KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+65
gaga.ristic1
*AIDA*
key
seka 35
tuli
ivi
ninica2
SannI-AlL
Mali Princ
Jejaaa
Milijana
pegaz
Simona
Niny
bak
MAAKKI
lolipop
nina :)
mamajednogprinca
daxi011
lilya
flyki
veki1
rada78
Struzzo
Tanja83
Tinche
bulevarka
OKacica
ananana
JocY
dr mali pariz
Shizika
Dacaa
saska1
Vuchica
Orline
zoxa
anak
malaplava
MIRKA85
Jelica
plavaptica
KoMetaK
BiKsi :)
Marija86
Botox
dra00
Mirjana
noja
Nensy85
Mrvica
medolino
heart84
shenon
maki79
sanjicica
lilly13
stefi :*
Ema78
mijaki
krol
jagodica
M.
Gramatika
69 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 24/12/2012, 10:24

Mirka ako hoces da ubrzas porodjaj moj ti je savet da ides uz i niz stepenice jer se tako otvara grlic brze. salim se naravno nemoj zuriti jer ipak je priroda sve sama uredila pa kad bude pravo vreme bekana ce krenuti sama.
Heart draga srecan ulazak u 9 mesec i sad laganini iako krene bebac nema zime.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 24/12/2012, 10:32

maki79 ::Mirka ako hoces da ubrzas porodjaj moj ti je savet da ides uz i niz stepenice jer se tako otvara grlic brze. salim se naravno nemoj zuriti jer ipak je priroda sve sama uredila pa kad bude pravo vreme bekana ce krenuti sama.
Heart draga srecan ulazak u 9 mesec i sad laganini iako krene bebac nema zime.

Citam recenicu i pocinjem da panicim i vidim posle: "Salim se, naravno." lol!
Idi bre Maki, uplasi me lol!

Mirka, puno nam pozdravi zabicu Radu ljubav

Trudnice ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 24/12/2012, 10:38

lilya jel bila dobra ziska. moramo se malo i nasaliti. Meni je dr rekao kad sam imala onu frku pred kraj 6 meseca kad je frlic krenuo da se otvara da strogo izbegavam stepenice jer one ubrzavaju otvaranje, a ja sam tad bila sve vreme u vikendici gde mi je soba bila na spratu pa sam dnevno po 15-20 puta isla gore dole jer sam bila uzasno zaboravna i stalno mi je neki djavo odozgo iz sobe trebao, pa mi je dr ogranicio na max 2 puta penjanje u toku dana.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 24/12/2012, 11:52

Za stepenice ne znam, ali ako je stvarno tako ja sam nadrljala...zivimo na petom, bez lifta...mada, koliko trudnica svakodnevno koristi stepenice, pa nikom nista...

Inace, devojke je l imate glavobolje, i sta radite po pitanju njih? Povremeno me boli glava, nije nesto strasno, ali dovoljno da ne mogu da mrdam.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 24/12/2012, 12:14

Drage moje,

sutra imam CTG pa ćemo videti. Za sada prirodni porođaj sigurno...ali kada...to se nikad ne zna smajli angel

ljubim vas sve i pozz
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 24/12/2012, 12:18

rado osmeh srce
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 24/12/2012, 12:21

Ema ako su jake glavobolje ja popijem Panadol..lekari kazu da je bolje popiti tabletu nego trpeti bolove yes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 24/12/2012, 12:32

Mirka, meni je dr u četvrtak rekla da "AKO ŽELIM DA UBRZAM DA POČNE POROĐAJ DA SE BACIM NA MUŽA Shocked " ali stvaaarno...
 b ...ček, ček, šta to beše....

rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 24/12/2012, 13:01

.....ja sam se sa muzicem poljubila prvi put posle 9 meseci kada je dosao kod mene u bolnicu...celu trudnocu se nismo ljubili jer ja nemam antitela na HSV 1 i 2 a on cesto ima te groznice, pa sam ja izparanoisala da slucajno ne sme da me poljubi sem u kosu Embarassed
o seksu da ne pricam....to smo zaboravili kako se radi...pa cemo morati da se podsetimo Wink
iz mog iskustva, klistiranje aktivira porodjaj, i to mi rekose sestre u Visegradskoj, navodno verovatno mi ne bi pukao vodenjak da nije bilo klizme uvece....
ljubac

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 24/12/2012, 13:13

Ema i ja sam u toku trudnoce a i sad jer dojim pila panadol ali onaj obican a ne onaj panadol extra, znaci samo plavi panadol.
Rado sex je onaj super namaz sto se maze na hleb umesto margarina.
Mijaki pa ti si stvarno moj idol sto se paranoja tice. ja bi tom tvom muzu trofej dodelila kako sve covek izdrza pored tebe. ( bez ljutnje)
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 24/12/2012, 13:14

Mene je juce tako bolela glava da nisam znala stacu, prespavala sam pola dana u zamracenoj sobi a legla sinoc u pola jedanaest i ustala jutros u pola devet Shocked Rekord!
Ja sam inace meteoropata i kada me boli glava znaci da se sprema neka promena vremenska i obavezno padavine. Pitam muza juce hoce li nesto padati, kazed nece nisu najavili. Ma reko padace videces kad ti kazem, boli me jako glava. I cim je sinoc kisa pala sve je proslo.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 24/12/2012, 13:29

bas bas sta to bese seks!!!
Moj muz je kao mijaki-prava paranoja!!!
Posle porodjaja ne mogu da zamislim kako cemo opet stupiti u kontakt :O
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 24/12/2012, 14:02

Jao sex i glavobolja....

Hvala na savetima, sva sreca da me danas ne boli toliko...al, popodne idem ja do apoteke za svaki slucaj...

Inace, mi pitali naseg dr'a sta po pitanju sexa. I lepo nam covek rekao da ukoliko je sve u redu sa trudnocom, mozemo da se druzimo, cak je i pozeljno, ali do tri nedelje pred termin, posto kontrakcije prilikom orgazma mogu da izazovu porodjaj. E sada, mi se nismo nesto previse druzili, jer meni nije bilo do sexa, odnosno nije mi prijao, ali i sto je mnogo mnogo je cak i za mene, tako da smo se vratili zaboravljenim aktivnostima... ne mogu da kazem da sam bila 100% opustena, ali da mi je nedostajalo, vala jeste...

Inace, hvala bogu da kanalima za odrasle, jer bi mm tacno pukao pored mene... Very Happy ...

Negde sam citala da su orgazmi jako zdravi za bebu, kao i za mamu, zbog hormonskog lucenja. Cak se savetuje da ukoliko iz negog razloga nije moguc klasican sex, treba primeniti malo maste... Pa ko voli, nek izvoli...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 24/12/2012, 14:02

Jao sex i glavobolja....

Hvala na savetima, sva sreca da me danas ne boli toliko...al, popodne idem ja do apoteke za svaki slucaj...

Inace, mi pitali naseg dr'a sta po pitanju sexa. I lepo nam covek rekao da ukoliko je sve u redu sa trudnocom, mozemo da se druzimo, cak je i pozeljno, ali do tri nedelje pred termin, posto kontrakcije prilikom orgazma mogu da izazovu porodjaj. E sada, mi se nismo nesto previse druzili, jer meni nije bilo do sexa, odnosno nije mi prijao, ali i sto je mnogo mnogo je cak i za mene, tako da smo se vratili zaboravljenim aktivnostima... ne mogu da kazem da sam bila 100% opustena, ali da mi je nedostajalo, vala jeste...

Inace, hvala bogu da kanalima za odrasle, jer bi mm tacno pukao pored mene... Very Happy ...

Negde sam citala da su orgazmi jako zdravi za bebu, kao i za mamu, zbog hormonskog lucenja. Cak se savetuje da ukoliko iz negog razloga nije moguc klasican sex, treba primeniti malo maste... Pa ko voli, nek izvoli...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 24/12/2012, 16:04

Jao kad ste vec kod sexa,mi i posle porodjaja apstiniramo jer ja imam neki neobjasnjiv bol tokom odnosa nema sanse izdrzati,nije mi jasno jer sam ja cr rodila bebu..ima li neko iskustva?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 24/12/2012, 16:25

Koje ste kraljice Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy baš sam se slatko nasmejala . Ah taj hormon sreće i meni nedostaje jako . Pitali mi lekara šta da radimo, tj . jel možemo da imamo sex ? Kaže on nama :" Pa ne znam ja da li vi možete ali znam da smete Very Happy " i on još luđi od nas . Samo kaže nemojte da izvodite akrobacije i da imate divlji sex sa sto orgazama Very Happy Pa to bi baš bio fenomen ej sto orgazama Very Happy
i tako , taman kada dobih dozvolu za slatke rabote počeo jajnik jako da me boli , ne toliko kada šetam nego kada sedim pogotovo kada sam malo nagnuta ka napred ko da me zateže sve sa desne strane . Jel se to vama dešavalo ? Baš sam se uplašila ne znam šta da radim a nekako mi nemoguće da sam ozebla baš se čuvam i utopljavam .
Jel moguće da to beba dole pravi meni neku zbrku ili šta je već ? Aj ako neko zna neka se javi i olakša mi muke . Džaba moja volja za sex , neda mi se baš .
Emice probaj za glavu da popiješ febricet ili bilo šta na bazi paracetamola to smemo sigurno mada ja sam po sebi primetila da me glava jako boli kada pojedem nešto što izgleda bebi ne prija pa mi želudac izaziva bolove i onda sebe nateram da povratim i glava me odmah prođe . Nije baš neki savet ali meni lakne .

Aj ljubim vas sve i ostanite mi tako vesele pa da dočekamo ove naše trudnice da se porode ovih dana pa da zajedno proslavimo .
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2406
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu