KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 5/2/2013, 09:31

Erato, mnogo mi je žao zagrljaj Ali imate mogućnost da radite preko fonda, treba i to iskoristiti, što da ne. Najvažnije je da si uradila imunološke analize i da si otkrila gde je problem i da ćeš i u sledećem postupku biti pokrivena terapijom yes Biće beba uskoro.

Biksi, čekamo rezultate radost radost radost

Ninče, kako bre toliko košta? affraid
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 5/2/2013, 10:40

Ljubim vas blesačice drage, na subkl.i levelu je
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/2/2013, 10:45

anak ::Ljubim vas blesačice drage, na subkl.i levelu je

Ja mozda corava, ali tamo nema tvog posta Rolling Eyes Aj ti to pronadji pa stavi i ovde osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 5/2/2013, 10:48

Erato, zao mi je, sve mi ovde manje vise znamo kako se osecas. Nema ocajavanja, samo napred, jednom cemo uspeti!

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 5/2/2013, 13:48

Erato, biće, samo se ti lepo oporavi! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 639820
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 5/2/2013, 13:55

Erato draga sta da ti kazem No
Glavu gore i dalje,bice,mora biti osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/2/2013, 15:26

Erato Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 639820
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 5/2/2013, 15:34

Uf Crying or Very sad ,Erato zagrljaj
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/2/2013, 15:42

Podigli smo nalaze.

Pisah na temi hlamidija i citomegalo virus, i moje rezultate i od dragog.

Ono za šta ne nadjoh temu jeste stafilokoke AUREUS u brisu uretre (ko model automobila, čoveče! lol!). Sigurno je nečiji muž baš tu žgamiju imao, pa me zanima šta kažete, šta i kako i sa čim potamaniti?! lol! Od prirodnih recepata, kod dr će svakako da ide po antibiotike.

Spermogram smo odložili, prekinuo proksid, jer čemu poboljšavati nešto, kad ga te kokoške ubijaju.

Lilya muž je valjda imao neke, samo ne znam je su li ove?

Eto, hiv bar nemamo! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/2/2013, 15:45

Svi imaju bakterije. Svi normalni ljudi, a da i ne znaju. A mi mukice moramo da sterilisemo i sopstvenu wc solju jedno posle drugog. E zivote :)
Da mi je da rodim svoju bebu, pa me zabole za bestije. A do tada...ima, pa nema, pa da se ubijes!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 5/2/2013, 15:55

Biksi, to je imao mm ali u brisu rektuma Embarassed , jedva smo ih našli, izgubili smo pola godine dok nismo shvatili gde je prokletinja, pa još zlatna. Probaj naći negde šta smo radili. Ako ne nađeš, pisaću ponovo. Čisto radi antibiotika i načina. To nam je isto genetičarka rekla kako i zašto
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 5/2/2013, 15:56

BiKsi :) ::Podigli smo nalaze.

Pisah na temi hlamidija i citomegalo virus, i moje rezultate i od dragog.

Ono za šta ne nadjoh temu jeste stafilokoke AUREUS u brisu uretre (ko model automobila, čoveče! lol!). Sigurno je nečiji muž baš tu žgamiju imao, pa me zanima šta kažete, šta i kako i sa čim potamaniti?! lol! Od prirodnih recepata, kod dr će svakako da ide po antibiotike.

Spermogram smo odložili, prekinuo proksid, jer čemu poboljšavati nešto, kad ga te kokoške ubijaju.

Lilya muž je valjda imao neke, samo ne znam je su li ove?

Eto, hiv bar nemamo! lol!

A ne, ne... U nasoj kuci sam ja zaduzena za bakterije. Nego toliko o tome pljampam, pljampam da kad pomislis na bakterije, prvo ti ja padam na pamet lol!
Odo da vidim tamo na temi sta si pisala. Bem ti bakterije i ko ih izmisli c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/2/2013, 17:45

E Lilya, izvini! A jes vala, čim bakterije, tu si mi i ti na pameti! lol!

Ja ko velim da mi date neke korisne savete tipa: seks sa kondomom, ovo, ono! lol! A baš skoro pričam s kumom koliko smo samo para na kondomima uštedeli do sada, e jbo me moj jezik! Samo laprdam! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 5/2/2013, 18:27

Ne znam sta da ti kazem za sex sa kondomom. Smatram ga vrlo preporucljivim u peridu kada nisi u braku i menjas partnere. Mi smo vec neka druga prica i brate mili, ne ide sa kondomom pa to ti je Rolling Eyes

Svakako bi sad morali da povedete racuna. Mozda ce njemu jedna kutija antibiotika resiti stvar. Koliko sam videla na temi o hlamidiji, njemu je neka granicna vrednost, nista previse poviseno. Ova druga kokoska mi je za sad nepoznata, a nadam se da ce tako i ostati.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/2/2013, 18:36

Biksi moj je imao streptokokus i izliječio antibioticima i posle sve super kad je provjerio za par dana

Erato žao mi je glavu gore vidim da već kuješ nove planove tako i treba nema predaje osmeh srce
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 5/2/2013, 18:42

Erato, žao mi je, ali planiranje pobede je deo uspeha. A sledeći postupak će ti biti uspešan yes radost
Bakić, ćoravice moja draga, to što ne vidiš je jer ti je trudnoća već udarila u glavu. Wink yes usne
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/2/2013, 19:05

Ne znam gde bih umetnula, pa hajde ovde ću:
Grad Užice finansira vto zainteresovanim parovima. Tek je počela akcija. Davaće 50% od iznosa vto, zavisno od broja prijavljenih parova, al ovo bi bilo za 10 parova otprilike. Pa od jeseni nova tura. Traži se mišljenje ginekologa o svrsishodnosti upućivanja na vto sa svim dijagnozama, prethodna dokumentacija i prosek primanja oba supružnika za period jun-decembar 2012. I kopije ličnih karata. Primanje dokumentacije vršiće se do 1.3.2013.

Pa ako ima mojih sugradjana, da se zna! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 5/2/2013, 21:11

Erato,zao mi je zagrljaj
Biksi,svaka cast za Uzice
Koraci ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/2/2013, 21:23

Nego, pored rezultata mog muža stoji taj antibiogram, i 12 različitih antibiotika i pored svih piše senzitivan, je li to znači da može bilo koji od ovih da pije da poubija stafilokoke, ili ne?! Apsolutno se ne razumem u ovaj papir, jedino mi je jasno da ima bakterije. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 5/2/2013, 21:28

Koliko ja znam, senzitivan,tj. osetljive su beštije na taj ab. Što će reći- ukokaće beštije!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/2/2013, 21:57

Aha, imam ubice sa strane, samo treba da izaberem pikadom pravog ubicu! fala Grama, šaljem ga ja kod doce, da doca da završnu reč o maloprepomenutom stradanju! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 5/2/2013, 22:03

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 561840
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 5/2/2013, 23:43

Mm su samo 2 antibiotika bili senzitivni, i to najjači. On je koristio klindamicin, stvarno mu je pomogao. Ostao nam je nešto sa rifa..........čuvamo ga za ne daj Bože pre postupka Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 6/2/2013, 00:45

Na koracima bas novine
Bravo za sve bete da ih je sve vise
Goco bravo beta do plafona vuci nas za nosice
Ninche kako je tvoja mala
Erato draga zagrljaj
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/2/2013, 10:11

Anak, pa pored nabrojano 12 antibiotika, i pored svakog piše senzitivan, te valjda mu prvi pomogne. Smorio se Cole, smorila se ja što se on smorio Very Happy, ma smoreni smo. Kreneš posle sto godina u akcijanje, i paf, odmah neka sranjca. Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu