para ruku isteraše svu vodu,uz neprestanu ciku-on bi nju pojeo da može,a ona ga toliko obožava-iz očiju samo iskrice,ali ga se i pribojava,pa se opredeljuje da jede patkicu i tečnost iz nje pije…
On se u međuvremenu prevrnuo van kade u tuš kabinu,pa ga vraćaj-i stigao je da se izvrne na leša širom otvorenih usta i da se naguta vode ko magarac.Ona pokušava za to vreže patkicu u wc šolju da ubaci ,ali i bateriju od tuša da svuče…

Uh-i sad se preznojih,a to ke samo deo… o nemogućoj miiji sušenja i oblačenja da ne pričam..baš ,Bubi,kako postižeš??
iža li neko dr.scenario od nas?
hahaha, jaoj, znam da vam nije lako, al padoh na guzu na ove opise dusana vrtiguza u kadici lol! Laughing
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 10/5/2013, 22:32

Isto, lol!
Ne znam dal su lepše slike ili opisi.
Ne znam kako uspevaš sa telefona da tako lepo napišeš, svaka čast.

Ivona prava seka, gleda u njega i obožava ga, sunce moje.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 11/5/2013, 10:26

Vidi,Bubinu i Marinu poruku nisam ni videla...Bubi-pomislim na tebe i ne smem ni da kukam,a šou kod vas mogu da zamislim...jedva čekam obećanu sliku-vidiš minemamo bade ntile,mi odmahna podlogu-koju više ne podnose,ako strogo nemaju zanimaciju u rukama.
A mantili malo odlaže agoniju prwsvlačsnja.
Mare- ne vrišti,ponekad-oboje,ali i dalje jedu noću-oko ponoći i oko četiri...
šta da ti kažem...
Bojanice,Orli,ma smešno i nama,ali uvek na oprezu Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bubi80 11/5/2013, 21:11

dok nisu prohodali i ja sam ih stavljala na podlogu,a sad je ovako mnooogo lakse.Izvadis ih iz kade prebrises i obuces mantilice a onda vec sami hocee da odu u sobu pa sve srecni sto mogu biti bez pelena.Ja ih ostavim malo da se igraju tako jer su mnogo slatki.Vidim da je Iv prvi put rekla mama i znam tacno kako se osecas.Sve ce lepse i sa punim ustima da izgovara.Neopisivo stvarno i kako si rekla vredno svake borbe suze i maltretiranja po ordinacijama.Ljubi ih puuuno od nas!:-*
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 11/5/2013, 21:15

Ljubim, grlim, smejem se, topim se.... cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 11/5/2013, 21:38

dr mali pariz ::Vidi,Bubinu i Marinu poruku nisam ni videla...Bubi-pomislim na tebe i ne smem ni da kukam,a šou kod vas mogu da zamislim...jedva čekam obećanu sliku-vidiš minemamo bade ntile,mi odmahna podlogu-koju više ne podnose,ako strogo nemaju zanimaciju u rukama.
A mantili malo odlaže agoniju prwsvlačsnja.
Mare- ne vrišti,ponekad-oboje,ali i dalje jedu noću-oko ponoći i oko četiri...
šta da ti kažem...
Bojanice,Orli,ma smešno i nama,ali uvek na oprezu Very Happy
e to verujem :)
vi ste na duplom oprezu, ko zna sta bi ja sa dvoje
'mi' smo pre neki dan dok smo se zezali, uspeli da kvrcnemo malo glavom o tatino pojacalo Very Happy
sve dok sam se ja tako smejala lol!
to mi je za nauk da budem na oprezu Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 11/5/2013, 21:56

Da,drage moje...
upravo,od tolikog i mog topljenja ja ne znam kako se svo moje salo ne istopi. Posebno danas. Da, danas je,posle -već četiri meseca priče-prva Ivona prozvala mamu.
Doduše-Duci je od prw neki dan počeo Gaga-kako me muž često zove-odazivam se-al to nije to
Ničim izazvana,jutros,dok je kao gazela skakutala u krevecu,glavicu izdužila u mom pravcu i poče-Mam,ama,mama,mama,mama,mama,i ne staje dwte,a ja za sudoperom nema.
Muž me pita -čuješ li-a ja oduzeta.
Ostavljam sudove,prilazim krevecu-Molim,mila,zvala si me-ona me prestaje-uzimam je i zaranjam glavu u njena nedra. Suza auzu stiže. Muž me grli-kaže -nemoj-znaš koliko smo pvo čekali-i da,tad slike ordimacija,čekaonica,kojekakvih ginekoloških rashodovanih i uglađenih stolova-lekara i igala...slike se samo nižu,jedna za drugom,ko premotan film, a njeno ‘‘mama‘‘ probija sve vizuelne barijere.


I opet da me pitaju-
akp treba i još pet puta bih isto prošla samo do njih ovakvih da dođem.
Bože,hvala ti!
Ivona,mamina bombona,anđelika,lutka,praška šunkica, buba...Iv,ti si moj Univerzum! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 22 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 35 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu