KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+65
gaga.ristic1
*AIDA*
key
seka 35
tuli
ivi
ninica2
SannI-AlL
Mali Princ
Jejaaa
Milijana
pegaz
Simona
Niny
bak
MAAKKI
lolipop
nina :)
mamajednogprinca
daxi011
lilya
flyki
veki1
rada78
Struzzo
Tanja83
Tinche
bulevarka
OKacica
ananana
JocY
dr mali pariz
Shizika
Dacaa
saska1
Vuchica
Orline
zoxa
anak
malaplava
MIRKA85
Jelica
plavaptica
KoMetaK
BiKsi :)
Marija86
Botox
dra00
Mirjana
noja
Nensy85
Mrvica
medolino
heart84
shenon
maki79
sanjicica
lilly13
stefi :*
Ema78
mijaki
krol
jagodica
M.
Gramatika
69 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 17/12/2012, 17:34

Mijaki,malo po malo navicete se jedna na drugu i to je uzivancija!!!
Heart izdrzi jos malo,a onda beba moze napolje.
Ja danas usla u 9.mesec!Sutra ujutu idem na Betaniju,moja dr Pjevic ce me odvesti kod neke dr na pregled i da se dogovore oko porodjaja.rekla mi je i stvari da ponesem ali da ostanu u gepeku dok me ne pregledaju.
Marija86 mozda se i sretnemo!!!
Ja bih volela da ostanem sutra pa da mi ove nedelje rade CR.Javljam vam se kad stignem.
Odoh jos da operem kosu i tusiranje,pa da spakujem jos kozmetiku i te sitne potrebstine u torbu i spremni smo!!!:**********
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 17/12/2012, 18:16

Mirka, pa gde zuris, ti si tek cetvrta na spisku!? osmeh srce

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 17/12/2012, 18:30

Ne meni je doktor prof.Stojic...pisala sam u dnevniku kod mene..
Neka doktorka Zupanski ili tako nekako ce me primiti sutra :))))))
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 17/12/2012, 19:02

ne zurim ja nego moj decak Very Happy mozda nisi ispratila da imam manjak plodove vode zadnjih mesec dana i posteljica je vec pre dve nedelje bila III stepen zrelosti.
Tako da je porodjaj na vidiku:)
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 17/12/2012, 19:57

Mijaki dobrodosla kucici sa svojom princezicom osmeh srce cveće osmeh srce

Marija86,znaci sutra kontrolica i dogovor usne usne

Mirka85,mislimo na tebe i decaka i verujemo da ce sve biti u redu! Srecno i uskoro ces ljubiti svog sincica Very Happy Ljubimo vas moji decaci i ja ljubav ljubav ljubav

Pozdravcic za sve trudnice i bebice ff
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 17/12/2012, 20:04

Mirka, bliži se upoznavanje! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 275568
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 17/12/2012, 22:54

Mijaki dobrodosle Ana i ti svojoj kuci, uzivajte, mazite se, ma....pred tobom su najlepsi, nezaboravni dani ljubav Suze su najnormalnija pojava i sastavni deo svakodnevice svake novopecene mame igra
Heart sve ce to biti dobro, znam neke trudnice koje su primale kiseonik i to u jos ranijim nedeljama, nista strasno, rodile su zdrave i prave bebe.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 17/12/2012, 23:13

Mijaki, dobrodosle kucici, uhodacete se, samo polako! osmeh srce smajli angel

Mirka, oplac, evo i tvog sinka za koji dan! sreca sreca Neka je sa srecom, ak ome ne bude! ljubav


Marija, hoces li se ti poradjat u ovoj ili narednoj godini? Sto rece Bixi, pozuri, da budes fenomen! Srecno draga kad god! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 18/12/2012, 08:16

Ja verujem da ce biti u ovoj godini :)))))
POzdravljam vas sve javicu se kada se vratim :)
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 18/12/2012, 08:23

SRECNO MARIJA86 c igracice igracice igracice
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gaga.ristic1 18/12/2012, 08:25

Marija cekamo, neka bude sve kako treba, pa bila fenomen ili ne

angel angel angel
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gaga.ristic1 18/12/2012, 08:30

Mirka srecno danas

zagrljaj zagrljaj zagrljaj
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 18/12/2012, 15:31

E ovako drage moje,nas vratili danas kuci.plodova voda nije jos na granici AFI je 60 a za prijem se tolerise do 50.Sad kontrola svaka 2 dana pa cemo videti.Sve drugo je super,sad nam sledi vozikanje.Primili bi oni mene da nisu u renoviranju,ali samo jedan blok od 5 soba im je trenutno za patologiju,pa primaju samo hitne.
Marija cekamo i tvoj izvestaj!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 18/12/2012, 19:51

gde su svi nestali Very Happy
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 18/12/2012, 20:12

Mirka, sve će biti dobro!
Marija, srećno!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 18/12/2012, 20:19

Pisala sam devojke u mom dnevniku da ovde ne zatrpavam :)
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 19/12/2012, 21:08

A sto su se trudnice ulenjile niko nista da nam pise !!!
Mi malopre dosli sa slave,lepo vecerali pa se posteno najeli kolaca.
Sad gledamo sulejmana,pa kupanjac i pranje kose i opet ujutru put Betanije sa sve stvarima.Pa javljamo kakva je situacija.
Poljubac od mene i bebana:*
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 19/12/2012, 21:38

MIRKA85 ::A sto su se trudnice ulenjile niko nista da nam pise !!!
Mi malopre dosli sa slave,lepo vecerali pa se posteno najeli kolaca.
Sad gledamo sulejmana,pa kupanjac i pranje kose i opet ujutru put Betanije sa sve stvarima.Pa javljamo kakva je situacija.
Poljubac od mene i bebana:*

cveće

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 19/12/2012, 21:45

Mirka , Marija srećno
čekamo izveštaj šta doce kažu radost radost radost

Ja malopre došla sa slave . Najela sam se ne za dvoje već za troje Laughing
treba izdržati sve ovo a ne ugojiti se puno .

Ljubac za sve trudnice
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 19/12/2012, 23:55

Vece cure
ja opet bila zadrzana u Jevremovoj primala tokoliticku terapiju i terapiju kiseonikom, nista strasno stavi se neka maska i udise se 2 sata, posle dva sata pauza, pa opet i tako u krug, ja to nista nisam osecala ko da neudisem kiseonik uopste.Pustena sam kuci, sutra opet na ctg, pa u zvisnosti sta pokaze videcemo da li opet ostajem ili idem kuci. Ja sam tamo sad ko domaca, prosto kad treba da idem kuci neide mi se Very Happy Ljubic mi je rekao da izdrzimo do 37 nedelje minimum, pa ce mo videti posle. I dalje s vremena na vreme osecam blaze kontrakcije, jedino ih nemam kad sam prikljucena na tokolizu. Manje vise sam se dogovorila sa Ljubicem oko porodja, mada koliko sam nacula sredinom januara nece biti tu,ali malisa ce verovatno ranije hteti da izadje.
Mirka, Marija srecno ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 20/12/2012, 07:26

Odlicno Heart, sve pod kontrolom, gurate polako bravo sad ce i 37.nedelja, za cas! ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/12/2012, 10:34

srculence, dan za danom polako ide vreme...ja sam sigurna da ces izgurati i vise od te 37 nedelje...mislimo na tebe Ancika i ja zagrljaj
mirka, i kod tebe se priblizilo... osmeh srce
bice puuuno bebica clatkih, lepih, mirisljavih srca

pisacu na temi o porodjaju ali samo da vam prenesem kratak utisak, u Visegradskoj je sve bilo kako treba. Naravno da nisam ocekivala uslugu kao u hotelu sa 5 zvezdica, ali su svi bili fini, ljubazni, persiraju...nije ni prljavo...
Ja sam sticajem okolnosti zavrsila u po noci u porodilistu bez mog lekara, babice su bile divne, dezurni doktori takodje...posle su me svi obilazili, i moj dr i dezurni sto me je porodio...
Pedijatrijska sestra mi je cak donosila bebu i van vremena predvidjenog za dojenje da bi mi pomogla da uspostavim laktaciju....
Tako da dame iz Bg-a koje se odluce za Visegradsku ne verujem da ce pogresiti, barem tako kaze moje iskustvo...

odoh sada, plinceza pajki, tata otisao u nabavku, baka nam ugadja a mama odmara....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 20/12/2012, 10:42

Mijaki, draga, CESTITAM!!! tek sam sad videla ove divne vesti! Neka je ana Ziva, zdrava i srecna 100 godina, i vi sa njom!
Sve cestitke tebi i tati! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 21831
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 20/12/2012, 11:01

Mijaki, ja sam totalno van zbivanja! Ne da si se porodila, i ČESTITAM, mama Mijaki, čestitamo
nego Ana ima već 8 dana! d
Neka je živa, zdrava, vesela, srećna, makar stotinak godina!!! srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 20/12/2012, 11:03

Jutro cure,
samo da se javim da me ovaj put nisu zadrzali u Jevremovoj, ctg je dobar, sledeca kontrola u ponedeljak, ako nesto nedaj boze ne bude kako treba da se javim ranije.
Sve stvarcice su mi stigle za bebicu, sad samo sve treba da se opere i opegla i da cekam kad ce dasa da izadje napolje Very Happy
Poljubac za sve ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu