KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+60
maja76
*AIDA*
JocY
mijaki
dr mali pariz
Tanja83
SannI-AlL
maus
missile
SladZana
cicsa80
Shizika
dragana76ns
hany
viktorija
lolipop
pcelica
bubi80
catherine290505
nesalela
Marija86
buby
gagax81
Orline
key
Zoka83
tuli
Nefertari
heart84
dra00
cici
penelope
dacans
Mrvica
ninica2
Sofka
zoxa
djole42
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
korpica
caci
maki79
lilya
Gramatika
MARA
nina :)
LaFolie
Botox
cufta
Milijana
JAmajka
BiKsi :)
Simona
makababy
Tinche
bak
plavaptica
KoMetaK
64 posters

Strana 14 od 35 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od lilya 11/3/2013, 22:05

Bravo za zubic bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od nesalela 12/3/2013, 08:26

Bravo za prvi zubić....neka svaki sledeći izlazi što lakše, sa što manje bola i suzica... i jednom i drugom.... ljubimo vas....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 12/3/2013, 09:14

Srecan prvi zvezdani zubic osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 12/3/2013, 09:14

dr mali pariz ::Nikao nam prvi zubić Very Happy
stidljivo ,ali tako dugo i rogobatno najavljivan,Duciju je sa sedam ipo,kobačno nikao donji desni kec.
Sine,sa srećom nek ti je,i nek svaki sledeći ne bude baš toliko epohalan! king

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BRAVO BRAVO BRAVO!!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 12/3/2013, 09:18

dr mali pariz ::Nikao nam prvi zubić Very Happy
stidljivo ,ali tako dugo i rogobatno najavljivan,Duciju je sa sedam ipo,kobačno nikao donji desni kec.
Sine,sa srećom nek ti je,i nek svaki sledeći ne bude baš toliko epohalan! king

Bravo, lepi Dušane!!! g
poljubci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od mijaki 12/3/2013, 15:41

cestitke za zubic!!!
zvezdice su, pu, pu, pu, kao medici a ti draga moja prelepa, sijas, isijavas, zracis kao sunce! sunny
ljubimo vas Ana i ja!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 12/3/2013, 15:50

Sa srećom da vam je prvi zubić! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od buby 12/3/2013, 18:02

cestitam prvi zubic medicu mali....a mindjusice su hit..meni zao sto nisam probisila dunji pa mi sad nesto frka...lakse joj da kaci moje Laughing nego "da busi cika" baci poneku fotku na viber...slobodno..nemoj cekati 8i mart tj sad novu godinu Razz
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 12/3/2013, 19:52

lol! Bubi,blesačo!
hvala drage moje na čestitkama...još mu ne kupih ništa-a kažu da se kupuje nešto belo...
Mijaki,sestro, nek je duši maloj srećno zaokruženo prvo tromesečje! Biće sad malo lakše -videćeš. Ljubim te u slatkiša medića!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 12/3/2013, 20:06

Oooooooo pa bravo! Ima neka pesmica, deca u Nemackoj pevaju...daju ime prvom zubicu, pojavljuje se tajno pa zasija sjajno. Very Happy
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MAAKKI 12/3/2013, 20:14

Sa srecom prvi zubic!!!! radost

Ne stizem cesto kod u rd ali uvek ostanem bez teksta, deca su ti premedena, na onom vk gde se smeju ne verujem prosto na koji nacin komuniciraju. Slike svaka prica za sebe, ali i meni je najlepsa ona gde ste vas troje, a ti prosto sijas i isijavas srca poljubci srca poljubci srca poljubci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od KoMetaK 12/3/2013, 22:08

Ohooo, pa vi se ponovili osmeh srce osmeh srce NEko zubicem, neko mindjusicama! Neka je sa srecom zubic i da svi ostali izbijaju ako je moguce bezbolno! Very Happy Preslatki ste, mada znam da ti nisam nista novo rekla yes osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cici 12/3/2013, 22:33

Bravo za zubic igracice igracice igracice
a tek mindjusice likeit
ko je prvi vido zubic, mora da kupi nesto belo? znas za to osmeh srce
a ja mom jos uvek nisam nasla nista skroz belo lol!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 13/3/2013, 09:09

Dusane i Ivona poljubite vasu baku za srecan rodjendan, podarite joj danas mnogo osmeha i cike, mlataranja rucicama i nogicama...lepsi poklon ne moze dobiti.
Mala, neka je tvojoj mami srecan rodjendan osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 13/3/2013, 09:26

Pariz, srećan i ovde tvojoj mami rođendan. Još puno da ih proslavi u zdravlju i sa svojim unucima!
cveće
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od BiKsi :) 13/3/2013, 11:23

Mala, izljubi mamu za srećan rodjendan! Nek vam je zdrava i dugovečna! Cmoka za sve
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 13/3/2013, 13:15

Oooo, zubić došao. Bravo junače [Only admins are allowed to see this image]
Pariz, deca su ti diiivnaaa...Prelepa, majke mi, nek su žive i zdrava. [Only admins are allowed to see this image]

Al kad videh Ducija da stoji Shocked Još ne mogu da verujem. Princeza dobila mindjuše...Srećno. Sad će i njoj zubić, reče da prati brata u roku od sedam dana obično. Ako i ovo bude slučaj Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 13/3/2013, 15:17

Ma cekaj da ja lepo upisem i ovde...a ne da sve ostane preko telefona!


1. Iv, snajce zmajce milo, srecno ti busenje usiju! Jedva cekam da posle mesec dana skines te i stavis one posebne...samo za tebe!
2. Duci, mili moj smejuljko, srecan ti taj tvoj prvi zubic...ziletic mali! Sad ces lakse plazmicu gric gric!
3. Bakisi srecan rodjendanko...najbogatiji do sad!
4. Srecno i meni dobijanje od vas onolikog paketa jutros!!! Jel su to one stvari, Mala, koje nisu mogle u gepek da stanu 23.? Razz

Ljudi moji, ne samo da imam i vise nego dovoljno za mrvu...nego i butik mogu da otvorim!!!


Hvala vam do neba andjeli moji! volim vas puuuuuuuuno puno!


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sofka 13/3/2013, 21:12

Pridruzujem se cestitkama tvojoj mami SRECAN RODJUS radost i poljubac od mene ljubav
Dule zuri da prohoda i dobio zubic radost Ivona dobila mindjuse likeit
a mamica umorna, ali na visini zadatka g svaka cast Pariska, mogla bi ti tako jos dve bebe da podignes Razz lol!

ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 15/3/2013, 07:48

Ivona, smejalice nasa!!!
Srecno ti prvo samostalno uspravljanje!!!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Gramatika 15/3/2013, 13:44

Bravo!!!!! ff g v
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 15/3/2013, 13:56

Tinche ::Ivona, smejalice nasa!!!
Srecno ti prvo samostalno uspravljanje!!!

[Only admins are allowed to see this image]


DIIIIIIIIIIIIVNOOOOOOOOOOOOOOO osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 15/3/2013, 14:04

Tinche ::Ivona, smejalice nasa!!!
Srecno ti prvo samostalno uspravljanje!!!

[Only admins are allowed to see this image]

Ček ček, Zvezde sutra pune 8 meseci! I već obe ustaju na svoje nožice! g g g g g
Nasmejani mali vragolani! srca srca srca srca srca srca srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cicsa80 15/3/2013, 14:36

Oooooooooo Zvezdanicka medena likeit as
Medeni kolacici srca srca srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od JAmajka 15/3/2013, 14:40

g g g g g g g BRAVO ŠEĆERLEME MALENE !
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 14 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 35 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu