KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+80
DMANA
vero
ariadne69
djole42
InNaturaVeritas
jaca*caca
zvoncica36
neca73
labradorka
suncokret
winni
Dionisia
srna ns
sareni leptir
Xena
agata
Tinche
dragmilk
PetraM.
Goca ***
bak
Orline
cicsa80
missile
JocY
beta
noja
bibi.libi
Bekanicaa
tetreb
darling_buds
Erata
hany
jasnaana
ahosame
Gramatika
BiKsi :)
medolino
zoxa
Deni
dr mali pariz
Mirjana
Jelica
SannI-AlL
pegaz
dra00
Skay
OKacica
Likoli
vikica800
plavaptica
Simona
Ema78
Struzzo
HappyGirl
bebica mala
laKole
dragana76ns
Niny
lilya
kiki
korpica
KoMetaK
saska1
Dacaa
gaga.ristic1
menora72
MAAKKI
ivi
karakaca
Vuchica
Tanja83
ninica2
julija
bulevarka
Ninche
maki79
fight&faith
anak
ragaco
84 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 1/1/2013, 15:10

jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1
SRECNA NOVA GODINA
DRAGIM KORACALJKAMA I CEKALICAMA PUNO BEBICA
jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1 jelka1
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 1/1/2013, 15:40

Koraci, koračaljke srećna vam Nova Godina, neka bude pamćena po nezapamćeno lepim i srećnim događanjima. Želim vam samo uspešne postupke i trudnoće i mnooogo beba srca srca srca srca navijacica ZIMA5
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 1/1/2013, 19:14

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 5bwcq0

DRAGE MOJE DRUGARICE, ZELIM DA U OVOJ NOVOJ GODINI NASU BORBU KRUNISEMO USPEHOM....DA SE RADJA STO VISE ZDRAVE DECE Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 1/1/2013, 20:17

Drage moje,srećna vam nova godina i neka bude puno,puno lepih događaja u njoj:-) da se i dalje lepo družimo i dočekamo naše bebice:-)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 1/1/2013, 20:18

Maki,katarina je med medeni :-):-):-)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 1/1/2013, 22:36

Sretna Nova Godina, i da vam se svima u ovoj 13toj ostvare najvece zelje!
SRETNO!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 1/1/2013, 22:55

Drage nase tete, sve najljepse u 2013. zele vam Nina, mrvica seka i mama zoxa!!!!
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 1pOTU-102
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 2/1/2013, 11:54

Devojke hrabre i drage neka vam je svima srecna 2013!!!!!
Znam da nisam na pravom mestu da o tome pitam,ali posto je ovo jako posecena tema,pisacu ovde,a ako neko bude mogao da odgovori neka pise na KLINIKAMA.
Naime,zakazala bih konsultacije kod Bilje Arsic za VTO,dok cekamo drugostepenu komisiju u Frontu tek pocetkom aprila.Ne bih do tada sedela i cupkala.
Dali su mi br u Jevremovoj,s tim sto je Bilja na adresi Stojana Protica 42 kog Hrama.Je li to Medical centar?Rade li oni po svom cenovniku,nezavisno od Jevremove?
Ima nesto informacija ovde na KLINIKAMA,ali su starije od godinu dana,pa ako neko ima nesto svezije,molim vas pisite.
Jos jednom se izvinjavam sto objavljujem svoj post ovde.Pomozite!
CMOK

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 2/1/2013, 12:24

ragaco ::
Dali su mi br u Jevremovoj,s tim sto je Bilja na adresi Stojana Protica 42 kog Hrama.Je li to MEDICAL CENTAR

Ragaco, to nije Medical centar, on se nalazi preko puta Bogoslovije, čini mi se da je ima među klinikama u Žutim stranama.
To u Stojana Protića je privatna ordinacija Elijane Garalejić. Kad sam je ja posećivala (2005.) bila je fantomska...Lepo uređen stan čini mi se na drugom spratu bez ikakve oznake na interfonu kao i na vratima. I tad je bila načelnik Odeljenja za asistiranu oplodnju u Frontu a Arsićeva jedan od glavnih doktora. Nigde cenovnik a kada te sestra "ošine" posle pregleda cifrom čini ti se da si platio kartu do Meseca. Rolling Eyes
Baš me zanima kako je sad.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 2/1/2013, 12:29

SREĆNA NOVA GODINA .

srca1 ZIMA1 srca1 ZIMA1 srca1 ZIMA1 srca1 ZIMA1 srca1 ZIMA1 srca1 ZIMA1

ŽELIM VAM SVIMA USPEŠNE KORAKE , PUNO ZDRAVLJA, SREĆE I LJUBAVI I DA BUDE ŠTO VIŠE BEBICA I SREĆNIH TRUDNICA.
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 2/1/2013, 13:00

Koraci,moji najdrazi,zelim vam izpunjenje svih zelja u ovoj 2013 godini,puno bebica i trudnica i osmeha na licu
osmeh srce ZIMA4 osmeh srce ZIMA4 osmeh srce ZIMA4 osmeh srce ZIMA4 osmeh srce

Ljubimo vas mnogo ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 2/1/2013, 13:19

znaci dr Bilja Arsic na 3 mesta radi? affraid
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 2/1/2013, 17:32

ragaco, izgleda je dobro sto si ovde to pitanje postavila... Ja sam na nekoj drugoj temi pitala gde radi B.Arsic, ali niko nije znao.... Ako saznas nesto vise pisi, i ja bih istim povodom kod nje...
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 3/1/2013, 09:51

Srećna vam nova godina i da svaka dobije bebicu jednu ili dve da bude najplodnija godina,plodnija od svih do sada konfete konfete konfete konfete konfete konfete
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 3/1/2013, 12:11

Devojke,hvala na informacijama o dr Arsic.Zakazala sam konsultacije za 9.januar.Sad sam zvala i Front,drugostepena zakazana za 2.april tek,pa da vidimo mozemo li u medjuvremenu da uklopimo jedan samofinansirajui postupak,s obzirom da imamo sve one analize pripremljene,mozda i stignemo.
Inace kod Bilje je cena te prve konsultacije 50eur,gde pregleda papire i da svoje misljenje.Postupak se radi u Jevremovoj,a o cenama cu pitati u sredu,pa javljam za one koji su zainteresovani.
Puno vas pozdravljam!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 3/1/2013, 15:35

super ragaco Wink
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jasnaana 4/1/2013, 20:44

da li neko moze da pomogne...12dt beta 132, 14 dt 309, napete na dodir bolne grudi. sinoc sam dozivela stres, o tome necu, celu noc preplakala i iskidala se. jutros ni b od bolnih grudi. otrcim da uradim betu ona 1563 i nesto. da li je stres mogao da utice na plod i da li prestanak cola u grudima znaci los znak i ako se beta duplirala. danas 18dt. uz u utorak

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/1/2013, 20:53

Jasnaana, dobrodošla, da ti nastavak trudnoće bude bezbrižan! I prestani da se vataš, nije lepo to raditi, a naročito o tome pričati javno! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Super ti je beta, uživaj! Mani se grudi! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jasnaana 4/1/2013, 21:12

divna si ja svasta procitala na internetu o prestanku tog "bola". nije mi dobro, majke mi. kazu ako prestanu tako rano da bole da je plod prestao da se razvija. da mi je da znam da se nekom to desilo, bilo bi mí lakse. i da, da mi je neko rekao da cu posle pozitivne bete samo plakati i ziveti u strahu i grcu umesto da skacem od srece, ja bih mu se smejala u facu

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 4/1/2013, 21:31

jasnaana dobrodosla i jupiiii breeeeeeeee:))))))))))
mila uzivaj u svojoj trudnoci i sto Biksi kaze mojne se fatas lol! i da znas svi ti simptomi su toliko individualni tako da ne brigaj i uzivaaaaajjjjj beta beta beta beta beta
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/1/2013, 21:40

Jasnaana, mene su bolele grudi, pa sam imala biohemijsku trudnoću, i imala sam na početku i spavaću bolest par dana, i mirisi su mi smetali, tako da dušo, beta je jedina merodavna i posle uz, a ti nemaš razloga da se brineš, nego fino sive ćelije na ispašu i uživaj u trudnoći! Ako si dokona, a hoćeš da se uposliš, a ti nam se fino predstavi, u smislu godina, dijagnoza, postupaka, gde ste radili ovaj uspešan transfer, cene i tako to! Ostaj mi smirena i trudna! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jasnaana 4/1/2013, 21:45

hocu, hocu, naravno, samo me ovo sokiralo pa sam se uplasila...32 god, drugi pokusaj...betanija, semu radila dr. trninic a transfer kopitovic. dijagnoza, idiopatski sterilitet, kod mene do sad nisu nasli problem a muzu povremeno bude losiji nalaz...mada zna da bude i normospermija...inace o drzavnom trosku

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/1/2013, 21:47

Super, ajde sad nadji neku laganu komediju i uživaj, pomazi mrvicu, ili mrvice u stomaku, i smireno čekaj utorak! Bez obzira na stres, mrvice su u materici zaštićene! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jasnaana 4/1/2013, 21:50

eeeeee, sto se ranije nisam ukljucila ovde...lepo kazu ljudi, ko ne prodje kroz nesto ne moze ni da razume, oko mene svi misle da sam odlepila affraid

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 44
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/1/2013, 21:56

A kao nisi odlepila, a?! lol! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 11031 lol!


Šalim se, ovde te svako razume, veruj! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu