KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Utisci sa Kutka...

+4
lilya
missile
buby
Simona
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Utisci sa Kutka... - Page 2 Empty Re: Utisci sa Kutka...

Počalji od Struzzo 11/1/2013, 16:26

Da ne bude da mračim, naprotiv, baš me je današnje sunce oraspoložilo, pokušavam da nađem još smešnih postova ali u moru postova to slabo ide...neki delovi Kutka gde pretpostavljam da se nalaze zaključani su...neki su bili smešni tog trenutka, možda samo sagovornicima koji su ih tad razmenjivali...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Utisci sa Kutka... - Page 2 Empty Re: Utisci sa Kutka...

Počalji od BiKsi :) 12/1/2013, 11:06

Divna tema, odlična! Sećam se ovog Hepinog posta što je Bubi postavila, kako je on mene samo prodrmao! Utisci sa Kutka... - Page 2 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Utisci sa Kutka... - Page 2 Empty Re: Utisci sa Kutka...

Počalji od Simona 17/6/2013, 08:23

Utisci sa Kutka... - Page 2 Empty RUtisci sa Kutka... - Page 2 Empty od menora72 Juče u 10:27 pm
----
=f5e9131609dfef1741091718c6ae4575&cvf[1]=db69c7cea08a6311c1a213e9db61342e&eval=minus&p_vote=425831]-
a ne ne , ja sam najbolje reagovala na perfektnu dozu i kvalitet anestezije pomenutog anesteziologa ...naime ja sam po budjenju m odmah skocila sa kreveta i krenula od sobe do sobe po celom Genesisu i izjavljivala svima ljubav , grlila i ljubila sve muske i zenske na koje sam naisla ... kazu mi da sam se pomenutom medicinskom bratu Arseniju okazila za vrat i sve mu vikala volim te volim te ... ubrzo se pojavila i Dr Crnogorac da vidi ko to pravi show po klinici -pita me Menora sta se ovde desava a ko iz topa joj kazem pa nista dozivljavam apsolutnu ljiubav Utisci sa Kutka... - Page 2 404938Utisci sa Kutka... - Page 2 404938Utisci sa Kutka... - Page 2 404938
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisci sa Kutka... - Page 2 Empty Re: Utisci sa Kutka...

Počalji od Simona 22/9/2015, 19:45

JednaSova ::Drage moje zenice,
zelim da i ovde zapisem svoje misli, kao sto radim na svojoj FB stranici. Ako admini misle da mu nije mesto, slobodno obrisite post.
Za sve vas koje ste bile uvek ovde i bodrile.
Za sve nas koje smo docekale i vas koje jos uvek cekate.
Za sve nas junake i hrabrice.
"Imam dete.
To zvuci tako jednostavno.
To zvuci tako prirodno i normalno.
To zvuci kao da je imati dete nesto sto se podrazumeva, cim zena dodje u odredjene godine. A sta kad nije bas sasvim tako? Sta kad je put do toga veoma trnovit, pun problema i neizvesnosti? Sta sa zenama koje jesu u odredjenim godinama i lagana panika im se penje uz ledja svaki put kad neko pomene bioloski sat? A on kuca sve glasnije i glasnije...
Biti zena sa detetom nije lako. Ali biti zena bez deteta, a zeleti jedno iz meseca u mesec, iz godine u godinu je neuporedivo teze. Nisu ovi ljudi naucili da gledaju svoja posla, pa uz svako pojavljivanje zene bez deteta idu pitanja odredjenog tipa. Kao da se obracaju krivcu. Kao da bas njihova sreca zavisi od toga hocete li vi imati konacno to dete ili ne.
Praznici, blizi i dalji rodjaci, svecani ruckovi...nekako ste uvek tema vi. Kao da nije dovoljno to sto se svaki mesec trudite da ne klonete duhom kad dodju oni nezeljeni dani. Kao da vasa unutrasnja borba, vasi strahovi i tuge nisu dovoljne, kao da to nije nista, nego vam na to sve treba radoznala komsinica da malo doda soli. A da ne pominjem proslave raznoraznih matura i drugarice koje se redom hvataju za foto albume i pokazuju svoju decu jedna drugoj, a vi vrtite kosu prstima i gledate kroz njih, trudite se da budete kul, a onda vas jedna od njih, bez pardona, glasno i jasno, da svi lepo cuju, pita - a ti sta cekas?!
Sasvim sam dovoljno godina bila zena bez deteta. Sasvim sam dovoljno puta bila na ivici suza zbog ljudi bez takta i mozga. Sasvim dovoljno...moglo bi se reci i previse.
Imati dete je ogromna privilegija.
Imati dete je necija jedina zelja u zivotu.
Imati dete je ono sto pomislis kad zamislis zelju.
Imati dete je sve o cemu sanja neka zena koja nema dete, a zeli da ga ima.
I kada sretnete zenu bez deteta, molim vas pricajte o necemu drugom. Ima toliko drugih tema na raspolaganju.
Jer i kada bude imala dete, sto iskreno zelim svakoj zeni - nikada nece zaboraviti koliko je puta navukla osmeh na tuzno lice i odgovarala na vasa bezobzirna pitanja, dok joj je srce drhtalo."

Veliki poljubac usne
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Utisci sa Kutka... - Page 2 Empty Re: Utisci sa Kutka...

Počalji od HappyGirl 25/9/2015, 21:22

Istina!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Utisci sa Kutka... - Page 2 Empty Re: Utisci sa Kutka...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu