KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+61
dragmilk
tetreb
djole42
zoxa
InNaturaVeritas
nena beba
lenabeograd
Malina
d77
bak
laKole
OKacica
brankav
cufta
plavaptica
Tanja83
Sofka
Mirjana
JocY
dacans
SladZana
Tinche
heart84
Bekanicaa
missile
dr mali pariz
neca73
lenjivica
Erata
suncokret
LaFolie
maki79
Orline
caci
Vuchica
noja
KoMetaK
Lyanna
maus
cicsa80
anak
Struzzo
Shizika
Gramatika
MAAKKI
BiKsi :)
ninica2
tuli
Niny
saska1
korpica
Dionisia
lilya
SannI-AlL
medolino
dragana76ns
jaca*caca
ragaco
bulevarka
ivi
menora72
65 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 3/4/2013, 12:37

Lafe, ja napisah nesto slicno za bivseg pa obrisah, rekoh da ne preteram, bas lol!
Srecom tu je Biksi, da kaze sta ja mislim osmeh srce yes


E da, danas 8. dan!

I nisam tako lose, mislim u glavi yes
Nisam ni pesimista, vise nekako blagi optimista, pricam sa balonom od stomaka, mazimo se, spavam preko dana, vilenim nocu, na poslu mi mozak bas i ne funkcionise... Videcemo, jos par dana yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ninica2 3/4/2013, 12:56

Bak mila jos malo pa velika i lepa beta yes beta beta beta srcasti poljupci
Lafe queen si lol!
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od zvoncica36 3/4/2013, 14:56

Okacica ::
LaFolie ::ima neka zena ovde u mom gradu, izgubila cikluse skroz, ona i njen muz nesto mudruju, ko i moj i ja, samo za kompovima sede, i ona upozna nekog klinca preko FB, tako se zaljubila da su joj se vratili ciklusi Very Happy
Ja stvarno mislim da je trik u svoj toj hemiji u glavi, kad kazu deca prave decu, zaljube se klinci ko budale, hormoni odlepe, a ne ko mi sad, krckamo pare za VTO, krckamo pare za stan, smoreni od pokusavanja, gluposti.

I meni to pada napamet... Ja na kompu, mm na kompu, gledamo kad mi je ovulacija, smoreni od svega... Plus stres na poslu, odem na 6 sastanaka i posle toga idem na IUI i kao nadam se da ce da uspe... Aha... Izvinjavam se ako sam off topic...
Izgleda da je taj FB čudo,a ja nisam na istom.Ako će klinac da mi ''reši'' sve probleme ima da ga ''navatam''.Eh što to nisam ranije znala.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 3/4/2013, 15:10

Bak super drži se još malo i stiže velika debela beta beta roda beta roda beta roda beta roda beta roda poljubci poljubci poljubci
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 3/4/2013, 16:43

Koje ste vi osmeh srce osmeh srce  b  b  b  b , al da je istina-istina je Wink . Čuvena moja rečenica u zadnje vreme, zbog koje me mm zeza (a i ja njega, samo je okrenem)- Ma, mogla bih ja, samo zaspem.....
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Lyanna 3/4/2013, 20:17

Ivalina, evo ga cenovnik od pre tri meseca za klinike u Beogradu, kada sam se ja raspitivala:

- Bis Intermedicus - ista cena bez obzira da li se radi stimulacija ili ne, IVF 140,000 RSD, ICSI 205,000 RSD, konsultacije 2,000 RSD.

- Ivanovic - 120,000 RSD (ovo je cena i za VTO sa klomifenom, to računaju isto kao prirodan ciklus), konsultacije 10,000 + 3,000 RSD (ovo mi baš nije jasno, mm je zvao, verovatno cena folikulometrije).

- Specijalna bolnica Beograd - 1,000 EUR, nisam sigurna da li su tu uključene folikulometrije, konsultacije besplatne.

- Jevremova - 110,000 RSD; za blagu stimulaciju (klomifen) 220,000 RSD isto kao i za punu stimulaciju, folikulometrije 3,500 RSD; konsultacije 6,000 RSD.
Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od tetreb 3/4/2013, 20:30

Bak biće biće osećam TO još samo malo i beta poljubac
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lenabeograd 3/4/2013, 22:13

BAK sestro slatka samo pozitivno bice sto lepa beta beta beta
La folie ti nisi stara a muz isto ne koga CES da trazis sestro slatka nekog malog od 18,19 ?
Pa Jos moras da im crtas kako funkcionise sex

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od megica-pegica67 4/4/2013, 08:35

Napred Bak, sitno brojiš do pobede osmeh srce navijamo b b b b b b b b b b b b
beta beta beta beta beta beta beta beta beta
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 4/4/2013, 09:00

BiKsi :) ::
Sledeća opcija je da nadješ tog bivšeg, da se samo malo prošetate i izblejite, čisto da ti se srede hormoni i ciklus, pa da se dovatiš sa mužem! Laughing
Više mi ni jedna opcija ne pada na pamet.
Glasam za ovu opciju! yes

BAKiša, b
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 4/4/2013, 09:11

Jel danas dan za malodusnost i pesimizam? Rolling Eyes
9. dan, katastrofa! Nisam mogla da zaspim, sve mi se neki ruzni filmovi odmotavaju, sanjala, ko zna sta, ustala ubedjena da nema nista. I jos me drzi Rolling Eyes
Svaka vama cast sto me trpite Embarassed Zajedno sa mm king Njemu orden treba dati
Mada se trudim da ne mracim, al mi ne ide
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od neca73 4/4/2013, 09:14

Bak je li koristis utrogestan? Mozda ti je zato tako promenljivo raspolozenje.
Probaj da mislis na pozitivne simptome od pre neki dan.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maus 4/4/2013, 09:15

bak ::Jel danas dan za malodusnost i pesimizam? Rolling Eyes
9. dan, katastrofa! Nisam mogla da zaspim, sve mi se neki ruzni filmovi odmotavaju, sanjala, ko zna sta, ustala ubedjena da nema nista. I jos me drzi Rolling Eyes
Svaka vama cast sto me trpite Embarassed Zajedno sa mm king Njemu orden treba dati
Mada se trudim da ne mracim, al mi ne ide

O duso moja, odlicno znam kako ti je!
Ja navijamm, mantram, mislim na tebe igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 4/4/2013, 09:15

bak ::Jel danas dan za malodusnost i pesimizam? Rolling Eyes
9. dan, katastrofa! Nisam mogla da zaspim, sve mi se neki ruzni filmovi odmotavaju, sanjala, ko zna sta, ustala ubedjena da nema nista. I jos me drzi Rolling Eyes
Svaka vama cast sto me trpite Embarassed Zajedno sa mm king Njemu orden treba dati
Mada se trudim da ne mracim, al mi ne ide

Joj bre Bak, sto si ti trudna, nisi ni svesna, ja ti kazem yes
Ne mracis bre zeno, sta ti pada na pamet osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 4/4/2013, 09:31

Neco, mislim na njih, pa mi jos gore sto su sad drugaciji v  b

Sta da vam kazem, sve znate. Ringispil je to, i to onaj veeeeeliki, sto te vrti do neba i nazad, do zemlje.
Ljubim vas, bez vas bi bilo jos teze ljubav ljubav ljubav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 4/4/2013, 09:34

joooj Bakisa, ja se odmah setim agonije cekanja bete... zagrljaj
pokusaj da zamislis da si vec videla pozitivnu betu i uzivaj sa bebicom sreca
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Struzzo 4/4/2013, 09:41

Bak, nisam u fazi čekanja bete ali sam se sa istim osećajem probudila...sanjala gluposti, smrti i sahrane, Boze sačuvaj...da nije pun Mesec, čudan vazdušni pritisak...
Drži se, draga, nisi robot....normalno je i da se menja raspoloženje, da ne naglašavam koliko je normalno dok čekaš prokletu betu....
Je l' koristiš Fraxipirin?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od missile 4/4/2013, 12:46

Struzzo ::Bak, nisam u fazi čekanja bete ali sam se sa istim osećajem probudila...sanjala gluposti, smrti i sahrane, Boze sačuvaj...da nije pun Mesec, čudan vazdušni pritisak...
a ja sanjala kako nam ušli lopovi u stan i maznuli lovu za VTO, koja je bila u obliku neuredno složene hrpe hiljadarki na zamrzivaču. affraid Uh kad sam se probudila... Shocked
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 4/4/2013, 13:26

Joj Miss Shocked

Struzzo, primam clexane, isto heparin, pijem prednizon, utrogestan...

Zvoni mi sat svakih dva sata za nesto, kao bakica sam lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od dragana76ns 4/4/2013, 13:36

O dusa moja draga....ako je sivilo napolju, ne daj se ti...ti imas najsvetliju tackicu u svojoj trbi VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 275568
Da nisi zaboravila mantru "ja sam trudna, ja sam trudna"
Sve znam Bakisa, ali brzo ce proci ovi teski dani VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Erata 4/4/2013, 14:47

Sto je ovde zanimljivo zadnjih dana...Zene, sou ste zivi! Very Happy
Da dodam da sam i ja sanjala jednu drugaricu iz proslosti, koja je onako smor zivi i tezak egoista...godinama se nismo cule, ali ona se pojavila u snu kao spodoba i zivu me istraumirala sa svojom pricom.
Moguce da je do meseca...
Bak, razumemo te, ali vidis da sve mislimo da si ti nama tjudan! I jesi! I tacka! cvet
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 4/4/2013, 15:45

Bak radost radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 4/4/2013, 18:40

wavecrowd Bak, trudnjacho, mantraj ti, a mantramo i mi yes wavecrowd
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannI-AlL 4/4/2013, 19:58

Bak trudnaja srcasti poljupci Iš,iš loše misli,ružni snovi i likovi koje ,očigledno,svi imamo koke ne viđamo u javosti,nečim su nas povredili nekad,a sanjamo ih kad nećemo,a nikad nećemo.
Šta je Sanny hhtela da kaže? Rolling Eyes -ne zna se Embarassed
A ,da sunny sunny sunny sunny sunny
roda roda roda roda roda
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 4/4/2013, 22:04

Bakiša trudnica naša ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 39 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu