KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 3/2/2013, 20:47

Goco i ja se pridruzujem cestitkama ....nek je sa srecom :)

Ja sam bila u petak na pregledu i dr mi je produzio jos 7 dana anti.b.pilule.....opet cekam petak i pregled .
radio je uz i resio da produzi terapiju jos 7 dana ?! ......
jedva cekam da pocnem da se bockam Razz
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 3/2/2013, 20:49

Bebice sretno drzimo fige i saljemo Novosadske roda roda
Anak sve se da ispraviti nista se nesekirajte, znas i sama to sunny
Srna samo napred ! srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 3/2/2013, 20:50

Bebiceeee, drzim palceve jako, jako...
vv vv vv vv vv
roda roda roda roda
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 3/2/2013, 20:53

Goco , gde si radila VT ....
zelim Vam svima puno sreceeeeeeeeeeeeeeeeee a Vi koje ste dobili svoju betu SRECNOOOOOOOOOO i CESTITAM OD SRCAAAAAAAAAAAAAA
osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Kolika je beta dovoljna da se zna da je uspelo ...ono od -do
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 3/2/2013, 21:08

to je individualno, nema bas ni od - do, a zavisi i kad se radi, i u kojo fazi su embrioni vraceni - mozd je najbolje reci od 13tog dana poslije transfera treba da je trocifrena... neka me dopune cure koje znaju vise....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 3/2/2013, 22:39

Bebice, navijam! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 853197 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 936740 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 517798
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Goca *** 4/2/2013, 07:46

suncokret ::I ja i ja radost radost radost
Goco može biti da su jedna, dve ali i tri bekane angel ..čitala sam o vrednostima bete i kažu neke studije da sa blastama bude uglavnom u startu veća vrednost bete, neznam zašto..i još jedan podatak, 14dnt sa blastama,odgovara 16dnt sa trodnevnim embrionima..takođe, rast bete je individualan, dešava se da betaHCG skače odmah u startu (i to baš dosta), a nekome malo kasnije, tačnije normalnim ustaljenim ritmom..uglavnom sve solucije su moguće.. good job.. navijam da bude onako kako je Bog odredio,samo da su živi i zdravi i ti zajedno sa njima osmeh srce ..
Kada ponovo radiš betu? a Uz, kada je? Uživaj do tada i mazi stomačić zagrljaj

Nisu mi rekli da ponovim betu,15.02. idemo na uz samo da sve bude kako treba molitva

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Goca *** 4/2/2013, 07:47

srna ns ::Goco , gde si radila VT ....
zelim Vam svima puno sreceeeeeeeeeeeeeeeeee a Vi koje ste dobili svoju betu SRECNOOOOOOOOOO i CESTITAM OD SRCAAAAAAAAAAAAAA
osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Kolika je beta dovoljna da se zna da je uspelo ...ono od -do

U jevremovoj kod Ljubica ljubav

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Goca *** 4/2/2013, 07:49

sve vas ljubav

Bebice zelim ti isto sto i sebi naviujamo radost igra bb vv

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gaga.ristic1 4/2/2013, 08:46

Goco, sve cestitke! Beturina nema sta radost radost radost

Srna i Anak bice to sve u redu cvet

Bebice drzimo fige beta
Biksi valjda je glavno sa virusima proslo. Da sada sve to protutnji i da
prolece docekas jaka za akciju napred scuro

Svim koracaljkama zelim brze korake do cilja roda
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 4/2/2013, 17:11

Anak ljubav
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 17:28

Anak, nisam našla da si pisala šta ne štima, čekam da čitam!

Ja danas pustih krv, 2. dan ciklusa, stigla juče meca, na 28. dan! E svaka čast glukofažu! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 561840 E sad, to što u državnom labu nije bilo reagenasa za t3, t4, i fsh, ko me pita, odnela malo krvi u privatni lab, da mi i to urade! Very Happy Kad je beg bio cicija, ma hajte molim vas! lol! Za koji dan Cole ide da radi privatno spermogram, mora da se plati, naravski! Je li ono rekoh da se spremamo za besplatan pokušaj, aha, važi, dodji juče! lol! Ne znam samo šta rade ljudi koji nemaju primanja, a bore se sa sterilitetom, e njima je definitivno najgore! Em nema para, em nema dece.

Rezultati su mi sutra.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 4/2/2013, 17:32

Biksi, navijamo za najbolje rezultate osmeh srce
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 4/2/2013, 18:00

Biksi da rezultati budu odlični b b b b
i ja sam jedna od onih koja je sve živo pltila ništa me nije zaobišlo ali idemo dalje ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/2/2013, 18:32

Ma samo nek stigne bebica, lako ćemo za pare! Pare nisu problem, para nema! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 4/2/2013, 18:38

Drage moje,
Nije me bilo neko vreme. Razlog tome je sto sam bila u VTO postupku, prvi put. Nisam pisala o tome, jer smo tako ja i moja ljubav odlucili da je najbolje, jer sam ja previse emotivno dozivljavala tudje price, a i da se ne bih opterecivala informacijama sa interneta. Greska. Mislim da bih sve ovo lakse prosla sa vama. VTO sam radila u Solunu, u klinici Embryolab. Sa njima sam prezadovoljna. Cim malo dodjem sebi, jer sam danas saznala da je beta negativna, pisacu tamo na temi o njima.
Imam dosta informacija koje ce nadam se biti korisne.
O tome cu posebno. Sto se tice ovog dela, kada vidite betu manju od 1, ne moram posebno pricati. Srce mi se kida, a mozak vec planira sta i kako dalje...Ljubim vas
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 4/2/2013, 18:58

Biksi, ja danas sve sa uputnicom, u drzavni institutet za genetski inzinjering da uradim urodjene trombofilije - 250 Eura, na uplatnicu u banci.... strava! I to su jedini koji rade sve urodjene u paketu... Posto je u privatnom labu 500 Eura za urodjene, ne smijem ni da se bunim... Stecne cu valjda dobiti za DZ Very Happy na uputnicu...

Erato, zao mi je, ali glavu gore i kreni dalje sto prije.

Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 4/2/2013, 19:23

O.....Biksi, pa ovo je zemlja Srbija.

Znam da cemo biti trudne:sunny: tj. mnooooogo nasKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 561840

Erato, novi planovi daju snagu za daljeKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 639820

U bre Nince, shoknuta sam cenama:affraid:

Ni ja nisam pronasla gde je Anak pisala

Bebice, sitno brojis do Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 714399
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suncokret 4/2/2013, 20:32

Gocoooo još malo će 15 feb osmeh srce samo čuvaj bebice i uživajte..beta je više nego uverljiva lol! zato i nema ponavljanja yes

Biksi,sretno sa rezultatima,da bude sve potaman za sledeći pokušaj :)
Uff Erato,baš mi je žao Crying or Very sad ..nedaj se,nego glavu gore i u nove planove..odboluj svoje pa u nove akcije.. zagrljaj
Bebice,još malo pa beta ima da bidne debelaaaaaaa navijači2
Draganice,mazi te tvoje lepe bebane igra
suncokret
suncokret

Broj poruka : 70
Location : Srbija
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 4/2/2013, 21:23

Erato bas mi je zao, ali glavu gore zagrljaj

Biksi nekada to besplatno ispadne skuplje od onoga sto se placa yes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/2/2013, 00:37

Anak misli da je nepratimo, ja sve ulazim u onaj mthfr...anciiii
Erato ako si odavde imate pravo na tri besplatna pokusaja,
puno uspeha ima, relativno je sve, moraju sve kockice da se poklope,
A potrebna je sreca prvenstveno, rezultate povaditu sto moze od hormona, trombofilija, imunoloskih, sve sve sve i da si kasnije mirna u trudnoci a ne kao ninche i moj slucaj je to bio, tako da draga samo glavu gore
Pozdrav koraci za debele beturine
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/2/2013, 00:39

Bixi super za mecu, drzim fige za dobre rezultate tvoje i od tm,
pa imate smrzlice sperm . Opcija dva
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 5/2/2013, 08:35

Noja draga, odradila sam ja sve i otkrila predijabets i 2 mutacije: MTHFR i P AI. Vec mesecima pijem glukofaz, a od prvog dana stimulacije sam bila na clexane od 0.4, zbog trombofilija. Zato mi i jeste tesko sto nismo uspeli, jer sam zaista uradila sve sto je do mene. Ali Bozja volja je...
Prvostepenu komisiju smo prosli u novembru, a drugostepena nam je zakazana nakon tri ipo meseca, sada krajem februara.
Hteli smo da prekratimo muke ovolikog cekanja i da odradimo privatno. Hvala Bogu imali smo mogucnosti za to. Odlucili smo se da odemo vani, i zbog toga sto su i nase klinike skupe i zbog laboratorije, opreme i kompletnog pristupa. Zeleli smo i embrioskop za nase pilice. :) Nakon komunikacije sa oko 30 klinika, odlucili smo se za Solun i nismo se pokajali. Moj amh je 0.34, a dobili smo 4 zrele jajne celije, sa samo jednog jajnika. 2 se oplodile sa ICSI+IMSI. Uradjen assisted hatching. Embrioni sa ocenama 1 i 1,5, odlicnog kvaliteta...Sve je uradjeno i sa nase i sa njihove strane i ja sam zadovoljna. Najteze bi mi palo da nije nista vraceno, a moglo je da se desi i to. Ipak nemam bas sjajan odgovor jajnika. Desni me totalno izdao.
E sad se treba posle njih vratiti u Narodni Front...Cekati i cekati na poziv.
Dragi hoce da opet idemo u Solun, ali ja hocu da probamo preko drzave. Stres je skupiti i novce. A ako je sada malo ubrzano sve, taman dok se ocistim od hormona, doci cu na red...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/2/2013, 08:54

Erato potrazi Ljubica, Tulica ...
nek ti cure preporuce najboljeg dr Beogradskog kombinuj privatne posete (konsultacije) sad plus sa fondom, probajte i prirodnjake, samo pozitivno !
Ja ti zelim svu srecu roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/2/2013, 09:24

Erato, bas mi je zao, sad majo odboluj pa u nove pobede!

AnaK, ja cekam vec dva dana, pisi sta ne stima da nadjemo zajednicki resenje Wink cmoka
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu