KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+61
dragmilk
tetreb
djole42
zoxa
InNaturaVeritas
nena beba
lenabeograd
Malina
d77
bak
laKole
OKacica
brankav
cufta
plavaptica
Tanja83
Sofka
Mirjana
JocY
dacans
SladZana
Tinche
heart84
Bekanicaa
missile
dr mali pariz
neca73
lenjivica
Erata
suncokret
LaFolie
maki79
Orline
caci
Vuchica
noja
KoMetaK
Lyanna
maus
cicsa80
anak
Struzzo
Shizika
Gramatika
MAAKKI
BiKsi :)
ninica2
tuli
Niny
saska1
korpica
Dionisia
lilya
SannI-AlL
medolino
dragana76ns
jaca*caca
ragaco
bulevarka
ivi
menora72
65 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 27/2/2013, 14:31

Bravo, Lakole, ostaješ li kod Sanje ili ideš dalje
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od laKole 27/2/2013, 14:48

anak, odoh dalje, sad odmaramo malo jedna od druge. Wink

nova stanica je zg.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 27/2/2013, 16:13

Lafe, Bak, Lakole, za mart radost radost radost radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 27/2/2013, 16:36

Ako se predomisliš na moju stranu sunny
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od laKole 27/2/2013, 17:27

na tvoju ću stranu kad iskombinujem ljetovanje i postupak. Wink
ovako sa posla (uz pola slobodnog dana) samo do zg stignem. Very Happy
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Lyanna 27/2/2013, 19:23

Devojke, ne znam da li ima smisla da ponovo najavljujem prirodnjak u martu, pošto sam već dva puta odustala, trebalo bi da dobijem za nedelju dana. Sutra radim progesteron (7 dpo) pa ako bude ok verovatno ćemo pokušati Very Happy, ako bude loš ispratila bih još makar ciklus-dva, da vidim kakve su mi ovulacije

Pitanje za devojke koje rade u Jevremovoj - kako ste zadovoljne svojim doktorima? Ja sam imala priliku da radim UZ kod obe Milice i Rakovića. Raković je nekako ostavio najbolji utisak na mene, najdetaljniji je i najpričljiviji, ali koliko sam razumela ima najmanje iskustva. Dr Ilić mi se nije nešto posebno svidela. Kod dr Janičijević sam krenula u postupak i ok je i prijatna je žena, ali nije tako detaljna i otvorena za pitanja kao Raković.

U dilemi sam zbunjen , toliko sam doktora promenila i više bih volela da se "skrasim" negde...
Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 28/2/2013, 07:55

Lyana, ja sam alergična na tu Milicu, pa glasam za bilo koga osim nje Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Erata 28/2/2013, 08:12

Lyanna, jesi li ti bila kod Radulovica na konsultacijama za prirodnjak, ili je u pitanju neka druga cura?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Niny 28/2/2013, 09:35

Napred martovski prirodnjaci bravo bravo bravo bravo bravo

Lyanna, isprati jos koji ciklus, nisu svi isti. Navijam da ovaj martovski bude pravi yes Sto se tice lekara u Jevremovoj, treba da vidis ko ti najvise prija od njih, ja sam bila kod dr Rakovica i nesto tu nije stimalo, ne po pitanju strucnosti, vec onako... nismo se nasli, sada sam kod dr Ilic i ona mi odgovara i kada sam radila kod nje, imala sam puno poverenje, a to mnogo znaci
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Lyanna 28/2/2013, 11:22

erato ::Lyanna, jesi li ti bila kod Radulovica na konsultacijama za prirodnjak, ili je u pitanju neka druga cura?

Erato, samo na brzinu da se javim, pošto sam na poslu. Nisam zaboravila tvoje pitanje od ranije, napisala sam cenu pre nekih dvadesetak dana, ali ti je verovatno promakla - 1000 EUR, ako sam dobro razumela sestru, tu je uključena i folikulometrija, ali nije bila baš najjasnija.
Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivi 28/2/2013, 11:41

Lyanna, ne znam druge lekare u Jevremovoj ali sam bila na prirodnjaku kod dr.Rakovica i zadovoljna sam, razmisljam da kod njega radim i ovaj stimulisani postupak, ako te nesto konkretno zanima vezano za postupak i za to kako on radi, pitaj Very Happy
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od dragana76ns 28/2/2013, 14:55

Bakisa....jos malo pa druzenje :))))
Lafe...pratimo i tebe a i sve ostale koje se spremaju.
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 28/2/2013, 16:43

Jedva cekam radost

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 28/2/2013, 16:45

radost radost radost
roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od LaFolie 28/2/2013, 16:47

bak ::la Foile lol! Svi cekaju briseve "donjeg" grla, samo ti gornjeg lol! To je zato sto si ti piletina smajli angel Nama su krajnici vec atrofirali yes

cist bris GUSHE Very Happy

igra
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 28/2/2013, 16:58

Bravo La Folie
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 28/2/2013, 17:24

Jel to znaci da ces da probas juriš
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 28/2/2013, 17:33

Srećno prirodnjakuše ja se omišljam mart ili april vidjećemo ff
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od SannI-AlL 28/2/2013, 18:59

Eeeej,pa prirodnjaci se zahuktavaju.JUUUUUPPPIII. sreca sreca sreca
Napred prirodnjakuše!!! igra radost navijači2
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od MAAKKI 28/2/2013, 19:52

Prirodnjaci napred napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 28/2/2013, 21:58

SUTRA JE MART yes likeit likeit radost radost igracice igracice
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od ragaco 28/2/2013, 22:46

Lyanna,a sta bi sa onim OGTT-om,jesi li bila kod Sumarac?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Lyanna 28/2/2013, 23:09

Ragaco, bila sam u ponedeljak.

Citiram: Ima urađen i OGTT koji pokazuje normalnu toleranciju glikoze uz normalnu insulinemiju naste, nizak HOMA indeks 0.9 i nešto odložen odgovor insulina. Ovi nalazi ne govore u prilog postojanja IR, ali može da uradi i dodatne analize pre odluke o potrebi dodatne terapije - SHBG, androstendion, anti Tpo i anti tg AT, vit D3/250H/
Dg. Sterlitas prim, PCOS susp.

Odradiću ovih dana i te analize, da budem mirna, ali dr nije insistirala.

anak ::Lyana, ja sam alergična na tu Milicu, pa glasam za bilo koga osim nje Wink

Ilić ili Janičijević?

Niny ::Napred martovski prirodnjaci bravo bravo bravo bravo bravo

Lyanna, isprati jos koji ciklus, nisu svi isti. Navijam da ovaj martovski bude pravi yes Sto se tice lekara u Jevremovoj, treba da vidis ko ti najvise prija od njih, ja sam bila kod dr Rakovica i nesto tu nije stimalo, ne po pitanju strucnosti, vec onako... nismo se nasli, sada sam kod dr Ilic i ona mi odgovara i kada sam radila kod nje, imala sam puno poverenje, a to mnogo znaci

Hvala Niny. Dr Raković je u mom slučaju ozbiljnije uradio UZ, dao mi je više informacija sam, bez zapitkivanja. Dr Ilić je odgovorila na moja pitanja, ali nisam osetila da se zainteresovala, sama nije nešto komentarisala, a trebalo je da mi radi i sam postupak, a ne samo UZ, pošto je taj vikend kad je trebalo da mi padne ovulacija samo ona radila. Pošto si zadovoljna sa dr Ilić, da li je ona tebi delovala detaljnije od dr Rakovića?

ivi ::Lyanna, ne znam druge lekare u Jevremovoj ali sam bila na prirodnjaku kod dr.Rakovica i zadovoljna sam, razmisljam da kod njega radim i ovaj stimulisani postupak, ako te nesto konkretno zanima vezano za postupak i za to kako on radi, pitaj Very Happy

Ivi, pa nemam u vezi sa postupkom nešto posebno da te pitam, a za ostalo već si rekla da si zadovoljna... Eventualno, ako možeš da uporediš sa dr iz drugih klinika, pošto vidim u potpisu da si još radila i u Spebu i u Betaniji.

Uf, koliko pitanja, samu sebe sam smorila Sleep

Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lenjivica 28/2/2013, 23:17

niko me nije piao ali čisto da kažem Janićijević je detaljna ali je nekako nervozna, menja mišljenja, dijagnoze, kaže jedno pa posle drugo, ni sama ne zna šta je rekla. Ilić potpuno nezainteresovana, negativna, kao polumrtva, bez inicijative, optimiyma, predloga...Raković ok, jasan, konkretan, pozitivan, ali je Ljupče jedini u koga imam poverenja tamo...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od anak 1/3/2013, 09:40

Janićijević, Lyana. Nije zbog neuspeha, jer je očito koliko ih je bilo, ali oni su jedina klinika u koju se nisam vratila drugi put. Bila je jako gruba, a moj prag tolerancije na bol je zaista visok. Ostavila mi je modrice posle aspiracije, čak su se i dr.u mom DZ zaprepastili kad sam se vratila. O pogrešnoj terapiji da i ne govorim. I sve u svemu. Mlada, nadobudna, ništa pametno i stručno nije predložila ni pre ni posele-čak je rekla da (tj.složila se sa Vlaisavljevićem) da verovatno možemo ubost iz prirodnih pokušaja Mad Mad .
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 21 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu