KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+47
Mrvica
JocY
MARA
SannI-AlL
Simona
ciklama
kasia
Dacaa
fight&faith
Orline
dragana76ns
LaFolie
Tinche
bobica83
caci
anak
Niny
djole42
hany
lolipop
Marija86
bak
missile
dr mali pariz
Bjanka
Vuchica
Botox
HappyGirl
Milijana
Shizika
tetreb
korpica
mamajednogprinca
Gramatika
MAAKKI
lilya
KoMetaK
medolino
BiKsi :)
Ema78
plavaptica
nina :)
mijaki
Mirjana
JAmajka
cufta
maus
51 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 12/12/2012, 19:30

Eeeee, vise ni Rusi nisu sto su bili. Bjanka, jesi li ti to malo bolje, nesto mibolje izgledaju tvoje poruke? Maus, tvoja cena ovde raste koliko vidim!
LJuuuudiiiii, ja uzivam u ovom snegu, bas kao i Bak. Nove cizme su FENOMENALNE! Toplo, ne kliza se, ne pusta vodu.......vratila sam slusalice od telefona u usi i po mraku uzivala i do, i od posla. Niko nije napravio Sneska, nijednog nisam videla. Medjutim, pored zirafa na topciderskoj zvezdi, pojavio se i jedan manji drveni stilizovani irvas sa sve kapicom. Odusevio me je.
Ludaci sa kolima oko vrtica i u dvoristu vrtica i dalje prave guzvu, zaglavljuju se, a pojedinaci se cakispustaju ulicom u kojojse deca sankaju. Okrecu kola oko dece..... naravno radise o slepoj ulici koja NEMA izlaz kada je sneg. Da, onisvikolima udju.....a onda iusvoriste vrtica. Da linekoreaguje na to - NE affraid To smo mi - "nebeski narod"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tinche 12/12/2012, 19:44

Vece zene moje drage!!!

Ala ste mi vredne! Neka neka, bravo za vas!

Ja sam se danas neplanski nalopatala snega. Da bi otisla u kupovinu morala sam prvo da odledim, ocistim i isparkiram auto sestre mm da bi mogla da isparkiram i nas nakon sto sam i njega ocistila. Trebalo mi je ravno 45 minuta. Obozavam sneg, ali u ovom stanju mi ta fizikala bas i nije bila potrebna.

Elem, dovezla kuci pun gepek iz maksija, plus sam Batici kupila nove cizmice i rukavice. Cizme su toliko slatke da bi ih ja nosila! :)

Odoh veceru da spremam, grlim vas sve redom!


Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 692299 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 692299 Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 692299
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 12/12/2012, 20:10

Pa Cufto draga nemam izbora, mogu samo da budem bolje,nemam drugog izbora, jer samoubilacki tip nikad nisam bila.
Tu sam gde sam,mogu samo napred,gore sebi od ovaga ne zelim da pravim!
Vece u Jagodini,mirno,prelepo,stisalo sve,i samo bljesti.

Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 12/12/2012, 21:59

Dobro zboriš Bjanka g
"Nebeski narod"  b  b  b  b  b  b  b
Tince, što ti je leeeeeeeeeep avatar naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 12/12/2012, 22:36

Pa da Mirjana, a i ovde ima puno zena koje su prosle kroz ozbiljne i teske probleme do svojih snova, pa nije red da ja kukam dva meseca ...
Zivot nam sprema razne stvari.. zagrljaj
Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od BiKsi :) 12/12/2012, 22:52

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 11031 Prozivate, prozivate, a? Bez prosidbe, il s prosidbom, ja sam Mimu izvatala na druženju, pa vi radite šta hoćete, ona vam je već obezbedjena! Milana ću poslati da se druži sa mm, možda i on pusti kosu i bradu, kao ovo moje prase kod kuće! Kaže, to je zimska verzija! A leti je ćelav i to je, logično, letnja verzija! Very Happy Tako da Mimice, nema šta da razmišljaš!

Lafe, drago mi je da te sise opet bole! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 11031

Bjanka, svidja mi se što tako razmišljaš! A nikad se ne zna kad će naići tvoj srećan čovek, kako je govorila jedna moja baba! Ja samo želim da u Novoj godini budeš ispunjena i voljena žena, i trudna! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 561840

Bak, uzvraćam stisak, i to duplom merom!

Svašta ste ispisale za samo nekoliko dana, ne mogu da postignem sve da iskomentarišem, te se ne ljutite!

I u našem kraju, sneg zavejao sve do kućnog praga... Lepo je, jes ladno, al valja malo!

Kašalj me i dalje drži, nadam se da će kraće trajati neg kod Lilya! Pijem fluimucil i čaj od belog sleza. Primetno bolje spavam, pu, pu, pu!

Šta još reći, standardno, kuća poso Laughing, poso kuća!

Ljubim vas sve i stiskam gde poželite! Laughing

P.S. Ne, nije Cole kod kuće, i ne spopadam ga, jer sam dobila, samo sam onako malo prsla! Nisam ni pila, jer ko pije, taj wc papir u neograničenim količinama troši! Stari dobri glukofaž, ne da mi popiti ko iksanu ništa! lol!

Ostajte mi na dve noge!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Simona 12/12/2012, 22:53

maus ::
bak ::
Maus, pazi sta kazes nemo' da dodjem sa belim mercedesom i cvecem pravo pred tvoj dom da se M slogira! I da te odvedem, pa ce mu djavo biti kriv Razz
Eeeej vrlo rado ce ti dati moju ruku Very Happy Sta te briga,uz VAKu zenu dobijas i dete i to od 4 godine, ihaaj. A sve radim:perem, peglam, ribam, usisavam, kuvam, pecem, dinstam, przim, pohujem, mesim, lozim vatru,cistim kotlove, cistim sneg, sisam ogradu, kosim travu...da se vise ne Falim Embarassed Pozelece jos neko pored Lilye da mi bude ljubavnica, a bice mnogo, ipak sam ja zena u godinama.



lol! lol! lol!

Nešto sam se nervirala zbog moje majke ali baš se oraspoložih čitajući vas...

Bjanka,
drago mi je da si bolje :)

d za Kutanjke
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mrvica 12/12/2012, 23:23

ZIMA1
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 13/12/2012, 00:24

missile ::
Rusi nam se prehladili!!! Shocked Neverovatno.

[quote]
Podmetnuli su vam falš Ruse Shocked
Ja sam se večeras išetala sa svojom mišicom, grad Novogodišnje okićen, pa se ona zadivljeno okretala, nije znala na koju stranu pre da gleda. navijacica
Nema nikog, svi spavaju, odoh i ja
[img]Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Im-outta-here-bye-bye-smiley-emoticon[/img]
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 13/12/2012, 05:56

Dobro juuuutrooooooo.....ustajanje, dosao je novi dan. Nece ih biti jos mnogo u ovoj godini.
nema kada da kuvam kafu, samo da pozelim zanimljiviji ovaj dan.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 13/12/2012, 06:22

Dobro jutro svima... ja sam ustala, ne znam ni sama zasto...probudila sam se u pola sest, pokusavala da zaspim i na kraju sam ustala... a nije da mi se ne spava, samo ne mogu da zaspim...
Juce sam imala bas aktivan dan, em radila, em jurcala po gradu i to sve GSP-om ( moram da ih hvalim, prevoz nisam cekala duze od 5 minuta, svuda prosla bez zastoja i guzve), i trebalo bi da sam umorna, ali nisam...i danas imam nekih milion obaveza, i ne treba mi neispavanost, ali ko mene pita. Very Happy

Svima vam zelim divan dan !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 13/12/2012, 08:58

Dobro jutro! sunny
Sunčano, ledeno, kad sam JA stavila kapu na glavu, onda je hladno. Mada ja to zbog mog uvceta, zbog glave nikako, znoji se u kapi. No Ja srkućem vreli čajić, malko da se ugrejem, dok čekamo neku curu da skuva kafu Wink Rado bih podelila sa vama, nego nešto ne uspevam da postavim sliku. Rolling Eyes
Odoh da radim s Rusima Wink
Prijatan dan vam želim!
ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tanja83 13/12/2012, 08:58

Jutro drage moje...

Evo kafa i jos po nesto pa se posluzite ko sta voli Very Happy
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 123mp9w
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 264p26u
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 16mcea
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 1zxxoj5
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 F1bj8k
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 K2kaqo
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 2ccpllk

I za kraj lol!
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 1zvpr4o
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 13/12/2012, 09:42

Dobro jutro dobre zene!

Cufta u novim cizmama odleprslala na posao ff

hany ::u maus ima da se pobijemo oko tebe Wink

Ah, samo polako, bez tuce. Ima me dovoljno za sve vas Very Happy

bak ::E ne moze! Prva sam se javila. Bez'te kokoske jedne lol!
Mislim da je i prosle godine neko prosio Maus, al se ne secam ko, bice da je Biksi lol!

Da daaaaaaaaaaaa mnogi su me prosili...

Ema78 ::kupila kicanjke

Jbt ja citam KLIZALJKE i prva pomisao Emu je trudnoca 100% udarila u glavu Laughing

missile ::
Rusi nam se prehladili!!! Shocked Neverovatno.

Neverovatno! Jesi li ti sigurna da su oni Rusi?

Biksi :) ::Bez prosidbe, il s prosidbom, ja sam Mimu izvatala na druženju, pa vi radite šta hoćete, ona vam je već obezbedjena! Milana ću poslati da se druži sa mm, možda i on pusti kosu i bradu, kao ovo moje prase kod kuće! Kaže, to je zimska verzija! A leti je ćelav i to je, logično, letnja verzija! Very Happy Tako da Mimice, nema šta da razmišljaš!

Jes` vala tako je bilo, bas kako zbori Biksi Very Happy Kod mm je letnja i zimska verzija ista. No, draga, jos bolje bi spavala da te ja malko stisnem pred odlazak u krevet Laughing

Tanja83 ::
I za kraj lol!
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 1zvpr4o

Uh uh uh uhhhhh lol! lol! lol! lol!

Tinche draga, avatar je divan. Batica i jelka osmeh srce Mani se lopatanja duso moja. Ajd slikuj cizme batine, moliiiim te!!!!
Simona nadam se da nema vise nerviranja zbog mame.

Plava ptico vilenis u sred noci ccccccccc.

U Lo ledeno! ZIMA3
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Simona 13/12/2012, 09:59

Maus, hvala, nema majke odjutros da se javi... ali se sad nerviram zbog Vilenjaka... uvek nešto... Neću da vam mračim ovde, tako je lepa atmosfera.

Idem sad malo da pišem diplomski, danas opet izostajem sa posla kako bih to okončala...

Šaljem vam malo toplote, kod nas u stanu greju kao u sauni. d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bak 13/12/2012, 10:14

Dan jutra!

I opet sam mislila da je danas petak Embarassed v kakav zaj....

Sad mi nije do nicega ododh da cekam petak ljubav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 13/12/2012, 10:45

Samo da mahnem,
Rastrcala sam se po kuci, ne znam sta mi je.. resila sam da sve sredim, sve sto nije na svom mestu, sklonim, usisam, obrisem prasinu i poda i operem zavese Shocked STa li mi je, ne znam, al samo da docaram koliko ja to cesto radim, malo pre, kad sam krenula da usisavam, mislila sam da se usisivac pali tamo gde se u stvari uvlaci gajtan, tako da sam u startu, napravila sr... v
Odoh.....

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od nina :) 13/12/2012, 11:25

dobro jutro sto smo nesto sve jutros vredne
milijana ya usisivac to se meni skoro svaki put desava a usisavam svaki 2-3 dan kako kad jer pored toga koristim malu cetku ya ciscenje jer pored ovih mojih talibana bi covek svaki cas koristio usisivac a i odrasli nisu ista bolji pogotovo ako grickamo suncukret po celoj kuci ima juske jer oboje vole i grickaju sami .
sto se tice dana ja vise ni neynam koji je dan cim mi mm neradi jedan dan ja mislim da je ponedeljak jer ide na posao a on jadnik nikad nema vikend slobodno nego kad ga yakaci slobodan dan onda ima.
kod mene lepo toplo oko 23-24 stepena jer loyim celo vreme jutros mi bilo tesko da ustanem u 5 da naloyim u sobi ybog dece kad mi mm otiso na poso samo sam trebala malo prodjarati istaviti drvo jer uvek mi ostane yara ya ujutru probudim se u 7 i mislim sad cu samo ustati da ubacim drvo kad ja opet zaspala a mm nas zove u pola 9 da vidi dali smo ustali a ono hladno u sobi samo uzela i ubacila drvo i ya 5 min se lepo ugrejalo jer imam srece sto je dobar sporet ovi noviji sto ih zovu stedise pa ga narokam do gore sa pepelom i zato uvek imam zara ujutru dok nisam usla u stos uvek ujutru smo morali potpajivati vatru a sad tek svako jutro lepo prodjaram i do sutra nedam da ga diraju nego samo lozimo ma milina i cevi budu pretople.da me mm zeza sto se tice mene bilo bi nam u sobi i 30 stepeni ali ja ostvorim pa se cela kuca greje iz nase sobe a i usput u kuhinji i dnevnom boravku svekrva nalozi tako da celu kucu grejemo sa dole alfom a gore nasim stedisom jedino nocu ostali pale grejalice ili plin da bi im bilo toplo jer ja zatvorim vrata od nase nase sobre kad krenemo da legnemo da su mi deca uvek lako obucena samo potkosulja i majica a dole samo pantalone i 1 carape jedino ako idemo napolje sad obuku hulahopke marija a miki dugacke gace i skafandere ali sve skinu cim udju jer nece da im bude tolpo marija yna oko 7 da se skine u kratke rukave i da tako se lepo igra na laminatu jer nevoli da joj toplo.
sto sam vas sad opet udavila
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od dr mali pariz 13/12/2012, 11:41

Jutra,drage moje,hladna,promrzla,čista zimska jutra.
Ne znam kad sam posl.puz iz kuće izašla...večeras ću,mami po nalaze.
Mislim da sam propustila nekih 30 strana čistog druženja,tr ne zamerite,vraćati se ne mogu.Čini mi se ,sve ste na broju, stoga cenim da konce jošte u svojim rukama držite.
hvala na pitanju,mi smo dobro. Juče sam,sumo sumare,dan provrla sama sa decom, i stigla da popeglam krš veša,te sam jako ponosna na svoju decu...i sebe,naravno. Posle slave,kitimo i stan i jelku.
Jeste li vi šta okitile?
koja je vaša ovogodišnja boja,ili ste za novog.kič ,kao ja ?
ljubim vas i pozdravljam...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 13/12/2012, 13:03

Dobro podne lepi moji novogodišnji 1
Mi smo uranili zoru prevarili! Dakle, ustali u 7h, pa posle pola sata obrnuli još jedan krug.
Cvrle se jutros, prvi put, samoinicijativno i bez ičije pomoći okrenuo s leđa na stomak! navijacica navijacica navijacica Lenština mamina, jako sam se obradovala! Laughing
Danas idem kod čika zube.
Kasnije po novi skafander, jer smo prerasli i treći.
Što se kućnih poslova tiče, mogu opisom spremanja večere od pre par dana da dočaram kako je to kod nas. Stavljam tiganj na šporet, uključujem ringlu i sipam ulje. Vadim činiju, a zatim i jaja. Lupam jedno po jedno jaje i kore odmah bacam u kantu s moje desne strane. Upada mi delić kore u činiju. Uzimam kašiku, vadim koru. Sipam so u jaja, uzimam viljušku, mutim jaja. Osećam miris vrelog ulja. Pomeram tiganj sa ringle, sipam jaja u tiganj, činiju, kašiku i viljušku bacam u kantu s moje desne strane. Mm kaže:"Ljubavi, escajg je od nerđajućeg čelika, može se slobodno oprati još koji put!"
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 13/12/2012, 13:30

Isla sam po Lenku u vrtic. Posto su mi kola ispod trema ususkana, a parking zaledjen, otisla sam taxijem i ponela kolica da se dovezemo jer ona vristi u taxiju. Ali avaj, nece u kolica, jer kad navucem onaj muf ne vide joj se nove cizme. Ok, pustim je dz seta, li njoj smeta sto joj se sneg hvata za nove cizme, pa na svakih 3m moram da stajem da joj cistim. Ne shvata da cizme mogu da budu ciste samo ako sedne u kolica. Na kraju je ipak uguram, skinem muf i pokrijem noge cebetom, naravno, cizme vire....ipak se drala do pola puta...svi su me gledali, a ja gledala izloge...Na pola puta je zaspala, a kad sam je prebacivala u krevet, pocela je da vristi sto sam joj skinula rukavice....bila sam na korak do sobe i da se ne bi probudila Milena, naglo krenem nazad i zveknem Lenkinom glavom u stok....i tako...tek sam sad uspela opet da je uspavam. U medjuvremenu sam joj 3 puta skidala i namesrala rukavice....Jedva cekam da pocnem da radim.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 13/12/2012, 14:03

[quote="Tanja83"
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 1zvpr4o[/quote]
Sad mi je jasno zasto toliko volim kafu lol! likeit
Dobar dan zene drage i lepe cvet usne
Ja sam juce dobila dozvolu da gledam slike i ondak sam to radila nocas do sitnih sati, tako da se sada osecam kao da sam bila na nekoj ludoj zurci sa mnogo alkohola. Koliko lepih vojcica na jednom mestu, a slike sa proslave su me odusevile x , krivo mi bese sto nisam bila deo toga d
Uzivajte danas u ovom suncanom danu, samo pazite na lulice sa zgrada, ja ih se mnogo bojim ff
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Tinche 13/12/2012, 14:22

Dan jutra!!!

Miss vrednice... Wink
Tanjuska, ja cu onu prvu posto zadnju ne smem...ko ce sve da postigne! Cestitke tebi i Noletu za prve korake! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 745955

I Mima nam je vredna po ovoj zimi. Slikala ih jos sinoc...zar si sumnjala? Wink
Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 222324_4946782348350_60517556_n

Bakisa...pa lep je i ovaj cetvrtak. Vidi sunca! sunny Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 543728

Mili i danas ima propeler u guzi! Bravo draga...svrati i do nas ako ti se radi, mene danas nesto mrzi! :) Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 639820Ljubi mackice!
p.s. a da sledeci put krenes sankama po Lenku?

Nini je lepo i toplo...samo joj se z negde sakrilo! Wink

Mala, samo da si nam se ti danas upisala...ponosna majka dvoje male dece...i gomile popeglanog vesa! Ljubim andjele moje! Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 694552

Mirce, ma baci i escajg...ko ga sisa, samo da su jaja dobra!


Mi prepodne bili dva sata napolju na suncu! Fenomenalan je dan! Samo sto je sneg nekako suv pa nismo mogli sneska da napravimo...mozda za vikend uspemo. Ne znam kakvo ce vreme biti. BataK se ukomirao od svezeg vazduha, imam osecaj da se spavati do pet.

Ljub za drugarke moje, odoh rucak da pristavim.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 11031

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JAmajka 13/12/2012, 14:36

Dobro jutro! Laughing

Imam vremena samo da protrčim.., radost posla preko glave.I ja sam,kao i Bak pomislila da je danas petak i silno se obradovah,ali na kratko.
Posle posla idem u kupovinu,počinju pripreme za slavu.Za vikend sam u banji Selters,kod mame u poseti.Na poslu-haos, borba ubiću nekoga ,majke mi.Znam i koga.
Bjanka,drago mi je da se polako oporavljaš u svom gradu. c

Mala, queen kako si uspela pored dece i veš da ispeglaš,svaka ti čast.

Miro,B.R.A.V.O. za malog gimnastičara i prvi ,samostalni okret. as

Mili,pažljivo "u rikverc"sa detetom u naručju. usne da brzo prođe.

Curice,drage, d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 13/12/2012, 14:40

Sanke su nam u selu, mi ko komunalci, nespremno docekasmo sneg, a i trotoari su svi rascisceni (mislim ovi na putu od vrtica do kuce) tako da se ne moze sankama No
A i vase djidje su vrh likeit

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 21 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu