KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+65
gaga.ristic1
*AIDA*
key
seka 35
tuli
ivi
ninica2
SannI-AlL
Mali Princ
Jejaaa
Milijana
pegaz
Simona
Niny
bak
MAAKKI
lolipop
nina :)
mamajednogprinca
daxi011
lilya
flyki
veki1
rada78
Struzzo
Tanja83
Tinche
bulevarka
OKacica
ananana
JocY
dr mali pariz
Shizika
Dacaa
saska1
Vuchica
Orline
zoxa
anak
malaplava
MIRKA85
Jelica
plavaptica
KoMetaK
BiKsi :)
Marija86
Botox
dra00
Mirjana
noja
Nensy85
Mrvica
medolino
heart84
shenon
maki79
sanjicica
lilly13
stefi :*
Ema78
mijaki
krol
jagodica
M.
Gramatika
69 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 17/11/2012, 21:52

Ajd malko van teme, Daco, pozdrav za Indjiju, ja sam tu zavrsila srednju cvet
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 18/11/2012, 12:27

Dobar dan svima...vec sam napisala na drugom podforumu, al da sarnem i ovde, sanjla sam kako jedem neke gumene bombone, lepe i sarene i probudila se sa takvom mucninom, da zaista ne pamtim da sam i od nekog trovanja imala bilo sta slicno. MM me celo jutro zeza...al, sad prodje, mada cim pomislim na gumene bomone( koje inace volim), okrene mi se zeludac.

A ja odoh da spremim rucak, bice grasak sa pileceim mesom, pa da nateram mm da idemo malo negde da se prosetamo...Juce malo radila, bas bas bas mi prijalo, pa posle isla sa mm na veceru u onaj restoran Iguana u Savamali. Dobili odlicne preporuke, ali nisu nista posebno. Ako se nekom jede cokoladni sufle, al bas bas dobar preporucujem Dorijan Grej...ne volim takva mesta, zbog ekipe, ali im se mora odati priznanje za taj sufle ! I kada smo vec kod restorana, preporucujem i So i Biber na Starom Sajmistu. Al, nista kao domaca kuhinja!!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 18/11/2012, 12:32

Cao trudnicice..ja zavrsila rucak krofne isto gotove sad cekam muzaica i dete iz setnje..uzela jedan magnezijum ipak sam dosta stajala pa da se malo opustim..inace smo dobro,trebala bih da pocnem da perem stvari za Vuka ali nikako da krenem sad od nedelje cu..samo sto nije lol!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dra00 18/11/2012, 13:04

Pozdrav trudnice osmeh srce
Jelice i ja sam ogromna, a ostalo mi je vise nego tebi. A sto se tice teskoca pri disanju, imam ih i ja. Ne stalno, povremeno. A teska sam sama sebi kao slon. Neznam kolika cu tek da budem i sta me sve ceka, ali sam rekla neka se i ugojim, nemoram ni iz kuce da izadjem jos 3 meseca, samo da mogu normalno da disem i da se krecem bar po kuci.
Ema ja sam imala strasne mucnine i povracala do 13 nedelje i onda je sve odjednom stalo.
Meni je dr takodje rekao da cemo raditi CR. Termin mi je oko 12,03, a on bi da me porodi oko 20,02. Ja se ne plasim, jedva cekam da ova trudnoca prodje i da vidim svoje bebice yes
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/11/2012, 13:35

'dan trudnicice!
pola dva, a mm i ja tek dosli iz setnje i nabavke.... Embarassed
napolju je prelepo, suncano, ali bas duva....
Ana je jutros bas nemirna, bocka na sve strane, ne mogu da procenim gde je i sta radi i kada nesto spicasto iskoci sa strane stomaka, ne znam da li je rukica ili nozica mamina srca
...ja cu od sledece nedelje da perem i peglam stvari...mozda posle kontrole budem znala nesto vise vezano za porodjaj....
ljubuckam vas usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 18/11/2012, 15:30

Joj devojke, hvala ... Ovima sto su u manjoj trudnoci moram reci da bi znale sta ih ceka: nije to - to tesko disanje, imala sam i ja ranije periode kratkog daha itd...al ovo je nesto cudno, znate ono kao kad ostaneš bez vazduha pa moras duboko da udahnes da bi prosao vazduh,a dok duboko udhnjujes imas osecaj kao da te odjednom presecaju neki nozevi u rebrima ( i tu oko pluća) pa ne smeš ni tamo ni vamo sa disanjem ni da udahnes ni da izdahnes :-) i tako par dana...rekoše mi neki da se dijafragma diže i zato to tako ... Uf, al da znate mnogo je lakse kad ne jedeš...i kad nisi u sedecem polozaju, znaci ležanje ili hodanje i onda se lakse diše, valjda ne,a pritiska na dijafragmu i pluća ...nadam se da je ovo ipak prolazno...cini mi se da mi je danas lakse, pa sam se malo opustila...odoh sada da prosetam do Ušća...
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 18/11/2012, 17:27

Pozdrav cure,
meni nikako dani da prodju, lezim po ceo dan sve me zivo boli,danas bila opet na CTG i sve je uredu nema kontrakcija. Bebac je bas aktivan Very Happy Sledeci CTG je zakazan za 7 dana,a kontrola kod Ljubica tek 5-og decembra, ko ce izdrzati,do tada cu lezati pa posle cu valjda moci u lagane setnjice .
Ljubim vas sve
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/11/2012, 17:50

srculence, dobro je da nema kontrakcija...nije lako lezati, ali brzo ce da prodje vreme do kontrole, 32 nedelja tece, eheeeej, kako li je samo delovala daleko na pocetku? secas li se? Wink

meni stigle jos neke stvarcice sto sam porucila...mislim da vise definitivno necu porucivati, mada imaju jedne farmerkice za kojima sam poludela pa mozda samo jos njih narucim... osmeh srce

gledala sam danas Vreme je za bebe, bolje da nisam....opet pocela da paranoisem, mozda skoknem do Voje da malko gvirne jopet, mada mi se ne ostavljaju parice sada na kraju, kada ce jos malko upoznavanje.....

ljubim vas sveeee

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 18/11/2012, 18:33

Nista od moje setnje... spremila rucak, sredila neki ves, i resila da dremnem pola sata, i to pola sata ode u ceo dan...pih...bice jos dana...da vidim sta se ovde desava, popijem kafu, pa da vidim sta cu dalje...A mm se zeza da sam pocela da se ponasam kao pas, spavam po ceo dan, smo jos fali da ocnem da rezim i lajem, mada nisam daleko od toga.
A sto se tice mucnina, i ja se nadam da ce uskoro prestati,mada nisu gadne, sva sreca pa traju relativno kratko.Volela bih da ponovo krenem sa vezbanjem, vidim da mi to malo fali.Spavanjac cu nekao i da pobedim, ali mucnina je mucnina. Mada, kada se setim nekih svojih drugarica, ja sam jos i super.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/11/2012, 11:22

'jutro trudnicice!
ovde se jos uvek pajki...? ne mogu da nadjem onaj nas spisak, ali cini li mi se da se Sanjicica trebalo da se porodi? ili sam ja poblentavila, hajde neka me neko ispravi.... Embarassed
nas dve smo dobro, celu noc sam sanjala da se svadjam sa nekim, strasno, toliko agresije u meni, ne znam sta mi je....
sada ce mi doci drugarica, pa mama, uzivancija, jedino sto za rucak nemam nista osim supice....mozda mi mama nesto spremi....
ljubim vas, sutra kontrolica...jupi jeeeeeeeeeeee!!!! usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/11/2012, 11:22

'jutro trudnicice!
ovde se jos uvek pajki...? ne mogu da nadjem onaj nas spisak, ali cini li mi se da se Sanjicica trebalo da se porodi? ili sam ja poblentavila, hajde neka me neko ispravi.... Embarassed
nas dve smo dobro, celu noc sam sanjala da se svadjam sa nekim, strasno, toliko agresije u meni, ne znam sta mi je....
sada ce mi doci drugarica, pa mama, uzivancija, jedino sto za rucak nemam nista osim supice....mozda mi mama nesto spremi....
ljubim vas, sutra kontrolica...jupi jeeeeeeeeeeee!!!! usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/11/2012, 11:23

ne znam kako odose dve porukice

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 19/11/2012, 11:36

Pozdravcic trudnice,gde ste nestale,nema vas od jutros ili ste se uspavale? Very Happy

Srce,najbitnije je da nemas kontrakcije,samo nek se bebac drma i napreduje,bice to sve u redu a ti leskari i smanji sa poslovima...Ljubim vas usne usne

Ema,procice i mucnine,ja sam ih imala od 7 do neke 13 nedelje bukvalno mi je sva hrana smetala i ono sto na silu pojedem brzo izbacim ali sve se da izdrzati,taman kad prestanu mucnine pocece pokreti bebe..tako je bar kod mene bilo Wink

Mijaki,pocelo spremanje za dolazak Ane osmeh srce Uzivaj zeno,jos malo ti je ostalo,posle ce ti nedostajati stomak i ono udaranje u stomacicu od Ane,zato sada maksimalno uzivaj.Ljubim vas ljubav ljubav

Marija86 se priprema da pere stvaricice za svog sincica i usput uziva sa Lolicom i sprema krofne..mmmmm..... Ljubim vas usne usne usne

Draoo,razumem te sto se tice tegoba ali prezivecemo Wink Ljubim tebe i decake ljubav ljubav ljubav

Dacoo,ljubimo te moji vragolani i ja i drzimo cvrsto fige za nove pobede! srcasti poljupci

Mi smo dobro,kotrljamo se Wink Cini mi se da je stomak svaki dan sve veci i veci Very Happy Moji karatisti karatisu po stomaku i bas vole da se sutiraju,tako da mi je stomak poceo dobijati razne oblike,mada sam primetila da najvise vole oboje da predju na desnu stranu i da se gurkaju Very Happy Sreca pa imam serklaz inace kad pocnu da tuku dole imam utisak da ce da iskoce koliko su jaki Very Happy Bili smo na kontroli kod endokrinologa i sve je ok,dr je zadovoljna secer je odlican,znaci da glukofaz radi svoje a i ja se pridrzavam sto se tice slatkog i testa Very Happy
Sledece nedelje idem na kontrolu da vidim moje vragolane Very Happy

Ljubim vas sve redom,trudnice,mamice,bebice ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 19/11/2012, 11:37

Mijaki,Sanjicica se porodila 6.novembra i javila se u svom dnevniku. Dobila je dva divna decaka osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 19/11/2012, 12:10

Mazi karatiste, Medolino! Dva bebana, treba to gurati, stvarno! Mene ubija kiselina, teško mi je da se namestim, što kaže Jelica, nekad jedva dišem... A, valjda su i godinice faktor plus!
Čestitam Sanjalice! Bruka, ni ja nisam pročitala da se porodila Embarassed
Mijaki uživaj u društvu!
Napravila sam spisak šta sve treba da odradimi sredim, pa krećem polako.
Pusa za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 19/11/2012, 12:11

samo da vas poljubac

A za mucnine ne znam sta da kazem. Nekad mi je drago sto su tu, podsecaju me da sam trudna, a nekad zbog njih mogu samo da sednem ili da legnem.Danas mi je ceo dan muka, kao i juce,a bilo je dana kada se jave pa prestanu, pravila nema. Nekad prodju na hranu, nekad ne... mada, ja sam jos super...malo mi je bzveze sto sam vezana za kucu, a navikla sam da cunjam i lunjam, ali sta je tu je, valjda ce uskoro sve doci na svoje.

Cestitam Sanji na bebironima !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 19/11/2012, 12:28

Cao trudnicice :)
Ja stavila stvari da perem za Vuka..koliko su malene odvikla sam skroz..Lolica mi spava danas ima rucka pa nista ne radim..u cetvrtak idemo na kontrolicu sa bakom Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 19/11/2012, 13:00

Da čestitam Sanjičici ovde! Neka su joj živi i zdravi sinovi! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 900131 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 447640 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 98473 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 85613 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 885881 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 46951


Poslednji izmenio Gramatika dana 19/11/2012, 18:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malaplava 19/11/2012, 13:26

Mi od danas presli na dvocifreni broj Very Happy
Ja nikako da se nakanim da nesto radim, ceo dan sam usporena i uspavana, dodju tako dani... drugo stanje :)
I meni se javi gorusica ali sreca ne traje dugo i jos uvek prolazi od malog hladnog mleka, videcemo dokle ce pomagati...

Ema, mucnine su sastavni deo, mora neka zrtva da se podnese,,, a cunjanja ce biti, slusaj svoj organizam sada, nema druge.

Medo treba dvoje nositi, stomak sigurno veeelikiii osmeh srce

Ja jos uvek stajem u moju zimsku jaknu, a treba da nabavim novu, da nam se trba ne bi smrzao Very Happy

malaplava
malaplava

Broj poruka : 221
Datum upisa : 12.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 19/11/2012, 14:50

Mala plava kad si spomenula dvocifren broj ja tek sada vidim da kod mene nije vise trocifreno Very Happy Vreme leti kao ludo Very Happy
Ja sam se nesto aktivirala u poslednje vreme,pa malo i preteram a onda legnem i tako u krug..da da stomak raste a od moje stare zimske jakne ove godine nista,ne mogu je zakopcati Wink

Marija,cekamo izvestaj sa pregleda srca1

Jagodice nije to do godina sto se disanja tice,jednostavno beba pritiska ...imam i ja par epizoda kada mi zastane dah pa ni udahnuti ni izdahuti,ni leci ni ustati a srce lupa kao ludo yes Ljubim ja tebe i bebicu usne

Mijaki i kod tebe kontrolica,cekamo izvestaj sutra osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/11/2012, 16:37

Malaplava i Medolino presle na dvocifreno, jupiiiiiiii radost radost radost
Ema, mucnine su mene bas mucile, ali da ne poverujes kako se brzo zaborave, a kukala sam kao Damjanov zelenko Rolling Eyes
Marija i ja sam danas pocela sa pranjem stvari, bas ima dosta, te jorgancic, te one ogradice, te cebici, dok stignem do benkica ima da prodje deset dana.....
Medolino, ne mogu ni da zamislim kako to izgleda kada dve bebe krenu da se igraju u stomaku, mene i ova jedna posteno udara, svaka cast mamama blizanaca, ja im stvarno skidam kapu i divim im se!
Sanjicice, cestitam i ovde, uzivajte i mazite se!!!
Jagodice, gorusica i mene muci, doduse samo uvece, ja kada ne mogu da izdrzim uzmem Gelusil lac, bude bolje, uspem da zaspim i do ujutru prodje....

ljubim vas sve usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 19/11/2012, 17:37

Gde se seti Zelenka....  b
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 19/11/2012, 17:54

Marija86 ::Cao trudnicice :)
Ja stavila stvari da perem za Vuka..koliko su malene odvikla sam skroz..Lolica mi spava danas ima rucka pa nista ne radim..u cetvrtak idemo na kontrolicu sa bakom Very Happy

Marija, a jel i dečkić kog čekate iz vantelesne ili ste prirodnim putem dosli do njega?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 19/11/2012, 17:54

Marija86 ::Cao trudnicice :)
Ja stavila stvari da perem za Vuka..koliko su malene odvikla sam skroz..Lolica mi spava danas ima rucka pa nista ne radim..u cetvrtak idemo na kontrolicu sa bakom Very Happy

Marija, a jel i dečkić kog čekate iz vantelesne ili ste prirodnim putem dosli do njega?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 19/11/2012, 17:57

Jelice ostala sam prirodno trudna dva meseca od porodjaja Very Happy lol! osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu